Opinie o Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. w Gliwice

Spec

Tomasz wygląda to tak i widać że nie przewiduje się zmian. Musisz po podpisaniu umowy natychmiast podpisać ankietę do związków zawodowych najlepiej do dwóch. Teraz w modzie jest zwiazek inny niż "S" co nie znaczy ze "S" jest mało ważne dlatego 2. Nie wolno się wychylac czas aktywistow dawno minął. Jeżeli znajdziesz dojścia to żadna podpadka nie będzie groźna zwiazek ma obowiązek obrony członków i pokazuje się ze to robi. Taki marketing nastawiony na pozyskanie kolejnych członków. Stawki 125% najniższego ale ochrona zz pozwoli pracowac powoli. Takie abecadło.

Misiek

Wszystko ładnie pięknie szkoda że dwóch biurowych na rozmowie kwalifikacyjnej próbują z człowieka zrobić debila . Można mieć wiedzę dla siebie i wszystko wiedzieć jak zrobić , ale nie każdy potrafi to przekazać i wytłumaczyć drugiemu.

Jak wygląda praca montera pojazdów w Bumarze? Da się tam zarobić 3000zl netto?

@Tomek

Da się. Jak będziesz miał 35 lat pracy i 1000zł wyslugi..... Dla młodych zostają jedynie nadgodziny.

Jan

Skąd wiesz ze będą nadgodziny

Śmiech
@Tomek

Te 3000netto to ze 3 soboty byś musiał zrobić ale każdy nowy pracownik ma wyższe stawki niż ten co go uczy

To ile tam się zarabia? Praca po 8 godzin od pon do pt?

Znowu odpowiedzialność zbiorowa, czy zwykły pracownik jest winny że modernizacje są takie drogie. Jak źle pracuje to powinni mi dać upomnienie albo naganę, jak nie to odpowiada majster i wyżej. Ja nie kradnę i do magazynu nie mam dostępu, premie zabrać i dyscyplinarka za rozpisywanie i ukrywanie braków na magazynie. Zobaczymy czy to był falstart i tylko konto pensji Prezesa się zmieniło.

Elektromechanik

Okropna, uważajcie na tę firmę. Rozmowa była przeprowadzona z 2 mężczyznami, szydzili, poniżali, od samego początku czuć było, że są negatywnie nastawieni, reagowali potępiającym spojrzeniem i głupimi śmiechami/komentarzami, na wszystko, co się powie.

Dot. rysunków technicznych, ocen w szkole, doświadczenia, militarii.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Bury

Jestem zainteresowany pracą, czy zakład wypłaca premie?

RR

Czy jak do skrzynki pięknych jabłek wrzucimy zgniłego buraka to wszystko się zepsuje? Nie można oglądać tylko jabłek, przyjrzyjmy się co jest zgnite i zaraża. Cytat " po owocach ich poznacie" to chodzi o te buraki im bliżej szefowej tym psują skuteczniej. Nie pykło, nie jest to wina wyłącznie produkcji. Zaraza nieskuteczności, ja zacząłbym od nieprodukcyjnych. Czy potrzeba nam tyle buraków.

Zibi

Niestety nic nie słychać o zewnętrznym audycie audytu magazynu.

Zibi
@Zibi

Czytałem komentarz na Defence 24 pod artykułem o Leo, to nie mój ale nawiązuje do audytora wewnętrznego. Jest napisane , że bardzo się boi i chodzi o magazyny.

Jaka będzie teraz struktura organizacyjna? Czy pozorna podległość członka Rady nadzorczej pozostanie utrzymana. Głosy otrzymał i tak trzymać. Bez zmian.

M

Bardzo się cieszę, że pracuje odlewnia.

Tuwim
@M

Kuznia tez, tylko nie dla nas.

N

Jeżeli martwi się Pani trudnościami w skuteczności to nie Pani wina. Mało robiono bo większość nie potrafi sprawy doprowadzić do finału i buja się na gonieniu króliczka. Krotki czas pokaże ze to także osoby na które Pani postawiła, oby nie ale jestem realista. Potrzeba czasu i prawidłowego odsiania ziarna od plew. Parę osób liczy , ze Bumar będzie lepszy.

Hi

Dlaczego do tej pory, nic nie robiono w Bumarze? Bo wszyscy byli zajęci czekaniem na dobrego prezesa.

Jan

Prezesowka w wywiadzie mówi że lubi jak się ja chwali i jak robi to (usunięte przez administratora). No to moja strategia być miłym i mówić ze wszystko zrobie, tylko nie mówić kiedy się sprawdzi? Jak zwykle mówić i udawać zaganianego.

Jan

Obserwujemy zmiany tak szybkie ze wyprzedzają myśli prezesowki. Przepraszam za sarkazm. Wiem, wiem potrzeba czasu na zmianę zespołu. Strata czasu miesiąc, dwa to nic w porównaniu z latami tylko po co robić najbliższych z tych którym zmiany są najdalsze.

M

Kolejność jest taka: rosna przychody i zyski to wtedy rosna place. Musimy wreszcie zaufać ze tak działa swiat i nam też się uda.. Rolnik wie ze kosić można jak urośnie;)

M

Czasem wybór ogniwa bywa błędny, ale co tam.

M

Dobra robota. Proszę jeszcze zrzucić łańcuchy którymi próbują Pania opasac stare układy. Jedno ogniwko wyrzucić i zrobi się porządek. Nie trzeba z produkcji raczej nieprodukcyjnych tylko kto przygotuje uczciwie materiał na kumpla? Powodzenia!

To zwalniają czy przyjmują?

Krzysiek

Witam Panowie też jestem przed rozmową i mam pytanie do was jak to z weekendami/sobotami wygląda u bumarze bo jakoś nikt nie potrafi precyzyjnie mi.odpowiedziec bo niby nie obowiązkowe to różnie to brzmi

Witam nie dawno złożyłem do numeru cv byłem na rozmowie czekam decyzję i tak chciałem spytać was Chłopaki czy warto wstąpić w wasze szeregi jakie macie opinie? Chodzi mi głównie pracę czy szybko się idzie wdrożyć czy na początku ktoś pomaga w ludzkim wdrożeniu w temat . Pozdrawiam

@Andrzej

Standardem w tej firmie jest to że na poczatku zostaniesz zatrudniony na okres 3 miesięcy (okres próbny) i zostaniesz przydzielony do brygady (W zależności od stanowiska). Będziesz miał swojego opiekuna który przez te 3 miechy będzie próbował Cię przyuczyc (Nie każdy się nadaje) do zawodu. Jeśli dasz sobie radę to zostaniesz zatrudniony na dłużej.

Akurat przyuczamie młodych pracowników do zawodu to jeden z nielicznych pozytywów tej firmy. Ogólnie po przepracowaniu kilku lat większość ludzi nie ma problemu ze znalezieniem sobie pracy na podobnym stanowisku za większe pieniądze.

Ostatni Prezes uważał, że można zrobić wiele prawie wszystko żeby brudy pozostały w domu. Zapomniał, że nawet w domu trzeba je wyprać bo będzie smród. Swoiste pranie to kary nie ucieczka na wolne czy L4. Martwię się o Bumar, czy tak zaschnięte brudy w ogóle wkładać do pralki?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.