Opinie o Suszarnia.Eu Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Suszarnia.Eu Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Suszarnia.Eu Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suszarnia.Eu Sp. z o.o. w Rzeszów

Dusia Nowy wpis

Hejka. przeglądam swoja okolice w Rzeszowie za praca biurową do Boya daleko nie mam ale ciężko mi było znaleźć ofertę pracy, a widzę ze jakoś niektórzy tu o nią pytali. Skąd można wziąć aktualną ofertę i jaka praca w samym biurze jest teraz wykonywana?

Anka Nowy wpis

Dzień dobry, chłopak jest monterem a ja widziałam takie ogłoszenie od suszarni z kiedyś właśnie na to stanowisko. nie podali w nim stawek a tu z rok temu jeden Pan pisał, że 4 300 zł na spokojnie na rękę będzie. skoro tak to ile wyjdzie na dzień dzisiejszy?

@zainteresowany Nowy wpis
@Anka

A mogłaby pani napisac gdzie wogole ta firma ma siedzibę gdzie się wykonuje te prace?

Nie polecam współpracy z tą "firmą". Okres oczekiwania na suszarnię jest bardzo długi (wpłacasz tylko zaliczki i martwisz się czy w ogóle zostanie zrobione). Jakość wykonania pozostawia bardzo dużo do życzenia. Najważniejszy jest jednak fakt iż deklarowane (wyliczone przez "specjalistów") wydajności to jeden wielki blef. Przestrzegam i wręcz proszę o omijanie tej "firmy" szerokim łukiem.

Jaki jest zakres obowiązków pracownika biurowego? Tez kiedyś pokazała mi się oferta, chyba z marca tamtego roku. było w niej wtedy napisane, że trzeba obsługiwać Excela i ogólnie komputer. I to w zasadzie tyle? i czemu tak na marginesie na stronie podana w nazwie firmy teraz nie działa? Czy to tylko tak u mnie?

Rozmowa porażka... nikt się nie przedstawił nie wiedział na jakie stanowisko aplikuje oraz to odpowiadanie na pytania stojąc w drzwiach... Co mnie najbardziej zdenerwowało to kwestia rozpoczęcia pracy ponieważ mogę rozpocząć pracę dopiero za 3 miesiące dostałem odpowiedź że na pewno pracy nie dostanę . Sądzę że kwestie możliwości rozpoczęcia pracy uzgadnia się wcześniej telefonicznie.

Na jakie stanowisko pan przyszedł Czy ma pan uprawnienia Kiedy pan może zacząć prace

UWAŻAC a współpracę

Firma na glinianych nogach!! Prezes dobrze gada i nic poza tym, naciąga na kasę!! bierze zaliczkę i zwodzi zrobię a nie robi! Trzymać się jak najdalej od współpracy z tą firmą i jej prezesem

Opiszecie mi proszę aktualne warunki pracy w Biurze? Z rok temu ktoś negatywnie się do nich odnosił tutaj a ja widziałam właśnie ofertę jeszcze zatrudnienie na takiej stronie w internecie. Była ona akurat na pól etatu, zastanawiam się czy na spokojnie można pracować na cały czy jak na razie nie ma takiego zapotrzebowania?

Władysław

Odebrałem kolejną suszarnię od tej firmy. Pierwsza zamówiona 4 lata temu. Widać postęp w wykonaniu co bardzo cieszy. Terminy realizacji trochę dłuższe ale chyba robią coraz więcej. Ogólnie współpraca bez zarzutu

Niewypłacalna firma. Jak dostarczycie towar to o zapłacie możecie pomarzyć. Kontrahentom którzy wpłacili zaliczki współczuję, a współpracowników przestrzegam.

Seba
@Andrzej

U mnie po zamówieniu maszyny i wpłacie dużej zaliczki po roku sprawa trafiła do sądu i pieniądze odzyskał komornik

@Seba

Ilu procentowa ta zaliczka musiała być względem całości? A co z kosztami sądowymi, kto je pokrył?

Seba

Zaliczka była 80 procent od całości. A koszty sądowe pokryłem sam

@Seba

To faktycznie bardzo duża ta zaliczka tak szczerze. Dobrze, że z góry całości od razu nie chcieli. A ogólnie to czemu tak właściwie ich wybrałeś jako dostawcę tej maszyny?

@Andrzej

Drogi Andrzeju, niestety nie możemy odnieść się do Twoich zastrzeżeń ponieważ nie łączymy twojej osoby z żadną sytuacją w naszym przedsiębiorstwie. Niemniej jednak jeśli uważasz inaczej to prosimy o kontakt z naszą firmą w celu wyjaśnienia sytuacji.

Nie wypłacalna firma omijać szerokim łukiem warunki pracy dramat, biuro dramat, załatwic sie nie mozna normalnie bo za pseudo ścianą siedza baby, szkoda czasu ... Nasyłać tylko kontrole bo nawet Zusu nie płaci.

Grażyna

Czyli też masz problemy z zusem? To czemu kontroli sam nie naślesz tak w ogóle?

Były Pracownik
@Grażyna

W kupie siła, skad wiesz może już jest zgłoszone ;)

@Były Pracownik

A to przepraszam, faktycznie z góry zasugerowałam. Czyli jak sytuacja z tym wygląda?

MM
@Grażyna

Zapytaj Prezesa on o wszystkim wie przeciez.

Honorata

Co rozumiesz przez dramatyczne warunki pracy? To znaczy, że nie ma zaplecza socjalnego czy praca jest w niemiłej atmosferze czy jak?

Suszarnia.eu

Drogi Były pracownik informujemy że artykuł 212 kodeksu karnego informuje, że grzywna lub kara ograniczenia wolności grozi osobie, która pomawia inną osobę lub instytucję w sposób mogący poniżyć ją w opinii publicznej albo narazić na utratę zaufania potrzebnego do piastowania danego stanowiska, wykonywania zawodu lub prowadzenia określonego rodzaju działalności. Pomówienia dotyczą sposobu postępowania osoby/instytucji lub jej negatywnych cech. Ponieważ twój wpis nie jest zgodny z prawdą i narusza dobre imię spółki, rozpoczeliśmy już działania w celu wyjawienia twojej tożsamości w celu dalszych kroków prawnych.

@Honorata

Droga Honorato, warunki socjalne są oczywiście w jak najlepszym porządku i nie odbiegają od standardów w cywilizowanym świecie. Co do atmosfery to najlepiej będzie jeśli zapytasz o to osobiście w siedzibie naszej firmy. Dodamy że 50% personelu jest z nami od samego początku więc jest to chyba wystarczająca rekomendacja.

Edyta

Hej czy warunki w tej firmie są już lepsze? Piszecie ze są niewypłacalni tzn ze spóźniają się z wypłata? Warto złożyć tu cv, czy dalej takie problemy się pojawiają finansowe?

@Edyta

Droga Edyto jeśli jesteś zainteresowana pracą w spółce Suszarnia.eu zapraszamy na rozmowę do siedziby. Na miejscu możesz otrzymać informację o warunkach zatrudnienia. Jeśli będziesz miała pytania chętnie na nie odpowiemy.

Re

Witam jak sytuacja w firmie bo się zastanawiam nad pracą? Ktoś Coś wie ? Byłbym wdzięczny Pozdrawiam

@Re

Kiepsko nie polecam firma ma duże zaległości w wypłacaniu podobno zgłosiła do sądu o upadłość, ale sąd się nie zgodził dane z KRS Polecam szukać dalej

Honorata
@Anonim

Jakie ma zaległości konkretnie? Wobec Ciebie też? Czemu się nie zgodzili na upadłość, myślisz ze jeszcze się odkują?

@Anonim

Szanowny anonimie oczywiście twoje działania dyskredytujące naszą spółkę są wyssane z palca i nie w żadnym stopniu nie odpowiadają prawdzie. Na pewno wiesz że takie wpisy w sieci pomimo twojego nicku nie są anonimowe i informujemy że uruchomiliśmy procedury w celu ujawnienia twojej tożsamości a także dalszych korków prawnych.

Podobno pracując jako Monter można liczyć na 4300 na rękę. Czy to prawda?

monter

tak, bez problemu. kasa zawsze na czas.

Suszarnia Wapno

Zamówienie przebiegło z godnie z planem i kosztorysem. Praca wykonana estetycznie. Suszarnia działa u mnie już kilka miesięcy i nie mam żadnych zastrzeżeń . POLECAM!!

Alicja
@Suszarnia Wapno

Ile ci szło? I jaka wysyłka w ogóle u nich bo szukam i nie widzę

Grz.

Praca w skromnych warunkach ale niezbyt uciążliwa. Kładą duży nacisk na czas, ciągle gonią że terminy i terminy. Kasa raczej dobra ale faktycznie podstawa i premia w różnym czasie wypłacana ale nigdy nie ma problemu z zaliczkami. Niestety mają wyjazdy na delegacje do klientów więc nie jest to praca całkowicie na miejscu

X
@Grz.

Hahaha, a Wogole wypłacają podstawę czy z miesięcznym opóźnieniem?

Bronisław
@Grz.

Co dokładnie oznaczają te skromne warunki pracy? Ktoś to wyjaśni :p?

Stefano
@Bronisław

Skromne czyli robisz za darmo bo brak pieniędzy po 3 miesiące to norma

Grz.
@X

Wypłacają.

Katarzyna
@Grz.

To w końcu wypłacają czy nie? Bo te 3 miesiące to dosyć długi czas czekania na wypłatę...

Kondzio
@Katarzyna

Idź przekonasz się i gwarantuje że tak nie będzie. Ile ludzi odeszło z powodu zaległości w wypłatach a szefostwo nawet nie pomyślało o wyrównaniu zaległości za godziwie wykonaną pracę. I tym sposobem grube tysiące zostały na czysto. Nie polecam.

@Kondzio

No nie no jak, przecież muszą to jakoś normalnie wyrównać co nie? Chyba są ku temu jakieś podstawy prawne?

Dobry Pellet

Suszarnia zamówiona w tej firmie zgodna z moim życzeniem. Wszystko przebiegło bez problemu. Nie wiem jak tam ich relacje z pracownikami ale z mojej strony kontakt fachowy i merytoryczny.

Klijent

Firma rzetelna praca wykonywana w "domowych "warunkach czego się obawiałem jednak suszarnie która zamówiłem do trocin została wykonana solidnie według moich oczekiwań. Mały minus 2 tyg opóźnienie w montażu. POLECAM !

Życzliwa

Totalnie niewypłacalna firma, całe szefostwo to jedna wielka klika, która (usunięte przez administratora) i wykorzystuje ludzi. Zatrudnia osoby a później nie wypłaca wynagrodzenia, z daleka od tych (usunięte przez administratora)

Alicja
@Życzliwa

Fajnie przeczytać tutaj jakiś nowszy komentarz, chociaż zasmuciły mnie twoje doświadczenia z Suszarnią. Naprawdę nie dostałaś wynagrodzenia za pracę? Daj znać, czy to pierwsza tego typu sytuacja i czy coś udało się zrobić w tej sprawie.

Prosty Spawacz
@Życzliwa

Zgadzam się dużo obiecują i na tym się kończy cały zarząd liczy tylko sobie pieniążki a człowiek za uczciwa pracę dostaje w ratach pieniądze. Omijać z daleka i nadsyłać kontrolę niech sprawdzają co mają na sumieniu.

Spawacz

W sumie nic złego nie powiem, praca jak wszędzie. Fakt ze mieli opóźnienia (tłumaczyli że ktoś ich tam (usunięte przez administratora) i nie zapłacił ale jak było tego nikt nie wie) ale rozliczone wszystko bez większych problemów. Pracowałem u nich dwa razy bo trafiły się robota za granicą i po powrocie nie było problemu za zatrudnieniem ponownie.

Zostaw merytoryczną opinię o Suszarnia.Eu Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Suszarnia.Eu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Suszarnia.Eu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suszarnia.Eu Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Suszarnia.Eu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Suszarnia.Eu Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Suszarnia.Eu Sp. z o.o.
  • Tadeusza Boya-Żeleńskiego 23