SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Opinie o SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Karol Stepien

polecam bardzo!! dobry kontakt! jeszcze raz dzieki za prace!

Budek Mirosław

wszystko . ok .szybko pomagają. Znaleźli mi prace w 2 dni . Bardzo dobry kontakt i wszystko wyjaśnili i załatwili

Mirosław K.

mam bardzo pozytywne odniesienia co do tej firmy. Szybki fajny kontakt. Po niezbyt dobrych wyborach wczesniej szybko mi pomogli i dostałem nowe oferty . Dziekuje jeszcze raz za pomoc !

Falcon

Witam złożyłem cv jak długo trzeba czekać na odpowiedź. Z jaką osobą mógłbym porozmawiać o tej pracy jako cieśla szalunkowy

@Falcon

Witaj, obecnie dziennie aplikuje do nas ok 100 osób. Staramy się odpowiadać jak najszybciej, w zależności od liczby aplikacji w danym momencie (maksymalnie do 24h). W miarę możliwości pracujemy również w weekend. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy drogą mailową. Telefonicznie kontaktujemy się z wybranymi kandydatami – którzy spełniają oczekiwania pracodawców.

Dekarz

aplikowałem przez formularz na ich stronie www , wysłałem CV

o doświadczenie , język niemiecki i od kiedy możliwy start, czy mam auto, czy mam kogoś do teamu ( jade z kolegą bo on zna niemiecki a ja tylko angielski i to nie przeszło)

Pablo

również polecam i pozdrawiam cały team. zawsze można na nich liczyc !

Jaro Luzern

Bardzo dużo ofert , zawsze pomocni i szybko organizują nową prace . Pozdrawiam serdecznie

Kris

dużo ofert , solidni w tym co robią

Kamil

Jak się z wami skontaktować ?

@Kamil

Facebook: www.facebook.com/SwissRecruiter Instagram: www.instagram.com/szwajcariapraca/ www: www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/ mail: info@swissrecruiter.com hr@praca-szwajcaria.com

Napiszcie coś o życiu, wydatkach, głównie ile można odłożyć miesięcznie pracując w szwajcarii?

@Marek

Witaj Marku . Życie - bardzo przyjemnie, Szwajcaria to super kraj, gdzie można połączyć fajne zarobki z pięknymi widokami . W sektorze budowlanym zarobki to 33-38 CHF /h co generuje ok 4500-6000 tys chf netto Koszty: mieszkanie/zakwaterowanie - 500-900 CHF, po 3 miesiącach należy wykupić obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne 250-300 CHF. Więcej wymaganych kosztów nie ma. Naturalnie dochodzi jedzenie, transport. Netto oszczędzić można zatem miesięcznie min. ok 3-4 tys CHF . Naturalnie są to tylko " obliczenia" bo każdy żyje "inaczej" .

rychu
@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

witam mam dwa pytania jak wygląda zatrudnianie brygad 4 osoby i jak jest z zjazdami do Polski? czy może mi odpowiedzieć?

@rychu

Witam jesli chodzi o zatrudnienie brygad 4 osobowych : -> w Szwajcarii jest to bardzo ciężkie gdyż jest to bardzo duże ryzyko dla pracodawcy i zatrudnianie brygad o tak dużej ilości osób jako jeden team odbywa się tylko w sezonie ( przy założeniu że min 1-2 osoby mówią w języku niemieckim i nie jest to team pomocników) . Preferowane zatrudnienia w Szwajcarii to 1-2 osoby. Szwajcaria to kraj gdzie bardzo rzadko są oferty dla pomocników a często właśnie w skład "dużych" teamów takie osoby wchodzą. Jeśli chodzi o zjazdy : -> są one ustalane indywidualnie ( każdy ma inną sytuacje : tj ktoś ma rodzine , dzieci i chce zjeżdżać co 3 tyg na tydzien a ktoś jest kawalerem i nie potrzebuje tak intensywnych zjazdów. Nie ma problemów ze zjazdami i jest to kwestia indywidualna do dogadania. Są osoby które zjeżdżają co 2-3 tyg na kilka dni a są osoby ktore zjeżdzają co 4-5 tyg np na tydzień. Prosze napisać do nas na mail info@swissrecruiter.ch o jakim teamie mówimy ( jaki zawód) bo to również ma duży wpływ na moją odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

rychu
@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

witam przepraszam że nie podałem swojego zawodu a jestem cieślą szalunkowym z długim stażem i moi koledzy też jaka jest szansa wyjazdu dla trzech osób? a jeszcze jedno pytanie czy jest jakiś limit wiekowy? pozdrawiam

@rychu

Witam, nie ma limitu wiekowego, pod uwagę jest brane przede wszystkim doświadczenie. https://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/

Stefano

Witam. Polecam firmę. polecili mnie i do tygodnia mialem ok 4 ofert pracy i moglem wybierac. niestety trafiłem na średnią budowe ale szybko pomogli mi w zmianie na kolejną firme. pracowałem do zimy 4 msc i teraz czekam na kolejną oferte. Wszystko odbylo sie ok i na poważnie . Mialem w Norwegii i Szwecji przejscia z Agencjami pracy ale tu jest naprawde wszystko czarno na bialym . pozdrawiam serdecznie cały team

Stachu92

Polecam .dobre oferty ,szybkie załatwienie pracy ,wszystko ok,wiarygodni

MAJOR

Witam, pracowałem już w kilku krajach, ale pierwszy raz udało mi się trafić na tak życzliwą oraz konkretną firmę, w szczególności pracownika z którym miałem przyjemność nawiązać współpracę. Duże doświadczenie oraz życzliwość powoduję iż wszelkie niejasnosci/problemy, są wyjaśniane od ręki, a dla osób które zaczynają współpracę z Szwajcarią to bardzo istotny aspekt, również miałem kilka pilnych pytań nieco wybiegających poza zakres w którym oscylują, i pomimo iż to było poza godzinami pracy, pracownik był w stanie pomóc i rozwiązać problem. Podsumowując życzę wam, oraz sobie abyśmy jak najczęściej trafiali na takich ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją oraz zaangażowaniem/ STANOWCZO REKOMENDUJĘ tom firmę, oraz tych ludzi i wiem że zostanę z nimi w stałej współpracy, bo nie tylko sprawdzają nas "pracowników", ale przede wszystkim i to dla mnie najistotniejsze "PRACODAWCÓW", wiec masz 100% pewności że wszystko będzie zgodne z początkowymi ustaleniami. Zero problemów z pracowadcom... wypłatami... STANOWCZE TAK, I POLECAM !!!

Witaj Sławku. W każdej naszej ofercie pracy w serwisie GoWork za pomocą aplikuj możesz złożyć aplikacje niezależnie od stanowiska na które aplikujesz. Telefonicznie odpowiadamy na pełne aplikacje, mamy nadzieję że będzie to przedstawienie konkretnej oferty pracy w Szwajcarii dla Waszej brygady.

Marek Swiech

polecam współprace z tą firmą. pracuje ok 7 msc i jestem zadowolony. Bardzo dobry kontakt zawsze

Kornas

Pracując pod Panem Marcinem bardzo jest pomocny w każdej kwestii, polecam naprawdę!!!!

Tomek ciesla szalunkowy

polecam . kolejny rok pracuje z firma. wszystko pomagaja i zalatwiaja perfect. zalatwili mi bardzo dobra firme i wszystko jest ok

Dawidt81

Z firma Swiss Recruiter współpracuje już drugi rok i musze powiedzieć, ze jest to topowy pośrednik pracy w Szwajcarii. Kontakt z firma jest przede wszystkim szybki, rzeczowy i oferują wsparcie ilekroc tego potrzebuje. Po prostu dbają o pracownika i służą mu pomocą w sprawach nie tylko związanych z pracą ale również tych związanych z noclegiem czy ubezpieczeniem. Kierują tylko do sprawdzonych pracodawców dzięki czemu kaska regularnie wpływa na konto. Szczerze polecam, według mnie najlepsza firma pośrednictwa pracy na rynku!

Berni

Poprzez firmę SWISS RECRIUTER zgłosiło się do mnie 8 Szwajcarskich biur pracy. Mogłem osobiście negocjować warunki oraz wybrać z którą podpisać umowę o pracę. Firma wszystko załatwiła tj umowę o pracę, zameldowała w Krankenkasse na pierwsze 3miesiace. plus mieszkanie. Wysłała adres gdzie mam się zgłosić. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pozdrawiam pana Marcina.

Jacek

Polecam wszystkie zapytania dotyczące Pracy Dokładnie Objaśnione i tez Plus w Doradzeniu ??

@Jacek

Zawsze z przyjemnością doradzimy i objaśnimy wszelkie niejasności dotyczące Pracy w Szwajcarii, pozdrawiamy Jacku

Krystian G

Współpracujemy z Panem Marcinem już jakiś czas i jesteśmy mega zadowoleni to bardzo pozytywna i miła osoba która pomoże rozwiązać każdy problem i wątpliwość , na każdą naszą prośbę reagował natychmiastowo i z pozytywnym rezultatem. Polecam firmę SWISS RECRUITER Bochnia podejście i obsługa klienta na najwyższym poziomie!

Waldek

Jestem bardzo zadowolony tej firmy załatwili mi bardzo fajną pracę mieszkanie wypłaty co tydzień nic dodać nic ująć wszystko w najlepszym porządku

Zostaw merytoryczną opinię o SWISS RECRUITER SP. Z O.O. - Bochnia

• Jak się pracuje w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 171 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWISS RECRUITER SP. Z O.O.