Opinie o CHL cash management szczecin w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CHL cash management szczecin. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CHL cash management szczecin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHL cash management szczecin w Szczecin

Czy CHL cash management szczecin zapewnia kartę multisportu?

$$$

Jest Multisport

Czy CHL cash management szczecin zapewnia kartę multisportu?

Rrrr

Dźwiganie worów i poruszanie się rozpadającym wózkami nie wystarczy ?

@Rrrr

czyli nie ma karty? a jakieś inne benefity? i w sumie to jeśli coś tu macie to na każdym stanowisku jest z nimi identycznie? pytam w kontekście biura teraz, coś dostają?

$$$ Nowy wpis

Jest Multisport

Morela Nowy wpis

Świetne miejsce pracy.. ale zgubiłam tam pare rzeczy jak długopis, bidon na wodę, łyżeczkę, ambicje, wiarę czy chęci do życia.

biała

Jak ktoś lubi liczyć pieniądze to ta praca jest odpowiednia dla takiej osoby. Fajni ludzie tam pracują. 3 zmianowa niestety ale da się przyzwyczaić.

Bóbr
@biała

Fajni ludzi to jedyne co ta firma zapewnia. Na 3 zmiany tylko bankomaty tak pracują głównie praca nocna 12 godzin.

Janusz
@Bóbr

Za prace w nocy masz wyższą stawkę? Rozumiem że to uciążliwe ale jak można zarobić lepsze pieniądze to dla mnie byłoby ok.

Może dla ciebie.

Hanna

A o ile ta stawka tu większa w nocy jest?

Agnieszka
@biała

Ludzie może fajni ale kierownicy traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) drąc wiecznie (usunięte przez administratora).

Agnieszka Nowy wpis
@Hanna

Za nocki nie ma nic więcej

biała Nowy wpis

za nocki więcej w ciągu tygodnia o 50 zł

nadie

Najlepsza sortownia pieniędzy. Solid i tym podobne sortownie nie umywają się do CHL Cash Management

Karo
@nadie

Chyba Pani „Kierownik” zaczęła sama wystawiać komentarze. A może komuś doszło nowe zadanie.

Danuta
@Karo

Myślisz? Przeczytałam poprzednie i w sumie nic konkretnego nie pisali. Nie polecają ale nie wiadomo czemu. Może Ty napiszesz?

Totalna zlewka

test, mocno wchodzący w prywatność

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Hanna

"... i dwa metry mułu"? A wyjaśnisz czemu?

Kilometry ;)

Hanna

O no to jeszcze piękniej. A wyjaśnienie gdzie? ;)

@Hanna

Najlepsze wyjaśnienie to ilość załogi która została. Ja jeszcze trochę i dołączę.

Hanna

No ok, wyjaśnienie może i dobre dla was, dla mnie mało precyzyjne, bo was nie widzę. :( to ile osób z ilu zostało, są braki?

Jak to nie widzisz?

Hanna

No a jak mam niby zobaczyć? To z ilu sztuk obecnie składa się zespół?

miki

kto ty jesteś anonim. już u nas nie pracujesz czy jeszcze jesteś?

@Hanna

Schodzisz na dół i widzisz. Jesteś codziennie, przynajmniej byłaś jeszcze 2 miesiace temu.

Ciemność widzę ciemność. A w portfelu hula wiatr. Dlatego ciekaw jestem, jak tu płacą, czy warto tu przyjść? Z dotychczasowych wpisów nie za bardzo wiem, dlaczego odradzasz tę firmę.

Czy w firmie CHL cash management szczecin są regularne szkolenia pracownicze?

jajo

nie

@jajo

W sumie to czemu? Pracownicy są na tyle wydajni, że nie ma takiej potrzeby po prostu?

Mariola

Czy w piątek został wywieszony grafik?

Alfredo

Czy dostaliście już obiecane dodatkowe wynagrodzenia?

Elwira
@Alfredo

Marzenia...

jajo
@Alfredo

nie

@jajo

A na kiedy przewidzieli dokładny termin kiedy mają wpłynąć?

Aneta

Niżej ktoś wspominał o teście, że pytania są "niedopuszczalne", a czy ten test to jest po to aby przesiać kandydatów czy zwyczajnie dla wiedzy pracodawcy już po tym gdy dana osoba jest zatrudniana?

Tak z umowy zlecenie

lalka

najlepszy kierownik to Piotr B. pozdrawiam

@lalka

Potwierdzam. Życzliwy,pomocny i bardzo sympatyczny.

Iwona

Jak wygląda ścieżka kariery w CHL cash management szczecin? Chciałabym się dowiedzieć na jaki rozwój zawodowy można liczyć i po jakich szczeblach piąć się ku górze. Jest to bardzo ważna kwestia dla wielu osób by firma umożliwiała szansę rozwoju.

lalka
@Iwona

po czyich plecach chcialas zapytac?

Czy w CHL cash management szczecin są szkolenia zewnętrzne?

KI

Firma nie robi tego. Na pewno nie prędko bo ktoś kilka lat temu miał.

Kasjer szczecin

Dużo może zależeć od stażu pracy i stanowiska. Przeciętny pracownik po jakimś czasie. Kierownik oddziału rezygnuje z tego według opinii. Im wyższe stanowisko tym większe szanse, zapraszamy.

Janusz
@Kasjer szczecin

Czyli tylko wyróżniający się pracownicy zajmujący wyższe stanowisko mogą brać udział w szkoleniach i liczyć na rozwój zawodowy. W wielu firmach bardziej atrakcyjne i kosztowne kursy są obwarowane umową lojalnościową. Czy w firmie też są takie zasady?

@Janusz

Niestety nie. Nikt się tym nie chwali.

Sula
@Janusz

@Janusz jakie szkolenia? Jaki rozwój zawodowy? Żeby zająć wyższe stanowisko to trzeba wchodzić w (usunięte przez administratora) głównej kierowniczce. Szkolenia na dane stanowisko przeprowadzają zwykli pracownicy i nic za to nie mają.

@Sula

Ale bzdury piszesz

miki

Pracuję w CHL w Szczecin. Praca i pracownicy są okey.

Do wiadomości Dyrekcji CHL w Warszawie! Jest 30 grudnia, a nasza szanowna Pani kierownik nie raczyła udostępnić pracownikom grafiku na styczeń 2021 !!! Czy ludzie nie mają rodzin i innych obowiązków niż tylko praca? Ta sytuacja powtarza się nagminnie!!! Czy ma się tym zająć Inspekcja Pracy?

Nie polecam ze względu na test w którym pytania są niedopuszczalne. Jak można pytać kogoś czy ma debet na koncie czy przebywał w Zakładzie Karnym, czy donosiłby na współpracowników... i wiele wiele innych pytań dyskryminujących. Nie każdy Szanowna Firmo jest (usunięte przez administratora) nie każdy jest donosicielem i nie każdy jest gangsterem. A nawet tacy mają prawo do zmiany swego postępowania na lepsze. Nikt nie ma prawa być potępiony. AMEN.

Kasjer

Ogólnie to da się pracować jeśli się chce jak wszędzie. Ale z pracownikami którzy pracują długo jest trochę gorzej, niektórzy chyba przykleili się do tej firmy. Grupa która pracuje dłużej wykorzystuje to, często osoby te mają przyzwolenie od Pani Kierownik. Pracuję na bankomatach, czasami ciężko jest przyjść do pracy i innym pracownikom też. Atmosfera jest męcząca, ciągłe knucie przeciwko sobie, ciągłe podziały, stres, awantury, komentarze, donoszenie. Można nawet usłyszeć że w pracy nie można mieć znajomych i to w pierwsze dni pracy. Jest tak dokładnie, grupa osób z przyzwoleniem Pani Kierownik oddziału robią co chcą. To jest wina kierowników tam też, nie wiem jak jest na innych działach ale myślę że podobnie. Ciągle brakuje ludzi i to jest też wina tych kierowników. Atmosfera jest męcząca pełna stresu i jest na to przyzwolenie Pani Kierownik oddziału która często po prostu nie szanuje pracowników. Przykład idzie z samej góry i w tej sortowni tak właśnie jest. Wszyscy przez te osoby są w mniejszych grupach. Pani kierownik nie widzi problemu bo przecież zawsze można się zwolnić. Jest to też częsta odpowiedź na pomoc w problemach. Każdy dzień to dzień pełen nerwów i stresu. Praca wyniszczająca psychicznie.

@Kasjer

Atmosfera mogłaby być lepsza. Grupa osób ma przyzwolenie Pani kierownik. Pani kierownik mogłaby wreszcie odejść.

@Kasjer

Doświadczeni pracownicy dbają o niski poziom codziennie. Firma nie może pogardzić pracownikiem z powodu małej ilości zainteresowanych ale oni gardzą za przyzwoleniem.

Zostaw merytoryczną opinię o CHL cash management szczecin - Szczecin

• Jak się pracuje w CHL cash management szczecin?

Zobacz opinie na temat firmy CHL cash management szczecin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CHL cash management szczecin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CHL cash management szczecin?

Kandydaci do pracy w CHL cash management szczecin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CHL cash management szczecin