Opinie o Plast Pest Pro Sp.z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Plast Pest Pro Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plast Pest Pro Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plast Pest Pro Sp.z o.o. w Bielsko-Biała

Złodziejska firma

Przestrzegam nie zapłacili nam za usługi. W rozmowie telefonicznej zapewniali o solidności i wypłacalności. NIE ZAPŁACILI ANI GROSZA. PRZESTRZEGAM

JR
@Złodziejska firma

Nam tez niezapłacili ponad 20 tys w kwietniu 2020roku. Sprawa była w sadzie, komornik nie ma za bardzo z czego sciągnać, nie wiem jak oni działają, że im się to udaje.

Alka Nowy wpis

Cześć, ta firma jeszcze działa? Widziałyśmy z koleżanka dawniejsze oferty od nich dla pakowaczy i chciałyśmy spojrzeć jak praca wygląda. to w ogóle było dla kobiet? I co z tymi sprawami o których pisano, czy cokolwiek się rozwiązało?

Agnieszka Nowy wpis

Hej, a uzasadnisz proszę? Na lato chce się gdzieś zaciągnąć a teraz jak patrzyłam po adresie to miałabym z buta blisko. Zakład jest przy Górskiej, tak? Płaca po prostu minimalną jak prawie wszędzie na stanowisku pakowacza?

Złodziejska firma

On
@Złodziejska firma

Kolejni dali się nabrać. Żal ludzi i kontrachetow

@Złodziejska firma

Uwaga ciężko tam o wypłatę płacą sporadycznie ciągle nie ma pieniędzy.

Ten
@Adam

Wypłaty zawsze na czas .

@Ten

Bo to prawda

Ha ha
@Ten

Wypłaty zawsze na czas haha Chyba jak wyprosisz tydzień wcześniej Albo kogoś pod...

Onyx
@Ha ha

Na pewno nie pracujesz w tej firmie.Przestań już pisać głupoty i zajmij się pracą!

@Onyx

A ty pracujesz? Jeśli tak to napisz jak jest z tymi wypłatami, bo zdania na forum są podzielone i już nie wiadomo komu wierzyć. Chodzi o chwilowe problemy z płynnością finansową, czy sprawa jest poważniejsza?

Daw
@Złodziejska firma

Kolejny raz ten sam schemat. Narobić długów. Oszukać kogo się da, potem zmiana nazwy firmy i nowy słup za prezesa!

Daw
@Złodziejska firma

Kolejny raz ten sam schemat. Narobić długów i wykiwać kogo się da. Potem zmiana nazwy firmy i nowy słup za prezesa.

JR Nowy wpis
@Złodziejska firma

Tak dla jasności jak teraz z socjalem stoicie? Nie wiem co się z tym papierem toaletowym w praktyce dzieje o którym ktoś pisał ale ciekawią mnie pozostałe warunki, opiszecie je? kiedy w ogóle jakieś oferty dla pakowaczy były wrzucane? Mam jakieś stare przed sobą a ciekawi mnie czy cos dorzucili

widzę, że pani pytała o warunki jakie przysługują od początku nowego roku a jakby nie patrzeć zbliża się już kolejny. :D gdzie są opinie z tego bieżącego? Czy zawsze będzie obowiązywała ta najniższa stawka o której pisali? W styczniu będą zatem podwyżki? a jakieś jeszcze zmiany maja wejść?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Plast Pest Pro Sp.z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Plast Pest Pro Sp.z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Dają cały etat ale tą pracą za najniższą krajową idzie się wykończyć. Szkoda zdrowia. Brak możliwości rozwoju i wyzysk, a pracownicy nie mają żadnych praw. Kobieta zarządzająca firmą strasznie opryskliwa.

Grażyna

obecnie jest tu pełne obłożenie? są jakieś większe rotacje czy nie bardzo? pytam, bo czytając poprzednie opinie człowiek zaczyna się zastanawiać pisali o problemach z wypłacalnością oraz w dogadywaniu się z szefostwem... dziś jak z tym jest tak naprawdę? ile kasy wpada od nowego roku?

Ula
@Grażyna

Żadne pieniądze nie są warte tej pracy szkoda zdrowia.

Jak szefostwo w Plast Pest Pro Sp.z o.o. traktuje ludzi?

Jaś

Traktują cię jak zero dla tych ludzi liczy się tylko kasa Zniszczą każdego. Zero moralności i ludzkich odruchów

@Jaś

No to co takiego robią tym pracownikom ? Jeśli w ogóle ?

Jaś
@Agata

Pan który zarządza tą firmą ma chorobę dwobiegunową. Dziś tak jutro siak. Nie polecam. Idzie się wykończyć

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Plast Pest Pro Sp.z o.o.?

Ha ha

Nie ma etapów biorą każdego bo nikt tam nie chce pracować

Pan
@Ha ha

Jeśli ktoś pyta ile jest etapów to znaczy ze się nie dostał a odpowiedz biorą każdego zbędna szydercza z zazdrości byłego pracownika który został zwolniony bo się nie nadawał i nie może się odnaleźć w życiu codziennym skoro siedzi i traci czas na odpisywanie na forum ,prostactwo i (usunięte przez administratora) .

Robert

Ten człowiek który za tą firmą stoi i pociąga za sznurki od 20 lat działa tak samo Kiwa kogo się da. Czy to dertex czy dexa a teraz ppp. On po prostu naprawdę jest chory i jego miejsce jest każdy wie gdzie.

Robert

Raczej na Olszówki

X
@Robert

To nie jest portal o życiu prywatnym . Każdego można opisać i osądzić . Sami detektywi i eksperci . Patrzcie na swoje życie !!!!!! Bo Ci co piszą mają dużo za uszami ???? oj mają .

Agata

Serio pracownikom nie wypłacają kasy w tej firmie ?

Nie ma żadnych wymagań?

@Agata

Serio wszystko na lewiznie , zmiana szyldu co rok

Marzena

O co chodzi z tym że firma ma jakąś sprawę w sądzie z pracownikiem? I kim jest ta osoba zarządzająca i co takiego złego robi ? No i najważniejsze - ile wam zalegają z wypłatami ?

Ktoś
@Marzena

Powiem Ci tylko tyle że mają sprawę i będą mieć jeszcze dużo innych spraw....

Misiek
@Marzena

Sprawa wygrana na korzyść pracownika. Przestrzegam przed tą firmą. A jeszcze będzie kilka innych spraw z których Firma się nie wygrzebie...to jest kwestia czasu...a czas leci

Żniwiarz
@Misiek

Jeśli wszyscy by się spieli i solidarnie zanich wzięli to dobrali by się im w końcu do.(|)

Normalna
@Żniwiarz

Ludzie żyjcie swoim życiem wracacie do przeszłości ,już tam was nie ma widocznie aż tak ciężko nie było skoro piszecie te bzdury widocznie słono odnaleźliście się w nowej pracy sugeruje myśleć o przyszłości a nie przeszłości .

J

Niestety ale nie mam nic dobrego do powiedzenia na temat tej firmy. Ostrzegam, zwłaszcza przed jedna Panią zarządzająca, blondynka. Nie jest to miejsce do wylewania epitetów na temat tej osoby ale zgadzam się z większością głosów. Firma niewypłacalna, (usunięte przez administratora) matacza i kombinują jak zarobić na ludziach i obejść konsekwencje nawet prawne.

Dokładnie

Inaczej. Firma jest wypłacalna ale tylko dla własnego portfela. Miałem styczność właśnie z Panią blondi, wyśmiewa się z innych, drwi, szydzi, a przede wszystkim nie ma szacunku do drugiego człowieka. obnosi się że swoim "dorobkiem" a wszytsko jest grubymi nićmi szyte, nie mówiąc o tym ze udaje dobrego człowieka tylko po to by później je%ac kazdego w (usunięte przez administratora) Tacy ludzie dorabiają się na czyimś nieszczęściu i tak jak ktoś już napisał - to ta sama firma co dexa, zmienili nazwę żeby uniknąć konsekwencji prawnych m.in związanych ze sprawą w sądzie z jednym z pracowników. Pycha, pycha i jeszcze raz pycha.

@J

Niewypłacalna czyli co? Nie płacą pracownikom pensji na czas, czy chodzi o kontrahentów? Gdzie są te zaległości?

B.
@Kamil

Różnie bywa z pieniędzmi.

Joanna

O widzę ze tu więcej ludzi wie o co chodzi … dziwie sie ze oni jeszcze nie siedzą

Bezkarność
@Joanna

Niech nikt nie czuje się bezkarny siedząc przed laptopem i myśląc ze noc się nie da pozdrawiam 212 kodeksu karnego. ... Surowsza odpowiedzialność grozi sprawcy, który dopuszcza się czynu zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, np. za pośrednictwem Internetu.

W punkt

W punkt :-)

Ostrzeżenie
@J

Jeśli chcesz być (usunięte przez administratora)wysmiewany wyzyskiwany ciągany po sądach to aplikuj a napewno pożałujesz

Czy w Plast Pest Pro Sp.z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak. Jeśli masz problem to za bramę i pa pa.

Karol

Czyli pełna olewka, super... A jakie problemy są najczęstsze? Co by należało zmienić w pierwszej kolejności?

@Karol

Problem z wypłacalnością

Karol

W sensie nie płacą wcale, czy przelewają tylko część?

Jacek

To fakt. Pracowałem tam i to najgorsze co mnie spotkało w zyciu zawodowym. Nie wiem co to za kraj żeby nie było na nich mocnych

@Jacek

Ale o co konkretnie chodzi. Też masz na myśli płatności, bo wystawiasz negatyw nie podając żadnych konkretów. Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą, ale przydało by się dodać konkrety. Jak myślisz?

Tom

Tylko gotówka nic na przelew

Sandra

Drodzy Państwo, Uprzedzam, że firma to ta sama ekipa co DEXA Sp. z o.o. NIP 9372659355. Poprzednia firma nie regulowała należności i miała duże problemy finansowe. Nie dajcie się nabrać. Przestrzegam przed współpracą z nimi i jednym z członków zarządu.

Jurek
@Sandra

Pani Sandro, nie zawsze i wszystkich trzeba odrazu mierzyć tą samą miarą... Świadczyłem usługi w tej firmie i nigdy firma nie zalegała mi z płatnościami, wręcz przeciwnie otrzymałem pieniadze jeszcze przed uplywajacym terminem.

Sandra
@Jurek

Panie Jurku, (O ile jest Pan osobą faktyczną a nie podstawioną przez właścicieli firmy) miara miarą ale zawsze jakiekolwiek problemy z płatnościami i niewypłacalnością wobec kontrahentów powinno się piętnować. Ciekawe jakby Pan reagował gdyby to właśnie Pańskiej firmie nie wypłacono należności...

Jurek
@Sandra

Pani Sandro, oczywiscie rozumiem Pani spekulacje dotyczace platnosci i oczywiscie nie powiedzialem ze nie ma Pani racji, broni Pani swojego wiadomo, ale zanim bym obsmarował firmę w internecie to najpierw bym dochodzil zaplaty naleznosci w inny sposób.

Anżej
@Sandra

Radzę omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora)na wypłatach i premiach. Chcesz normalnej spokojnej pracy to daj sobie spokój. Fałszywość i obłuda

Nast
@Sandra

Firma nie wypłaca nadliczbowe pracowałam weekendy i zostałam (usunięte przez administratora)Weekendy na lewo Ale zawiadomię pip.

Ona
@Sandra

Cieszcie się jak na koniec nie zostaniecie wyrolowani. Bo to standard Ale to do nich wróci

Uwaga firma niewyplacalna uwaga

Zabek
@Sandra

Omijajcie szerokim łukiem wszędzie długi i zaległości Uwaga

Jak szefostwo w Plast Pest Pro Sp.z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Driver

Jeżdżę do tej firmy nieraz po odbiór towaru to z tego co zauwazylem pracownicy bardzo wporzadku, zadowoleni z pracy to i szefostwo musi byc tez spoko. Na hali mila atmosfera, bardzo fajny Pan kierownik z magazynu Pan Mariusz, trzyma facet poziom:)

Janusz

Pracownicy bardzo zgrani, Pan Mariusz magazynier i chyba szef produkcji bardzo konkretny człowiek widac wie o co chodzi - pomagał przy załadunku wszystko szybko i sprawnie nam poszlo ogolnie wrazenia i współpraca z tą firmą godne polecenia. Pozdrawiam

Byłem widziałem i nikomu nie polecam nawet największemu wrogowi Potrafią wykończyć psychicznie największych twardzieli Zarząd to (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy w Plast Pest Pro Sp.z o.o. dogadują się między sobą?

Jaco

Jeśli się dogadują i szefostwo to zauważy natychmiast robią wszystko żeby zgody nie było Na puszczają ludzi na siebie

Proszę uważajcie na nich bo to jakaś dziwna firma coś tam jest nie tak Ludzie zastraszeni uwaga

Wiesław

Dzień dobry, no ja też zauważyłem że pracujący tam ludzie jakby się "czegoś bali" firmę znam bo od stycznia byłem tam kilkanaście razy po towar, jeśli chodzi o obsługę to bez zastrzeżeń wydawał mi towar Pan Mariusz bardzo fajny mężczyzna, kulturalny. Ale moją uwagę przykuła inna sprawa...i napisze to jako przestrogę dla innych kierowców i nie tylko.. Pracuje tam młoda dziewczyna Anastazja wiek max do 23-24lat po akcencie odrazu poznać ze z Ukrainy. Ta dziewczyna uczepiła się mnie od samego początku...najpierw zaczęło się od papierosa zapaliłem obok auta bo czekałem na magazyniera ona podeszła i zaczęła rozmawiać. Jestem kulturalnym człowiekiem więc i ja podjąłem dyskusje, opowiadała o firmie ze faktycznie jest tu kiepsko, ze ludzie się boją,że ona ze swoim chłopakiem tez szuka czegoś innego bo oboje pracuja w tej firmie razem i im się to zaczyna niepodobać. Po chwili rozmowy juz wiedziałem że Pan Mariusz to chlopak ukrainki...troszkę mnie zdziwiło zachowanie jej bo Pan Mariusz tez rozmawial ze mną nieraz i nigdy nie padło ze szuka pracy mowil ze jest zadowolony...Ale to nic...następnym razem jak przyjechałem zostałem już zaproszony na kawę poza godzinami pracy (haha)przez P.Anastasie ale do czego zmierzam...nie mam pojęcia skąd ale ta Pani zaczęła do mnie dzwonić, i pytać "co z tą obiecaną kawą" itd bylem w szoku bo kobieta mnie nie znała, a zachowanie jej bylo poprostu nieodpowiednie. Ja mógłbym być jej ojcem a ona mówi że Ma chlopaka z którym jeszcze ja rozmawiałem a umawia się dodatkowo z kimś? Ale to są wlasnie ukrainki one chyba szukają nie wiem czego u nas bo juz kilka takich sytuacji przeżyłem. Moja przestroga dla innych to poprostu nie traktujcie tej Pani poważnie bo to jeszcze dziecko...i chyba krótko jest w PL i może szuka niewiadomo czego, bardzo bezposrednia osoba ale nie wzbudza zaufania swoim zachowaniem.

Ona
@Wiesław

Kolejny raz wszędzie długi i zaległości Uwaga nic na przelew tylko gotówką

Uwaga

Rekruracje prowadzą zwykli pracownicy bo nikt tam nie chce pracować Kamery zaglądają ci nawet w (usunięte przez administratora) Liczą nawet wyjścia do WC. Żenada właściciel dalej myśli że jest komuna

Ciastek

Pracowałem w tej firmie fajna ekipa szczególnie Pani Zoriana powinna zostać brygadzistką

Ciastek

Kiedyś pracowałem w tej firmie bardzo fajna ekipa zwłaszcza Pani Zoriana kobieta powinna tam zostać brygadzistką

Ola

Czy to jest uczciwa firma?

Michal
@Ola

Tak potwierdzam, ze firma uczciwa Szefostwo bardzo wporządku a mialem z nimi do czynienia. (usunięte przez administratora) Firme jak najbardziej polecam ale kierownik do wymiany.

Rysiek
@Ola

Witam, bylem w tej firmie niedawno po załadunek (jestem kierowcą), z mojej oceny firma jak najbardziej godna polecenia.Bardzo mila i fachowa obsługa Pana Magazyniera,(przy okazji pozdrawiam Pana serdecznie) Wszystko na czas, szybko i konkretnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Plast Pest Pro Sp.z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Plast Pest Pro Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plast Pest Pro Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plast Pest Pro Sp.z o.o.?

Plast Pest Pro Sp.z o.o.
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Plast Pest Pro Sp.z o.o.