Montin-Korizola Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Montin-Korizola Sp. z o.o.

ciekawy 2011-10-14 08:55:50
cześć powiedzcie jak się pracuje w montinie, jakie zarobki i jaka ogólna opinia - pytam Tych Państwa co pracują już dłużej niż pół roku pozdrawiam
t 2012-04-04 21:14:07
Pracuję tam parę lat i co mogę powiedzieć w skrócie. Szału nie ma, dużo ludzi się przewija przez firmę w ciągu roku bo albo sami uciekają albo nie przedłużają im umowy. Jak jest robota jest wszystko pięknie. Co do koleżeńskiej atmosfery to pomyliłes firmy. Tam nie ma czegoś takiego. Jedynie z młodymi możesz się w miarę dogadać ale takich jest niewielu. Starzy to tylko zazdrośni i patrzą jak cię [usunięte przez moderatora] Z zarobkami też szału nie ma na początku 1600 na rękę bez nadgodzin z godzinami do 2000. Duże plusy to to że zawsze płacą terminowo i prawie wszystko na biało.
Tadzik 2012-07-01 16:21:17
Witam,
Szukam kolegów pracujących w przedsiębiorstwie "Montin" Kraków lata 76-81.
pracuje już chwile 2013-01-08 23:14:39
Powiem tak to firma tragiczna patrzy tylko jak wykorzystać pracownika i jak najwięcej obciąć mu z wypłaty a jak pójdziesz to wyjaśniać to i tak nic nie wskórasz bo mają swoje racje i swoje pieniądze dla nich nie liczy się czy umiesz coś robić czy nie ważne że po prostu jesteś traktują ludzi jak mięso armatnie rzucają tam i tu gdzie im pasuje a jak się kończy umowa to cie zwolnią i za dwa dni przyjmą spowrotem żeby tylko umowy na stałe nie dać banda [usunięte przez moderatora] i tyle nie polecam oceniam poniżej zera ulotki lepiej iść rozdawac
RYŚ 2014-01-14 23:02:33
O co chodzi kolego?
zygi 2016-04-23 11:12:01
nie no to są jakieś plotki, nie ma czegoś takiego, zwłaszcza jak zazwyczaj stawki opisane są konkretnie na umowie, więc takie zmiany trzeba by było na tej umowie czy korekcie do umowy również poprawiać. poza tym jeśli macie o tym jakieś nowe info to napiszcie
Zostaw swoją opinię o Montin-Korizola Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Montin-Korizola Sp. z o.o.