SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Opinie o SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Aktualność
Witaj na profilu SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Znajdziesz tutaj informacje o tym, jakim jesteśmy pracodawcą i co możemy zaoferować.

Staramy się być obecni wszędzie, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy. Dlatego uważnie zapoznajemy się z komentarzami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl. Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy osób zatrudnionych za naszym pośrednictwem w Szwajcarii . Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, a pozytywne opinie motywują nas do dalszej pracy i rozwoju.

Zależy Nam na merytorycznej wymianie zdań i wszelkiego rodzaju komentarze, które naruszają regulamin serwisu GoWork.pl i/lub Przepisy Polskiego prawa, mogą zostać zgłoszone do administratora z prośbą o weryfikację adresu IP, co może prowadzić do odpowiedzialności karnej.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj już dzisiaj!

www: http://www.praca-szwajcaria.com

Aplikuj: http://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/

Kontakt:
rekrutacja@pracawszwajcarii.com
info@swissrecruiter.ch
hr@praca-szwajcaria.com

Odwiedź nas na Facebooku , Instagram i polub nasz Fanpage !

Facebook: http://www.facebook.com/SwissRecruiter Instagram: http://www.instagram.com/szwajcariapraca/

Freundliche Grüsse

@Bartek

dziękujemy

Robert.D

Witam wszystkich chciałem krótko opisać moją współpracę z firmą Swiss recruiter Bochnia. Wspolpracujemy razem od 3 lat ,wraz z kolegą znaleźliśmy ofertę pracy dla dekarzy ,pomimo braku języka niemieckiego ale za to z dobrym doświadczeniem na dachach postanowiliśmy spróbować, nasz pierwszy wyjazd rozpoczął się w czerwcu 2019r po dojeździe wszystko dograne w biurze z którym współpracuje Pan Marcin, mieli już dla nas przygotowane umowy i zostali nawet po godzinach ponieważ nie udalo się dojechać na czas , krotka rozmowa która tłumaczył trzeci kolega (był dołączony do nas jako team) znający język niemiecki i umowy podpisane. Druga sprawa to mieszkanie , biuro przekazalo nam adres , na miejscu wszystko super właściciel nawet zaproponował nam garaż na nasze stare audi z 1998r które mialo kilka wycieków :). Po spędzonym weekendzie w pięknym kraju nadszedł pierwszy dzien pracy , zajechaliśmy w 3 na budowę ,byla to duza budowa renowacja dachu i fasad na szkole dość spory budynek , kierownik budowy doprowadził nas do majstra przedstawiliśmy się i odrazu pokazał co bedziemy robic. Praca naprawdę wporzadku tempa nikt nie gonił bylismy bardzo zadowoleni. Z kolejnych miesięcy nie będę się już rozpisywał dodam tylko ze z Panem Marcinem można się kontaktować o kazdej porze dnia i nocy skubaniec odbiera telefonu i stara się jak najlepiej pomóc. Jeżeli praca nam się kończyła to następna była już załatwiona od następnego dnia wraz z nowym mieszkaniem itd. Naprawdę to jest niewiarygodne ze tak szybko można zacząć pracować w nowym miejscu.Ostatnia pracę która zacząłem w marcu 2020 kontynuuję do dziś i jak się nic nie zmieni to u mnie pozostanie tak samo. Pozdrawiam caly team Swiss Recruiter i zachęcam kolejnych pracowników do wysyłania CV . Robert

@Gość

namiary : https://www.praca-szwajcaria.com/ rekrutacja@pracawszwajcarii.com info@swissrecruiter.ch martin@swissrecruiter.ch rafael@swissrecruiter.ch gregor@swissrecruiter.ch

MAJOR

Witam, pracowałem już w kilku krajach, ale pierwszy raz udało mi się trafić na tak życzliwą oraz konkretną firmę, w szczególności pracownika z którym miałem przyjemność nawiązać współpracę. Duże doświadczenie oraz życzliwość powoduję iż wszelkie niejasnosci/problemy, są wyjaśniane od ręki, a dla osób które zaczynają współpracę z Szwajcarią to bardzo istotny aspekt, również miałem kilka pilnych pytań nieco wybiegających poza zakres w którym oscylują, i pomimo iż to było poza godzinami pracy, pracownik był w stanie pomóc i rozwiązać problem. Podsumowując życzę wam, oraz sobie abyśmy jak najczęściej trafiali na takich ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją oraz zaangażowaniem/ STANOWCZO REKOMENDUJĘ tom firmę, oraz tych ludzi i wiem że zostanę z nimi w stałej współpracy, bo nie tylko sprawdzają nas "pracowników", ale przede wszystkim i to dla mnie najistotniejsze "PRACODAWCÓW", wiec masz 100% pewności że wszystko będzie zgodne z początkowymi ustaleniami. Zero problemów z pracowadcom... wypłatami... STANOWCZE TAK, I POLECAM !!!

Witaj Sławku. W każdej naszej ofercie pracy w serwisie GoWork za pomocą aplikuj możesz złożyć aplikacje niezależnie od stanowiska na które aplikujesz. Telefonicznie odpowiadamy na pełne aplikacje, mamy nadzieję że będzie to przedstawienie konkretnej oferty pracy w Szwajcarii dla Waszej brygady.

@Ciekawy

Na ich stronie są dane do kontaktu . Głównie działają na fanpage na Facebooku od 3-4 lat .tam jest podany mail i numer kontaktowy .można napisać - odrazu odpisują . Oni prowadzą rekrutację dla firm Szwajcarskich .nie mają nic wspólnego z wypłacalnością .to nie oni Cię zatrudniają , nie oni płacą , nie oni dają umowę .robi to twój pracodawca Szwajcarski . Mają bardzo duże kontakty z firmami w których prowadzą rekrutacja i potrafią załatwić pracę wtyk firmach w 2 h podczas gdy szukałem po innych firmach czy msc .na Facebooku mają same pozytywne opinie . Ale tak jak pisałem musisz rozróżnić kto to jest pracodawca a kto to jest firmą która prowadzi rekrutację bo to nie to samo .firmy dla których oni rekrutują od kilku lat to Szwajcarskie firmy i tam nie ma problemu z pieniędzmi .Sam pracuje od dawna z kolegami i wszystko jest punktualnie i bardzo dobry kontakt

Dan Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako gipser - tynkarz. Widzę że rekrutacja zdalna i jest tylko jedna rozmowa. To znaczy że od razu wiadomo czy zostanę przyjęty? Podobno praca długoterminowa. Na rekrutacji dostanę informacje na jak długo kontrakt bo zależałoby mi przynajmniej na rocznym.

Nowy wpis

@Dan

dzień dobry . Rekrutacja jest zdalna lub stacjonarna .Nigdzie nie ma tez informacji ze jest tylko jedna rozmowa. Podczas rozmowy telefonicznej chętnie odpowiemy na Pana pytania . Zachęcamy do kontaktu. Aplikuj : info@swissrecruiter.ch Zadzwoń lub napisz : Ewelina: +48451288666 (także przez (usunięte przez administratora) Karina: 780 640 559 (także przez (usunięte przez administratora) Rafał: +48579206369 (także przez (usunięte przez administratora) Gregor: +48579212910 (także przez (usunięte przez administratora) Artur: +48516355518 (także przez (usunięte przez administratora) ----------------------------------------------------

Piotr Nowy wpis

Witam czy ktoś pracuje w tej firmie jako glazurnik ,jak tak to ile mozna zarobić z dobrym niemieckim

Nowy wpis

@Piotr

witam dobrym niemieckim stawki na w/w stanowisku to 35-38 chf na godzine . Zachęcamy do kontaktu by w rozmowie telefonicznej odpowiedzieć Panu precyzyjniej na pytania Aplikuj : info@swissrecruiter.ch Zadzwoń lub napisz : Ewelina: +48451288666 (także przez (usunięte przez administratora) Karina: 780 640 559 (także przez (usunięte przez administratora) Rafał: +48579206369 (także przez (usunięte przez administratora) Gregor: +48579212910 (także przez (usunięte przez administratora) Artur: +48516355518 (także przez (usunięte przez administratora) ----------------------------------------------------

Chciałbym podzielić się moimi bardzo pozytywnymi odczuciami co do współpracy z firma. Konkretna oferta pracy, szybkie działanie, pomoc w każdej sytuacji niezależnie od dnia i godziny. Dodatkowo Pan Artur dzwoni często i pyta się czy wszystko w porządku czy nie potrzebna jest pomoc. Bardzo polecam bo ludzie są rzetelni i profesjonalni oraz pomagają w każdym przypadku nawet jeśli ktoś ma błache problemy. Polecam

Witold
@Michał

Dzięki za wyjaśnienia. Zastanawiałem się, czy prawdą jest to, że jako pracownik drogowy miałbym tu stawkę brutto od 36 do 44 CHF / godz. + dieta dzienna 13-18 CHF. Bo na takie teraz ogłoszenie trafiłem. Brakuje mi natomiast szczegółów o zakwaterowaniu. Ile ono będzie mnie kosztować Twoim zdaniem, i czy mogę mieszkać sam bez innych lokatorów?

@Witold

Witam. tak stawki 36-44 na stanowisko Strassenbauer to taka norma. Naturalnie górna granica jest przewidziana dla kandydatów z naprawdę top doświadczeniem i dobrym jezykiem niemieckim. Pokoje sa jednoosobowe

@Michał

witam Panie Michale , Bardzo dziękujemy za miło opinie dotyczącą pracy naszego rekrutera. Jest ona tylko potwierdzeniem że jakość i szybkość w działaniu to nasz dewiza . Pozdrawiamy serdecznie i przekazujemy Arturowi pozytywną opinie.

Oskar

Chciałem pozdrowić serdecznie team z firmy Swiss recruiter (Karina,Marcin). Zawsze profesjonalna pomoc, szybkie działanie, dobry kontakt. Bardzo pomocni w szukaniu (usunięte przez administratora) w Szwajcarii. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości czy wyjeżdżać za granicę za pośrednictwem, to trzeba je szybko rozwiać. Jestem w Szwajcarii od roku współpracując z firmą Swiss recruiter i mogę tylko wypowiadać się w samych pozytywach. Jeśli jesteś osobą kompetentna i szanujesz pracę zgłoś się do nich a napewno pomogą ci znalezsc pracę na twoim stanowisku. Pozdrawiam serdecznie Oskar.

@Oskar

Dzięki Oskar. Współpraca z takimi osobami jak Ty to tylko przyjemność... Pozdrawiam serdecznie

Hela
@Oskar

Oooo jak miło, bo choć ja nie szukam (usunięte przez administratora) to widziałam ofertę dla spawacza dla swojego chłopaka. Ale ciekawi mnie ta sprawa z profesjonalną pomocą. Ona ogranicza sie do znalezienia (usunięte przez administratora) za granicą, czy np. jak tam ktoś zachoruje i potrzebuje lekarza, to wtedy tez pomagają załatwić wizytę?

@Hela

Dzień dobry. Staramy często się również pomagać w tematach "innych" jak te należące do rekrutera. Jeśli chodzi o ustawianie wizyt u lekarza to zazwyczaj ludzie radzą sobie samemu w takich sytuacjach bez pomocy rekrutera.

Dekarz

aplikowałem przez formularz na ich stronie www , wysłałem CV

o doświadczenie , język niemiecki i od kiedy możliwy start, czy mam auto, czy mam kogoś do teamu ( jade z kolegą bo on zna niemiecki a ja tylko angielski i to nie przeszło)

Gaferek

Polecam tą agencję (usunięte przez administratora) Oferty (usunięte przez administratora) zawsze interesujące. Bezproblemowy kontakt praktycznie o każdej porze dnia. W razie kłopotów w (usunięte przez administratora) szybka pomoc ze strony agencji. Serdecznie polecam.

@Gaferek

Bardzo dziękujemy . Jakość i szybkość to nasze wyznaczniki których każdego dnia się trzymamy . Pozdrawiamy serdecznie

Łukasz

Witam wszystkich, chciałbym podzielić się opinią o firmie Swiss Recruiter a dokładnie podziękować Panu Piotrowi Skałce za wsparcie oraz zainteresowanie ze strony firmy. Polecam z czystym sumieniem szukanie (usunięte przez administratora) poprzez Swiss Recruiter, wypłaty na czas, praca w dobrej atmosferze.Niema lepszej firmy niż Swiss Recruiter jestem bardzo zadowolony,szukałem (usunięte przez administratora) w innych firmach to tylko zwodzili człowieka wysłałem CV do swiss recruiter i w ten sam dzień oddzwonili i pracę znalezli bardzo szybko . Naprawdę Polecam w 100% .

@Łukasz

Bardzo dziękujemy za miłą opinie. Przekażemy Piotrowi ten komplement który doda mu zapewne jeszcze więcej mocy ku dalszemu dobremu działaniu . Pozdrawiamy serdecznie

Hmmm widzę, że tu piszą pracownicy ogólnie o agencji, ale mało jest o samej pracy na miejscu. A ja chce jechać i pracować od nich jako dekarz na dachy skośne. I firma oferuje umowe o prace, ale nie wiem, czy ta umowa jest polska, czy to odpowiednik tej umowy zagraniczny? I w jakim języku jest podpisywana?

Witam Pana, Umowa jest tylko i wyłącznie Szwajcarska w języku niemieckim . Zachęcamy do kontaktu. W rozmowie telefonicznej chętnie pomożemy Panu odpowiedzieć na pytania . Zadzwoń (PN-PT 8.00-16.00) lub napisz : Ewelina: +48451288666 (także przez (usunięte przez administratora) Karina: +48780640559 (także przez (usunięte przez administratora)

Michal S.

Swiss Recruiter to nie tylko agencja rekrutacyjna, towarzyszy mi w mojej zawodowej podróży do Szwajcarii od kilku lat, a każde doświadczenie z nimi jest niezapomniane. Profesjonalizm, zaangażowanie i troska o każdy szczegół sprawiają, że czuję się doceniony i wsparci. Dzięki ich starannemu podejściu do rekrutacji oraz calego Teamu i Pana Marcoina doskonałej znajomości rynku szwajcarskiego, znalazłem idealną pracę, która spełnia moje oczekiwania. Polecam Swiss Recruiter każdemu, kto poszukuje (usunięte przez administratora) w Szwajcarii. Pozsdrawiam Michal S.

@Michal S.

Dzięki Michale za miłe słowa ! Życzymy dalej powodzenia i wszystkiego dobrego !

Maciej,

Dzień dobry, Współpracuję z Panią Kariną/ Swiss Recruter, którą uważam za osobę kompetentną, rzeczową i zawsze skłonną do pomocy. Korzystając z okazji, chciałbym tym samym, podziękować za otrzymaną pomoc/ wskazówki! Maciej,

@Maciej,

Dziękujemy Panie Macieju za miłą opinie w kierunku naszej rekruterki. To bardzo miłe bo zadowolenie z obsługi to dla nas jeden z najważniejszych wyznaczników. Pozdrawiam serdecznie

Wojciech Orczyk

Współpraca z firmą SWISS RECRUITER i reprezentującą ją Panią Kariną rozpocząłem jesienią ubiegłego roku. Sprawy formalne załatwiłem internetowo, odbyłem rozmowę telefoniczną ze szwajcarskim pracodawcą i wyjechałem do (usunięte przez administratora) Wszystko rozegrało się w przeciągu kilku dni. Mam wieloletnie doświadczenie w (usunięte przez administratora) dekarza i niewiele rzeczy jest w stanie mnie zaskoczyć. A jednak firma SR i Pani Karina zaskoczyli mnie nie tylko profesjonalizmem, ale otwartością, życzliwością i autentyczną gotowością do pomocy. Polecam współpracę z firmą SWISS RECRUITER :)

@Wojciech Orczyk

Bardzo dziękujemy za miłe słowa które potrafią jeszcze bardziej motywować do dalszej (usunięte przez administratora) . Pozdrawiamy serdecznie a naszej rekruterce Karinie przekazujemy miłe komplementy. Miłego dnia pozdrawiam

Grzegorz

Witam wszystkich! Chciałbym podzielić się moim bardzo pozytywnym doświadczeniem związanych z współpracą z firmą Swiss Recruiter Bochnia przez ostatnie trzy lata. Razem z kolegą podjęliśmy wyzwanie podjęcia (usunięte przez administratora) jako dekarze w Szwajcarii, mimo braku znajomości języka niemieckiego. Od samego początku naszej współpracy, firma była niezwykle profesjonalna i pomocna. Pierwszy kontakt z biurem był bardzo pozytywny - wszystko zostało świetnie zorganizowane, a nasze umowy były gotowe już po naszym przyjeździe. Nawet gdy zdarzyły się drobne problemy, firma była elastyczna i zawsze starała się pomóc. Mieszkanie, które nam zapewniono, również spełniało wszystkie nasze oczekiwania, a nawet dostaliśmy garaż na nasze stare auto! Nasza praca na budowie również przebiegała bardzo dobrze. Zostaliśmy przywitani przez kierownika budowy i szybko wdrożeni do naszych obowiązków. Tempo (usunięte przez administratora) było właściwe, a atmosfera na budowie bardzo przyjazna. Najbardziej imponujące jednak było to, jak łatwo firma Swiss Recruiter załatwiała kolejne oferty (usunięte przez administratora) dla nas oraz nowe mieszkania, gdy nasze kontrakty się kończyły. Pan Marcin zawsze był dostępny o każdej porze dnia i nocy, gotowy pomóc w każdej sprawie. Jestem bardzo zadowolony z mojej współpracy z firmą Swiss Recruiter Bochnia i gorąco polecam ich każdemu, kto szuka (usunięte przez administratora) za granicą. Dzięki nim szybko i sprawnie znalazłem stabilną pracę, której nadal się trzymam. Pozdrawiam cały zespół Swiss Recruiter i zachęcam kolejnych pracowników do wysłania swojego CV.

@Grzegorz

Dzięki za miłe słowa. Dużo zdrówka dla Ciebie Grzegorz !

Grzegorz

Recenzja współpracy z firmą Swiss Recruiter Bochnia, szczególnie z Panem Marcinem: Przez ponad rok miałem przyjemność współpracować z firmą Swiss Recruiter Bochnia, a szczególnie z Panem Marcinem. Jego zaangażowanie i profesjonalizm są nie do przecenienia. Pan Marcin zawsze potrafi znaleźć dla mnie nie tylko dobrą ofertę (usunięte przez administratora) ale także zakwaterowanie, co jest niezwykle ważne dla osób pracujących za granicą. Praca, którą wykonywałem w branży ogrodniczej w Szwajcarii, spełniła moje oczekiwania pod każdym względem, a wszystko to dzięki staraniom Pana Marcina. Jego zdolność do szybkiego znalezienia odpowiedniej oferty (usunięte przez administratora) oraz elastyczność w dostosowywaniu się do moich preferencji sprawiły, że czułem się doceniony i wspierany przez cały czas. Współpraca z Panem Marcinem i firmą Swiss Recruiter Bochnia była dla mnie nie tylko efektywna, ale także przyjemna. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu, mogłem spokojnie skupić się na wykonywaniu moich obowiązków zawodowych, mając pewność, że wszystkie inne sprawy zostały załatwione z należytą starannością. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy i z radością patrzę w przyszłość, licząc na kontynuację udanej kooperacji z firmą Swiss Recruiter Bochnia oraz z Panem Marcinem. Gorąco zachęcam również innych pracowników do skorzystania z ich usług i doświadczyć profesjonalizmu, który mnie osobiście niezmiennie imponuje. Polecam w 100% !

@Grzegorz

Dzięki Grzegorz ! Dla Ciebie dalej powodzenia i cały czas do przodu. pozostajemy w kontakcie . hej !

Ryszard

Firma godna polecenia , zadba o wszystko jak należy.Polecam

@Ryszard

Dziękujemy Panie Ryszardzie. Wszystkiego dobrego i pozdrawiamy

Elizka

Teraz na Szwajcarie szukają pracowników ogólnobudowlanych i mąż się zainteresował tą ofertą. Zarobki są dosyć pokaźne, bo dają 27-34k brutto. To tak każdego miesiąca można wyjść, bo z tego co widzę to na pensję składa się również dodatek zmianowy, 13 pensja i nadgodziny? To podajcie proszę ile wynosi sama podstawa bez tych dodatków.

@Elizka

w skład stawki brutto wchodzą takie dodatki jak : 11,11 % Feriengeld 3,58 % Feiertagsentschadigung 8.33 % 13. Monatslohn naturalnie sa to dodatki która Pan /Pani otrzymuje

BoguMily

Wspolpracuje z firma Swiss Recruiter od 2 lat . Zawsze moglem na nich liczyć a w szczgólności na Panią Kludie która jest miła , ciepła i zaangażowaną osobą . Profeslonalne podejście i kontakty na tetenie Szwajcari przekładają się na szybkie znalezienie (usunięte przez administratora) za dobre pieniążki . Chodź Umowa zostaje podpiasna ze Szwajcarską firmą ze wszystkimi świadczeniemi , cały czas jesteście monitorowani przez Panią Klaudie która czuwa nad waszym zadowoleniem z (usunięte przez administratora) . Jest to ogromny plus znajdując się w nowym miejscu , mieć wsparcie i móc na kogoś liczyć . Polecam firme SwissRecruiter swoin kolegą wiedząc , że będą zadowoleni z warunków (usunięte przez administratora) jak i samej wspópracy z SwissR ........

BoguMily
@BoguMily

Pomyłka w iminach zamiast Karina napisamem klaudia , dodatkowo nie rozumiem usuwania słów przez algorytm

@BoguMily

Dziękujemy Panie Bogumile. Tak zapewne ma Pan na myśli współprace z Kariną. Bardzo dziękujemy za miłą opinie która jest tylko potwierdzeniem dobrej (usunięte przez administratora) naszej rekruterki. Życzymy dalszej owocnej współpracy i wszystkiego dobrego dla Pana. Pozdrawiamy serdecznie

@BoguMily

Tak dokładnie . Wiemy że miał Pan na myśli właśnie Karinę . Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy

Dawid

Chętnie pozostawię opinie , tylko.i wyłącznie pozytywna . Od momentu pojawienia się w firmie wiedziałem że jestem tu gdzie powinienem już wcześniej. Praca znalazła się w zaledwie kilkanaście minut , wszystkie zapewnienia z rozmowy rekrutacyjnej sprawdziły się w 100 procentach . Super kontakt oraz pomoc jaka otrzymałem sprawiły że to jedna z najlepszych firm z jakimi poszukiwałem (usunięte przez administratora) . Zostawiam bardzo pozytywna opinie opartą na doświadczeniu.

@Dawid

Witaj Dawidzie, Bardzo dziękujemy za miłą opinie i bardzo się cieszymy że jesteś zadowolony. Wszystkiego dobrego i pozdrawiamy serdecznie.

Gregor

Witam wszystkich, chcę przekazać, że podczas mojej przygody związanej z wyjazdami do (usunięte przez administratora) za granicę, nie spotkałem bardziej kompetentnej i zaangażowanej firmy. Swiss nigdy nie zawodzi, działa szybko i sprawnie. Pomóc w każdej kwestii, w tym np nawet dojazd do Szwajcarii czy nawet pokój. To nie tylko moje zdanie, wszyscy moi znajomi także tak twierdzą. To jest tak... rzeczy niemożliwe robią od razu, cuda zajmują im kilka dni. Pozdrawiam i polecam na 200 procent. Gregor dolny śląsk

@Gregor

Bardzo dziękujemy za miłą opinie

Rafal M.

Poraz pierwszy spotkalem z tak profesionalnym podejsciem. Od pierwszego kontaktu pelne wsparcoe,kontakt perfekt .Nie będę sie rozpisywal , powiem krotko POLECAM

Proszę o informację jak przebiega dalszy proces rekrutacji, w przypadku pozytywnego rozpatrzenia cv kandydata (stanowisko-Trockenbauer). -Po jakim czasie nastąpi kontakt tel. od Swiss Recruiter ? -Kiedy rozmowa, ustalenie szczegółów, umowa z agencją, pracodawcą w Szwajcarii ? -Czy muszę tłumaczyć na j.niem. np.(świadectwa pracy lub zawodowe) Pozdrawiam

@Paweł

Cześć, ja od siebie dodam też pytania. Czy jak jest to pozytywne rozpatrzenie, to trzeba zrobić jakieś badania lekarskie? A jak trzeba, to robi się je przed podpisaniem umowy czy już po, no i kto płaci za taką wizytę?

@Paweł

Dzień dobry . - kontakt następuje zwykle do 24-48 h. Jeśli nie było kontaktu to podaje nr : +48 780 640 559 i proszę zadzwonić. - szczegóły są ustalane podczas rozmowy z przyszłym pracodawcą. Rozmowa z Szwajcarskim pracodawcą następuje gdy firma jest Panem zainteresowana. Jeśli jest brak kontaktu tzn że firma w danej chwili nie ma dla Pana oferty ( być może będzie miała w późniejszym czasie) lub nie jest Panem zainteresowana. Pana przyszły pracodawca to oczywiście Szwajcarska firma i od niej otrzymuje Pan umowę o prace . Firma również wystawia pierwsze pozwolenie na pobyt oraz organizuje zakwaterowanie ( płatne po stronie pracownika). - Przetłumaczenie świadectw pracy , certyfikatów itp na język niemiecki - zwiększa Pana szanse na otrzymanie pracy. Pozdrawiam serdecznie

Pracodawca Szwajcarski nie wymaga żadnych badań lekarskich. Pozdrawiam serdecznie

@Paweł

witam, jeśli Pan spełnia podstawowe warunki tj podesłał Pan do nas CV z zdjęciem i aplikuje Pan na stanowisko w obszarze którym pełnimy rekrutacje -> kontakt następuje do 48 godzin. Jeśli jest Pan kandydatem spełniającym wymagania na daną ofertę rozmowa , ustalenie szczegółów i umowa z pracodawcą w Szwajcarii to czasami nawet 1-2 godziny ;-) . Przetłumaczone cv, świadectwa (usunięte przez administratora) certyfikaty , dyplomy - przyspieszają proces rekrutacji i sprawiają że Pana szanse są dużo większe na otrzymanie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do kontaktu . info@swissrecruiter.ch +48 780 640 559 (także przez (usunięte przez administratora) https://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/ SWISS RECRUITER SP. Z O.O. (KRAZ. 26036) Jesteśmy wiodącą firmą, która prowadzi rekrutacje głównie dla największych Szwajcarskich firm z branży budowlanej, przemysłowej oraz branży technologii informacyjnych (IT). Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio przez Szwajcarską firmę z pełną Szwajcarską umową o pracę. Dzięki dużemu doświadczeniu w prowadzeniu rekrutacji, świetnej znajomości rynku Szwajcarskiego, doświadczonemu team rekruterów i renomie jaką wypracowujemy od lat - pomożemy Tobie szybko uzyskać pracę na obecnie najlepszym rynku (usunięte przez administratora) w Europie. Na co dzień współpracujemy z największymi Szwajcarskimi firmami, co daje bardzo duże możliwości w szybkim znalezieniu (usunięte przez administratora) dla Ciebie ! Posiadamy rocznie 3-4 tysiące wakatów na wszystkie stanowiska z sektora budowlanego, przemysłowego jak i dla Specjalistów IT. Pracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami, które są na rynku od kilkunastu - kilkudziesięciu lat i znamy je osobiście odbywając wspólnie cykliczne spotkania i konferencje. Postaw na doświadczenie i sprawdzone firmy !

Robson

Niestety..mimo dużych umiejętności zawodowych,jeśli nie znasz dobrze języka niemieckiego i nie posiadasz auta w miarę nowego żeby dojechać do Szwajcarii i tam się poruszać nie masz żadnych szans na zatrudnienie.Bedąc dobrym fachowcem zostałem odrzucony z rekrutacji,bo tu nie liczą się umiejętności tylko auto i język..no cóż..szkoda..aż nie do wiary,że ok 5tyś osób rocznie które są rekrutowane ma dobre auta i zna język.. pozdrawiam

@Robson

Witam. Dokładnie liczy się doświadczenie , język oraz tak auto jest dużym plusem. Może Pan być doświadczoną osobą tj dobrym fachowcem ale...nie znając języka nie dogada się Pan na budowie ( nie ma w Szwajcarii koordynatorów tłumaczów tak jak np w Niemczech). Nie znając języka - > może mieć Pan również problemy z trafieniem do pracy w przypadku problemów. Nie mając auta - może Pan nie dotrzeć na czas do pracy . Hotele są oddalone od firmy czasami 30-50 km ( obecnie jest przepełnienie w Szwajcarii osobami z innych krajów i bardzo ciężko znaleźć wolny pokój , wolne zakwaterowanie blisko pracy ). Auto jest bardzo dużym atutem dlatego że komunikacja miejska w mniejszych miejscowościach jest słaba. Poza dużymi miastami takie jak Zurich, Basel, Bern autobusy , pociągi nie jeżdżą od samego rana tj od 5-7 co mogłoby stanowić problem z dotarciem punktualnym do pracy . W Szwajcarii to Pan samodzielnie musi dotrzeć do firmy / na budowę tj do miejsca pracy. także ma Pan racje mimo tego że ktoś może być super fachowcem ale nie znając języka i nie mając auta co czyni niezależnym oraz elastycznym w przypadku nawet zmiany pracodawcy ,firmy może mieć problemy z uzyskaniem pracy na terenie Szwajcarii . rozwiązanie : znalezienie partnera/ kolegi który posiada podobne doświadczenie , auto lub język i aplikowanie we dwoje jako team . Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do kontaktu . info@swissrecruiter.ch https://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/ +48 780 640 559 (także przez WhatsApp)

Zostaw merytoryczną opinię o SWISS RECRUITER SP. Z O.O. - Bochnia

• Jak się pracuje w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 234.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 186, z czego 171 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.