SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Opinie o SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

michalkomar830@gmail.com

Dzień dobry czy ma ktoś z państwa namiar emal albo tel do tej firmy polecono mi złożenie zapytania odnośnie pracy w Szwajcarii ale nigdzie nr nie mogę znaleźć Za pomoc dziękuję

praca Szwajcaria
@michalkomar830@gmail.com

https://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/ https://www.facebook.com/SwissRecruiter https://www.praca-szwajcaria.com/ info@swissrecruiter.ch

polecam. wszystko konkretnie zalatwione

@Robert

Co dokładnie załatwione? Podaj szczegóły swojej pracy.

@Monika

jak to co . praca, pozwolenie, zakwaterowanie. dojazd i wyplata na czas .nic wiecej nie potrzebuje jak dostajesz prace to wszystko zalatwiaja wczesniej. przyjezdzasz i pracujesz. masz prace i nocleg. po mojej stronie bylo tylko wziąść auto

@Monika

dekarz

Marcin Madej

polecam. dzieki za szybkie zorganizowanie pracy . pachnie profesjonalizmem pod każdym względem. wszystko zorganizowane perfekt.

polecam również . świetna obłusga i pomoc w każdym zakresie

Dekarz

aplikowałem przez formularz na ich stronie www , wysłałem CV

o doświadczenie , język niemiecki i od kiedy możliwy start, czy mam auto, czy mam kogoś do teamu ( jade z kolegą bo on zna niemiecki a ja tylko angielski i to nie przeszło)

Marcin Wawrzyniak

Niesamowicie ogarnięty rekruter. Profesjonalnie i co najważniejsze szybko ogarnął mi nie jedną pracę w Szwajcarii. Nie tylko pracę ale kompleksowo rozwiazał mase problemów pobocznych, papiery, pozwolenia, kwatery duzo by bylo wyliczanki. POLECAM WSZYSTKIM Mam nadzieje Marcin, że 2022 też będziemy współpracować.

Mirek

polecam. pracują z kilkoma b dobrymi firmami w ktorych miałem przyjemność pracować. Zawsze było wszystko ok a co najważniejsze w kilka godzin mi znajdował prace..szacun

Sebastian.M

Polecam firmę zawsze są gotowi do działania i kompetentni Pan Marcin załatwia sprawę od ręki i pomaga w wielu sprawach i konwersacjach Ogólnie polecam i dziękuję za załatwienie wszystkich spraw pozytywnie i mam nadzieję na dalszą współpracę Sebastian.M

Mirek i Marek

bardzo polecam. Wszystko ładnie ogarniają.

polecam , bardzo dobry kontakt super opieka na miejscu

Dariusz

polecam bylem bardzo zadowolony mam nadzieje na szybki powrót w 2022

Zbigniew , Olek

polecam ta firme. rzetelni. wszystko konkretnie

Jacek D

Polecam Marcina. Kompetencja, kwalifikacje, wyczucie, empatia i czuć dobre podejście ze zrozumieniem. "Czynnik ludzki" jest największą jakością.

TOMASZ

Polecam Marcina rzetelnie traktuje swoją pracę i wszystko jest dograne na ????% włącznie z Pracą zakwaterowaniem.No i myślę że to jest najważniejsze że jest z nim cały czas kontakt w razie jakiś problemów.Ja osobiście jeszcze raz Polecam firmę jak i Marcina.

Bartez

Siema, poznałem Marcina na fb napisałem o pracę jako dekarz odrazu miał do mnie pracę, pojechałem w ciemno beż języka i wszystko Marcin pomógł jak na początku tak i na końcu! Załatwił pracę w fajnej firmie w której byli Polacy i pomogli mi się wdrożyć w szwajcarski system pracy. Polecam ta firmę 100% konkretne podejście i obsługa!!! Dziękuję Marcinowi i chłopaka pozdr

Patryk

Polecam solidny facet. Zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik! Doradzi pokieruje i pomoże ze wszystkim

Patryk

Współpracuje juz z Marcinem rok ,zawsze jest wszystko na tip top, polecam

Dzięki Marcinowi zacząłem swoją przygodę w Szwajcarii, z czystym sumieniem polecam współpracę z SWISS RECRUITER SP. Z O.O. - Bochnia. Pełen profesjonalizm, świetna komunikacja

Andre i Wolfi

Polecam wszystkim którzy chcą zacząć przygodę w Szwajcarii, wszystko perfecto załatwione. Polecam serdecznie , Zdrówka w nowym roku

Adaś

Polecam. dużo ofert. dobra obsługa. zawsze wszystko potrafią wytłumaczyć. dzieki!

Tomasz N.

Polecam Pana Marcina, fachowa pomoc w zorganizowaniu pracy jak i również po rozpoczęciu, kiedy pojawiały się jakieś pytania. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o SWISS RECRUITER SP. Z O.O. - Bochnia

• Jak się pracuje w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 171 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWISS RECRUITER SP. Z O.O.