Opinie o Plast-Com.Pl Sp. z o.o. w Osielsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Plast-Com.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plast-Com.Pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plast-Com.Pl Sp. z o.o. w Osielsko

Lili Nowy wpis

No tak, likwidacja upadłościowa dodana do nazwy... A co z pensjami Waszymi? Nie ma jakiegoś syndyka, który by sprzedawał mienie i spłacał??

informator Nowy wpis

Prezes Pan K w rok rozwalil firme. Nie udala sie restrukturyzacja, upadlosc zlozona po czasie. Wycjechaly formy, maszyny, kontrakty zostaly rozwiazane.Nie starczy na pensje ,na wierzycieli. Firma padla. Pan K okradl, oszukal a teraz rozwalil wszystko. Mam nadzieje ze sprawiedliwosc go dopadnie i straci mozliwosci prowadzenia jakiejkolwiek dzialalnosci kiedykolwiek. Wystrzegac sie nalezy takiej osoby.

Były pracownik . Ubolewam Nowy wpis
@informator

Jeremi to Ty? Najpierw firmę rozwalił Jeremi, Leocha wyjął pięknie z dlugow, firma miała skład i perspektywy. Dobrych klientów. Wpakował firme w jeszcze większą spirale długow, Pan Kowal miał być słupem dla nowej spółki. Ale nie sądzili że trafia na kogoś bystrzejszego. Wziął się za firmę , ale niestety coś nie poszło. Domniemam ,że Jeronimo z Bugusiem namacili , dwa intelekty. Firma niestety padła. A pierwszy raz od dawien dawna ludzie mieli pensje na czas, wszystko na papier. Niestety

Czy można liczyć w Plast-Com.Pl Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Jak szefostwo w Plast-Com.Pl Sp. z o.o. traktuje ludzi?

KaSi

prezes to furiat , niestety wyzywa ludzi i ich nie szanuje, uwaza ich za (usunięte przez administratora) o czym nie raz donosila góra

Firma Plast-Com.Pl Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pomocnik ustawiacza wtryskarek. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
konrachen

rudy lisek jest mi winny 60000zl juz 2 laa

lk
@konrachen

kiedys mu sie noga powinie

Usunięta wcześniej opinia

Jestem w szoku co się dzieje w tej firmie... Niegdyś bywał inspekcji pracy związane z niepłacenie pensji na czas a lada moment będą inspekcję pracy związane z mobbingiem. Jakim cudem' przełożony' może oferować pracownikom korzyści w zamian za donoszenie na współpracownikow. Ktoś się chyba zatrzymał na czasach komuny gdzie na ludzi byly akta i teczki. Na szczęście została jeszcze garstka ludzi z przyzwoitością ,którzy nie dają się wrobić w takie manewry, dodatkowo zachowania w postaci ciągnięcie za włosy pracowników (usunięte przez administratora)Takie zachowanie nie przystoi mężczyźnie a w szczególności jeżeli jest to twój przełożona a jeszcze większej szczególności jeżeli to jest pan przed emeryturą o trudnej urodzie ( BW) I jeszcze trudniejszym podejściu do pracowników. Czy można upaść jeszcze niżej ...(?)

Pablo

A czy to jest nowy właściciel czy po prostu zmienili nazwe

Mialem okazje pracowac w plastcomie, a wlasciwie remarze jakis czas . Tylko dlatego, ze jestem z malej miejscowosci i brak kolo mnie jakiej kolwiek pracy. Sa plusy i są minusy jak w kazdej firmie. Plusem jest na pewno super atmosfera , zyczliwi ludzie ci z dołu jak i ci z góry. Na prawde rzadko sie zdarza pracowac z tak pozytywnymi ludzmi. (usunięte przez administratora)O socjalu, odzieży czy chociazby prysznicu mozecie zapomnieć. Ponad tysiącdwustu tonowe palety przepychane sa zdezeliowanym paleciakiem przez jednego pracownika przez odcinki kilkudziesieciu metrow. Wybor nalezy do was.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Plast-Com.Pl Sp. z o.o.?

Zadne

Żadne. Wystarczy że lubisz pracować z pensja po ustalonym terminie płacona, ogółem 2 ręce, 2 nogi wystarcza.

Jarosław
@Zadne

Duże te opóźnienia bywają? ;/

Nikt wazny
@Jarosław

No.... W umowie na 10 kieras mówi że 15 a 16 ciągle brak .....

Czy w Plast-Com.Pl Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

nicki

tak

@nicki

To super ;) Czy po ich odbyciu można liczyć na jakiś certyfikat uczestnictwa czy coś w tym stylu? Zawsze to lepiej wygląda w CV :D

Odpowiem
@Marta

A ty idziesz tutaj do pracy czy żeby szkoleń sobie narobić. Twoim zadaniem jest dojechać do firmy na własny koszt zapomnij o jakimkolwiek transporcie do firmy bo go nie ma ( wcześniejszy bus zadłużony na grube tysiące, Inne transporty tez padly). Najlepiej jak nie będziesz otwierał gęby Jeżeli nie dostaniesz wypłaty na czas albo dostaniesz ją w ratach,masz pracować za 2 bo polowa zalogi zaraz zostanie zwolniona. Takze szkolić mozesz sie na swój koszt po pracy. A i najlepiej jeszcze nie udowadniaj "przełożonym " ze sie nie znaja na swojej robocie. Po prostu wylecisz.

Nobady

Czy do dzisiaj są problemy z pełnymi wypłatami wynagrodzeń w terminie dla pracowników w Plast-com? Czy warto tam podjąć pracę na produkcji lub w magazynie?

Nikt wazny
@Nobady

Tak..... Dziś dziesiąty pensji brak.... Nie wspomnę że za zeszły miesiąc też nie wypłacili całości....

Ciekawy pracownik

Czy bendom wyplaty 10? Czy kolejny miesiąc beda opoznione

Bez wypłaty
@Ciekawy pracownik

Jeśli chcesz otrzymać jakąś część swojej wypłaty to musisz wpisać się na listę poliszynela kazdy deklaruje tam kwotę którą chciałby otrzymać za swoją pracę, jak np zarabiasz 2200 mozesz wpisac ze potrzebujesz 1000 na juz na rachunki. Wtedy zostanie to rozpatrzone i może dostaniesz w okolicach 10 jakis ulamek pensji. A reszta wyply gdzies za tydzień, moze 2... zalezy jak firmy ktore wcześniej oszukiwały Remar a teraz tak samo (usunięte przez administratora) plast-com ( śmiech) zrobia przelew. Nasza firma bidna... wszyscy ja oszukuja.

mniej ciekawy
@Bez wypłaty

pytanie jest takie po co tam pracujesz jak Ci tak źle , przecież pewnie w każdej firmie jest lepiej a ty nadal tutaj . moja dobra rada nie pisz tylko zmień pracę

Emu
@mniej ciekawy

Pytanie w drugą stronę ,po co udawać że się robi biznes skoro nie stać cię na opłacenie pracowników i kontrahentów

mniej ciekawy
@Emu

ale to pytanie nie do mnie , ja tu pracuje i faktycznie może nie ma pensji na czas ale na resztę nie narzekam i poczekam aż te problemy się skończą , więc jeżeli komuś to przeszkadza niech zmieni pracę a innym nie da pracować w spokoju

@mniej ciekawy

Musisz byc naprawde desperatka / desperatem. Firma placi pracownikowi za czas . Czasy caritasu sie juz powinny skończyć. Chyba ze pracujesz dla idei. Powodzenia

@mniej ciekawy

Czyli w Plast-Com.Pl faktycznie zdarzają się opóźnienia z wypłacaniem wynagrodzenia? Czym to jest spowodowane? I ile te opóźnienia wynoszą?

Bez
@Marta

Wejdz na profil re-mar osielsko. To ta sama klika. Tylko pod innym szyldem. Tam jest więcej info o wyplatach wiecznie spóźnionych i infoncje od kontrahentów którzy zostali wycyckani przez re-mar ( obecny plastcom).

@Bez

Dokładnie. Najlepsze ze robi wjazd jakis wierzyciel a na wejściu mu mowia ze nie ma tu juz firmy Remar. Moze i prezes remaru jedynie rzadko bywa , bo sie szweda po sądach dzięki ludziom którzy walcza o swoje należności, poza tym skład ten sam. Problemy te same

GoWork official profil

Podziel się swoją opinią na temat firmy .

Zostaw merytoryczną opinię o Plast-Com.Pl Sp. z o.o. - Osielsko

• Jak się pracuje w Plast-Com.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plast-Com.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plast-Com.Pl Sp. z o.o.?

Plast-Com.Pl Sp. z o.o.

Plast-Com.Pl Sp. z o.o.