Opinie o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eurocash Modlniczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurocash Modlniczka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Kiero

Szanowni, Podeślijcie jakieś informacje na temat pracy w dziale transportu. Pojawiły się ogłoszenia na stanowiska biurowe i ciekawi mnie czy warto.

Pawełek

Pracowałem dwa na lata na suchym i o dwa za dużo. Jak się zatrudniałem moją uwagę zwróciło zdanie na temat zadań, w ogłoszeniu o pracę na szefa ekipy "ciągłe podnoszenie wydajności " a nie np. utrzymanie wydajności na wysokim poziomie. Wiadomo że praca na magazynie spożywczym będzie mieć swoje minusy, typu najwięcej pracy w niedzielę i święta, ale to tu nie ma znaczenia że jest np. piątek popołudniu i zamówienia są zrealizowane, bo polityka firmy jest taka że w każdej godzinie pracy, pracownik ma pracować z jak najwyższą wydajnością i przerzucać tony, i tysiące opakowań w ciągu dnia albo pilnować innych żeby tyrali. Plusy - zarobki całkiem spoko. Minusy - dużo tego ale główny bohater to menagier, przyszedł as z jakiegoś zadupia, gdzie nie ma wiele ofert pracy i ludzie zapiepszają bo nie mają dużgo wyboru, chcę wyciągnąć wydajność magazynu w Modliniczce na kosmiczny poziom, do ostatnich zdrowych pleców i bez sentymentu,bo wtedy zapewne siądzie mu jakiś awans etc, generalnie to ch** mu w d**e i taczka gruzu. Pani kierownik magazynu, raczej spoko babka ale ulega naciską. Kierownicy zmiań, broda niby inteligentny chłop ale trzeba mieć przy nim dużo samodyscypliny żeby nie złapać go za brodę i jebnąć o biurko, reszta dużo nie lepsza, przynajmniej na suchym. Ogólnie nie polecam.

Zaznajomiony zmieniony
@Pawełek

Czysta prawda :( Mają w (usunięte przez administratora) za przeproszeniem zdrowie pracowników. Obudzą się z ręką w nocniku, gdy przez ich chore normy, odejdzie większość dobrych ludzi. Szkoda zdrowia na ten (usunięte przez administratora)

Serio??
@Pawełek

Pani kierownik magazynu raczej spoko? Widać że jej nie znasz. Ja mam zupełnie odwrotne zdanie

Pilot

Szef ekipy Sławek M. Więcej czasu spędza na fajce i przy automacie niż na magazynie pilnując swoje zwierzaczki Tak wydajności nie zwiększysz panie M

Jestem byłym pracownikiem i metody jakie stosuje SE Sławek to zwykły (usunięte przez administratora) który na dodatek się tym szczyci. Może w końcu ktoś się tym zainteresuje zanim w końcu dojdzie to jakiejś tragedii, bo nie wiem czy jesteście świadomi jak (usunięte przez administratora) może wpływać na osoby troszkę słabsze psychicznie, do czego to może doprowadzić. Apeluje zróbcie coś z tym.

Pracownik2

Pracuje dość długo na tym magazynie i nigdy nie spotkałem się z żadnym mobbingiem ze strony S.M. a wręcz przeciwnie naprawdę stara się dużo pomagać pracownikom więc nie mogę słuchać takich głupot jak ktoś wypisuje. A zwiększanie wydajności to nie jest (usunięte przez administratora) A skoro jesteś byłym pracownikiem, to słaby byłeś w tym co robiłeś, a teraz wylewasz żale...

Hahaha
@Pracownik2

To widocznie masz z nim bardzo dobre układy, lub co jest wielce prawdopodobne jesteś Sławek. Wystarczy przeprowadzić ankietę wśród pracowników i okaże się kolego czy są to takie głupoty.

@Pracownik2

Oj nie nie kolego Ostatnio osobiście byłem świadkiem jak pan M rozmawia z panem J o tym ze jest jest zwiekszona wydajność to nowi pracownicy na 3 miesięcznej umowie będą zaniżać wydajność (czyli będzie mniejsza premia ) Wiec nowych pracowników trzeba „cisnąć „żeby się sami zwolnili wcześniej Wie nie wkrecaj tutaj ze pan M(szefMobingu) pomaga bo to (usunięte przez administratora) prawda Liczy się tylko premia i batonik

Były
@Pracownik2

Nie wiem czy wiesz kolego, ale słuchałbyś gdyby coś mówione było do ciebie bezpośrednio. Tutaj co najwyżej możesz czytać. Poziom inteligencji poniżej zera.

@Pracownik2

Nie wspominając ze za swoją ciężka prace nasz mistrz zdolności na M podobno poszedł po premie Od czego ona ma być zależna od zwolnionych pracowników czy od minut(usunięte przez administratora)

Magazynier

Poziom inteligencji zero, nie ma nawet z kim rozmawiać.

@Magazynier

Ale ja nie chce rozmawiać wyrażam swoje zadnie Może w koncu ktoś z kierownictwa się zainteresuje tym człowiekiem bo zbyt długo uchodzi płazem jego zachowanie

Taka prawda
@Pilot

Ta firma to jeden wielki absurd gdzie liczą się tylko cyferki a nie rzetelna praca. "Góra" narzuca nierealne cele bo "tak jest w innych magazynach" i nasi szefowie starają się to realizować... Każdy tu walczy o swoje.

Magazynier
@Nova

Jeśli Ci ktoś nie odpowiada to idź na oficjalną skargę do wyższego kierownictwa. Ja nie narzekam, robię swoje i mam to gdzieś co robią inni albo szefowie ekipy. Firma płaci w terminie więc póki co mi odpowiada. Pozdrawiam.

@Magazynier

Jak ci nic nie przeszkadza ani nie masz nic do powiedzenia to na uj się w tym wątku udzielasz Odbierz wypłatę ładnie i idz na busa Jak komuś tam M przeszkadza to tu pisze i się wypowiada A na osoba która pójdzie na oficjalna skargę znać nasze kierownictwo musi się liczyć z tym ze pewnie straci prace albo będzie mieć pod górkę

Pracownik kompl.
@Pilot

Ja osobiście nic nie mam do szefów ekipy, ja robię swoje i oni też. Nawet czasem pomogą żeby się wyrobić. Pozdrawian

...
@Pracownik kompl.

Żaden pracownik kompletu by tego nie napisał, Sławek przestań pisać jako inne osoby

@Pracownik kompl.

Coś długo myślałeś nad odpowiedzią panie M

Dzwonek
@Pilot

Witam ten gościu jest nie porozumienie nadaje się do pługa , nie do zarządzania kompletacją ,tak jak jego kolega Karol zabłąkany na magazynie .

Zaciekawiony
@Pilot

To ten co jest teraz trenerem kompletacji i ostatnio dostał nagrodę......?

Kandydat Operator

Witam . Chciałbym się dowiedzieć jakie są realne zarobki i warunki pracy na stanowisku Operator wózka widłowego i czy praca polega rzeczywiście głównie na obsłudze wózka czy także w dużej mierze na dźwiganiu ? Opinie są różne ale brak jakichkolwiek konkretów . Proszę o konkretną opinie i dziękuję .

@Kandydat Operator

Praca polega głównie na dźwiganiu. Przezucaniu po pół palety maki, cukru, zgrzewek wody czy nawet słoików ....

@Auau

A czy przerzucaniem i układaniem nie zajmują się pracownicy komplementacji ? Tak mnie zapewniano na rozmowie .

@Kandydat Operator

Kompletacja kompletuje a wozkowy dokłada towar .....np musisz przezucic 35 paczek maki po 10 kg bi tylko tyle wchodzi do gniazda i dopiero z tego gniazda pobiera pracownik kompletu. Są też gniazda gdzie nie trzeba przekładać czyli pelnopaletowe. A z kim rozmawiałeś jak się nazywa ten klamca???

@Auau

Rozmowę miałem z Panią kierownik logistyki (błąd włosy imienia niepamietam) oraz z Panią z działu HR . Na rozmowie wszystko wydawało się jasne i klarowne tutaj widzę że jednak jest inaczej . A jeśli chodzi o zarobki jak wyglądają klasyka się na poziomie (podstawa+premia) od 3500netto i więcej czy to też nieprawda ?

@Kandydat Operator

To była nasza Pani kierownik z magazynu .... Na rozmowach zawsze tak jest a rzeczywistość jak zawsze inna. Przynajmniej o zarobkach nie skłamali i powiedzieli cala prawdę. Masz podstawę plus premiera która sobie wyrobisz z akordu (brak górnej granicy)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurocash Modlniczka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Dekra Praca Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona linia kas i czasem obsługa monitoringu - Modlniczka
Modlniczka
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca
logo firmy Poszukujemy pracownika porządkowego w Modlniczce
Koloryt Sp. z o.o.
maestromuzyka

Witam, Czy stanowisko fakturzysta kasjer jest w porządku ? ktoś pracował i jest w stanie sie wypowiedziec ? Pozdrawiam

Julia
@maestromuzyka

Nie jesteś tylko kasjerem masz za zadania też wykładać towar z dostaw. A palety nie małe nieraz mają 2 m wysokości sprawdzać daty i to dokładnie, gdyż nie znajdziesz czegoś a przyjdzie kontrola to jesteś w bez premii. Sprzątać hale i ja myć Sprzątać łazienki klientów a tu nie raz jest wyzwanie. W ciągu dnia masz do wykonania tyle zadań na jedną osobę że szok nie jesteś w stanie tego zrobić samemu. Wiec czy warto pracować za 3100 brutto mając tyle zadań szczerze odradzam każdemu.

….
@Julia

Może założycie sobie swój wątek, bo jeżeli nie zauważyliście ta strona poświęcona jest magazynowi w Modlniczce, a nie sklepowi.

Kamila

Jak ocenia ktoś pracę i atmosferę w Eurocash na balickiej ?

Rafał
@Kamila

Wciągu tego roku zwolniło Cię 4 osoby. Atmosfera zależy od humorów,niektóre osoby wywyższają się na wyższym stanowisku. Spotkałem ostatnio byłą pracownice Eurocash z balickiej nie pracuje już tam chyba ponad pół roku. Po rozmowie z dziewczyną powiedziała mi że nie raz mieli tyle rzeczy do zrobienia że nie można było iść na przerwę. Na zmienię było 5 osób teraz są 3 Muszą pilnować swojego działu, dostawę rozkładać, kasować,sprzątać hale i łazienki bo serwisu sprzątającego nie ma. Czy warto hm szczerze mówiąc nie gdyż za te same rzeczy płacą więcej w Lidlu o około 800 zł.

Rafał
@Kamila

Oraz nie raz byłem świadkiem krzyczenia kierowników na pracownika. Szczerze mówiąc odradzam tu pracę,ja sam juz nie robię tam zakupów wolę Bazarową

Broda

Powiem tak jesli ktoś szuka fajnej firmy na poziomie nie wymagając średnim :-) i chce z przyjemnością do niej chodzić i wracac do domu to UWAGA !!!jak najdalej od tej firmy ludzi traktują jak zwierzęta/ zero poszanowania /jeden na drugiego donosi / (usunięte przez administratora) na całym zakładzie/zapraszam na okres próbny wypowiesz sie identycznie i nie doczekasz sie umowy bo wcześniej powiesz nie dziękuje :-) mordujcie sie sami na wzajem .

Jacob

Może czas rozpocząć jakiś protest, przeciwko ciągłemu podnoszeniu norm i traktowaniu ludzi jak maszyny. Drodzy kierownicy, nie jesteśmy bydłem. Z chorych pracowników nic nie będzie, a prowadzicie do tego, że wszystkim kręgosłupy popękają. Nie tędy droga :)

Operator

Chciałbym wyrazić swoją opinie na temat nowej administratorki z porannej zmiany. Można powiedzieć że okres ochronny już się skończył wiec powinna być już kompetentna do wykonywanego stanowiska. Nic bardziej mylnego. Otóż jak już nauczyła się gdzie znajdują się odpowiednie przyciski na klawiaturze to należałoby zacząć ogarniać sapa nie wspinając już o excelu (np. Jak otwiera się nowa kartę lub dzielić tabelki przez odpowiednie dzielniki). Przydałoby się też z samego rana gdy już zejdzie poranny szok rozpoczęcia pracy, nie robić sobie kawę tylko wygenerować zlecenia dla operatorów, nie mówiąc już o posegregowaniu zleceń do poszczególnych kolejek i ułożeniu ich w dobrej kolejności. Przydałoby się ową administratorkę nauczyć korzystać z megafonu na magazynie, żeby udawało się za pierwszym razem, a nie za 90-tym powodując zamieszanie na magazynie. To powinna być jedna z prostych czynności, ale jął widać nawet to jest zbyt skomplikowane, żeby ta pani to ogarnęła. Następna sprawa bus odjeżdża 14 15, a nie o 14, że trzeba kończyć swoją pracę w okolicach 13 50. Przypominam, że pracujemy do godziny 14, i nie tylko pani Ula jeździ busem, a wiele innych osób, które nie wychodzą tak jak ona przed 14. To jest nie do pomyślenia, że kierownictwo dało tak niekompetentną osobę, nie mającą żadnego obycia z komputerem na stanowisko, które opiera się w 100% pracy przy komputerze. P.S. Chłopaki wiem, że Rafała teraz nie ma, ale jakoś musicie sobie dać radę. Powodzenia

Mały książe
@Operator

Dobrze, ze Ty szanowny Panie szefie ekipy OPGD umiesz wszystko....tylko jakoś UDT zrobić nie potrafisz.......

@Operator

Panie Piotrze zanim zaczniesz od kogoś wymagać czegoś na czym się nie znasz sprawdź czy aby Ty napewno nadajesz się do tego co robisz bo z tego co wiem nie bardzo Ci to wychodzi dlatego zacznij od siebie a potem oceniaj innych

Piotrek1
@Operator

czy mogę prosić nr tel do ciebie?

XDDDDDDD

Administrator – Dział Przyjęcia Towaru jaka płaca na tym stanowisku w EUROCASH?

XDDDDDDDDDDDD
@XDDDDDDD

Czy warto podjąć pracę w tej firmie na tym stanowisku?

.,?
@XDDDDDDDDDDDD

Nie ma tam aktualnie wolnych miejsc, żebyś miał szansę się zatrudnić na to stanowisko.

XDDDDDDDDDDDD
@.,?

Jestem umówiony na rozmowę o pracę w najbliższym czasie na to stanowisko... Jeśli nawet nie ma miejsca to ile płacą na tym stanowisku?

Ciekawy

Wie ktoś kiedy wraca Rafcio?

Pracownikk
@Ciekawy

Nigdy Zwolnili go

Abc
@Pracownikk

Skąd taka informacja?

Qwer
@Abc

No nie zwolnili Ale na załadunku to się sam zwolni

Zaciekawiony

Moje pytanie jest takie kiedy wreszcie zmienicie administratorkę zmiany porannej na kogoś kompetentnego? To już przestało być śmieszne, przychodząc raz na jakiś czas na rano jestem stratny tyle punktów, że to się w głowie nie mieści.

Zaxiekawionyonyonyony
@Zaciekawiony

Ty się takich rzeczy nie pytaj na gowork tylko idz się w pracy zapytać. Jeśli Nie masz odwagi to napisz maila do managera i tu znów jeśli się boisz to sobie zaluz maila specjalnie do konserwacacji z Piotrem. Adres mailowy masz bardzo prosty do każdego pracownika biurowego firmy. Imię nazwisko @eurocash.pl tak ze wiesz co masz robić......napewno to będzie lepsze rozwiązanie niż to co robisz

Poprawna polszczyzna
@Zaxiekawionyonyonyony

Jak już się wypowiadasz na forum to przynajmniej pisz poprawnie!!! Trochę wstyd takie błędy walić publicznie.

@Zaciekawiony

No jakbym miał szefa który dopisuje coś czego nie ma a nagle go zabrakło to też byłbym stratny

Caro

Napiszę coś o freschu, jak to jest że tamta kierowniczka ma tylko dobre układy z facetami i to nie wszystkimi , ma swoich ulubieńców, reszta jest beee. Pozatym ktoś już kiedyś napisał że nie ogarnia działu, i tak też jest . Nie ma żadnych kompetencji, ciekawe po czyich plecach się wspieła...Ale ciekawym tyranem na EC jest szef ekipy Aneta , ta to podobno jest terrorysta , nikt jej nie lubi , ale jak można kogoś takiego lubieć

Fan
@Caro

Jeśli kierowniczka jest nielubiana to znaczy za dobrze wykonuje swoją pracę Zasługuje na podwyżkę Ona nie jest do lubienia. Ona jest do straszenia

Anon
@Fan

Owszem, nie każdego człowieka da się lubić i kierownik też nie musi być lubiany, ale ma mieć odpowiednie i profesjonalne podejście do tematu, z którym ma do czynienia. Więc o czym Ty piszesz? Jakie straszenie? Chyba, że chodzi o wygląd, bo jeżeli nie, to chyba nigdy nie obcowałeś z prawdziwym kierownictwem.

Pracownik.
@Fan

Toś teraz pojechał, no chyba że sama o sobie piszesz. Kierownik powinien być lubiany, bo to od jego pracowników zależy jego sukces . Podwyżka???? Za te błędy, za tony przeterminowanego towaru, ale podobno wszystkie fresch świeci na zielono , żenada, ktoś powinien jej się wziąść za (usunięte przez administratora) i to porządnie, albo zgłosić wyżej. Pozdro

Termin waznosci
@Pracownik.

co do terminu ważności to spytaj handlowców co kupują a co sprzedają co ma do tego kierowniczka fresha ona nie zamawia towaru ani go nie sprzedaje !!!! a w ostatnim czasie mowie tutaj od marca 2020 do teraz czyli czerwiec 2020 jest znacznie mniej rzeczy po terminie praktycznie ich wgl nie ma

@Termin waznosci

Co ma do tego kierowniczka??? Chyba odpowiada za ten dział. Nie bądź śmieszna lub śmieszny, to jej pracownicy taki przyjmują. Nie ogarnia niech zmieni pracę. I co Ty do mnie piszesz jakie mniej??? Chyba nie wiesz o czym piszesz . Dobre przekręty tam są. No ale cóż lepiej wiesz .

Termin waznosci

Przyjmują towar z takimi datami :o w skanerze nie możesz zmienić daty wiec ten towar by nie przeszedł . Myślę ze kierowniczka już nie jednego maila pisała do handlowców na ten temat po co zamawiają jak nie schodzi. No normalnie mniej jest towaru na przecenach mniej się utylizuje .

Sasha
@Caro

To prawda, kierowniczka fresh nie ogarnia działu i to się nie zmienia i trzyma przy sobie równie niekompetentnych ludzi, ale takich którzy sobie z nią plotkują i się jej podlizują. I wśród nich wszystkich faceci mają z nią najlepiej. Czy jest do pomyślenia by kierownik zmiany przychodził do pracy i wychodził kiedy chciał? Nie mówiąc o tym że pozostawia nie skończoną robotę, nie przekazuje zmiany i kolejni przechodzący do pracy na kompletację muszą bujać się z przyjęciami. Czego zresztą nie potrafią bez magazynierów... Jeśli jest się kierownikiem czy szefem ekipy powinno się znać pracę magazyniera, tym bardziej jak już pracuje się w tej firmie dłuższy czas, nie sztuką jest samo rozstawianie ludzi po kątach. Z drugiej strony kto pozwala na to aby na przyjęciach w niedzielę były tylko dwie osoby z APT i nikogo więcej? Nie wspomnę o olewaniu problemów zgłaszanych do kierowniczki co zapewne przekłada się na postawę kadry kierowniczej i pozostałych pracowników, i z tego co się ostatnio mówiło także systemowe ruchy muszą być odkręcane przez logistykę, nie ma tygodnia by czegoś nie zepsuli. Generalnie na freshu nie liczą się wiedza ani kompetencje tylko dobre podlizywanie się kierowniczce właśnie, tyle że trwa to już długo i ciekawe czy ktoś w końcu coś z tym zrobi, bo konkretne zmiany są tam konieczne.

Smerfetka
@Caro

A na paleciarni i reklamscjach pracuje syn kierowniczki, jest magazynierem ! A zachowuję się jakby był kierownikiem ponoć foty robi baluje nie ma jak przy maminym (usunięte przez administratora)

Pracownik .
@Sasha

Bardzo dobrze napisane, w końcu ktoś to ładnie opisał.. Nie wiem dlaczego trzymają tam ludzi którzy nie wiedzą co robią.(usunięte przez administratora).

Smerfetka
@Smerfetka

Dlaczego wpis usunięty przecież to prawda ?! Syn kierowniczki mniej robi a więcej przy mamie kierownicce urzędzie? Dyskutuje się innymi ? Zwykły magazynier a jest jak kierownik Czy to normalne w Eurocash?? Prawnie też to nie jest legalne i podchodzi pod sąd Pracy!

@Smerfetka

Słyszeliśmy o nim trochę głośno na magazynie , bez mamy to on jest nikim , uwielbia donosić na swoich współpracowników , nie zazdrościmy ludziom z ropaka, ale fakt nie powinien na jednym dziale pracować syn z matką na dodatek kierowniczka . Powinniście to gdzieś zgłosić bo to prawnie jest (usunięte przez administratora)

‚.
@Caro

Nie dość, że jest tyranem i terrorystą to w dodatku teraz jest kierownikiem przyjęć!!!!! Możesz sobie wyobrazić co się wyczynia. Królowa zakazanego słowa na M w tej firmie.

Mały książe

Co to za magiczny link ?

Pepe

Witam, Jaka panuje atmosfera w dziale jakościowym? Czy warto składać dokumenty i ubiegać się o pracę na stanowisku Kontroler Jakość Produktów Świeżych?

Pedro

Witam, Czy ktoś może udzielić informacji czy warto ubiegać się o pracę na stanowisku Kontroler Jakości?

Jaka umowa obowiązuje w Eurocash Modlniczka podczas okresu próbnego?

hj

Umowa o pracy na trzy miesięcy

Byly oper

Tak tylko pragnę przypomnieć bo dawno nie było Rafał K szef od gora dół nie ma udt!!!!!

@Byly oper

Ale się komuś tu nudzi…

Operator

Nie polecam tej firmy Man lepszy

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem...kierowcy są za kółkiem w tych upałach ponad 12 h... nikt nie przestrzega praw pracownika.. nie dostajemy wody gdzie powinna być zapewniona... traktują nas jak roboty ile wlezie dopóki nie padniesz... Ojjjj kroi się PIP

Kogo wolicie na zmianie z kierowników zmiany? Pawła W czy Mateusza S? Osobiście uważam, że Mateusz na zmianie średnio operuje pracownikami, co nie wpływa dobrze na prędkość kompletacji, oww i załadunku.

ghj

oby dwoje nie potrafią prowadzić zmiany szkoda słów...

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash Modlniczka - Modlniczka

• Jak się pracuje w Eurocash Modlniczka?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash Modlniczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash Modlniczka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocash Modlniczka