SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Opinie o SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Kamil

Bardzo serdecznie polecam zawsze wszystko jest załatwione i dogadane.

@Kamil

ma być zawsze wszystko perfekt i zawsze staramy się wszystko robić jak najlepiej dla osób przez nas polecanych !

Beata
@Kamil

A czy firma ma jakieś benefity typu premia świąteczna, wczasy pod gruszą albo paczki dla dzieci na mikołaja? Dzięki.

@Beata

Szanowna Pani Beato ma Pani na myśli firme jako Swiss Recruiter? czy firma w ktorej pracuje w Szwajcarii Pan Kamil bo to znacząca różnica. Ps. Jeśli chodzi o Szwajcarie tam nie ma aż takich bonusów jakie są w Polsce ( Szwajcarzy nie preferują dawać premii światecznej itp) i w większości firm nie ma bonusów itp . W niektórych firmach występują natomiast małe bony ( gutscheine) ale to zależy indywidualnie od firmy w ktorej dany pracownik pracuje .

Dzięki Panie Kamilu i powodzenia dalej

Antoni Zawierucha

Dzień dobry, Wiemy że opinie tu są moderowane dowolnie, należy tylko zapłacić. Nie liczę że rozwinie się konwersacja. Zobaczmy. Mój kolega, miał styczna z firmą i Panem Prezesem - Marcinem Pałkowskim - prezes spółki nie jest osobą prywatną czy anonimową. Niestety został potraktowany jak podnóżek, w bardzo nietaktowny sposób. Jest to bardzo nieeleganckie. Ale nie o tym chce napisać. Zostawmy te sprawy. Pisze Pan ze działa na rynku Szwajcarskim od ponad 6 lat. Tymczasem Pana Spółka jest zarejestrowana i posiada certyfikat od września 2021 roku. Pod jaką marką, licencją, pracował pan przez czerwcem 2021r? Czy wszystkie działania były autoryzowane? Ponadto pisze Pan o pracownikach rzędu 3-5 tysięcy tymczasem sprawozdanie finansowe za 2021 rok to zysk netto ok 150.000 PLN. Gdzie jest reszta pieniędzy za Pana sześcioletnią pracę oraz za 3-5 tysięcy pracowników? Z poważaniem, Antoni

@Antoni Zawierucha

Szanowny Panie " Antoni Zawierucha" Nikt nie moderuje opinii .Prosze porozmawiać z aministrotorami Gowork - jedynie oni mogą je moderować. Nie przypominam sobie rozmowy z " Pana kolegą" gdyż głownie w naszej firmie rekruterzy rozmawiaja z kandydatami a nie ja jako prezes firmy wiec mysle ze to co Pan pisze to tylko brednie i coś wyssanego z palca a jesli nie to smialo prosze przekazac niech kolega zadzwoni do mnie i przedstawi sie jako Pana kolega. Tak na Rynku Szwajcarskim działam w tej branży od ok 6 lat - zgadza się . Wczesniej reprezentowałem Szwajcarską firme jako rekrutant a dziś obecnie oprócz firmy Swiss Recruiter dalej reprezentuje również Szwajcarską firme na stanowisku Personalberater, rekruter . Panie Krystianie bo pewnie to dalej Pan tak wypisuje czyli nr 1 zazdrośnik a jest ich wiecej. A tak na marginesie firma Swiss Recruiter to nie tylko pomoc w zakresie rekrutacji pracowników do Szwajcarii. Nasze usługi to również doradztwo jak i marketing w czym obecnie stajemy się coraz mocniejsi dla Pana informacji nie wspominając już o innych usługach które kryją się pod tą marką. W 2021 firma Swiss Recrutier dopier się rozwijała. Zachęcam do przeczytania w roku 2023 sprawozdania z 2022 roku i niech Pan zrozumie raz na zawsze że Swiss Recruiter to nie tylko wspomaganie procesów rekrutacyjnych dla Szwajcarskich firm. Niech Pan robi swoje i przestanie interesować się nami , zazdrościc itp . My o Panu już zapomnieliśmy a tu znowu po roku Pan się przypomina. Zachecam do kontaktu telefonicznego jak Pan chce porozmawiać . Ma Pan mój numer . Dodatkowo pragnę przypomnieć, że pomawianie, a tym samym łamanie przepisów Polskiego Prawa jest rzeczą karalną. Jako firma nie pozostaniemy obojętni i wszelkiego rodzaju treści, które są szkalujące, które łamią Polskie Prawo i/lub regulamin serwisu GoWork.pl będą zgłaszane do administratora. Proszę mieć na uwadze, że administrator może podjąć decyzję o weryfikacji adresu IP z którego są dokonywane wpisy, co może prowadzić do konsekwencji.

@Antoni Zawierucha

Panie Krystianie obliczanie kto ile zarobil i za ile jest słabe przecież Pan nie jest członkien naszego zarządu żeby wiedzieć jakie koszty mamy i jak wyglądają nasze umowy z kontrahentami ;-) A jesli chodzi o marke i liecencie wcześniejszą z poprzedniej firmy która reprezentował członek naszego zarządu to prosze bardzo . S&M numer KRAZ 23197 , data wpisu 2019-11-27 , Swiss Recruiter numer KRAZ 26036 , data wpisu 2021-06-15 . Jak Pan widzi nie jest to żadna tajemnica. Wszystko można sprawdzić w Systemie Agencji Zatrudnienia . Firma Swiss Recruiter działa oficjalnie , legalnie . Panie Krystianie - życzy wszystkiego dobrego a zważywszy na to iż powoli zbliża się 2023 rok to życzymy Panu już dziś na nowy rok aby już Pan odpuścił , mniej zawistności , mniej zazdrości a przede wszystkim Normalności. Rynek jest bardzo duży i dla Pana pracy nie braknie. Powodzenia !

Łukasz

Firma jakich mało, ciężko trafić na tak zorganizowanego i rzetelnego pracodawcę. Wszytko od samego początku dopracowane na tip-top. Od początkowego kontaktu aż do samego wyjazdu, zakwaterowania oraz dalszej współpracy już na miejscu w Szwajcarii. Marcin i cała jego ekipa robi niesamowitą robotę ! Brawo !

@Łukasz

Panie Łukaszu dziekujemy za miłe słowa ! Pozdrawiamy serdecznie

Beata
@Łukasz

Super, że jesteś zadowolony zresztą jak większość osób na forum. A zarobki jak, zadowalające jak całą reszta?

@Beata

Pani Beato, My prowadzimy rekrutacje tylko w sektorze budowlanym i tu zarobki kształtują się w przedziale 4-7 tys chf netto. Wszystko zależy na jakim stanowisku pracujemy , jaką mamy stawkę , jaki projekt oraz ile godzin pracujemy ( w Szwajcarii pracodawca wypłaca każdą przepracowaną godzinę) . Stawka godzinowa to średnio 32-40 CHF brutto / h i jest ona zależna od doświadczenia , j niemieckiego jak i referencji. Jeśli chodzi o inne sektory tak jak np produkcja , magazyny to tu zarobki kształtują się w przedziale 3200-4500 chf netto / msc ( jest to też zależne od tego czy jest to praca zmianiowa, czy jest dodatek nocny itp ) Jeśli ma Pani jakieś pytania i będziemy mogli pomóć to prosze śmiało pytać. Pozdrawiam serdecznie

Łukasz
@Beata

Wszystko tak jak na umowie, rozpisane wszystko czarno na białym, rozliczenie co do Franka ????

Ktoś mnie poprosił żebym spytała o stanowisko dekarza, bo jest oferta pracy, a konkretnie o stawkę, jaką teraz oferują. Trudne czasy nastały, czy była jakaś podwyżka inflacyjna? Proszę o konkretne informacje, jak pracodawca wynagradza teraz pracowników.

@Ewa

Dzień dobry Pani Ewo, Stawki na stanowisku Dekarz to obecnie przedział od 32-38 CHF . Wpływ na stawke ma doświadczenie , samodzileność, język niemiecki. ( Dekarz blacharz ( dachdecker bauspengler) zarabia troszkę więcej niż dekarz na dachy skośne lub dachy płaskie ( zgrzewanie papy) . Jeśli chodzi o podwyżke inflacyjną nie było takowych. w Szwajcarii inflacja nie jest wysoka . W sierpniu 2022 roku wyniosła " tylko" ( patrząc na inne kraje ) 3,5 % . Należy zwrócić uwagę również na to iż obecnie na tym stanowisku jest już coraz mniej ofert pracy ( idzie zima). W rejonach gdzie lada chwila spadnie śnieg dużo firm zakończy prace dekarskie do 2-3 tygodni . Obecne oferty nie są ofertami długoterminowymi dlatego że cieżko przewidzieć jaka będzie zima . W obecnym 2022 roku zima była " łagodna" i bardzo dużo dekarzy rozpoczeło pracę już od stycznia / lutego. w razie pytań zapraszam do kontaktu. martin@swissrecruiter.ch Pozdrawiam serdecznie

Dekarz

aplikowałem przez formularz na ich stronie www , wysłałem CV

o doświadczenie , język niemiecki i od kiedy możliwy start, czy mam auto, czy mam kogoś do teamu ( jade z kolegą bo on zna niemiecki a ja tylko angielski i to nie przeszło)

Czy może ktoś podać mi nr. tel do Pana Marcina. Dziekuje

@Maly

najlepiej kontakt przez mail a poźniej oddzwonimy , martin@swissrecruiter.ch https://www.praca-szwajcaria.com/kontakt/

Tobi

Polecam

@Tobi

Dziekujemy!

Bogus ;)

Witam. Jak najbardziej polecam biuro. Praca szybko załatwiona. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam

@Bogus ;)

Dziękujemy !

Gotty544

Man Marcin załatwiła mi prace przy szalunkach wszystko ładnie pięknie wytłumaczył ogarną, Extra robota z jego strony

Pablito28
@Gotty544

A jakie są zarobki jako cieśla szalunkowy, czy potrzebny jest język niemiecki i ile godzin można wypracować. Jestem zainteresowany ofertami ze swissrecruiter

@Pablito28

Zarobki cieśli w Szwajcarii to ok 34-38chf na godzinę co daje dam około 5500 netto przy ok 200 h na msc

@Pablito28
@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Witam Ale 5500 to chyba brutto? Ile z tego może mi zostać po odliczeniu kwatery i podatków i co ile mogę wracać do Polski gdyż mam rodzinę. I jeszcze jedno pytanie- jak z tym językiem niemieckim czy jest wymagany? W języku angielskim jestem w stanie się porozumieć, w niemieckim trochę gorzej. Dziękuję za wszelkie info.

@@Pablito28

Jeśli Pan pracuje 200h i ma stawkę 36 plus dietę to brutto jest to ok 7500tys chd

@Gotty544

Dziekujemy i życzymy dalej powodzenia !

Maly

Proszę opisać jak czesto są zjazdy do Polski i na jak długo. Dzieki

@Maly

Zjazdy ustala się samemu jak kto potrzebuje.srednio co 3-4tyg na tydzień. Wszystko dostosowywane jest indywidualnie i jest kwestia dogadania

@Marek

dokładnie jest to tak jak Pan Marek opisał . pozdrawiamy

Polecam jak najbardziej . Duży pozytyw .praca załatwiona praktycznie w 2h odkąd zostałem bez. Pełna profeska

@Marek

Zawsze staramy się pomóc jak Tylko są ku temu możliwości ! Serdecznie pozdrawiamy

Maly

Czy ktoś może podać mi nr kon. do p Marcina.Dzieki

@Maly

729412190 , najlepiej przez (usunięte przez administratora)

Maciek

Zdecydowanie polecam???? Pracuję dla Inovus ( pracę załatwił p.Marcin) niestety od jakiegoś czasu jestem niezadowolony z pracy dla firmy do której wysłał mnie Inovus i zdecydowałem się na zmianę , opisałem swoją sytuację dla Inovus ale odniosłem wrażenie, że nie chcą mnie nigdzie przenieść bo z jakiś powodów to dla nich nie na rękę. Po trzech tygodniach czekania na zmianę, skontaktowałem się z P. Marcinem i przedstawiłem swój problem, w odpowiedzi usłyszałem, że znajdą najlepsze rozwiązanie dla mnie i skontaktują się z moimi pracodawcą , i jeśli nie będzie odpowiedniej reakcji z ich strony to dostanę nową pracę. Już następnego ranka sprawa nabrała rozpędu ???? i po redakcji P. Marcina dostałem telefon od Inovus że przeniosą mnie szybko do innej firmy. Reasumując, kontakt z P.Marcinem jest zawszę, nawet jak jego rola się już skończyła bo znalazł pracę, podpisałem umowę i to tyle ich strony ,ale w razie jakiś problemów, niejasności, można dzwonić, pisać i mieć pewność, że zajmą się twoją sprawą i postarają się pomóc. Firma bardzo profesjonalna i pomocna , żeby każdy miał takie podejście do pracy i ludzi, zdecydowanie łatwiej by się żyło???? Polecam!!!

@Maciek

dziekuje Panie Macieju. dla nas priorytetem jest zawsze znalezienie rozwiązania i stała pomoc . Kandydaci polecani przez nas zawsze mogą na nas liczyc. Dziekuje za miłą opinie i pozostajemy w kontakcie. ! Pozdrawiam serdecznie

Tadeusz

Dlaczego pod adresem firmy Legionów Polskich 4 32-700 Bochnia jest jakiś dom jednorodzinny co chandluje pierogam

@Tadeusz

Panie Tadeuszu zapewne Pan nawet nie był na miejscu a sprawdził to tylko w google a tam faktycznie na zdjęciu pod tym nr jest jakas firma z pierogami ale dla Pana informacji to zdjęcie z 2017 roku ;-) Również dla Pana informacji Obecnie jesteśmy w trakcie reorganizacji tj zmiany biura na wieksze i od października zapraszamy do naszego nowego biura ktore jest obecnie wykanczane na ulicy Brzeska 95 ;-)

Piotr Kucaj

Polecam!!! Co najbardziej wyróżnia to przede wszystkim szybka komunikacja. Pracuję w Szwajcarii od 4 miesięcy i póki co wszystko ok???? Szczerze polecam!!!!

Piotr Kucaj
@Piotr Kucaj

Wszysko ok!!!!????

@Piotr Kucaj

Dzięki Piotr . Powodzenia dalej ;-) !

Marek Kubisztal

polecam jak najbardziej. dziekuje za pomoc ktorą uzyskałem bardzo szybko bo " zostaniu na lodzie". bardzo dobry kontakt i bardzo pomocne biuro. Pozdrawiam Marek

Bogus ;)

Witam jak najbardziej polecam tą firmę rekrutacyjna. Pracowałem w częściej w niemczech na tak zwanym fescie ale wiadomo ze szwajcaria jest krajem w ktorym mozna duzo wiecej zarobic. Napisalem e-mail i nie było problemu załatwić firmy w moim (fachu) więc jest dobrze. Kto nie ryzykuje szampona nie pije. Życzę wszystkiego dobrego.

@Bogus ;)

dzięki Pani Bogdanie i powodzenia dalej !;-)

Cezmont

Witam . Miałem przygodę z firmą od roku . Wszystko było ok do momentu kiedy zostałem rekrutanten dla szwajcarskiej agencji pracy TempoX gdzie polecił mnie Pan Marcin jako monter fasad . Po zabrania mi pieniędzy 2x za ubrania robocze Pan Marcin nie prowadził dalej juz że mną konwersacji .Wniosek jest mój taki ze nie wszystkie firmy dla których rekrutację prowadzi firma Swiss recruiter są OK względem pracownika . Pisze ta opiniie jako przestrogę dla potencjalnych klientów Swiss Recruiter .

@Cezmont

Szanowny Panie Cezary T . Bardzo dziękujemy za wpis który jest wynagrodzeniem tego jak dużo właśnie od roku dla Pana zrobiliśmy . Nie jedna osoba bez języka niemieckiego chciałaby otrzymać tak dobre (36 chf +18 diety !!!!!) oferty jak Pan i kolejne szanse po tym jak Pan również się nie sprawdzał. Niestety jest Pan kłamcą bo konwersacje z Panem prowadziliśmy non stop czyli do 15.07 a nawet tez dziś! po czym już Pan nie odpisał na nasze wiadomości . Dodatkowo również Pan (usunięte przez administratora) opinie publiczną dlatego że nikt nie pobrał Panu z tej firmy 2x za ubrania i to też Panu tłumaczyliśmy - niestety ze względu na brak umiejętności językowych Pan nie potrafi rozróźnić 2 pobrań tj " Abzug Berufsbekleidung 132 chf " i drugie pojęcie nie związane z tym co Pan myśli i twierdzi to " " Saldo letzte Abrechnung - 142,15 chf". Jest Pan osoba "najmądrzejszą " która nie przyjmuje do wiadomości że Pan się myli . Dodatkowo poprosiliśmy o odpowiedz Pana przełożonego na temat tej sytuacji i teraz poraz kolejny już potwierdził ze zostało pobrane 1x za ubrania w tyg rozliczeniowym 20.06.2022 - 26.06.2022 . Innych pobrań za ubrania u Pana nie stwierdzono . Dodatkowo jest Pan super człowiekiem który obwinia firme rekrutacyjną za to że pracodawca gdzie Pan wyraził zgode na prace rzekomo pobrał Panu 2x za ubranie ( śmiech). Czy to jest bład firmy rekrutacyjnej ? kolejne kłamstwo no ale tak to już jest z podobnymi osobami jak Pan które nie doceniają maksymalnej pomocy ( zbyt dużej) od firmy rekrutacyjnej. Nasza firma ze swoich obowiązków wywiązała sie w 100% wzorowo tj : otrzymał Pan bardzo dobre oferty pracy z dobrą stawką (zawsze ), dodatkowo kiedy Pan do nas napisał - otrzymywał Pan zawsze odpowiedź i pomoc ( cały czas od roku) także SZANOWNY PANIE CEZARY T....ann DZIEKUJEMY ! Nie mniej jednak życzymy Panu wszystkiego dobrego i naprawde dużo dużo pokory bo nie umiejąc języka niemieckiego ( przez to np staracił Pan poprzednią pracę a mimo to dalej Panu pomogliśmy i "zorganizowaliśmy" kolejną dobra pracę) wmawia Pan wszystkim innym którzy ten język od lat bardzo dobrze znają jak tłumaczyć własnie te odciągniecia które Pan sobie tłumaczy chyba po swojemu ;-) Reasumując jesteśmy przestrogą dla osob które tak jak Pan : - chciałyby pracować w Szwajcarii bez języka niemieckiego a mieć stawke / wynagrodzenie tak jak tu mają osoby z kilkuletnim stażem i językiem niemieckim - chciałyby być " niańczone" i otrzymywać odpowiedź i pomoc na każde zadane pytanie ( nawet w godzinach wieczornych poza pracą!!!!) mimo tego że odpowiedzi nie należą do firmy rekrutacyjnej tylko do firmy gdzie się pracuje bo przecież u nas się nie pracuje - my polecamy do firm Szwajcarskich - chciałyby otrzymywać dalsz szanse i dalsze b dobre oferty pracy mimo wcześniejszych nie powodzeń ! myśle że powinien Pan na drugi raz przemyśleć co Pan publicznie pisze bo na Pana miejscu byłoby mi poprostu wstyd ...wstyd i jeszcze raz wstyd....

Robert

Ja również polecam pomoc w każdej chwili pracę która mi znaleźli jest bardzo dobra chociaż nie znałem języka miałem doświadczenie i dzięki nim udało się polecam .Robert -Glazmman-Stocker

@Robert

Dzięki Panie Robercie ! Pozdrawiamy serdecznie !

Damian

Zdecydowanie polecam firmę SWISS RECRUITER, łamie ona wszystkie stereotypy agencji szukającej pracy. Po kilku dniach od wysłania CV byliśmy już w Szwajcarii w pracy. Pan Marcin zawsze udziela rzeczowej pomocy i wszystko jasno objaśnia co jest ogromnie ważną kwestią dla osób które nigdy nie były w Szwajcarii. POLECAM!

@Damian

Dzięki i życze dalej tak dobrej współpracy jak obecnie. Pozdrawiamy

Przemek - monter rusztowań

Polecam z czystym sumieniem. Pan Grzegorz że Swiss recruter bardzo szybko załatwił nam pracę w Szwajcarii narazie jest wszystko ok -zawsze można liczyć na jego pomoc. Dziękujemy ????

Pani Anno jeśli chodzi o zarobki to kwestia indywidualna ktora ustala pracownik z pracodawcą ( średnio 31-38 CHF / h ). Jeśli chodzi o wypłaty - Szwajcaria to bardzo dobry , uczciwy kraj i jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś polecony przez nas nie otrzymał wynagrodzenia ;-) Pozdrawiamy serdecznie

@Przemek - monter rusztowań

dzieki Panie Przemku . Powodzenia dalej. Pozdrawiamy serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o SWISS RECRUITER SP. Z O.O. - Bochnia

• Jak się pracuje w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 171 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWISS RECRUITER SP. Z O.O.