Opinie o GP Industry Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GP Industry Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GP Industry Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GP Industry Polska Sp. z o.o. w Kraków

Rozczarowany

Witam, niestety zgadzam się z opiniami innych odnośnie tej firmy.Jeśli szukasz firmy w której chciałbyś zrobić karierę wykazać się zarobić godne pieniądze to niema tu czego szukać.Twoja wypłata jaką wynegocjujesz przy podpisaniu umowy pozostanie z tobą przez baaaardzo długi czas!W firmie brakuje dialogu między przełożonym a pracownikiem w żaden sposób nie próbuje zachęcić pracownika do pozostania w firmie,stąd tak wiele znających się na pracy lub ogarniętych osób odchodzi.Średni czas pracy to około rok bo po takim czasie (stania w miejscu)większość stwierdza że niema tu czego szukać.Nieważne jak sumiennie będziesz pracował i chciał się wykazać i tak nikt nie zwróci na to uwagi.Chala w okresie zimowym jest (usunięte przez administratora)i regularnie wietrzona przez wjeżdżające samochody co jest nieprzyjemne gdyż praca jaką się wykonuje jest pracą dość precyzyjną przy której niema możliwości się rozgrzać.Polityka firmy jest dziwna zresztą jak sam kierownik który nie próbuje w żaden sposób zatrzymać pracownika lub cokolwiek z nim wynegocjować, woli za to zatrudnić nowego dać mu wiekszą stawkę przyuczyć go przez pół roku po czym ten zwalnia się samoistnie.Swiadczą o tym dość często wystawiane ogłoszenia:D Czesto od pana kierownika można usłyszeć nażekanie na rynek pracy drożejące materiały:D Praca jest nieregularna, raz jest jej nadmiar a raz niema wcale i są momenty kiedy przełożony rozkłada ręce i trzeba samemu szukać sobie zajęcia:D.Sama praca nie jest ciężka lecz wymaga skupienia dokładności i umiejętności szybkiego uczenia się gdyż łatwo się pomylić.Atmosfera w pracy jest całkiem spoko.Z wieloma da się normalnie pogadać każdy też pomoże i wytłumaczy chodź i tu trzeba uważać co się do kogo gada gdyż są też tacy którzy regularnie wylewają swoje żale do Pana brygadzisty:D który czasem ma dziwne zagrania wobec ludzi plusem jest możliwość zrobienia sobie kawy lub cherbaty w czasie pracy na całkiem spoko wyposażonej jadalni.Jednym z minusów jest ciągły brak detali co z czasem staje się denerwójące niema też kontroli jakości która mogłaby sprawdzić gotowy produkt bądź zwrócić uwagę na popełniane błędy zazwyczaj pracownicy sami sprawdzają po sobie i nikt tak naprawdę niema nad tym pełnej kontroli co skutkuje poprawianiem czegoś niekiedy po kilka razy....Benefity to wczasy pod gruszą i (mała premia świąteczna) i kilka zgrzewek wody ale tylko w okresie letnim.Podsumowując, francuska firma nastawiona na tanią siłę roboczą, praca dobra dla kogoś kto szuka zajęcia chwilowo lub dla studenta.Brak rozwoju awansuw i regularnych podwyżek co widać po dużej liczbie odejść pracowników.Bardzo słabo! Były pracownik

XXL
@XYZ@

Tak jest , brygadzista uważa się za chodzącego omnibusa lecz prawdę każdy zna , niech lepiej zajmie się spawaniem bo do zarządzania pracownikami to daleka droga

Minimalna krajowa w góre

Pracując w tej firmie doświadczyłem niezliczonych problemów. Nie ma żadnego wsparcia ani możliwości rozwoju. Warunki pracy są beznadziejne(usunięte przez administratora)Wynagrodzenie jest nieadekwatne do wysiłku i czasami (usunięte przez administratora), co jest dużym problemem. Brak jakichkolwiek benefitów i świadczeń dla pracowników sprawia, że trudno utrzymać motywację. Ogólnie rzecz biorąc, ta firma jest miejscem frustracji, niezadowolenia i braku perspektyw na rozwój zawodowy. Nie polecam nikomu, kto szuka stabilności i szacunku w miejscu pracy.

Tak czytam sobie te komentarze wszystkie , i nie rozumiem dlaczego jest w niektórych tyle jadu , nienawiści do tej firmy. Większość to chyba analfabeci, którzy nie potrafią sensownie skleić kilka słów by miało jakiś sens zdania. Polecam słownik dopiero później komentuj. Akurat mi się bardzo dobrze pracowało w tej firmie . Chyba lepiej pracuje się na jedną zmianę niz dowalą wam 4 brygady albo na 3 zmiany , gdzie wypłata będzie praktycznie taka sama, albo jak teraz jest , że pracujesz pod agencja . Pan Michał co prawda jest wymagający i ostry ale to chyba Normana cecha będąc kierownikiem. Ale jest też człowiekiem bardzo dobrym , potrafi pójść Ci ja rękę , jak będziesz tego potrzebował. Tak samo brygadzista. Również pozdrawiam. Z nim pogadasz o wszystkim, o pracy , samochodach, motoryzacji a jak jesteś fanem gier wideo to czeka Cie raj , buzia się nie zamyka. Ja przychodząc do tej firmy nie miałem wgl , że tak to ujmę doświadczenia , nic kompletnie, szlifierka w dłoni zrobiłaby mi krzywdę, a pracując tu rozwinąłem się , zdobyłem cenne doświadczenie zawodowe. Tak , że chciałbym życzyć tej firmie jak najlepiej. Pozdrawiam serdecznie były pracownik spawalni ;)

xd
@1234

To musisz być wybitnie "uzdolnioną" jednostką jeżeli byłbyś w stanie zrobić sobie krzywdę takim narzędziem i trzymanie czegoś stabilnie / w pionie było dla Ciebie wyzwaniem. Każdy negatywny komentarz tutaj opisuje prawdę z jaką mają styczność pracownicy. Jak jesteś jeszcze młody to nawciskają Ci kitu że przy staraniu coś możesz ugrać ale po jakimś czasie nawet (usunięte przez administratora) się orientuje że to tak nie działa. Ci sami ludzie i te same problemy od lat... nikt z ludzi zarządzających nie rozwija się w stronę zarządzania mają szare i proste myślenie sprzed lat a to wszystko doprawione ambicjami. Zimne hale, minimalna krajowa, system kamer który ciągle jest sprawdzany, narzekanie i wykorzystywanie młodych naiwnych ludzi do póki się dają. Fajna opcja na rok góra dwa lata nic więcej kiedy jesteś zielony. Wtedy tyrasz za minimum, słowa dziękuje nie usłyszysz chociaż być się starał ponad normy a jak coś zepsujesz to jesteś tym najgorszym, dodatkowo okazja porobić w miejscu zimny i nie ogrzewanym bez perspektyw na podwyżkę czy awans. Po takiej "szkole" życia jakim jest ta firma może w przyszłości nie dasz się tak wykorzystywać na lewo i prawo i będziesz miał więcej rozumu

Jaki dress code obowiązuje w GP Industry Polska Sp. z o.o.?

xd Nowy wpis

Dress Code w zasadzie brak ale czasem musisz mieć już dziury w podkoszulku żeby dostać nowe i to wszystko będzie otoczone narzekaniem że nie szanujesz podkoszulka za 10 PLN

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie GP Industry Polska Sp. z o.o.?

xd Nowy wpis

Czy minimalna krajowa, brak perspektyw na rozwój i niedogrzana hala Ci pasują? Jeżeli Tak to jesteś zatrudniony

@1234

Rozczarowany

Tak jest
@Rozczarowany

Wszystko jest samą prawdą niestety... podejście do zarządzania przedpotopowe bym powiedział... W dużej firmie żadna z osób nadzoru nie odnalazła by się na takim stanowisku. Brak podejścia do pracownika, brak wiedzy z zakresu zarządzania

Mekambe
@Tak jest

Skad niby ta wiedza mialaby byc zaczerpnieta , Pan brygadzista jest madrzejszy od kierownika jesli juz czegos nie wie lepiej chwilke odczekac isc do w.c i doczytac a pozniej mozna juz tylko cwaniakowac wsrod pracownikow .Lubi tez duzo owijac w bawelne blahe rzeczy tlumaczac bardzo dlugo w dosc skomplikowany sposob co na samym poczatku moze demotywowac nowo zatrudnionych pracownikow.

XYZ@
@Mekambe

Niestety ale muszę się zgodzić z komentarzem. Za przeproszeniem Pan brygadzista jest wręcz najmądrzejszy w tej Firmie , jakby zjadł całą Encyklopedię ... Fakt lub cwaniakować by pokazać innym jakim to on nie jest "mądrym" by podlizać się innym i szefowi... Niech dalej łazi tylko po hali , łazi by innych którzy ciężko pracują (usunięte przez administratora) , że wolniej się nie da albo , że gorzej się nie da .. wiecznie łazi tylko nabuzowany ... i mówi do pracowników jacy to są "Młoty"(usunięte przez administratora)

XXL
@XYZ@

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GP Industry Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Spawacz TIG 141? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Czy w GP Industry Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Minimalna krajowa w góre

Jak wygląda ścieżka kariery w GP Industry Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Grzesiu

Witaj, Generalnie w GP Industry nie ma czegoś takiego jak ścieżka kariery czy awans. Jeżeli ktoś z firmy ucieknie np spawacz czy operator prasy to może dostaniesz propozycje żeby wskoczyć na takie stanowisko. Przy temacie prasy kasa jest praktycznie taka sama bo jak to ktoś mądry powiedział "Można tam (usunięte przez administratora)postawić i zrobi to samo co ty".... Jeżeli spawacz no to tak z rok się musisz pouczyć bez papierów 8H dziennie do tego po stawce swojej czyli niższej a dopiero wtedy coś może z Ciebie będzie. Temat ciężki może mógłbyś skoczyć na widlaka od czasu do czasu ale bez zmiany płacowej tez jest taka opcja

Ogarnięty

W GP Industry Polska nie ma czegoś takiego jak awans nawet jeśli pracujesz tam kilka lat , jest tam z góry wszystko ustalone , jeśli jesteś dobrym kolegą kierownika lub brygadzisty znajdziesz tu miejsce dla siebie zależy czy chcesz pracować w biurze czy być lepiej traktowany na hali .

Mniej Ogarnięty
@Ogarnięty

Wiesz jak jest... ręka ręke myje ale spokojnie za pół roku minimalna skoczy znowu to się kierownictwo załamie

Nikt

Trudno się nie zgodzić z opiniami. Niestety Pan Kierownik nie zachęca do pracy. Pan Brygadzista jest najlepszy. Niby stara się traktować pracowników jednakowo, ale coś mu nie wchodzi,Jest taka Pani B, która może dużo więcej niż inni. Nie wszyscy są na tych samych prawach nikt tego głośno nie powie bo każdy woli to zachować dla siebie. Podobno lżejszej roboty nie znajdziesz tak mówią.Cdn...

Wiesz jak jest
@Nikt

Z taką mentalnością kadry kierowniczej daleko nie zajedziesz...W firmie generalnie nie wychodzi większość rzeczy co widać po szczuplejącej kadrze pracowniczej. Ile można wytrzymywać takie traktowanie za takie pieniądze..

Spawacz

Firma wykonuje na hali produkcyjnej w większości elementy aluminiowe, głównie dla przemysłu pociągowego. Klimatyzatory, wentylatory itp. Całość produkcji z tej hali idzie na eksport, a pracownicy są tam (usunięte przez administratora)pracującą dla francuskiego przedsiębiorstwa. Praca jednozmianowa po 8h, bez nadgodzin i sobót. Hala produkcyjna jest w zimę ogrzewana do około 20°C. Pracownicy to w większości młodzi ludzie (być może zatrudnieni dlatego, że predzej zdolni do ulegania presji ze strony(usunięte przez administratora) Stawka jaką wynegocjujesz na początek to twoja stawka, która raczej już nie ulegnie zmianie. Pieniądze bardzo słabe jak na pracę wykonywaną. Przerwa 15min chyba, że przyjdziesz 15min wczensiej do pracy to 30min... Brak możliwości zapalenia papierosa(usunięte przez administratora) Pracownicy posiadają normę pracy, a hala jest wyposażona w kamery, z których część jest skierowana na stanowiska spawalnicze, które non stop sprawdzają czas pracy spawaczy. Reszta kamer jest ulokowana po całej hali w różnych miejscach. Kierownik (usunięte przez administratora)i brygadzista (usunięte przez administratora)zawsze mają do powiedzenia 3 grosze na każdy temat. (usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy raczej okey ale trzeba się przyzwyczaić do specyficznych pracowników, którzy mają przeciętne, niskich lotów żarty, często sięgające dna ale da się przeżyć. Żałuję, że kiedykolwiek tu pracowałem, żałuje że straciłem tu każdą sekundę życia. PS. Stawka dla spawaczy TiG (aluminium) to 4500zł brutto (2022. W tym jest wliczona premia 1000zł brutto, o której dowiesz się już po podpisaniu umowy). Dodam na koniec, że aluminium to najniebezpieczniejsza grupa materiałowa.(usunięte przez administratora) Teraz plusy... możliwość zrobienia sobie kawy podczas pracy w dobrze uposażonym miejscem stołówkowym. Osobiście mocno odradzam pracę w tej firmie i pozdrawiam na koniec dziewczyny z pracy, byłyście w porzadku więc i ja starałem się być w porządku. Hej!

Grzesiu
@Spawacz

100% prawda

Grzesiek

Cóż… niestety muszę się zgodzić z przedmówcą… Stawka, jaką dostaniecie to stawka na kolejne 4/5 lat bez możliwości podwyżki nieważne jak bardzo będziecie się starać zawsze ktoś inny da (usunięte przez administratora) przez, co będzie argument, że nie można wam dać podwyżki. Spawalnia to totalny(usunięte przez administratora) kamery rzeczywiście zwrócone w stronę pracowników i czepialstwo o wszystko,(usunięte przez administratora) Miejsce do szlifowania, gdzie nie raz szlifowałem elementy bez żadnej wentylacja… wszędzie lata pełno (usunięte przez administratora) Zostając przy np. załadunku 10/15 min dłużej nigdy nie usłyszysz „dzięki, że pomogłeś” albo wyjdź jutro wcześniej o te 15 min, ale jeżeli będziesz się spóźniał to już będzie powód do narzekania. Zakaz palenia – można zapalić tylko w czasie swojej przerwy, jeżeli nie to można stracić całą premię, a potem dostać wypowiedzenie, nawet jeżeli byłoby to wasze jedyne przewinienie w tej firmie (premia, to 30% wiec można stracić np. 1000 brutto i baw się dalej sam). Kierownik i brygadzista zawsze mają coś do powiedzenia i najlepiej, żebyś się z nimi zgadzał i żył dobrze to będzie super. Logistycznie firma leży i co chwile są problemy z materiałami. Zarządzają ludzie, którzy totalnie się na tym nie znają i nie mają podejścia… Pracownicy głównie młodzi, którzy dają się nabrać na obiecywane złote góry, jak się firma rozwinie, ale mijają lata i nic się nie zmienia, więc co sprytniejszy już dawno zrezygnował z pracy zostały tylko osoby bez większych ambicji. Nieważne, czy pracujesz tam rok, czy 6 stawka jest taka sama dla każdego. „Spawacz” mówi o stawce – 4500 zł brutto wiem, że wcześniej chłopaki, pracując na spawalni dostawali około 2900 netto (PO ROKU PRACY tak to pracowali za 2350 netto), ponieważ to była super konkurencyja stawka, w chwili kiedy się pozwalniali, bo mieli dość przyszedł młody bez papierów i doświadczenia za 4 netto na chwile… (usunięte przez administratora) cześć ludzi tam pracujących miałom obiecany „awans” np. na spawacza i pracowali ROK, zanim zostały im zrobione papiery na stanowisko spawacza i pracowali za niższą stawkę było to około. Oszczędzanie na każdym możliwym miejscu – I tu narzekania mogą być dotyczące rękawic/rękawic spawalniczych/ elektrody/ nożyków – wszystko jest TAŃSZE i LEPSZE, ale jakoś tak psuje się momentalnie co generuje dodatkowe koszty i frustracje. Miejsce pracy jest ogrzewane do około 20 stopni fakt, ale zaczyna się grzać prawie równo z przyjściem pracowników, więc bywałby chwile, że ludzie zaczynali prace w kurtkach, bo było zimno, ale zanim zrobiło się te 14/16 mijała godzina/dwie. SOI – brak albo najtańsze. (usunięte przez administratora) Myślę że coś jeszcze można wymienić ale szkoda czasu na tą firmę... jeżeli jesteś młody idź na rok naucz się czegoś i od razu uciekać Nie polecam tej firmy nikomu...

Zostaw merytoryczną opinię o GP Industry Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w GP Industry Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GP Industry Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

GP Industry Polska Sp. z o.o.
  • Lipska 4 lok. U12
    30-721 Kraków
  • NIP: 6772364538 REGON: 122420377 KRS: 0000398310

GP Industry Polska Sp. z o.o.