Opinie o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eurocash Modlniczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurocash Modlniczka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Renata

Sklepikarze 3/4 chamy o niskim poziomie kultury , żrą wafelki ,kradną trunki kolorowe piją energetyki i nikt z tym nic nie robi, klient nasz pan

Witam. Widzę że ktoś usuwa nie wygodne komentarze . Np. Ten o pracy syna z matką kierowniczka na opakowaniach . Prawda boli ?? Że młody donosi matce o wszystkim ? Współczuję ludziom z którzy muszą z nim pracować. Ciekawe kto i kiedy to usunie. Może z tym coś zrobić??? Pozdrawiam.

@GoWork dziękujemy za kasowanie opinii pracowników, była dodana wczoraj opinia na temat pracowników dnia 09.04.2020 o godzinie 13:13 (dowód w postaci screenu opinii) ciekawe komu ona przeszkadzała jak była pisana prawda co się dzieje na magazynie @Szef nikt nie będzie robić po 12h 7 dni w tygodniu, nawet pracownicy z Ukrainy już mają dość, kasa kasą, życie ma się jedno, i jak to powiadają z Krakowa - lublina nie zrobisz i tyle w temacie.

Ogólnie mogę potwierdzić, warto dodać że punkty akordowe dzielą się na wszystkie godziny w pracy czyli jeśli jesteś na przerwie automatycznie jesteś w plecy, jest też problem z odpisywaniem godzin kierowniczych gdy robisz coś innego: mówią że odpisali a się okazuje po paru dniach że nie... i jednocześnie twoja wydajność spada, kwita z wypłaty też nieraz nie dostałem..

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurocash Modlniczka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Dekra Praca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca
logo firmy Ochrona linia kas i czasem obsługa monitoringu - Modlniczka
Modlniczka
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Poszukujemy pracownika porządkowego w Modlniczce
Koloryt Sp. z o.o.

Co sądzicie o genialnym pomyśle naszej firmy o zrobieniu "dyżurów" na freshu gdzie JESTEŚMY operatorami magazynu suchego i nie mamy obowiązku tam jeździć.

Szef

Obowiązkiem twoim jest wykonywanie poleceń przełożonego. Zapoznaj się z opisem stanowiskowym które nie tak dawno podpisywałeś. I tyle w tym temacie

Szefff
@Szef

Szeffie ale byliśmy zatrudnieni na magazynie suchym nie fresh może ktoś źle znosi mikroklimat panujący na fresh ?? ?? Pomyślałaś o tym ?

Szef szefów
@Szefff

To proszę przedstaw zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o przeciwskazaniach do pracy w tym mikroklimacie Życzę powodzenia.

@Szef

Trzymam opis w rękach i nic o freshu tam nie pisze , jedyne pod co można by to podciągnąć to jest to punkt 19 w zakresach obowiązków. Gdzie jest napisane " wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego " ale drogi szefie jesteśmy zatrudnieni na magazynie suchym nie mamy ubrań danych przez firmę na fersha gdzie łamali byśmy punkt 7 o noszeniu przydzielonej odzieży więc tu następuje już wasz problem Poza tym pod punkt 19 może podejść każde wasze widzi mi się a my nie jesteśmy waszymi dziw**mi tylko pracownikami , i zacznijcie nas należycie szanować Jeszcze dodając na sam koniec na skierowaniu na badania do medycyny pracy nie mam zaznaczone że pracować będę na mikroklimacie zimnym ....

To co ta firma robi w związku z koronawirusem to jakaś pomyłka. Wydawanie skanerów pojedynczo, robiąc przy tym 20 osobową kolejkę gdzie ludzie się gniotą i wchodzą jedni na drugich było(usunięte przez administratora)dobrym pomysłem. Kończąc zmianę popołudniową czeka się ponad 15 min, żeby oddać skaner, a na nocnej zmianie żeby zabrać skaner coś około 20 min (oczywiście nikt za ten czas nie płaci, ani go nie odlicza). Ograniczenie osób na stołówce jest tak samo genialne. Na przerwę możesz iść po zatwierdzeniu kierownika albo po dopiero 4h pracy. Na stołówce stoły są pozaklejane, żeby dało się siąść tylko z jednej strony. Przestrzeganie odstępu 1,5m od siebie jest bardzo głupim pomysłem patrząc się pod względem wykonywanej pracy. I teraz najlepsze, a mianowicie mierzenie temperatury na przy wejściu na magazyn będzie ochrona mierzy temperaturę włosów, a nie czoła. Temperatury są oszukane, z tego powodu że prawie każdemu wychodzi temperatura w wysokiej 35°. Najważniejszym jednak, aby praca szła dalej bez względu na zdrowie pracownika.

Jolka

Hej co tam w kwestii koronowirusa kiedy dla pracowników zostaną udostępnione rękawiczki jednorazowe i maseczki czy ktoś się orientuje .bardzo proszę o info

Niezalezny
@Jolka

Jakie rękawiczki jakie maski czy ktoś wie na ten temat. A co się stanie jak u nas ktoś złapie ten badziew

To co się dzieje ostatnio w tej firmie to jakiś cyrk. Osoby bez uprawnień UDT z kompletu , załadunki i DKW ściągają braki na sztablarkach robią operację góra dół . Nie dość że to jawne łamanie przepisów jakie tym kraju obowiązują to jest do splunięcie w twarz osoba pracującym na OWW ,gdzie oni chodzby wydali pianiedze na kurs na uprawnienia żeby móc ściągać braki tym kompletujacym Jest to jawne łamanie prawa , i wierzę że ktoś z góry to czyta i tomzakoncaa inaczej zgłoszę to do odpowiednich organów .....

Escobar

Praca super, to ze zarabiam mniej, niz kilka miesiecy temu za tą sama prace, to ze pracownicy sa traktowani jak smiecie, o wszystko sie prosisz, i tak jestes pomijany pod każdym aspektem firmy . Eurocesh moze byc liderem w swojej branży, tylko nie z takim podejściem do ludzi.

@Escobar

Eurocash przoduje przede wszystkim, ale w mobbingu oraz nieprzestrzeganiu choćby ułamka z przepisów BHP.

@Anon

Premia akordowa dla wózkowych to jest nieporozumienie i jawne zachęcanie do (usunięte przez administratora), powinna zająć się tym inspekcja pracy!!

Pracownik2

Święta prawda, ale kogo interesuje nasze bezpieczeństwo...

Adsce

Hehe śmieszny jesteś

Bbbtte

Kto Cię człowieku trzyma wypad w podskokach do innej firmy może będzie Ci lepiej . Ja naprawdę czegoś nie rozumiem jeśli komuś coś nie pasuje to szukam czegoś innego tak??? A nie wylewam swoje żale , ale tak robią tylko słabi zawodnicy którzy muszą się dowartościować Eloo

@Escobar

Poczekaj drogi przyjacielu i głębiej w las tym ciemnej...... a pracownika szanuj bo ich jest mało coraz mniej.....

@Bbbtte

I właśnie Twoja wypowiedź idealnie obrazuje sytuację we firmie, (usunięte przez administratora) prostactwo i nic po za tym. "Słabi zawodnicy" na tym forum nie ma słabych zawodników, są tylko ludzie, którzy swoimi wpisami, po pierwsze chcą się upewnić, że to co się dzieje nie jest ich wymysłem i szukają dowodów, a po drugie, osoba z zewnątrz szukająca opinii na temat "pracy" w Eurocash, dzięki, jak to nazwałeś "słabym zawodnikom", może się dowiedzieć jak to wygląda, nie musząc się o tym przekonywać na własnej skórze. Także prośba, jest to forum, a zasady na forum są proste, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale pod warunkiem, że nie obraża nikogo, więc odpuść. Bo to, że tutaj strugasz cwaniaka, nie będzie miało odzwierciedlenia w Twojej pensji, bo nikt Cię nie poklepie po ramieniu i nikt nie powie " jestem z Ciebie dumny, że tak dzielnie bronisz "dobrego" imienia firmy w internecie, w nagrodę, przez tydzień nie idziesz na Fresh'a". Jeszcze jedna rzecz, nie uważasz, że agresywna wypowiedź w stosunku do osoby, która wyraża swoje zdanie nie jest pewną formą dowartościowania się? I to jeszcze do osoby, z którą nie masz kontaktu wzrokowego. Także podsumowując, cieszy mnie jedynie to, że osoby takie jak Ty, pokazują innym to co ludzie napisali poniżej. Dziękuję, lecz nie pozdrawiam!

Mar
@Anon

BHP?hahahaha to śmiech na sali!!!Kierownik dostaje cynk,że ktoś przyjdzie na kontrolę i zaczyna się pokaz!Nagle trzeba nosić kaski,buty,kamizelki,polarki.Mam nadzieję,że kiedyś ktoś wpadnie na magazyn i zrobi porządek w tym burdelu!Mydlenie oczu nowym pracownikom co do wynagrodzenia!Kur estwo i tyle!Do tego traktowanie ludzi jak najgorsze ścierwa,jak czegoś brakowało w zamówieniu to byłeś traktowany jak (usunięte przez administratora) mimo,że nie ma szans aby pod bluzą schować np.pelny karton wódy!!!Kolesiostwo i nepotyzm!Kto ma dostać dobrą premię ten dostanie-układy i układziki!Najgorsza firma w jakiej pracowałem!!!

Anon

Ja już wysłałem, czas na innych. Im więcej zgłoszeń tym lepiej.

Agata

Mobbing jest przecież jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. No a widzę, że sporo z Was zarzuca firmie Eurocash stosowanie go. Chyba najlepiej byłoby zatem to zgłosić do Inspekcji Pracy. Dacie mi znać, jak postanowicie podjąć jakieś konkretne kroki?

Kierowca

Myślałem że źle jest tylko na transporcie, ale jak czytam komentarze to widzę, że cały magazyn to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Kierowcy są traktowani przez planistów jak psy, mamy czekać na parkingu i nie skamleć. Oczywiście są układy i wybrańcy dostają trasy gdzie nic się nie urobią a zarobią. Reszta dostaje same "łapy" i alkohole. Jak na coś narzekasz to możesz zapomnieć o Novumach (wzór jak powinny wyglądać sklepy) te są tylko dla kolesi. Wysyłanie ciężarówek na ograniczenia 3.5tony jest normą, a jak się postawisz to mówią "każdy jeździ tylko Ty masz problem" I ważne żeby wszystko wywieźć, nawet jak wiedzą że sklep nie przyjmie towaru po poludniu. (byle wyjechać za bramę i już Planista ma premie) Każdy liczył, że jak przyszedł nowy menager z Lublina to się poprawi a tu (usunięte przez administratora) coraz gorzej. Coraz więcej kierowców rozgląda się za inną pracą i niedługo się zorientują, że magazyn bez pracowników nie pociągnie za długo.

No to sezon na większość ilość roboty właśnie się zaczoł Już sie proszą zostanie na nadgodziny . Mamy teraz my ( jako pracownicy eurocashu ) szansę pokazać że jak oni nas traktowali przez te parę miesięcy tak teraz będziemy my ich traktować i być w równe 8h w robocie i niech się martwią oni . Jak Kuba , Panu Bogu tak Pan Bóg Kubie

Genialny pomysł żeby za operatorami którzy mają niższa wydajność puścić szefa ekipy " żeby ich pilnował " bo trzeba robić szybciej , bo liczy się tylko wydajność a nie stan wózków albo BHP . On zamiast pomagać to zagaduje i przeszkadza w pracy , a w jedzie na wózku to zna się jak mało kto przecież .... Nie mając chyba nawet uprawnieniem z tego co mi wiadomo. Praca na góra dół robi się komedia powoli w tej firmie - brak wózków ( nie liczymy tych starych trupów jako wózków ) - ciągle trzepanie się i wydajność - kazanie łamania zasad BHP - wyrzucanie na fersha w celu pomocy ( niektórzy operatorzy tam to już całkowita komedio-tragedia ) -szef ekipy góra dół który się nie zna na swojej pracy -nie odpisywanie czasu kierownika za pracę która wykonujesz poza swoimi obowizkami Trzeba z tej firmy s**erdalac i to jak najszybciej ...

misiek@

To który taki mądry stanął i cię pilnował. Może szukał BHP, a BHP wystraszyło się i uciekło do lasu albo na okoliczne pola.......Panowie operatorzy wasze jest zdrowie i życie i pamiętajcie o tym ....... i

misiek@

https://www.gowork.pl/pracodawco-aty ......................................tak dla ciebie pracodawco ten link to my ludzie pracujemy na twój sukces a nie odwrotnie bez pracowników nie będziesz miał sukcesów , a pracownicy dadzą sobie radę .........., nie traktuj nas instrumentalnie

Pracownik2

Pracujemy w SAPie, każdy ruch jest w systemie, wiedzą ile dołożyłeś, co robisz, ile robisz, gdzie robisz, jaką masz wydajność itd, to jeszcze trzeba "pilnować" jak dzieci.... mimo że wszędzie są kamery. PS Nie lubię kanapek.

Zadowolony

Ja pracuję już pół roku i jestem zadowolony Nie mogę zrozumieć że skomlecie i w dalszym ciągu pracujecie. Czy coś was tu trzyma. To nie plantacja trzciny, droga wolna. Pracodawców jest pod dostatkiem. Nie podoba się. Do widzenia a nie wypisujecie bzdury.

@Zadowolony

Każdy ma prawo do wyrażenia opinii zarówno pozytywnej i negatywnej ....... jednym praca odpowiada bez zastrzeżeń a drugim też odpowiada ale chcieli by pewne rzeczy zmienić no taka przewrotna natura pracownika.

U nas na magazynie zaczyna się robić jak w (usunięte przez administratora) ...

Dużo tu z tego co piszecie to prawda. Kierownictwo nie za bardzo walczy o swoich pracowników. Fresch za chwile polegnie jak tak dalej pójdzie, brak tam konkretnej osoby zarządzającej, na przyjęciach szef ekipy niejaka Pani Aneta uważa się za ważniejsza niż kierownik, zero szacunku dla pracowników . Transport też nie ogarnia , też trzeba by wymienić ludzi tam zarządzających. Ogólnie jest wielki chaos, mam nadzieję że się zmieni coś na lepsze , bo szkoda by było zmieniać pracę, bo ludzie pracujący na magazynie są ok.

Ggg

Co to znaczy u Ciebie fresh padnie? Jesli nie ma ludzi do pracy dobrych Ukraińców i Polaków bo tych dobrych na freshu to na palcach jednej ręki można wyliczyć zero zaangażowania wszyscy by chcieli brać pieniądze za nieróbstwo , zaczęli pracować na akordzie i zderzyli się z rzeczywistością , pobrali marne premię i nagle obraża ale jak to a zarządzanie może być słabe bo nie ma kim zarządzać

@Ggg

Chodzi mi o zarządzenie, tam potrzebny jest ktoś z jajem , kto ogarnie stanowisko kierownicze , wiem że są braki w ludziach i to nie tylko na freschu, gdyby była współpraca między sobą, to i praca byłaby efektowniejsza . Pomyśl człowieku z frescha co tam jest nie halo, co nie gra. Ryba zawsze psuje się od głowy ????

Ggg

Napisz co jest nie tak może Ty chcesz zarządzać freshem masz jakieś pomysły na zmiany ?

Abc

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, zero szacunku do pracownika, ciągłe poniżanie i o wiele wiele więcej. Pracownicy z (usunięte przez administratora)są lepiej traktowani niż pełnoprawni pracowni eurocasha. Ciągłe czepianie się o akord, sorry ale to sprawa pracownika jaką będzie miał premię w końcu to jego pieniądze. Kierownik zmiany który ma pretensje o to, że korzysta się z toalety w trakcie pracy, a nie przerwy (dobrze, że on nie korzysta). Poniżenie działu DKW, który od niedawna ma sprawdzać palety na dokach (w pozycji klęczącej lub schylonej przez 8h super sprawa dla pleców) plącząc się pod nogami załadunkowym. A najlepsze jest wysyłanie osób zatrudnionych na innym stanowisku na komplet (zazwyczaj za karę co jest śmieszne i żałosne bo coś takiego nie jest w żadnym wypadku profesjonalne). Eurocashu zmień podejście do pracownika i zacznij go szanować, bo nie jesteście jedyną firmą na rynku i niedługo możecie stracić bardzo wielu pracowników, a patrząc na opinie zamieszczone na tej stronie ewidentnie widać że jest coś nie tak.

@Abc

Z tym rzucaniem po stanowiskach wózkowych to jest żenujący system kar. Każdy wie jak wygląda punktacja na komplecie i ile operacji jesteś wstanie zrobić na freshu - zdecydowanie mniej!. Są też takie sytuacje że musisz wziąć urlop na żądanie albo jesteś chory, z nosa się leje, idziesz na L4 np. na 3 dni. Wracasz i od razu akurat Ty musisz "wspomóc" fresha na którego w sumie się nie przyjmowałeś, a na rozmowie Cię zapewniali że praca tylko na suchym....

Qwerty

Kierownicy zmian na tym magazynie to jakaś pomyłka , brak własnego zdania .Boja się cokolwiek zrobić lub powiedzieć tylko pozwalają się Lublinowi rządzić . Zastanawiam się po jakiego (usunięte przez administratora) oni tak w ogóle są jak boją się co koleiec zrobić ....

@Qwerty

Myślę, że brak własnego zdania to cecha, która pozwoliła im objąć aktualne stanowiska, także to najmniejszy problem, o wiele większym problemem u nich jest brak kultury oraz szacunku do drugiej osoby, pracownika.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Eurocash Modlniczka?

Lider z zewnątrz jest wrogiem publicznym numer jeden!

Nie jest tak źle, gdyby nie braki w pracownikach, najgorsze urlopy , 6 dni trzeba wybrać do końca marca , tylko pytam po co komu urlop w tym okresie ? Na przerwy trzeba wychodzić z szefem ekipy , bo ochrona nie puści jak w przedszkolu , i brak szacunku do magazynierow że strony kierownictwa i niektórych szefów ekipy, a to dzięki nam ten magazyn funkcjonuje . Motto moje kadro kierownicza, szanuj swoich pracowników, bo pracy jest w brud .

Anon

Piszesz, że nie jest źle, a następnie, mówisz o tym, że kierownictwo nie ma szacunku do magazyniera ( Według mnie nie tylko do magazynierów, ale i też do reszty załogi), brak szacunku dla pracownika oznacza tylko jedno, że nie jest źle, a wręcz tragicznie. Druga sprawa, urlop, pracodawca nie ma prawa, narzucić Ci w jakim terminie masz na niego iść, wiadomo, że dobrze jest jak wykorzystasz urlop wypoczynkowy przysługujący na dany rok, ale nikt nie ma prawa decydować za Ciebie kiedy, gdzie. Teraz odpowiedz sobie na jedno ważne pytanie, do jakiej pracy wolisz chodzić, do takiej w której odrobinę mniej zarabiasz, ale jesteś traktowany z szacunkiem? Czy do takiej w której zarabiasz więcej (aczkolwiek w Eurocash, wątpię), a jedyne, co po powrocie do domu chcesz zrobić, to otworzyć piwo, żeby się zrelaksować, po 8h psychicznej tyranki? Poznawszy wszystkich Kierowników Zmian oraz towarzyszącym im Szefów Ekipy, mogę śmiało stwierdzić, że ktoś dostał stanowisko, o którym nie ma zielonego pojęcia, a ponad to udzielił im się syndrom wyższości. Wykorzystywanie swojej władzy i notoryczne poniżanie pracowników, świadczy tylko o jednym, człowiek taki boi się konfrontacji z inną osobą, bo wie, że sobie nie poradzi gdy trafi na kogoś bardziej doświadczonego i wyznaję zasadę, najlepszą obroną jest atak, tak zarządzają tylko słabi, odpowiednia osoba na stanowisku kierowniczym nie boi się wyzwań i chętnie je podejmuję, a co najważniejsze, potrafi przyznać się do błędu!

Wuju

Co się stało z menadżerem i kierownikiem magazynu

Info
@Wuju

Podobno znaleźli ofertę lepiej płatnych etatów

Kondzio
@Wuju

ZJEDLI PO MIKOLAJU I ICH OCHRONA ZLAPALA .....A TAK SERIO TO ZA COS GRUBEGO POLECIELI

wuju
@Kondzio

A ochrona jest zdolna kogokolwiek złapać.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash Modlniczka - Modlniczka

• Jak się pracuje w Eurocash Modlniczka?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash Modlniczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash Modlniczka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocash Modlniczka