Opinie o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eurocash Modlniczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurocash Modlniczka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Maja

Witam . Jak wygląda wynagrodzenie w tej firmie ?

@Maja

Zatrudnij się to się dowiesz

@Maja

Otrzymujesz przelewem a wskazane przez siebie konto, do 10tego każdego miesiąca :) nie dziękuj

Probet

zacznijmy wątek naszej ukochanej firmy sprzątającej czy naprawdę tak cezo jest zatrudnić firmę gdzie pracownicy to nie w 70% to osoby z grupa lub Ukraińcy unikający pracy?? ja rozumiem ze budżet się musi zagadać ale podejście osób pracujących to jakaś porażka mogę nawet zacytować słowa jednego pracownika to drugiego "nie mamy akordu wiec pokręć się tu i tam żeby udawać ze cos się robi|" a pani Ukrainka która ostatnio awansowała na brygadzistę to od momentu awansu chyba wrosła w myjkę i jak tylko musi z niej zejść i wykonywać swoja prace to są wielkie pretensje i oburzenie ogólnie pracownicy firmy PROBET unikają pracy przeszkadzają pracownika magazynu pracować , łamiąc przy tym zasady bhp wchodząc pod wózki i szwendając się po alejkach zostawiając tam swoje sprzęty

@Probet

Najgorsze w tym wszystkim jest jedno. To że się szwędają jak smród po gaciach to jedno, ale kiedy są wołani na konkretną alejkę lub dok to i po 40 min się czeka... Odrazu zaznaczam, nie są wtedy na przerwie.

dzyndzeldzyndzel

Pani z sekeratriatu kompletnie niedadaje się na to stanowisko nic nie wie w niczym się nie orientuje. Nie jest wstanie odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące badań lekarskich. Kieruje w zle miejsce. Nie orientuje się w temacie że jeśli ktoś ma skierowanie na badania kontrolne powinien sie udać do tej samej przychodni medycyny pracy w której robil badania okresowe. (Badania ograniczają się wtedy do jednej wizyty a nie np kilku wizyt jak podczas standardowego badania okresowego) Nie mam pojęcia kto ta Pania szkolił i dopuscil do pracy na tym stanowisku. To nie jest praca w ochronie tak jak dotychczas pracowała ta Pani tylko trzeba troszkę uruchomić szare komórki...no chyba że ich ktoś nie ma. Chciałbym dodatkowo wspomnieć że nawet podaję zły numer do rejestracji (numer nie odpowiada) wogole nic nie ogarnia . Po zwróceniu uwagi jest oburzona "przecież ja wiem i to niemożliwe że nie Działa numer " powiedziałem kobiece ażeby sama sprawdzila .... oddzwania i cud faktycznie nie ma takiego numeru normalnie ręce opadają. Przychodzę po skierowanie na badania godz 8.15 a Pani sekretarka sobie gazetkę z lidla przegląda kompletna porażka. O skierowaniach i badaniach nie ma pojęcia ale gdybym ja zapytał po ile podkoszulki w Lidlu z gazetki to pewni odpowiedź miałbym natychmiast.....Niech sie ta Pani wezmie za robotę albo wraca do pracy na ochronie bo najwidoczniej brak jej szarych komórek. Praca w sekretariacie to nie jest wydawanie skanerów albo spacer po hali tu już trzeba troszkę pomyśleć żeby ludzi nie wprowadzać w błąd .

Brawo
@dzyndzeldzyndzel

Święta racja. Proszę tą panią z powrotem na ochronę, a na to stanowisko kogoś bardziej kompetentnego. Jest wiele dziewczyn na magazynie, które raz że prezentują się 1000 razy lepiej to jeszcze poradziłyby sobie bez problemu.

Pucipuci
@dzyndzeldzyndzel

Dokładnie Ta panią z powrotem na ochronę i to tylko do wydawania skanerów , bo po magazynie się kręciła tak ze tylko wypadek mogła spowodować Jej prawa w sekretariacie równa się jakby dać tam kogoś z probetu albo Ukrainy , i tak trzeba wszytko jej tłumaczyć i ktoś musi robić za nią albo jej wszytko pokazywać Zero wiedzy i umiejętności do pracy na tym stanowisku

@dzyndzeldzyndzel

Pani z sekretariatu nie wystawia skierowań na badania robi to pani z kadr i trzeba było się tam zgłosić i dopytać jeśli Pani z sekretariatu czegoś nie wiedziała

Jingle bells, jingle bells

Dzwoniąc do Pani z sekretariatu na wstępie rozmowy przedstawiłem sytuacje i poprosiłem o numer do Pani która wystawia skierowania ( podałem imię i nazwisko) lecz uslyszalem że nie jest to konieczne i to z nią wszystko załatwię.....No to pozałatwiałem sobie ...

@Jingle bells, jingle bells

Ale chyba dobrze wystawiła skierowanie bo pracujesz. Miałem do czynienia z tą panią i nie było problemu, kierowniczka rano zadzwoniła żeby wpisała skierowanie i za chwilę było gotowe. Od siebie trzeba dać trochę kultury to i ludzie będą mili i uprzejmi względem nas ...

@...

Pracować może i kolega pracuje, natomiast załatwić jedną prostą sprawę parę razy, bo ktoś jest tak niekompetentny, że nie potrafi tego załatwić raz a porządnie to jest różnica.

Byly pracownik

Napisze jeszcze raz bo chyba nie dotarło za pierwszym razem Pani w sekretariacie nie zajmuje się sprawami personalnym pracowników

@Byly pracownik

Przekazuje jedynie tylko to co dostaje od kadrowej pod jej nieobecność .

@Byly pracownik

Ona się tam niczym nie zajmuje, ponieważ jest tak niekompetentna.

Wiecie może, czy w Eurocash Modlniczka szukają chętnych na staż?

nie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurocash Modlniczka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Dekra Praca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca
logo firmy Ochrona linia kas i czasem obsługa monitoringu - Modlniczka
Modlniczka
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Poszukujemy pracownika porządkowego w Modlniczce
Koloryt Sp. z o.o.
Papużki

Jak to jest możliwe, że do pracowników którzy są na zwolnieniu z prawdziwych powodów kierownictwo potrafi się dowalić „po co, czemu, dlaczego tak długo?”, a do szanowanej pary z 3 zmiany którzy nie po raz pierwszy byli wspólnie na l4 nikt nic nie powie? Oczywiście zbiegiem okoliczności oni są zawsze razem chorzy, jestem w stanie uwierzyć, ze coś takiego mogło się przytrafić raz ale wielokrotnie???!!!! Bzdura!!! Pytam się czy wszyscy pracujemy na takich samych zasadach czy niektórzy mają specjalne traktowanie? Nie mówiąc o tym, że jej stanowisko było wybłagane przez ukochanego chłopaka, który co jest równie śmieszne na początku jej kariery jeździł z nią i przerzucał opakowania za nią, a księżniczka siedziała tylko na wózku. Ciekawe jak rozdzielana była punktacja dla tej pracy wspólnej. Mówię stanowcze nie dla takiego faworyzowania niektórych osób!!! Może przyjrzyjcie się im kiedy następnym razem „wspólnie się rozchorują”.

papużki

Drogi SłĄwomirze z tego co mi wiadomo to choroba rzadko kiedy wybiera w ducie (może jednokrotnie, lecz nie wielo :)) Nawiązując do Twojego drugiego argumentu to na szczęście nie muszę wykonywać tej samej pracy co nasze papużki lecz z tego co wiem to przez ich wielokrotne podwójne l4 inni pracownicy musieli zostawać na nadgodzinach oraz nie mogli dostać urlopu. Nie wspominając już o ich słynnym na całą firmę bezpłatnym urlopem. Słabe i nie na miejscu jest to, że Ty SłĄwomirze (hahahaha) musisz stawać w obronie swoich papużek mimo, że nikt Cię o to nie prosił, a oni chyba nie są upośledzeni, żeby nie móc się bronić. Poprzedni post nie miał na celu nikogo obrazić, bo nie o to tu chodzi. Chodzi jedynie o sprawiedliwość. Ale jak widać prawda boli skoro musiał się tutaj włączyć adwokat, który również swego czasu siedział na jakże prawdziwym zwolnieniu. Chyba się SłĄwomirze pominąłeś z powołaniem, ale chyba jesteś juz za stary na przekwalifikowanie.

papużki

PS KAŻDY W TEJ FIRMIE WIE, ŻE PRACUJESZ NA WADZE NIE MUSISZ SIĘ TYM JESZCZE W INTERENCIE CHWALIĆ!!!!!!

Rozbawiony
@Papużki

Święta prawda co tu jest napisane, ale wiadomo kółeczko wzajemnej adoracji będzie się broniło, szkoda tylko, że niesłusznie. Nic tylko czekać jak cała trójeczka pójdzie na l4. A przepraszam przecież tak już było, zaraziliście się od siebie nawzajem głupotą? Bo nie rozumiem jakim trzeba być tępym, żeby nie pomyśleć że jednak coś takiego może wydać się podejrzane.

Eu sosnowiec
@Rozbawiony

Wy w tym krakowie jestescie normalni?nie macie o czym pisac . calkiem was pogielo. Z tego co widze jezdzicie tu po pracownikach.zal mi ich ze musza pracowac z wilkami w owczej skorze . pajace.

Eu sosnowiec
@Rozbawiony

Ps.widac ze caly temat rozpetal min.szef ekipy ladny tam mocie bajzel .

Dkw
@Eu sosnowiec

No ciekawe jaki szef ekipy był ostatnio na l4….

Drożdżówka
@Papużki

Sama prawda. Są równi i równiejsi, jak widać :)

Ludek
@Drożdżówka

Z naszych papużek to ostatnio każdy się śmieje. To co sobą reprezentują to porażka. Księżniczka i książę eurocasha się znaleźli hahaha.

Były Ukrainiec

I tak poświęcam ten post na temat pracy w Polsce, w magazynie Eurocache, za pośrednictwem Spektrum. Firma ma siedzibę w Równem na Ukrainie, aw Polsce biuro w Katowicach. Teraz wydaje się, że dodali pracę do nazwy. Jak więc dostałem tę pracę? Mój mąż tam pracował i zabrał mnie ze sobą. Początkowo wysłano nas z Katowic do Wrocławia. Tam nie wyciągnąłem eminencji (norma) i dwa tygodnie później zostaliśmy przekierowani do Krosna. Tam powitała nas kuratorka Zhenya Dry. Zaproponowano nam pracę przy sprzątaniu magazynu. Zbieraj kartony, 12 godzin na nogach, z wózkiem z tyłu. Stosunek do nas był bestialski, ludzie powinni byli być przy żniwie 8, zostaliśmy zredukowani do 4. Stałe kłótnie, w tym samym magazynie, pracowała jako żona i siostra kuratora, także mąż siostry. Krótko mówiąc, oczy są wszędzie. Ale dostałem dobrą pensję, pierwsza przyniosła około 4000 złotych, reszta to nie mniej niż trzy. Więc wytrzymałem i sfinalizowałem. Na drugim wyścigu zostałem wysłany do Krakowa. Na pełny zestaw towarów. Zadanie polega na jeździe ze skanerem w rękach uniwersytetu i zbieraniu towarów. Jesteś nokautowany na skanerze numer alei produktu i ile musisz wziąć. Towary są montowane we właściwej kolejności, ciężkie na dole, lekkie na górze, narożniki są wykonane na palecie, a małe rzeczy w środku. Produkt nie powinien wychodzić na paletę, należy go oszukać. Może się zwinąć, jeśli nie zostanie prawidłowo złożony. Ogólnie czym jest ekstrawagancja? To jest norma, powinieneś układać 100 kartonów na godzinę i nie mniej, lub jechać na Ukrainę. Ale dają ci różne rodzaje towarów do pakowania, takie jak kawałki i pudełka. Mogą dać pijany kawałek po kawałku do zebrania lub chemię gospodarczą. Początkowo zostałem wysłany na zimno, przez ponad 3 miesiące tam orałem. Znaczenie jest specjalnie przycięte. Ledwo wyciągnąłem 80. W końcu zaczęli podawać mi piwo w pudełkach, paczki wody, soki i prawie nie osiągnąłem setki. Traktowanie cię jak niewolnika. Kiedy uprałem ubrania, poprosiłem, abym nie wychodził z domu na zimno, zostawili mnie w domu i mówią tylko, że jadą na Ukrainę do magazynu. Uciekłem jak szalony, zerwałem macicę. I zmniejszyli również godziny pracy dla tych, którzy nie mają pretensji, w końcu przepracowałem 8 godzin, 6,7,5 ..... i to pomimo faktu, że firma wynajmuje 550 złotych na mieszkanie i 104 standardowo nie ma znaczenia czy nie. Mają też modę, aby usunąć główkę osłony obiektywu. Mieszanka jest niepoprawnie zmontowanym produktem, nie można kontrolować, czy liczyć się poprawnie. Odebrano mi zarówno 200 złotych, jak i 100, to w kolejności rzeczy. Kiedy spojrzę, jest napisane w mojej mieszance dla numeru, kiedy mam dzień wolny) W rezultacie, przy wszystkich obliczeniach, moje zarobki wyniosły około 12 tysięcy. A przed wakacjami, więc ogólnie mam 9. Czy to nie zabawne? Dzięki Bogu nie poszedłem sam, a za pieniądze męża żyłem, resztę wysłałem do domu. Oddzielny tekst o kuratorach. Tatyana jest tą samą siostrą Drai, obecnie kustoszem w Krakowie, jest też Taras. Ci ludzie nie wiedzą, dlaczego dostają sn. Jeśli poprosisz o pomoc, odrzucają ich, nie można ich znaleźć. W hostelu, w którym mieszkałem i płaciłem za czynsz, dźwig nie działał w mojej duszy, poszedłem do sąsiadów, aby umyć zęby. Łóżka są brudne, obiecali umieścić w pokoju nie więcej niż 2 pary, ale kiedy się zatrzymaliśmy, mieliśmy 3 pary. Ta lista jest nieograniczona. Chociaż ci sami konkurenci mają darmowe mieszkanie, inna firma zapłaciła 100 PLN za mieszkanie komunalne, a my 550. Krótko mówiąc, nie polecam pracy w Spektrum Work, jeśli naprawdę chcesz pracować w Eurocash, znajdź pracę bezpośrednio. W tej firmie Mistress Dina Kurt i jej mąż Tadeosh. Ona jest Ukrainką, on jest Polakiem. Wszystko jest przemyślane w taki sposób, że nie można ich winić, praca dla frajerów. W rzeczywistości dajesz im 30% swoich zarobków w kieszeni.

Były polak
@Były Ukrainiec

Won do siebie !!!!! jak się nie podoba

Pracownik komp

Cała ta firmę powinni wysłać na kwaratanne W ubiegłym tygodniu z dnia na dzień kolejni pracownicy mieli potwierdzenia covida i kolejni odchodzili na zwolenienie Na jeden zmianie zostało tylko 4 operatorów bo wszyscy inni na COVID Na wejściu mierzą temperaturę termometrem który nic nie pokazuje bo jest różnica temperatur z pola Potem dezyfekuje się ręce ale na magazynie wchodzisz na wózek już po kimś bezpośrednio , kto np w połowie zmiany wyszedł bo się złe czuł i pare dni później ma potwierdzenie covida Każdy każdego zaraża nawzajem , pewnie w tym tygodniu dalej kolejni będą obchodzić na kwaratanne ale kij z tym , białoruskie (usunięte przez administratora) dalej będzie drzeć ryja żeby raczki popsikac

polski ukrainiec
@Pracownik komp

dlaczego nikt tutaj nie wezwie sanepidu ???

April

Co sądzicie o pulpeciku czyli szefie ekipy operatorów ? Cos tam jest nie tak osoba bez uprawnień UDT jest szefem ekipy operatorów...

Pracownikk
@April

jak samo za siebie mówi stanowisko szef ekipy wiąże się z tym ze osoba na tym stanowisku nie może być kompetentna ani posiadać odpowiednich kwalifikacji sorry nie wymagasz za dużo ?? jak mu firma nie zapłaci to nie zrobi uprawnień bo przecież inni pracownicy tez mieli za "darmo" jestem ciekaw jak to teraz prawnie wygląda bo ten termin do uprawnień UDT to co chwile się zmienia może trzeba by to sprawdzić ??

Pracownik kompl

Sławek M pragnę ci przypomnieć ze nasz magazyn to miejsce naszej pracy a nie tinder z Ukrainkami

@Pracownik kompl

Ktoś to wreszcie napisał. Brawo. Trafione w sedno, to nie portal randkowy a miejsce pracy Sławku

Misiaczek

Co sądzicie o administratorach zmiany porannej i kompletacji na suchym magazynie?

@Misiaczek

Szkoda gadać , poczytaj sobie opinie to będziesz mieć obraz tej firmy

Tofffik
@Magazynier

To te dziewczyny administratorki tez sa do niczego?

@Tofffik

Tym bardziej tak

Wacek
@Tofffik

Ja tam do nich nie mam nic. Fajne, miłe i pomocne dziewczyny

@Wacek

Zależy które

Wacek
@Magazynier

Mówię o administatorkach z działu suchego z Logistyki.

Operator

Co sądzicie o drastycznym podniesieniem akordu dla operatorów ??

Nova
@Operator

Bhp w tej firmie nie istnieją to i mogą od ciebie wymagać nie wiadomo ile

Lotnik
@Operator

Akord sam w sobie jest jednym,wielkim kłamstwem, z resztą tak samo jak "słupki", których oczekują przełożeni . Nikt nie patrzy na towar który musiałeś dokładać/przekładać, luzy które musiałeś zbierać/układać, gniazdo które musiałeś sprzątać, liczą się tylko operacje i operacje. Nie mam zamiaru wypisywać tu swoich żali,ale pokaże tylko prostą matematykę . 8godzin pracy (480minut) - 20min(przerwa) - 20min(znalezienie skanera, wózka,ustawienie wózka,ew. wymiana baterii w wózku itp) = 440m. Chcą żeby robić po 18palet na godzinę czyli 18x8 = 144operacje . 440minut : 144op = 3minuty na operację . Przy uczciwej pracy nieosiągalny wynik o czym każdy wózkowy dobrze zdaję sobie sprawę ... nie wspominając o niejasnym akordzie i zmienianej punktacji za gniazda i operacje bez jakiejkolwiek informacji dla pracowników . Starzy pracownicy odchodzą,o nowych szkoda gadać,a jak góra zobaczy co się dzieje,to będzie za późno i zostaną sami wraz z najbardziej chamskim i bezużytecznym królem mobbingu, żywą kulą bezużyteczności .

Jaki jest wkład kierownictwa Eurocash Modlniczka w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Hah

Żadnej

Żadna . Kierownicy nic nie robią żeby poprawić atmosferę , podobnie jak i szefowie ekipy

Praca

Aktualne oferty pracy w Grupie Eurocash (usunięte przez administratora)

Ile razy w roku macie bhp?

Pracownik g
@Ania

W tej firmie nie ma takiego czegoś jak bhp

Cześć, czy po przepracowaniu 1 roku przysługuje z automatu 200 zł podwyżki czy trzeba to gdzieś zgłosić? Czy trzecia umowa jest na czas nieokreślony?

Czy ktoś mógłbyś się wypowiedzieć jak jest na 3 zmianie?

@Zainteresowany

Trzecia zmiana jest najgorszą zmianą w tej firmie, jeżeli zastanawiasz się czy zacząć prace na tej zmianie to szczerze nie polecam. Kierownictwo stosuje ciągły mobing jeżeli nie robisz wydajności jesteś gnębiony. Szefowie ekipy którzy tak naprawdę sami nie wiedzą co tam robią. Ukraina jest bardziej kompetentna niż oni. Szukaj innej pracy lub idź na drugą zmianę jeżeli nie chcesz ucierpieć fizycznie jak i psychicznie.

Dobry

Nie rozumiem negatywnych opinii, praca fizyczna i od siebie samego zależy ile zarobisz a to że szefowie ekip wymagają to normalne. Jeżeli komuś się chce pracować to da sobie radę a nie będzie płakać że ciężko. Pozdrawiam.

Mistrz
@Dobry

Czy tą opinię pisał szef ekipy ? Bo tak to wygląda .

@Mistrz

Pracownik kompletacji ;)

@Mistrz

Pracownik kompletacji.

Koniu

Pracowałem w tej firmie, na szczęście poszedłem po rozum do głowy i się zwolniłem razem z innymi pracownikami którzy odeszli do mana w Niepołomicach. Ta praca złamała mnie psychicznie i fizycznie. Nie polecam. Zapraszam do konkurencji, dalej szukają pracowników.

Miodek

Szukajcie innej roboty dobrze radzę

Hubertus

Witam uważajcie na Eurocash Modlniczka szczególnie operatorzy harówka jakich mało wydajności cygaństwo .Niedziele wszystkie do pracy chyba że się pomyli to zrobi wolną .Lepiej poszukać spokojniejszej pracy i tak tyle samo zarobicie bo tu wam na obiecuje ,a wypłata będzie mniejsza .

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash Modlniczka - Modlniczka

• Jak się pracuje w Eurocash Modlniczka?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash Modlniczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash Modlniczka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocash Modlniczka