SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Opinie o SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Piotrek Sz.

Wsztsko jak najbardziej w porządku a nawet lepiej ! Człowiek od zadań specjalnych , mi i moim kolegom uratował skórę gdy poprzednia firma z ktorej sie zwalnialismy (usunięte przez administratora) nas z hotelem. Pan Marcin załatwił nam nocleg w 5 minut ! Tak samo jeżeli chodzi o pracę wsztsko jak najbardziej ok. Polecam firma godna zaufania !

@Piotrek Sz.

No to super. Jak wszystko jest w porządku. A ile zarabiacie tak z ciekawości? Wynagrodzenie jest okej?

@Piotrek Sz.

dzięki Piotr i powodzenia dalej !

Dzieki Panie Piotrze ! Pozdrawiamy serdecznie

@Anna

wynagrodzenie w sektorze budowlanym jest różne tj ma na to wpływ stawka, ilość godzin oraz to czy możęmy pracować w soboty itp . Jednak średnie zarobki w sektorze budowlanym przy całym msc pracy to 5500-7500 tys chf brutto .

Damian B

Witam. Polecam z czystym sumieniem współpracę z Panem Marcinem. W każdej sytuacji można liczyć na pomoc. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam firmę Swiss Recruiter!!!

@Damian B

Dzięki Panie Damianie. Życzymy powodzenia i do przodu . Pozdrawiamy serdecznie .

Mariusz

Firma bardzo solidna koordynator bardzo pomocny polecam wszystkim

@Mariusz

Dzieki Panie Mariuszu Pozdrawiamy serdecznie

Witam pracuję w firmie inovus koordynator Marcin bardzo sympatyczny pomocny doradzi w każdej sytuacji na pierwszy mój kontakt z Szwajcarią bardzo pozytywne wrażenie serdecznie polecam wszystkim tą firmę i prowadzącego Marcina jest najlepszy ???????? dziękuję za współpracę.

@Andrzej

Dzieki Panie Andrzeju. praca z wami to przyjemność . Pozdrawiam serdecznie .

Dekarz

aplikowałem przez formularz na ich stronie www , wysłałem CV

o doświadczenie , język niemiecki i od kiedy możliwy start, czy mam auto, czy mam kogoś do teamu ( jade z kolegą bo on zna niemiecki a ja tylko angielski i to nie przeszło)

Miro

Bardzo ale to bardzo polecam współpracę z firmą Recruiter, i oczywiście. Panem Marcinem -- to odpowiednia osoba na tym stanowisku jest bardzo konkretny , pomocny i zaangażowany , podchodzi indywidualnie do każdego pracownika wyjaśnia wszystkie nieścisłości od reki bez odwlekania służy pomocą nie tylko w kwestii zatrudnienia . Jestem bardzo zadowolony z współpracy z panem Marcinem Cieszę sie bardzo że mogłem z nim nawiązać współpracę i go poznać. 100% perfekcji . I o to chodzi . Pozdrawiam panie Marcinie ????????????????

@Miro

Miro dziękujemy. powodzonka dalej ! pozdrawiamy

Patryk

Polecam firmę Koordynator bardzo pomocny wszelkich zalatwieniach przed wyjazdem jak i w trakcie pracy

@Patryk

Dzięki Patryk pozdrawiamy

Paweł Kw.

Podjąłem decyzję o wyjeździe do Szwajcarii w ciągu niecałego miesiąca. Wstępnie trafiłem na pośrednika chyba z Albanii. Na całe szczęście odezwał się Pan Marcin ze Swiss Recruiter i wszystko mi wytłumaczył, przeprowadził krok po kroku, wysyłał nawet filmik z miejsca zakwaterowania. Wszystko się zgadzało po przyjeździe. Podczas pobytu również mogę liczyć na pomoc firmy. Podsumowując jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam współpracę! Pozdrawiam Paweł K.

@Paweł Kw.

Dzięki Panie Pawle , Powodzenia dalej i mam nadzieje że wszystko się poukłada po myśli. pozdrawiam

Adrian- spengler

Na poczatek napisze tak, jestes fachowcem w tym co robisz? Lepiej nie trafisz, prace zalatwiono mi w 1h, bedac juz w chf. Pan Marcin to człowiek ktory prowadzi to profesjonalnie pod każdym wzgledem. Polecam te firme i szczerze w zadna inna bym juu nie wszedl w chf. Zostaje tutaj bo to odpowiednie skrzydla na obczyznie. Jestem blacharzem jakosciowym z polskimi papierami. Oni nie maja, oni nie kombinuja, oni ogarniaja sercem prace dla Fachowcow. Wynagrodzenia bardzo dobre Kontskt i pomoc w chf bez zadnej dyskusji na 100% Polecam i zycze aby kazdy kto chce zasmakował tego o czym pisze. I nie chodzi tylko o prace czy kase. Walensee -Panie Marcin dzieki ???????????? Pozdrawiam całe swiss recruter :)????

@Adrian- spengler

Dzięki Adrian. Powodzenia i dalej do przodu tak jak to ma miejsce teraz ! Pozdrawiamy

Jan

Dzień dobry, czy jest możliwość otrzymania bezposredniego kontaktu do Pana Marcina?? Kontaktowałem sie z firmą jednak nie trafiłem na Pana:) a po lekturze tego forum chciałbym się właśnie z nim (z Panem) skontaktować.

@Jan

proszę bezpośdreni kontakt : martin@swissrecruiter.ch ;-)

Witam Czy pracuje w SWISSRECRUITER pan Grzesio? Jeżeli tak to jak mogę się z nim skontaktować? Pozdrawiam

@Marek

Witam Marku . Podaje kontakt do Gregora : hr@praca-szwajcaria.com oraz gregor@swissrecruiter.ch . Serdecznie pozdrawiamy

Karol

Witam po niedługim doświadczeniu z tą firmą mogę powiedzieć że jest solidna wszystkie rzeczy które były niezbędne zostały już zrealizowane przed wyjazdem m w dniu przyjazdu wszystko już na nas czekało hotel rejestracja bez żadnych problemów i nerwów. A jak pojawia się jaki kolwiek problem to Pan Marcin odrazu go rozwiązuję bez zbędnych pytań i przekładania tematu na inny dzień. Serdecznie polecam każdemu współpracę z tą firmą :)

@Karol

dzięki Karol , fajnie że jesteście zadowoleni ! oby tak dalej ! powodzenia ;-)

Super firma . Korzystam z pomocy Pana Marcina juz 4 rok . Jeden z nielicznych na rynku , który naprawdę zawsze służy pomocą , a sytuacje potrafią być różne . Szczerze polecam !!!

@Piotr

dzięki Piotr ! praca z Toba to zawsze co rok przyjemność ;-) !

Szczerze polecam współpracę z SwissRecruiter.Ofertę podjęcia zatrudnienia otrzymałem w ciągu jednego dnia od momentu dostarczenia dokumentów.Kontakt z biurem jest zawsze szybki i merytoryczny odnośnie wszelkich spraw związanych z pracą oraz pobytem w Szwajcarii , zachęcam fachowców do kontaktu i współpracy z SwissRecruiter .

@Marcin

dzieki Marcin ! jak jest konkretny człowiek to i konkretnie szybko załatwiamy sprawe ;-) powodzenia !

Stanisław

Witam . Bardzo Dobrze mi się współpracuje. Na każde moje pytanie dostaje odpowiedź i nie ważne czy pytam wieczorem czy z rana. Bardzo Pozytywnie

@Stanisław

dzięki ! powodzenia i w kontakcie!

Sławek

Prosty i przejrzysty sposób weryfikację kandydatów.Po przesłaniu absolutnego minimum dokumentów agencja kojarzy bezposrednio ze Szwajcarskimi podmiotami(mozliwość własnego wyboru nikt nic nie narzuca ) zakwaterowanie oraz umowa (załatwiane i podpisywane naturalnie przed wyjazdem).. Reasumując kompetentni ludzie z powołania bycia koordynatorem i rekrutem ,oddani swoim oobowiązkom zawsze chętni pomóc. Firma godna polecenia

@Sławek

dzięki Sławku ;-) powodzenia dla Ciebie dalej !

Slavo

Przez wiele lat pracowałem w kilku krajach Europy, również jako koordynator na terenie Belgii. Pan Marcin odpowiada mojemu wyobrażeniu osoby która się zajmuje właśnie jego zadaniem, nie bagatelizuje ani nie ignoruje problemów lub sytuacji dotykających ludzi którym pomógł znaleźć prace w Szwajcarii. Jest dostępny praktycznie 24/7.Służy poradą i pomocą. robi swoje. Dla mnie 10/10. Jeśli by ktoś pytał o Swiss Recruiter, mogę ze spokojnym sumieniem polecić do kontaktu.

Mogę z miłą chęcią polecić Swiss RECRUITER gdyż pracuje już z nimi drugi rok i nigdy nie było problemu z pomocą w jakiej kolwiek sytuacji. Problemu z pracą też nigdy nie miałem gdyż kończy się jedna zaraz jest już druga więc człowiek też się nie martwi że zostanie bez pracy,oby tak dalej a będziemy rosnąć w siłę...elo

Łukasz

Po przygodach z pewna firma na terenie Niemiec, postanowiłem postawić wszystko na jedna kartę i spróbować swoich sił w Szwajcarii. Pierwszy kontakt z firma Swiss Receutier po prostu niesamowity. Sprawy b rekrutacyjne rozwiązane ekspresowo. Tak więc już po 3dniach od pierwszego kontaktu byłem w drodze do Szwajcarii. Uzyskałem nawet pomoc jak dopasować odpowiedni transport. A na każde moje pytanie uzyskałem rzeczowa i konkretną odpowiedź. Nawet w trakcie pobytu i pytań zawsze mogę liczyć na pomoc firmy. Takiego profesjonalizmu w podejściu do pracownika można tylko pogratulować. Sama praca rewelacyjna, wszystko przejrzyste. Pieniążki regularnie wypłacane przez szwajcarskiego pracodawcę. Zakwaterowanie świetne a widoki bezcenne. Z całą pewnością i zdecydowaniem polecam współprace z firma Swiss Recrutier. Na dziś to moja najlepsza decyzja w życiu. Pozdrawiam serdecznie

@Łukasz

dzieki! mam nadzieje że dalej wszystko będzie funkcjonowało ok jak teraz i będzie Pan zadowolony !

Witam. Mój pierwszy wyjazd do pracy za granice i cieszę ze trafiłem na Swiss Recruiter Bochnia. Bardzo dobry kontakt z Panem Marcinem i jego pracownikiem, szybko odpowiadają na wszystkie pytania i dogrywają prace i wszystko co zwiazane z wyjazdem profesjonalnie. Smiało polecam i pozdrawiam

@Marcin

dzięki i życze powodzenia ! w kontakcie

Sebastian Skrężyna

Chciałbym napisać że Swiss Recruiter to zaufana firma na której zawsze można polegać . Spośród wielu pseudo firm którzy załatwiają pracę jest to najlepsza firma która niezaniedbuje ludzi którzy wyjeżdżają pierwszy raz i naprawde bardzo wszystkim polecam którzy mają zamiar podjąć pracę i wyjechac o to właśnie Swiss Recruiter. Pozdrawiam mocna 10 /10

@Sebastian Skrężyna

dzięki Sebastian ! ;-) dużo zdrowia i powodzenia !

Zostaw merytoryczną opinię o SWISS RECRUITER SP. Z O.O. - Bochnia

• Jak się pracuje w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 171 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWISS RECRUITER SP. Z O.O.