Opinie o Forclever Sp. z o.o. w Złotokłos

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Forclever Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Forclever Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forclever Sp. z o.o. w Złotokłos

Zainteresowany pracą

Jakie sa srednie miesieczne zarobki z prowizja? Czy realne jest aby wyciagnac 10 000 netto kazdego miesiqca normalnie pracujac?

Zosia
@Zainteresowany pracą

Przeczytaj sobie poniższy wpis Kandydata. Nawet pracując nienormalnie (czyt (usunięte przez administratora) ąc) nie zarobisz takiej kasy.

D
@Zainteresowany pracą

Tak, bez problemu. Wszystko zalezy od etapu pracy. Prowizje zależą od obrotów.

Zuzanna
@D

To jak to dokładnie musiałoby wyglądać, żeby móc tyle zarabiać? Bo tu wyżej widzę, że zostało to poddane dużej wątpliwości. O jakim etapie mowa i jak te obroty powinny wyglądać w tym scenariuszu?

GD
@Zainteresowany pracą

Jestem w tej firmie od początku założenia. Aby zarabiać 10000 tyś i więcej, trzeba być dobrym sprzedawcą i chcieć pracować. Osoby ambitne ze sprzedaży FORCLEVER zarabiają co miesiąc większe kwoty. Pracują powyżej 4 lat. Jak na każdym rynku, klienta musimy wychodzić. Jeśli są pytania, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Team FORCLEVER

BestSeller
@Zainteresowany pracą

Cześć, odpowiadając na pytanie nie ma takiej możliwości żeby zarobić 10 tys netto. Pamietaj, że oferta pracy dotyczy jedynie kontraktu B2b. Ja pracowałem z tą firmą 2 lata i nigdy nie osiągnąłem takich zarobków. Aby uzyskać wynagrodzneie 6 tys na czysto trzeba się niesamowicie napracować. Miesięcznie potrzebuejsz 100 gości którzy zamówią towar a zamawia jakieś 20% odwiedzonych zatem wyobraźmy sobie 500 wizyt lekarskich w miesiącu na obszarze 3 województw. Przygotuj się na pracę po 12h dziennie i spanie w słabych hotelach (limit 250 zł na Wrocław czy Poznań to bardzo mało). Jeśli będziesz wyrabiał niskie obroty to właściciele szybko sami rozwiążą z Tobą umowę - Stąd duża rotacja. Ja utrzymałem się przez 2 lata, ale to było naprawdę mordercze zadanie. Myślę, że praca w sklepie spożywczym na 2 etaty da Ci podobny efekt finansowy. Natomiast nigdzie nie przejdziesz takiej szkoły motywacji i wyobraźni. Plusy: Samochody dobrej klasy ( niestety używane i z GPS, kótry jest sprawdzany) Minusy: Praca po 12h, niskie zarobki, a także kwestie techniczne: brak działu medycznego, brak szkoleń. Pytania lekarzy bez odpowiedzi...

D Nowy wpis
@Zainteresowany pracą

Odkąd pracuję w Forclever nie zeszłam do zarobków poniżej 10000 zł ( właściwie od dawna osiągam około 15000 zł/ msc). Obecnie obroty tylko rosną, co za tym idzie prowizje również. Można liczyć na podwyżki i wsparcie przełożonych. Pracuję już 4 lata i nie zamierzam niczego zmieniać Atmosfera jest bardzo przyjemna. Doceniane są osoby, które się angażują. To praca dla wytrwałych i dobrze zorganizowanych osób. Nie jest prawdą, że trzeba pracować po 12 h na dobę. Mam pełną niezależność w planowaniu aktywności, wyjazdów. Produkty są bardzo dobre, stale są wprowadzane nowości, które łatwo wypromować. Samochody są nowe- obecnie mam Passata. Bardzo polecam

Jak wygląda sprawa grafiku w Forclever Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

A

Cześć, odpowiadając na pytanie nie ma takiej możliwości żeby zarobić dobrą pensję netto. Pamietaj, że oferta pracy dotyczy jedynie kontraktu B2b. Ja pracowałem z tą firmą 2 lata i nigdy nie osiągnąłem takich zarobków. Jeśli chodzi o grafik to każdy dzień nieobecności w pracy jest potem nie do nadrobienia... Aby uzyskać średnie wynagrodzneie trzeba się niesamowicie napracować. Miesięcznie potrzebuejsz 100 gości którzy zamówią towar a zamawia jakieś 20% odwiedzonych zatem wyobraźmy sobie 500 wizyt lekarskich w miesiącu na obszarze 3 województw. Przygotuj się na pracę po 12h dziennie i spanie w słabych hotelach (limit 250 zł na Wrocław czy Poznań to bardzo mało). Jeśli będziesz wyrabiał niskie obroty to właściciele szybko sami rozwiążą z Tobą umowę - Stąd duża rotacja. Ja utrzymałem się przez 2 lata, ale to było naprawdę mordercze zadanie. Myślę, że praca w sklepie spożywczym na 2 etaty da Ci podobny efekt finansowy. Natomiast nigdzie nie przejdziesz takiej szkoły motywacji i wyobraźni. Plusy: Samochody dobrej klasy ( niestety używane i z GPS, kótry jest sprawdzany) Minusy: Praca po 12h, niskie zarobki, a także kwestie techniczne: brak działu medycznego, brak szkoleń. Pytania lekarzy bez odpowiedzi...

AAA Nowy wpis

Cześć, odpowiadając na pytanie nie ma takiej możliwości żeby zarobić dobrą pensję netto. Pamietaj, że oferta pracy dotyczy jedynie kontraktu B2b. Ja pracowałem z tą firmą 2 lata i nigdy nie osiągnąłem takich zarobków. Odnośnie grafiku: tak może Cię nie być, ale każdy dzień jest potem nie do nadrobienia więc stracisz prowizję :( Aby uzyskać średnie wynagrodzneie na czysto trzeba się niesamowicie napracować. Miesięcznie potrzebuejsz 100 gości którzy zamówią towar a zamawia jakieś 20% odwiedzonych zatem wyobraźmy sobie 500 wizyt lekarskich w miesiącu na obszarze 3 województw. Przygotuj się na pracę po 12h dziennie i spanie w słabych hotelach (limit 250 zł na Wrocław czy Poznań to bardzo mało). Jeśli będziesz wyrabiał niskie obroty to właściciele szybko sami rozwiążą z Tobą umowę - Stąd duża rotacja. Ja utrzymałem się przez 2 lata, ale to było naprawdę mordercze zadanie. Myślę, że praca w sklepie spożywczym na 2 etaty da Ci podobny efekt finansowy. Natomiast nigdzie nie przejdziesz takiej szkoły motywacji i wyobraźni. Plusy: Samochody dobrej klasy ( niestety używane i z GPS, kótry jest sprawdzany) Minusy: Praca po 12h, niskie zarobki, a także kwestie techniczne: brak działu medycznego, brak szkoleń. Pytania lekarzy bez odpowiedzi...

Pracuś Nowy wpis
@AAA

Pracuję w tej firmie i nie zgodzę się z tym opisem powyżej. Ci co są ambitni i mają plan na siebie to bardzo dobrze zarabiają. A produkty są znakomite. Co dwa miesiące wchodzą innowacyjne nowe produkty do oferty.

Czy w Forclever Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Zosia

Nie

Julia
@Zosia

A jakieś pieniądze?

Zuzanna
@Zosia

To jakimi innymi sposobami tutaj ktokolwiek do czegokolwiek jest motywowany?

Pracuś
@Zuzanna

Proszę się zastanowić, co to jest motywacja ? Czasy się zmieniają, teraz trzeba bardzo prosić, żeby ktoś wyszedł do pracy. Jak ktoś ma własną motywację to zawsze odniesie sukcesy. A za tym idzie ……

A Nowy wpis

No co Ty, absolutnie nie ma żadnych takich benefitów, dobrym standardem są zwolnienia w wigilię lub dzień późnej. Najpierw dostajesz szczere życzenia, potem połatek, a na końcu wypowiedzenie :(

były

pracowałem w tej firmie trochę, rynek wymagający, dużo się trzeba szczególnie na początku natyrać ale warto, bo lekarze przekonani są do ich produktów i jak tylko zaczynają je używać to nie chcą innych. Kasa może na początku nie powala ale jest to etat dla wytrwałych i pracowitych, z tego co wiem firma nadal bardzo promuje ambitnych czyli extra płaci za zrealizowanie obrotu a nie liczbę spotkań i prezentację produktów, pozostawianie katalogów lub malowania trawy na zielono. Uważam, że jak ktoś daje od siebie dużo to dużo dostaje od firmy, nic nie ma za darmo w tych czasach. Ja miałem miesiące z dwucyfrową pensją ale wymagało to dużo pracy i systematyczności, szczególnie na początku.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Forclever Sp. z o.o. na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy - branża medyczna? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Sebastian

Czytam o dużej rotacji wśród pracowników, a czym ona dokładnie jest spowodowana? Chodzi o natłok obowiązków czy słabe zarobki czy jeszcze coś innego?

Słabo płacą, albo ja chcę za dużo zarabiać? Obecnie robią rekrutację na teren Zachodniopomorski, rozmawiałem z rekruterką, kontrakt B2B, Pani spytała ile chce zarabiać tzn na ile fv netto wystawiać. Powiedziałem 7500 netto co po odliczeniu zusu i dochodowego daje 5200 na rękę. To chyba nie są zbyt wygórowane zarobki biorąc pod uwagę moje ponad 10letnie doświadczenie, prace na kilku województwach i kontrakt B2B. Pani z firmy rekrutującej oddzwoniła po kilku dniach, że dla firmy są to zbyt duże wymagania finansowe. Taka to firma. Pozdrawiam i przypominam że w Biedronkach zarabia się 3500 - 4000 na rękę.

Kazik

w ciągu ostatniego roku przewinęło się przez firmę kilkanaście osób!!!, więc to o czymś świadczy. dodatkowo z rodzinnej fajnej firmy zrobiła się rodzinna korporacja. Stworzyli nowe stanowisko dyrektora handlowego, który nie ogarnia całkowicie branży medycznej i weterynaryjnej. dobre szkolenia, dobre (drogie) progukty i dobre samochody reszta juz nie. dobre zarobki i klimat w firmie to tylko nakładanie kandydatom makaronu na uszy.

Młody
@Kazik

Dobre samochody, czyli jakie?

Robert
@Młody

w zależności od stanowiska: Porsche, Mercedes, BMW, Volvo, VW, Skoda

Młody
@Robert

...ale się uśmiałem, do tej pory nie mogę wstać z podłogi.

Kto pracował w Forclever ten się w cyrku nie śmieje :)

Dużo firma ma plusów jako pracodawca ?

Zostaw merytoryczną opinię o Forclever Sp. z o.o. - Złotokłos

• Jak się pracuje w Forclever Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Forclever Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forclever Sp. z o.o.?

Forclever Sp. z o.o.
  • 3 Maja 18A