Opinie o Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Barbaramaj

te dobre komentarze to piszą pewnie pracownicy firym nie dajcie się (usunięte przez administratora). wystarczy poczytać na forach i grupach co to za firma i jak robia w balona.

@misia53

Prócz tego o jaki konkretnie problem chodziło to tak naprawdę o jaki okres w czasie? Pani odnosi się do komentarza sprzed trzech lat. czy to wtedy miało miejsce zatrudnienie? Do dziś sporo mogło się zmienić?

Asia

Witam wszystkich, pracuję z Prosperum Care od samego początku powstania firmy z Gdańska.Przenigdy nie zgodzę się z negatywnymi opiniamijami ,nie trafiłam nigdy na złe kontrakty ani rodziny podopiecznych ,zawsze mam kontakt z panią Kasią i Żanetą są przecudowne panie ,nigdy nie było żadnych problemów z wypłatą zawsze na czas,a nawet i przed terminem.Niedam nigdy powiedzieć złego słowa na temat Prosperum Care jest bardzo dobrze zorganizowaną firmą.Serdeczbie pozdrawiam cały zespół firmy,.????

Misia konkurencja?

Oho widac konkurencji kiepsko swieta mijaja skoro od kilku dni dzialaja.... zadnych faktow tylko same "krzywdy"

Dzień dobry. jak teraz wygląda sprawa względem jakichś kosztów utrzymania na miejscu? jako opiekunka mogę zawsze jeść wraz z seniorem to co trzeba będzie mu przygotować ale jeśli sama na coś będę mieć ochotę to już z własnej kieszeni idzie czy może są jakieś diety?

Grażyna Nowy wpis

Współpraca na piątkę z plusem. Zlecenie się zgadza, wynagrodzenie jest o czasie na koncie, biuro się interesuje. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt całej firmie

Witam, widziałam te opinii dotycząca tego, że u jednej Pani zdarzyła się wyplata jeszcze przed czasem. Zastanawiam się czy Opiekunka w trakcie zatrudnienia może prosić o zaliczkę i byłoby to bezproblemowe?

Maria Nowy wpis

Również chciałam wypowiedzieć się na temat współpracy z firmą Prosperum z Gdańska. Podjęłam się dość trudnego przypadku zdrowotnego, ale muszę przyznać, że dzięki temu, że opis zlecenia się zgadzał i byłam tego w pełni świadoma, moja koordynatorka zaś reagowała na każdy mój telefon i prośbę, okazało się w rezultacie, że pracuje u tego klienta już po raz czwarty i jestem zadowolona, bo ustawiliśmy seniorkę, tak, że miło się do niej wraca. Sama bym tego nie dokonała, więc dziękuję za pomoc. Bardzo ważne jest wsparcie firmy i to, aby mówić jak jest na zleceniu. W wielu moich poprzednich firmach albo coś zatajano, albo nie sprawdzono dokładnie miejsca. A tu mile się zaskoczyłam, bo nie koloryzowano, tylko przedstawiono stan faktyczny z wszystkimi wadami i zaletami. Dodam jeszcze, że wypłata przed czasem, co jest zawsze miłe. Ściskam cały życzliwy mi zespół!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Opiekun klienta kluczowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Malwa

Dzień dobry, zastanawiam się nad aktualnymi ofertami ze strony. Czy większość to nowi Podopieczni z którymi nikt jeszcze nie miał styczności z Agencji czy jednak są już wystawione także oferty sprawdzone przez potencjalne Opiekunki?

Barbaramaj

do Barbara
@Barbaramaj

a Ciebie jak zrobili w balona? mogłabyś wyjaśnić i opisac sytuacje dokładniej?

misia53
@Barbaramaj

Zgadzam się z tą opinią.Kiedyś opiszę co mi się przytrafiło jam mnie firma urządziła.

@misia53

Proszę o informację jaki był dokładnie problem, bo jeśli u mnie był problem na zleceniu sprawa od razu wyjaśniana z kordynatorką. Zaznaczam, to był czas świąteczy właśnie. Dlatego bardzo się cieszę, że nie zostałam z problemem sama.

Małgosia

Ja bardzo jestem zadowolona z firmy i polecam każdemu, kto się zastanawia nad jej wyborem albo zmianą. Pracujemy ze sobą 2 lata, może dłużej i od prawie roku mam stałą pacjentkę w Aachen. Wypłata się zgadza, kontakt z biurem bardzo dobry - interesują się co u mnie, aktualizujemy też regularnie stan mojej pacjentki. Bardzo dziękuję, przede wszystkim, że mogę na was liczyć, przekonałam się o tym już w wielu sytuacjach i się nie zawiodłam. Pozdrawiam miłe panie z biura - jeszcze z urlopu!

Walentyna

Witam chcialam podzielic sie opinia szczegolnie Pani Zaneta bardzo konkretna i pomocna jako koordynator profesjonalna postawa oby wiecej takich pracownikow dzieki tej Pani wierze ze trudne sytuacje sa do zalatwienie z pelnym sukcesem na pozytywny wynik szczegolnie polecam te Pania pozdrawiam

Aleksandra Ossowska

witam wszystkich, pracuję w firmie od 3 miesięcy na zleceniu i jestem zadowolona, nie zostałam poproszona o żaden komentarz. Piszę jak jest :)

A wiecie może jak tu się teraz zarabia na obsłudze klienta? kiedyś wiem, że szukano kogoś z językiem niemieckim, posiadam wstępne doświadczenie, wiec byłabym zainteresowana. Gdzie jednak można odszukać bieżące oferty? znalazłam jakaś ale to od innej firmy o podobnej nazwie

Szkoda zdrowia? W jakim kontekście? Możesz rozwinąć temat? co się tu takiego dzieje i co uważasz za gorsze od pozostałych innych firm które masz na myśli?

Asia

Misia konkurencja?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 23 listopada

Emanuel

Byłem na 3 zleceniach, pieniążki w terminie. Sztele raz łatwiejsze raz trudniejsze, jeśli coś było nie tak zgłaszałem i problem był rozwiązany, dlatego kontakt pozytywny z biurem.

Beata P.

jakie są zarobki w prosperum care.

Beata
@Beata P.

Tak dodatkowo zarobki pewnie zależą od tego kto na jaką ofertę pojedzie? Tak średnio ile się zarabia przy jednej osobie (mobilnej)? Widzę na stronie sporo ofert, również dla par, ale jadę pierwszy raz, pewnie bym nie dała rady?

u mnie wynagrodzenie wpływa ok trzydziestego - czyli ostatni dzień miesiąca. 5/5 sztele ok, czasem dodatkowo coś otrzymuję od rodzin. 4.5/5 kontakt z agencją 4.5/5

Lenka
@Ania

Zastanawia mnie tylko co mogłoby być wydajniejszego w tym wspomnianym kontakcie z rodziną, że nie została przyznana cała 5? Ile razy zmieniałaś rodzinę? Chyba, że od samego początku udało się w miarę ok trafić? Zastanawiam się jak szeroki opis jest otrzymywany i jak sprawdza się w praktyce

Jaki ZUS odprowadza firma czy to są składki miesięczne czy za całe zlecenie?

@Ania

Hej, a jaka jest miedzy tym różnica? To pod koniec nie będzie to samo? Ciekawa tez jestem czy to na rozmowie nie jest jakoś szerzej wyjaśniane jeśli ktoś spyta? Jak one są teraz prowadzone, był ktoś niedawno?

Ela

zadowolona ze sztel, wynagrodzenia na czas, bonus dostałam świąteczny i wakacyjny plus 60 dni na zleceniu

M.C.

Polecam firme dobrze mi sie wspolpracuje wszystko jest tak jak ustalone przed wyjazdem .kontakt caly czas z koordynatorem wyplata na CZAS.

Aplikowaliście na Opiekunka Osób Starszych w Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.
4.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Ujeścisko 23A lok. 2
    80-130 Gdańsk

Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.