Opinie o Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Ala

długo pracuję z firmą, zrobiłam ok 10 wyjazdów. Wymieniałam się u dwóch rodzin, trafiły mi się super starsze seniorki.

@Ala

Z jakich przyczyn doszło do wymiany? Te 10 wyjazdów to jaka perspektywa czasowa, na jak długo udaje się zazwyczaj zostać z jedną rodziną? Na każdym z nich warunki finansowe były identyczne?

Ela

Wyjeżdzam z firmą już 5 rok i mogę szczerze napisać, że polecam i chętnie rekomenduje firmę. Osoby kontaktowe zawsze dostępne i miłe.

Arek

to moja 3 firma w ostatnich dwóch latach. W skrócie: wynagrodzenie na czas. stawki konkurencyjne, plus bonus po ukonczeniu zlecenia. jestem zadowolony

@Arek

Bonus na pożegnanie? Ile może wynieść i czy każdy go otrzyma? Jest to jakaś stała kwota czy to zależy też od stanowiska?

Zosia Le.

Bardzo dobra firma z Gdańska, współpracowaliśmy ze sobą dłuższy czas. Wypłata na koncie zawsze przed czasem, oferty zgodne z tym, jak przedstawiła mi koordynatorka. Ze względów zdrowotnych nie mogę już wyjeżdżać do pracy, ale z czystym sumieniem polecę każdemu, kto szuka sprawdzonej firmy. Tak trzymać, pozdrawiam całą sympatyczną ekipę!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Opiekun klienta kluczowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Marzena K.

Wszystko ok, wypłata zgodna z wcześniejszymi ustaleniami i zawsze na czas. Koordynatorka zainteresowana, co u mnie słychać, dużo pomaga. Polecam

Alina

Firma wypłaca pieniążki zgodnie z czasem, mogę jak najbardziej polecić.

witam
@Alina

a do ktorego dnia wplywa wyplata? rozumiem, ze w Euro. czy umowa na polskich warunkach? czy bus oplacony w obie strony?

Teresa

Opiekunki widzę, że stale chwalą współpracę. Na stronie jest opisane krok po kroku jak wygląda ich rekrutacja, a jeśli chodzi o przyjmowanie koordynatorów to jak to się odbywa? Ciekawa jestem czego konkretnie wymagają, żeby móc się tutaj dostać. Obecnie to ile osób tu rekrutuje?

OK

@Ania

co konkretnie masz przez to na myśli? chciałabym się czegoś dowiedzieć o noworocznych warunkach w firmie. czy coś konkretnego uległo zmianie? coś odnośnie stricte zatrudnienia typu stawki, forma zarządzania itp? są tu rotacje większe?

Jestem zadowolona z obsługi i zlecenia mimo wszystko. Wiadomo z seniorką musiałam się dograć ale koordynatorka na miejscu również pomogła.

Tadeusz

Wszystko w porządku, wcześniejszy wpis troszkę nie trafiłem. Pozdrawiam panie kordynatorki.

@Tadeusz

Tzn., no jeśli czekał Pan na tamten pit z 2021 to trudno się dziwić, że złość wzięła górę. Ciekawa jestem czy jakoś to zrekompensowały lub przeprosiły?

Dzień dobry, jestem bardzo zadowolona z wyjazdów z firmą, szczególnie w tych czasach...kiedy kontakt z drugim człowiekiem został ograniczony, ale kontakt z paniami z Prosperum jest wyśmienity.

Beata
@Anna

A często wyjeżdżasz? Jak długie bywają przerwy w zleceniach?

Asia

Wypłata o czasie na koniec miesiąca. Kontakt z koordynatorem stały. Pozdrawiam Was

Beata
@Asia

I koordynator jest w stanie pomóc w każdym temacie?

Jestem bardzo zadowolona, szczególnie ze współpracy z koordynatorkami i wypłatami na czas. Zlecenia się zgadzają to jest ważne.

@Ania

A powiesz coś więcej o tej waszej współpracy? Miałaś jakieś krytyczne sytuacje, gdzie serio potrzebowałaś ich wsparcia czy na szczęście wszystko pomyślnie Ci się układało?

Iwonka

Jestem zadowolona ze współpracy. Jest to mój trzeci wyjazd z firmą i za każdym razem wywiązują się z obietnic, wypłata w terminie, zlecenie zgodne z otrzymaną informacją od koordynatorki. Kiedy miałam problem, firma tego samego dnia go rozwiązała. Polecam.

Bartosz
@Iwonka

To bardzo ważne, że firma dotrzymuje słowa. Ja jeszcze nigdy nie pracowałem za granicą i obawiam się formalności - jak to tu wygląda, pomagają w tych kwestiach?

Arek

polecam!

Ala

pracuję firmie od roku, z przerwami na zjazdy do PL. Wynagrodzenie w terminie pozdrawiam

Aleksandra
@Ala

co ile są zjazdy do Polski? :)

Aga

Firma pomocna, wypłaty wynagrodzeń do 4tego. Nie trafiłam na minę jeszcze

wg mnie najlepsza firma, z którą jeździłam do tej pory!

Witold
@Ania

A to dlaczego? :) Podaj jakieś argumenty, napisz czym się ta firma różniła od innych z którymi pracowałaś.

Rencia
@Ania

Pani Aniu proszę mi napisać prawdę o tej firmie zależy mi bo oststnio trafiałam na na same bomby mam dość nuż choć nie ukrywam że chcę pracować ale boje się zaufać firmie bardzo proszę o odpisanie

Tadeusz

Firma krzak nie odpowiada na telefony nie wspominając o rozliczenie pit za 2021 rok. Traktują pracowników na zleceniach jak worek kartofli przerzucając na inne zlecenie.

@Tadeusz

Po wielu próbach kontaktu jest odpowiedź z agencji i jest dobrze.

Aleksandra

jestem bardzo zadowolona, wynagrodzenie wysokie, powroty zgodne z ustaleniami, bonusy za polecenie pracownika.

Witold
@Aleksandra

Ile za polecenie pracownika się tu dostaje? Piszesz też o wysokich wynagrodzeniach, powiesz na jaką pensję można tu liczyć?

Kaj
@Witold

Całkiem sporo, całkiem sporo!

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.
4.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Ujeścisko 23A lok. 2
    80-130 Gdańsk

Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.