Opinie o PCC Intermodal w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PCC Intermodal. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PCC Intermodal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PCC Intermodal w Gliwice

Jak szefostwo w PCC Intermodal traktuje ludzi?

kierowca bombowca

Szef to legancki gość. Właściwa postawa, nie garbi się, nie pije, nie pali, uśmiecha, przybija piątkę, poklepie, pośmieje z ludem pracującym. Jak trzeba to z.j.ee.bie.

Paulina Nowy wpis
@kierowca bombowca

Fajnie, że szefo ma takie podejście tutaj do was. Czyli co ogólnie to podoba Ci się, że tak luźną atmosferę z nim macie? Ile tutaj w firmie już robisz, zostaniesz na dłużej?

kierowca bombowca Nowy wpis

to strona o PCC Gliwice, a nie Sosnowiec

kierowca bombowca Nowy wpis
@kierowca bombowca

A to zauważyłem. Pisałem o dyrektorze terminalu

Grażyna Nowy wpis

Firma szuka pracownika ds. obsługi klienta z tego co widzę :) Cv zamierzam wysłać, martwi mnie tylko trochę to co piszecie o zarobkach. Na tym stanowisku tez jest podobnie? Wymagają angielskiego i rosyjskiego, wiec może firma oferuje coś więcej niż pieniądze o których piszecie?

Paulina

Z tego co widzę firma od paru dni szuka kogoś na inspektora w dziale inwestycji i analiz w Sosnowcu. Oferują tam podobno dobre warunki i różne szkolenia. Ktoś pracował na podobnym stanowisku u nich i by mógł powiedzieć coś więcej o tym? Faktycznie są te szkolenia i czy coś wnoszą w wiedzę i doświadczenie? Polecilibyście tę pracę jako inspektor u nich?

Krzysiek

Najgorszy terminal kontenerowy w kraju . Kolejki cały czas . Kolesiostwo do potęgi n-tej . Obsługują swoich kolesi bez kolejki . Po wypisaniu zdania kontenera czekasz a kolesie sa obsługiwani . Kompletne (usunięte przez administratora) .

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PCC Intermodal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Świeżak

Witam Chciałem zapytać czy nie potrzebują maszynistów, jak wygląda praca i atmosfera oraz jaka kasa? Podpowie ktoś?

zainteresowany

WItam,Nie dawno zrobiłem kurs na suwnicę i chciałbym się dowiedzieć jakie są tam warunki pracy/płaca.Czy warto w ogóle aplikować tam czy lepiej poszukać czegoś innego.Tak na wstępie poniżej 3100 netto bym nie chciał sobie zawracać głowy.Z góry dziękuje za odpowiedź

Bro

Słabe pieniądze i ciągły ogień

Mejciek

Zarobki śmiechu warte, mnóstwo aut do obsługi, atmosfera nawet ok. Ogólnie nie polcem są dużo lepiej płatne prace w okolica ale nie którym wystarczy dumnie noszony polarek PCC :)

Zostaw merytoryczną opinię o PCC Intermodal - Gliwice

• Jak się pracuje w PCC Intermodal?

Zobacz opinie na temat firmy PCC Intermodal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PCC Intermodal