SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Opinie o SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Aktualność
Witaj na profilu SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Znajdziesz tutaj informacje o tym, jakim jesteśmy pracodawcą i co możemy zaoferować.

Staramy się być obecni wszędzie, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy. Dlatego uważnie zapoznajemy się z komentarzami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl. Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy osób zatrudnionych za naszym pośrednictwem w Szwajcarii . Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, a pozytywne opinie motywują nas do dalszej pracy i rozwoju.

Zależy Nam na merytorycznej wymianie zdań i wszelkiego rodzaju komentarze, które naruszają regulamin serwisu GoWork.pl i/lub Przepisy Polskiego prawa, mogą zostać zgłoszone do administratora z prośbą o weryfikację adresu IP, co może prowadzić do odpowiedzialności karnej.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj już dzisiaj!

www: http://www.praca-szwajcaria.com

Aplikuj: http://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/

Kontakt:
rekrutacja@pracawszwajcarii.com
info@swissrecruiter.ch
hr@praca-szwajcaria.com

Odwiedź nas na Facebooku , Instagram i polub nasz Fanpage !

Facebook: http://www.facebook.com/SwissRecruiter Instagram: http://www.instagram.com/szwajcariapraca/

Freundliche Grüsse

Bartek

Polecam

@Bartek

dziękujemy

Tomasz O

Witam, Współpracuje z tą firmą stosunkowo niedługo bo ponad 3 miesiące. Komunikatywność jak i zaangażowanie w naszą współpracę jest na bardzo wysokim poziomie od samego początku. Mogę liczyć na pomoc nawet w kwestii wychodzącej poza obowiązki firmy. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić te firmę!

@Tomasz O

Bardzo dziękujemy . Jest to na pewno dla nas bardzo budujące i motywujące do dalszych działań .

Maja

W mojej ocenie firma SWISS RECRUITER to najlepszy pośrednik w znalezieniu pracy na terenie Szwajcarii . Jeśli jest się dobrym fachowcem , znającym j.niemiecki chcącym uczciwie pracować I zarabiać znalezienie pracy przez Swiss Rec. odbywa się bardzo szybko . W moim przypadku trwało to dzień . Wszystko zorganizowane i dopięte na 100% ????

@Maja

Bardzo dziękujemy

Na stronie firmy znalazłam ogłoszenie na stanowisko montera rusztowań. W ogłoszeniu jest mowa na temat znajomości języka niemieckiego lub angielskiego. Na jakim poziomie jest wymagana jego znajomość? Czy chodzi jedynie o możliwość porozumiewania się z innymi osobami czy bardziej o język branżowy? Czy jest to warunek konieczny? Pytam bo w ogloszeniu jest tez informacja na temat codziennego wsparcia ze strony polskojęzycznego koordynatora

@Monika

Witam wymagany język komunikatywny tj trzeba zrozumiec podstawowe zwroty na budowie związane z pracą , materiałem i na nie odpowiedzieć .Obecnie mamy kilka duzych budów gdzie pracuje większa liczba osób z Polski więc także z j angielskim można otrzymać taką pracę . Zachęcam do kontaktu : - język niemiecki lub włoski lub francuski komunikatywny - minimum 3 lata doświadczenia Zainteresowane osoby : proszę wysłać cv bezpośrednio na nasz email : info@swissrecruiter.ch lub przez nasz formularz : https://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/ CV powinno zawierać aktualny nr telefonu oraz zdjęcie Proszę również w mailu określić poziom języka oraz podać datę startu

Dekarz

aplikowałem przez formularz na ich stronie www , wysłałem CV

o doświadczenie , język niemiecki i od kiedy możliwy start, czy mam auto, czy mam kogoś do teamu ( jade z kolegą bo on zna niemiecki a ja tylko angielski i to nie przeszło)

Mój ojciec ma duże doświadczenie jako gipser, ale nie zna zbyt dobrze niemieckiego. A widzę, że w ogłoszeniu jest to wymagane. Czy podstawa wystarczy? Taka najprostsza komunikacja?

@Ewa

bardzo proszę o kontakt mailowy ( info@swissrecruiter.ch ) lub telefoniczny : +48516355518 . Wtedy będziemy mogli dokładnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Gipser ( tynkarz ) to w Szwajcarii bardzo wymagające stanowisko i należy bardzo dobrze wspólnie przeanalizować doświadczenie kandydata jeszcze przed wyjazdem. Pozdrawiam serdecznie

Nie będę się dużo rozpisywać. Konkretni ludzie, żadnych problemów, wszystko na najwyższym poziomie, bardzo pomocni, więcej takich ludzi, a każdemu będzie żyło się lepiej, w 100% polecam, współpracujemy od półtora roku, złego słowa nie powiem. Pozdrawiam Michał ????

@Michał

Dzięki Michał , pozdrawiamy serdecznie

Tomasz

Pełen profesjonalizm , Pan Marcin pomaga w każdej sferze nie tylko zawodowej , nawet poświęcił swój prywatny czas w szukaniu mieszkania dla mojej ekipy ... Polecam bardzo

@Tomasz

dzięki Tomasz. współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Dla takich profesjonalistów jesteśmy w stanie zrobić zawsze więcej ;-) i robimy to chętnie!

Michał PV

Proces rekrutacji przebiegł szybko i pomyślnie. Pełen profesjonalizm i pomoc w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości. Kontakt bardzo dobry, pomoc w różnych kwestiach. Z czystym sumieniem mogę polecić na start jak i długofalową współpracę. Pracowałem w różnych krajach i firmach, pierwszy raz spotkałem się z taką życzliwością i profesjonalizmem. 5/5

@Michał PV

dzięki Michał. współpraca z Tobą to czysta przyjemność... Powodzenia i pozdrawiam

Łukasz89

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Agencją Swiss Recruiter.Po Zakończeniu pracy w innej agencji gdzie nie do końca wszystko było tak jak się umawialiśmy Marcin Rekruter znalazł mi natychmiast pracę za godną stawkę oraz przyzwoite warunki zamieszkania.Zawsze pomocny,wszystko wyjaśni.Wszystko zgodnie z umową jasne klarowne pieniądze na czas miła atmosfera w pracy i z szefostwem. I co najeażniejsze tak jak się umawialiśmy polecam agencję Swiss i Marcina bo jest na prawde w porządku facet.Słowny i kulturalny.Jak dla mnie w 100 % godna polecenia agencja !

@Łukasz89

dzięki Łukasz , pozostajemy w kontakcie. Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof

Witam. O firmie można pisać dużo lub wcale . Dość powiedzieć rzetelne i w pełni profesjonalne podejście . Pmoc na każdym etapie, zarówno zawodowym jak i prywatnym. Szybkość kontaktu I duża doza cierpliwości. Takie cechy można spotkać już u niewielu pracodawców. Jestem bardzo zadowolony i ze spokojnym sumieniem mogę polecić . Pozdrawiam cały Zespół

@Krzysztof

Krzysztofie dziękujemy za opinie ! Pozdrawiam Serdecznie

Adrian123

Moja opinia odnośnie współpracy z panem Marcinem jest bardzo pozytywna, otrzymałem wiele porad i informacji odnosnie pracy i życia w Szwajcarii oraz ofert gdy byłem bezrobotny.Szczerze polecam i pozdrawiam.

@Adrian123

Adrianie bardzo dziękujemy za pozytywną opinie która nas tylko umacnia i dodaje większej motywacji w codziennym działaniu . Pozdrawiam serdecznie

Łukasz89

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Agencją Swiss Recruiter.Po Zakończeniu pracy w innej agencji gdzie nie do końca wszystko było tak jak się umawialiśmy Marcin Rekruter znalazł mi natychmiast pracę za godną stawkę oraz przyzwoite warunki zamieszkania.Zawsze pomocny,wszystko wyjaśni.Wszystko zgodnie z umową jasne klarowne pieniądze na czas miła atmosfera w pracy i z szefostwem. I co najeażniejsze tak jak się umawialiśmy polecam agencję Swiss i Marcina bo jest spoko facet ????????????????????

Arek

Witam. Czy mieliby Państwo oferte Pracy dla dociepleniowca na Elewacje 6 lat udokumentowanego doświadczenia. Niestety bez znajomości języka.

@Arek

witam na chwile obecna tylko z jezykiem niemieckim Polecam poszukać sobie kogos do team z niemieckim i ewentualnie aplikowac info@swissrecruiter.ch

Grzesiek

Witam, czy są jakieś oferty pracy dla pracownika budowlanego bądź operatora koparki lub wózka widłowego ze zmiennym wysięgiem z 4 letnim doświadczeniem bez języka niemieckiego

@Grzesiek

witam na chwilę obecną oferty tylko z językiem niemieckim komunikatywnym proszę pytać od maj/ czerwiec w górę - wtedy będzie taka możliwość jeśli ma Pan dobre doświadczenie. ????osoby zainteresowane proszę aplikować bezpośrednio na mail ( nie odpisujemy na priv) ????info@swissrecruiter.ch ????rafael@swissrecruiter.ch ????artur@swissrecruiter.ch lub przez (usunięte przez administratora) : 516 355 518

B

Jak można skontaktować się z szefem, pracownik niestety nie jest w stanie rozwiązać problemu.

@B

proszę opisać problem na info@swissrecruiter.ch po czym nastąpi kontakt i spróbujemy rozwiązać problem

Witam, czy macie oferty na montera rur(pipefitter)? Angielski, prawo jazdy, auto i 5 lat doswiadczenia na roznych projektach.

@Tomek

witam na chwilę obecną niestety takie oferty tylko z językiem niemieckim ale proszę aplikować a my chętnie zapytam firmę jeśli ma Pan faktycznie udokumentowane tak duże doświadczenie. proszę aplikować na maila : info@swissrecruiter.ch

Mario

Witam .Czy posiadacie Państwo oferte pracy jako malarz-szpachlarz?Dziękuję z góry za odpowiedź .Pozdrawiam.

@Mario

witam jak najbardziej tak . Na chwilę obecną oferty tylko z językiem niemieckim komunikatywnym

Mario
@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Dziekuję bardzo za odpowiedź .Niestety nie znam znajomosci języka Niemieckiego,natomiast znam język Włoski -w stopniu zaawansowanym, oraz długoletnie doświadczenie w zawodzie -wykończenia wnętrz.Dziękuję pozdrawiam.

Karol2020

Witam czy spawacz-ślusarz 20letnim stażem komunikatywny niemiecki ma szansę na pracę w szwajcaria. Pozdrawiam

@Karol2020

witam oczwiście że tak . mamy takie oferty na start od zaraz. Zachęcam do kontaktu martin@swissrecruiter.ch lub przez formularz : https://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/ Pozdrawiam

Rafał

Witam serdecznie. Czy pomocnik budowlany ma szanse na wyjazd do pracy w Szwajcarii z państwa pomocą? Język angielski na poziomie komunikatywnym i naturalnie chęć do pracy i przyuczenia :) Pozdrawiam

@Rafał

witam niestety na chwile obecną nie ma ofert dla pomocników oraz bez jezyka niemieckiego. W Szwajcarii również nie ma ofert " do przyuczenia" .

Artur
@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Dobrze ,że udzielacie tak szczegółowych odpowiedzialności,to ważne

Paweł krk

Polecam .niezawodni . Zorganizowali pracę w 1 dzień. Dzięki jeszcze raz za pomoc .

@Paweł krk

Dziękujemy i życzymy powodzenia dalej . Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o SWISS RECRUITER SP. Z O.O. - Bochnia

• Jak się pracuje w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 171 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.