Opinie o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eurocash Modlniczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurocash Modlniczka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Osoby, które przyjechały z Lublina panoszą się jakby były u siebie. Jak im się coś nie podoba to niech wracają do sobie i tam narzucają swoje durne zmiany.

Qwerty

Ostatnio u nas na magazynie ktoś z góry stwierdził ( pod wpływem kogoś z innego centrum ) że bardzo dobrym pomysłem będzie usunięcie stołów na DKW i sprawdzanie planet na dokach koło ledwo co umiejących jeździć Ukraińców oraz pakujących samochody załadunkowych . Teraz mamy rozbierać paletę na ziemię ( TAK TEN TOWAR KTÓRY KTOŚ Z WAS MOŻE POTEM KUPIĆ MÓGŁ LEŻEĆ NA ZIEMI) , przy bardziej wygodnych pozycjach ( prawie 8 h klęcząc na twardej podłodze lub zgięty) , i przy czasami otwarych bramach ( przy obecnej temperaturze bardzo dobra zabawa w " jak szybko zdobyte grypę/zapalenie płuc ). Przy naszych pytaniach dlaczego zostały usunięte stoły, dostaliśmy odpowiedź bo na innych centrach nie ma to u nas też nie ... ZAJE**STE podejście , jakoś przez ostatni czas nikomu to nie przeszkadzało no ale wiadomo pracownik nie może nic za dobrze. Ogólnie podejście kierownictwa jest też super przyjeżdża sobie ktoś mówi że u nich nie ma to co robią??? Słuchają się jak (usunięte przez administratora) , bo po co mieć własne zdanie. Nie całe 2 dni pracy na nowym systemie ( który ma niby zwiększyć wydajność ...haha) a ból pleców i nóg jest nie możliwy i najprawdopodobniej będę ZMUSZONY zabrać L4. Co do małych palet może i jest to szybkie i wygodne ale co jak będzie 2 metrowa paleta około 200 pozycji mam to wyłożyć na zimie wszystko ???nie mogę sobie tego wyobrazić . Ogólnie praca naszego kierownictwa i magazynu sypie się na pysk -organizacja pracy ( brak słów ) -rzucanie na kompletację operatorów GD i pracowników DKW ( bo podobno mało pracy na ich stanowiskach jest ) - lepsze traktowanie Ukraińców nic polskich pracowników -wprowadze je akordu a utrudnianie pracy na swoim stanowisku -norma jest to że wy pracujecie nawet czasami bardzo ciężko, a kierownictwo siedzi sobie w biurze i albo się śmieje albo robią coś innego niż mają DROGI EUROCASHU praca była ok .. ale po tym co się ostatnio tu dzieje i jak zaczyna wplaac na kierownictwo żadnej osób z innych magazynów zaczynam szukać innej pracy i napewno nie polecę nikomu innemu pracy u was .

Qweety2
@Qwerty

Odrazu na derektora

P.

Myślę, że część z Was mówi bzdury. Jak się komuś nie chcę pracować to tylko może narzekać. Z perspektywy finansowej, bardzo atrakcyjne warunki. Zarobki 3300-3700 w zależności czy operator wózka czy magazynier, pracując w miarę swoich możliwości. Prawda jest taka, że nigdzie takich pieniędzy na magazynie, nikt z Was nie dostanie. Jak się pracuję naprawdę rzetelnie powyżej średniej można zarobić nawet 4000 i więcej. Do tego czasem dojdą nadgodziny. W grudniu było ich całkiem sporo co się przełożyło na solidną wypłatę. Po kilku miesiącach dostałem podwyżkę 100 zł zaskoczony, nie wiedząc za co. Co do p. Andrzeja Depty kompletnie nie rozumiem Waszych wypowiedzi. Potrzebowałem załatwić pewne dokumenty, i p. Andrzej wykazał niemałe chęci żeby mi pomóc, poświęcając swój własny czas angażując się w tą sprawę. Najłatwiej mówić, że mi się wszystko należy, kierownicy są źli a manna sama spadnie z nieba. Nie tędy droga moi drodzy. Aby magazyn funkcjonował prawidłowo, musi być porządek i hierarchia. Od lat śledzę, opnie na go worku dotyczące różnych firm w których pracowałem i zawsze spotykałem się z negatywnymi komentarzami. Więc nie sugerowałbym się do końca negatywnymi opiniami. Nie ma firm idealnych. Lepiej się skupiać na pozytywach bo jest ich zdecydowanie więcej i nie mówię tylko o pracy tylko o każdej dziedzinie życia. Osobiście polecam.

@P.

Ja Ci powiem za co dostałeś podwyżkę za to że minimalna krajowa wzrosła to fakt dostałeś 100 zł ale brutto, ale całe szczęście Pana Gajdy i Depty już nie ma... Lublin obsadza się wszędzie i będzie jak w obozie

Nasze Kierownictwo boi się o stołki i tyle w tym temacie. Przyjechało 2 wielkich znawców z lubina i się panoszą jak u siebie . No a teraz to już lublin ma władzę to się dopiero porobi .

@pracownik

Święte słowa Lublin się nam wpierdziela na magazyn i wszystko komplikują

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurocash Modlniczka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik salonu
Modlniczka
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
logo firmy Kierownik Magazynu Centralnego
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
logo firmy Ochrona linia kas i obsługa monitoringu - Modlniczka
Modlniczka
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Dekra Praca Sp. z o.o.

Bardziej mądra decyzja z strony kierownictwa żeby półki z towarami , przede wszystkim.alkochoo podnieść na wysokość prawie 2 metrów bardzo dobrze się. Nich wyjmuje towar ... Brawa dla kierownika

W oddziale Eurocashu w Modlniczce jest wielu świetnych pracowników, którzy kosztem swojego życia osobistego robią, co mogą, żeby towar na czas skompletować, załadować i wysłać. Niestety po prawie roku funkcjonowania oddział jest w całkowitej rozsypce. A wszystko za sprawą menadżera i kierownika magazynu, którzy są niekompetentni, nie słuchają innych, a przede wszystkim nie mają za grosz szacunku do pracowników, bez których nie dostaliby swoich premii, zarówno fizycznych, jak i na stanowiskach biurowych. Przydałoby się nowe kierownictwo, które zrobiłoby porządek na magazynie.

Dzidek

Kierownik Przemek i Paweł są w porządku tylko co z tego jak muszą słuchać i robić to co im powie kierownik magazynu czy menadzer ....A o i pomysłów nie mają zbyt dobrych

Dzidek
@Dzidek

A oni pomyslowi nie sa wcale

Powiedzieć o tym magazynie można by dużo. Niestety niewiele dobrego. Szkoda, że kilka osób tam "zarządzających" tak zniszczyło opinię o całej firmie. Nikt w okolicy jeśli słyszał o Eurocashu nie mówi dobrze. Przede wszystkim dużo pracowników z Ukrainy, którzy pracują po 12h i więcej . Ciężko zrozumieć jak tak można "planować" komuś pracę. Szczególnie na chłodni. Po tygodniu miałbym dość. Myślę, że gdyby była potrzeba, żeby ludzie zostali tam na całą dobę składać towar to nikt by się nie zastanowił czy tak można czy nie , tylko by im kazali. Zresztą najgorzej jest tam powiedzieć co się tak naprawdę myśli. Niewygodnych ludzi się wyrzuca. Chyba kierowników magazynów i ich przełożonego przerosło "zadządzanie". A szkoda, bo mogłoby to być naprawdę dobre miejsce pracy.

Zdecydowanie nie polecam! Uwaga jako pracownicy magazynu jesteście zobowiązani do pracy również na chłodni mimo że na rozmowie kwalifikacyjnej nie było o tym ani słowa, o ciepłej odzieży nie wspomnę bo tak; "trzeba wspomóc na chwilę fresha". 99% Kompletacji to Ukraina z aż 5 agencji pracy, bo nawet oni tu nie bardzo chcą wracać. Hit z ostatnich dni to początek stycznia i przymusowe planowanie urlopu na cały rok.... porażka.

Waldek

Jak dla mnie to powinno się wymienić tą górę rządzącą. Oni nie mają pojęcia o niczym. Wszystko inczej by tam wyglądało jakby ktoś tym pokierował. Ja tam byłem na wsparciu. U nas wszystko jest lepiej, A kierownicy szanują ludzi nawet z Ukrainy, A nie jak tam tyrają bez przerwy. A te ich zasady są śmieszne. Nic tam nie działa. Bałagan, na chłodni ludzie padają, a kierownictwo nic. Byle na przerwy chodzić z grafikiem bo ochrona Cię nie wypuści. Śmiechu warte. Nigdy już tam nie pojadę. Za żadne pieniądze. Nie polecam tam pracy

Krzysztof

Był jeden odważny który postanowił powiedzieć prawdę panu Piotrowi G . (usunięte przez administratora).rzeczy czyli cała prawda ....co się stało z tym człowiekiem ? Wyleciał z początkiem grudnia. Jaki moral ? Chcesz wylecieć powiedz prawdę kierownikowi magazynu ........

Mirek

To co Pan kierownik jak piszesz (usunięte przez administratora)? I to w pracy ? Przecież to jest kierownik całego magazynu ....No nie wierzę.....

Nieznajomy
@Mirek

No niestety taka prawda

jakto.

Czy magazyn w modlniczce działa/pracuje także w soboty i niedziele?

takto.
@jakto.

Magazyn w Modlniczce kolego pracuje 24h/7 dni. Czasem w święta każą Ci przyjść, "bo ktoś musi być".

Jak to.
@takto.

I to jest cenna informacja. Z tego co wdzie ciągle pojawiają się ofert pracy ...

adaś

Jeśli ktoś rozważa zatrudnienie w tej "pseudo firmie" niech raczej sie 2 razy zastanowi. Pracownik nie jest traktowany jak człowiek, lecz jak przedmiot. Ciągłe pretensje za uszkodzenia jeśli nawet Ciebie to nie dotyczy. Większa ilość osób pracujących to pracownicy z Ukrainy zatrudnionych przez agencję pracy na śmiesznych warunkach głównie na akord. Wiele razy widziałem nadurzycia, oraz płaczące młode kobiety z powodu nadmiaru ciężkiej pracy. Firma daje możliwość rozwoju w strukturach? zależy jak się wykażesz. Osobiście zszokowało mnie zachowanie kierownika magazynu Piotra G. na pewnej delegacji w hotelu, który nadużywał posady zabawiając się z pracownicą podległą mu stanowiskiem niżej, przez co uzyskała awans na wyższe stanowisko. Temat jak z telenoweli, pasuje tylko zgłosić to wszystko do PIP'u i czekać na kontrole. Jedyne co dobrze wspominam to benefity, choć też bywały z nimi problemy. Dobrze, że prace w Eurocash zamieniłem na inna i mogę spać spokojnie.

Ciekawski
@adaś

Adaś napisz coś więcej na temat tej telenoweli brzmi to bardzo ciekawie i intrygująco. Myślę że nie tylko ja bym poczytal :)

Nie Polecam !!! Kierownicy tylko obiecują ale nic z tych obietnic, Dyrektor Andrzej Depta to prawdziwy (usunięte przez administratora) Ale jak ktos cos chce załatwic to koperta do andrzejka i wszytsko sie załątwi . wiem bo tak robiłem.

jak widzisz po opiniach wyżej. Andrzej jest taki jak napisałem. Mam dosc tych ludzi bo firma jak firma trzeba robic nigdzie za darmo kasy nie dostajesz. ale mam nadzieje ze w koncu wezma sie za (usunięte przez administratora) tego pseudo dyrektora.

Darko

Chyba pożegnam się z tą firmą jeżeli ktoś szuka tu pracy to jedynie w biurze według mnie szefowie ekip jak i niektórzy kierownicy w ogóle nie powinni być na tych stanowiskach... praca na magazynie ciężka jeszcze na akord 3 zmiany nieraz masz tak że pracujesz od niedzieli do piątku. W tej firmie ciągle czegoś nie wiedzą wyplaty jak na takie warunki pracy słabe ..najważniejsi są pracownicy że wschodu ......

Dionizos

Czekamy na opinie pracowników CD modlniczka

Eurocash

Witam serdecznie Proszę o wpisy i opinie pracowników firmy eurocash Modlniczka

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash Modlniczka - Modlniczka

• Jak się pracuje w Eurocash Modlniczka?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash Modlniczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash Modlniczka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocash Modlniczka