Opinie o Money Progres Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Money Progres Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Money Progres Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Money Progres Sp. z o.o. w Jaworzno

Bob Budowniczy

Podobno dom wybudował i tam sobie siedzi jak król.

Tomeczek poszukiwany
@Bob Budowniczy

Gdzie ma ten dom? Chętnie złoże mu wizytę :) żona dostępna we Wróblowicach w szkole podstawowej.

BBC
@Tomeczek poszukiwany

Jakie plaszczyzny dostepnosci ?

Tuptuś

dobra żona broni meza. milego Agnieszko.

Tulipanek
@Tuptuś

Kokoszka to najgorszy krętacz z nich wszystkich, a mąż to zwykła ciota, która robi wszystko na jej posyłki.

Arystokrata

Co kradli ? Marzenia ? Kobiety ? Pieniądze chyba sami im inwestorzy dawali.

Zeus
@Arystokrata

Czy ty jesteś upośledzony nadmiarem sterydów? Czy może matka nie karmiła cię piersią a ojciec nie przytulał. Twoja prymitywna retoryka jest do obalenia przez dziecko ze szkoły podstawowej. Pieniądze owszem dawali inwestorzy ale MP podpisywało umowy, z których się nie wywiązywaało, to znaczy, że doszło do defraudacji czyli kradzieży.

Husarz
@Arystokrata

Pieniądze inwestorzy dawali ale money progres wyłudzało te pieniądze pod pretekstem prężnie działającej firmy. Jest to art 286kk proszę pana. Wyłudzenie w PL jest karane, nikomu z kieszeni nie wzięli pieniędzy - wyłudzili pod pretekstem firmy. Osz.ści je.ani

Hekyot

Nie ma takich. Na caly Progres tylko i ukrytych działaczy są zawiadomienie.

Dobre spojrzenie

Haha ludzie jesteście naiwni... chyba nie wiecie jak wyglada porsche albo przez te pieniądze Wam rozumy odebrało. Przejrzycie na oczy i zainteresujecie się Kokoszka to dowiecie się duzo więcej, niż napinając w internecie przed monitorem. Aktualne i wcześniejsze poczynania Pani Kokoszki wnoszą duzo więcej do sprawy niż Wam się wydaje :) polecam to tylko dobra rada, a zrobicie z nią co chcecie :)

Cwolozaue
@Dobre spojrzenie

Co robiła ? No co ?

Jurij Kravchenko

Źródło danych: GUS i lokalne ogłoszenia parafialne

Pacz

Nie do pomyslenia. Pol roku od wrzesnia. i nic. wiesz co policja robi tyle czasu ?

JUSTA

Nowe informacje? Co z pieniazkami???

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Money Progres Sp. z o.o. na stanowisko Prosta praca dla każdego? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierownik robót elektrycznych i AKPiA
Jaworzno
ZRE Katowice
Zmartwiona Żona

Czy money progress oferowal usługi osob do towarzystwa? Czy do umowy był seks oferowany?

@Zmartwiona Żona

Hahaha Co wy ludzie już pierodlicie to głowa mała... chyba rzeczywiście jesteście głupi i jesli niby zostaliście (usunięte przez administratora) to nie przypadek

Kaja

Prosze o zgłaszanie się osob chętnych do wspólnego nagłośnienia sprawy w TVN Uwaga.Prowadze rozmowy z Redakcja prosze chętne osoby o dołączenie do grupy poszkodowanych przez MoneyProgres .

Grzegorz
@Kaja

Ale gdzie ta grupa? Jakaś strona www.? @Kaja, podaj, proszę, chętnie dołączę...

Bob
@Kaja

Dalej prowadzisz rozmowy?

Kaczy

Vitalli O. Ps. Wiktor - obywatel Ukrainy - został zatrzymany ? Mozna potwierdzenie ? Co z Wasylem i Andrejem ? Kto z obstawy ukarinskiej jezdzi teraz z Łukaszem K. ? Kto pilinuje Agnieszki K. ? Ile dni do czasu zapłaty ?

Tomasz

(usunięte przez administratora)ile razy MP obiecywał rozliczenie ?

Nieznajomy

Podpisz sie danymi pod tym. Napinacze internetowe. Placzecie tylko i nic.

Marian R

Opisz to jak to będzie. Cooo ?

Internetowi cwaniacy

(usunięte przez administratora) internetowy. Tak jak pisze poprzedni podpisz się imieniem i nazwiskiem jak jesteś taki (usunięte przez administratora)

Mark

Daj dziewczynie spokoj. Co jest winna?

Władysław

Czy Łukasz K. i Agnieszka K. to czlonkie jakiejs grupy zorganiozwanej ? Prosze o informacje gdyz wplywa to na wiele spraw.

Yoker
@Władysław

Władysław coś więcej napiszesz?

wiem

Ostatnio był w Toruniu.

...
@wiem

To Rydzyk tez z nimi działa ?? ;)

wiem

Nie do końca. Planował wynająć samochód w jednej z wypożyczalni aut.

Parę dni temu 300 komentarzy. Teraz niecałe 230. Wszystkie niewygodne dla ł. usunięte. Gowork ile kosztuje usunięcie komentarzy na życzenie kogos? Nie ma sensu tu nic pisać. Warto swoją opinię przekazać odpowiednim organom ścigania. Prokuratura czeka ma wasze zgłoszenia. Pozdrawiam

Bob

Gowork powinno się wam zabronić dostępu do internetu.Juz kiedyś pisałem na wasz temat ze współpracujecie z oszustami MoneyProgres. Od września systematycznie jasujecie negatywne opinie na temat (usunięte przez administratora)jeśli dojdzie do sprawy z firma MoneyProgres a dojdzie wspomnimy na prokuraturze w jaki sposób prowadzicie portal.

Bobik
@Bob

Dziwne ze media milcza. Gdzie TVN ? Gdzie Uwaga ? Gdzie telewizja Trwam ? Nikt nas nie ostrzega.

Walt

Skontaktuj się ze mną proszę: zadluzenie_moneyprogres@o2.pl Dzięki!

Ooooo

Aneta wiesz jak maja na imię ??

Aneta

Tak wiem. Ale jak widać dalej jest na wolności. Dlaczego ?

Aneta

Zadzwoń mu, to przyleci na kolanach ????

A

Jego jeszcze stać na to żeby opłacać tych chłopaczków co z nim jeździli? Jeszcze drugie tyle ludzi naciagnie - jest tyle miast w Polsce. A on szybko zyskuje zaufanie szmaciarz więc to śledztwo nigdy nie będzie miało końca. Co za prawo w tej Polsce!

Janusz

Nie macie zamontowanych GPS w tych samochodach ? Łatwo byłoby je namierzyć.

Piękna Brunchilda

To nie jest śmieszne. Sprawa jest poważna. Tańczyłeś po klubach i rozrzucałeś hajc to było fajnie. Miliony na samochody. Kobiety. Kto to odda wszystko ? Kto ?

Detektyw Monk

Detektyw nie potrafi sam ustalić pokrzywdzonych ? Szuka w Internecie ? Ściema. Nie dzwonię. Pewnie nowe oszustwa to mogą byc.

Lucjan
@Detektyw Monk

Jakim cudem detektyw sam znajdzie pokrzywdzonych skoro jest ich tak dużo w tak wielu miastach i często , proponuje zadzwonić i się dowiedzieć więcej .

Zostaw merytoryczną opinię o Money Progres Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Money Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Money Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Money Progres Sp. z o.o.?

Money Progres Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.

Money Progres Sp. z o.o.