Opinie o Money Progres Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Money Progres Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Money Progres Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Money Progres Sp. z o.o. w Jaworzno

Punisher

I co kurowski doigrałeś się, a taki byłeś cwaniaczkowaty to sobie posiedzisz teraz obiecałem ci sprawiedliwość :)

@Punisher

Kurowski 25-07-2022 rozpoczął 18 miesięczne wakacje w ZK Nowy Sącz. Mam nadzieje, że w trakcie jeszcze mu coś przyklepią za wyłudzenia i nie tylko. Teraz pora, żeby los Kurowskiego podzielili Kokoszka i Kotlarz. Mam nadzieję, że do tego dojdzie.

Kumpel z wojska
@Janusz

Jeśli zapadną kolejne wyroki, to będzie łapał następne dolewy

@Janusz

A co z tymi którzy stracili kasę? Kto im odda pieniądze?

@Natalia

Kotlarz twierdził, że kasy nie ma a dom wybudował tylko, że dom jest na żonę.

Barbara
@Janusz

W trakcie budowy te środki prawnie i tak przynależały do żony?

@Barbara

Można dojść skąd te środki pochodzą. Poza tym są małżeństwem.

Janusz Nowy wpis

Zapuszkowali tylko jednego (usunięte przez administratora)a reszta hasa na wolności. A kasy jak nie było tak nie ma.

Janusz Nowy wpis

On wszystkich lekceważył i każdego miał za (usunięte przez administratora) A skąd wiesz jak wygląda i gdzie siedzi?

Czy w Money Progres Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

AbuDabi

Oczywiście. Wszystko odbywa się w siedzibie prokuratury.

@AbuDabi

Skoro prokuratura prowadzi sprawę to u nich się wszystko odbywa. Na końcu ukręcą łeb sprawie i pod dywan.

casperek

Dlaczego pod dywan???

@casperek

Zobaczysz, że nic nie zrobią i nikt nie odzyska ani grosza bo tam wszystko jest zaiwestowane na słupy. Kurowski się nie wypryje, chyba że potrzuje konkretne zagrożenie ale nic takiego się raczej nie wydarzy. Ale karma powróci.

BulbozaurKen Nowy wpis

Uwaga inwestorszy. Dawid J. dzwoni do swiadkow. Mowi ze jest w kontakcie z prokuratorem z sosnowca. Ma dogadane zeznania. Chce ratować Zarząd. Nie cały. Nie dajcie się zwodzić. Tylko prawda. Spolka sie odradza.

Oswald

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KPW w Katowicach zatrzymali dwie osoby, które mogą być zaangażowane w masowe wyłudzenia wśród polskich inwestorów. Mówi się o tym, że w nielegalny sposób pozyskali nie mniej niż 14 milionów złotych. Policja bada sprawę od 2020 roku i właśnie udało się doprowadzić do pierwszych zatrzymań. Możliwe, że w przestępczy proceder zaangażowanych było więcej osób. https://www.telepolis.pl/fintech/wydarzenia/oszustwo-inwestycja-money-progres

Umierający
@Oswald

Wiadomo kto został zatrzymany ?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Money Progres Sp. z o.o. na stanowisko Prosta praca dla każdego? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Mistrz lakierni
ZRE Katowice
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite

Janusz

Żeby jeszcze kasę odzyskać.

Ola

Dalsza dyskusja myśle ,ze nie ma sensu. Ja jestem zadowolona z współpracy. bez żadnych dowodów nie uwierzę w te wszystkie oszczerstwa

Również tak uważam, że negatywy pisze jeden niezadowolony klient. Ja nie mam na co narzekać, zainwestowałem , zysk rośnie. Wszystko jest bez problemu, stały kontakt z firmą. Nie wiem, skąd tyle w ludziach jadu..

Lytanie

Jak wygląda teraz sytuacja ???

Lytanie
@Lytanie

Podbiajm. Co teraz w money progres sie dzieje ? Byly wyplaty ?

Maciek
@Adam

I co jak twoja inwestycja która tak chwaliłem cwaniaczku;)

Oszukanie przez Lukasza K

Witam . Ile jest tu osób oszukanych przez przez Lukasza K zam Brzezna . Tzn osób od których pożyczał kasę lub brał na „zainwestowanie” i nie zwracał . Szukam informacji jak wyglada w tym momencie sytuacja - jakaś sprawa w prokuraturze , na policji ? . Jestem również oszukana osoba i nie zamierzam tematu tak zostawić

@Oszukanie przez Lukasza K

Z okolic sącza tych osób co znam będzie min 20.

@Oszukanie przez Lukasza K

Ten szmaciarz od wszystkich tak brał. Do dzisiaj ludzi (usunięte przez administratora)

@Oszukanie przez Lukasza K

Z okolic Nowego Sącza około 20 do tego dolicz Kraków, Warszawę. A za wyłudzone pieniądze zakłada firmy słupy. Np. wypożyczalnia samochodów.

baQba
@Oszukanie przez Lukasza K

Na początku sprawę prowadziła prokuratura Okręgowa w Katowicach.Potem przejęła prokuratura w Sosnowcu sygnatura akt: PO II Ds 29.2021

@Janusz

Jaworzno... Pani kokoszka dalej się bawi chociaż ja złapali na gorącym uczynku... Takie żebraki co nie mają do siebie szacunku.

@Oszukanie przez Lukasza K

Więc zróbmy w końcu coś zanim go ktoś (usunięte przez administratora)

@Oszukanie przez Lukasza K

Mnie też (usunięte przez administratora). Daj znać jak to zrobił w twoim przypadku

Poszkodowany
@Oszukanie przez Lukasza K

Również zostałem (usunięte przez administratora) przez kurowskiego zlodzi#ja na rzekome inwestycje Jest perfidnym kłamca i oszustem! Uważajcie na niego.. Niszczy ludziom życie wiele osób ma zawalone życie..

@Oszukanie przez Lukasza K

Szukam tego oszusta Łukasza Kurowskiego. Zapadł się pod ziemię. Na numery które dzwonię włącza się poczta głosowa. (usunięte przez administratora)Jeszcze pytał czy mam znajoy co chcą zainwestować w jego .Jakby ktoś miał telefon do niego lub jego rodziny dajcie znać. Zmarnował mi życie.

@Janusz

Cześć. Skąd wiesz że ten (usunięte przez administratora) otwierał wypożyczalnie samochodów. Jak wpłaciłam mu kilkadziesiąt tysięcy na początku zaoferował mi (usunięte przez administratora) auto ,że taki ma gest tak za friko. Tylko jeździć ,tankować i niczym się nie martwić. Po pewnym czasie znowu dałam mu gotówkę na niby wobec niego inwestycje. Po następnym czasie nie dostawałam odsetek. Mówił że chwilowe problemy. Za jakiś czas przestał odbierać telefony. No i nie mam kontaktu. Szukam po FB jego rodziny ale nie wiem jak szukać . To jest (usunięte przez administratora)

Deka

Ja mam. Wiem gdzie mieszka. Jesteś z okolic sącza? Możemy się spotkać

Deka
@Monika

To jest jego pokazywanie ze ma pieniądze. Daje samochody z wynajmu za które nie płaci. Każdy tak miał i człowiek był głupi... Długo już mu nie zostało

@Deka

Samochody miał z wypożyczalni która jest założona prawdopodobnie na słupa. Przecież tą kasę gdzieś ma. A w Warszawie to gdzie mieszka ? Myślicie, że wynajmuje ? Możemy się spotkać w NS napisz na janusz.mp@onet.pl

brzezna344
@Oszukanie przez Lukasza K

(usunięte przez administratora) Jeździ po całej Polsce i (usunięte przez administratora) ludzi na nieistniejące inwestycje Jeśli obiecuje ci ze odda kasę nawet się nie zastanawiaj idź na policję!

Szatan z brzeznej
@Oszukanie przez Lukasza K

Przestrzegam wszystkich przed tym zlodz*ejem i życiowa (usunięte przez administratora) Potrafił wciągnąć w to swoją rodzinę Mózg skurczył się mu od tych sterydów

@Szatan z brzeznej

Słuchajcie dużo gadamy mało robimy. Proponuję się spotkać i porozmawiać, wspólnie można coś zdziałać. janusz.mp@onet.pl Walczmy o swoje.

@Janusz

Janusz. Nic się nie da zrobić.

@Janusz

Zostaliśmy (usunięte przez administratora)na własne życzenie. Ja straciłam dorobek swojego życia. Kurowski potrafił bardzo pięknie przekonywać ile to zysku będę miała i tak niby faktycznie było z początku dawał niby odsetki a ja inwestowalam dalej. Miałem mieć jakieś fajne auto od niego ale nie chciałam bo mam w domu 4 i po co mi był następny. Zainwestowałam sporo pieniędzy ale bezzwrotnie na własne życzenie. Szukałam wszędzie pomocy i nic. Policjantka teraz mi mówiła że nie mam szans na odzyskanie tych pieniędzy . Nie wiem co mam robić dalej. Kurowski potrafił tak mnie zmanipulować że dałam mu 100.000 na początku i się cieszyłam jak mi dawał odsetki . Potem zainwestowałam jeszcze więcej i skończył się odsetki. Zero kontaktu ze strony Kurowskiego. Jestem na pozycji przegranej bo wiem że to wszystko przepadło . Jestem załamana. Kto miał ostatnio kontakt z nim. Dajcie znać proszę.

Enes

Spotkanie okolice sącza?

Enes
@Oszukanie przez Lukasza K

Idź na policję w Sączu,wszytko wiedzą jaka jest sytuacja. Też dobrze byłoby się spotkać

@Oszukanie przez Lukasza K

Witam Proszę o kontakt mailowy maksymiliandudar@gmail.com, też zostałem (usunięte przez administratora)

bac
@Oszukanie przez Lukasza K

Postępowanie w sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu.

Teresa
@bac

Skąd takie wpisy tutaj. To jest firma tego pana? Bo nie rozumiem jaki Wasza krzywda ma związek z tym profilem.

Łukasz kurowski brzezna 344
@Oszukanie przez Lukasza K

Przestrzegam wszytkich ludzi przed potencjalnym (usunięte przez administratora)oraz próbami(usunięte przez administratora) pieniędzy na inwestycje Jeździ po całej Polsce poluje i (usunięte przez administratora) ludzi na nieistniejące inwestycje, (usunięte przez administratora) masę ludzi i zmarnował im życie.. Jeśli ktoś szuka informacji o tym kimś to przestroga żeby nie ufać i zgłaszać od razu na policję potrafi łatwo wzbudzić zaufanie opowiadając o swoich chorych rodzicach.. Ludzie potracili swoje majątki Sprawą zajmuje się już prokuratura! (usunięte przez administratora)

@Oszukanie przez Lukasza K

A co chcesz z tym zrobić ?

@Monika

A czyj był ten samochód co nim jeździłaś. Ja też jeździłem Skoda Fabia, Rapid, Superb, Wolksvagen Arteon i inne. Skąd to miał ?

@Enes

Każdy mówi, żeby się spotkać a nikt nie chce się spotkać.

Niewinny
@Oszukanie przez Lukasza K

Niestety nie mam z czego oddać

Dowiadka

Jaki wyrok ? Czy ruszyła sprawa money progres ? Bo członkowie spółki działają w najlepsze.

Agata

Witam, czy ktokolwiek dostał jakiekolwiek informacje na temat "pana" Ł.?

@Agata

O jakie informacje chodzi??

@Agata

Podobno ma iść siedzieć od lipca. A ile w tym prawdy.

Katarzyna
@Janusz

No to dosyć mocne info. Nawet nie chce dopytywać A z praca wszystko okej, jest robota teraz?

@Janusz

Janusz skąd masz takie info? Os zukał mnie na dużą sumę.. Nie wiem co robić

Janusz

25-07-2022 miał się zgłosić w ZK Nowy Sącz na 18 miesięczne wakacje. Mam nadzieję, że te wakacje będą dłuższe bo po drodze cos mu jeszcze przyklepią.

Porażka

To dezinformacja.

Jakie wartości są cenione w Money Progres Sp. z o.o.?

Jan

Chętnie odpowiem na to ważne pytanie. Głównie wartości i umiejętności cenione przez MP to krętactwo na potęgę, naciągactwo do granic możliwości, kłamstwo w żywe oczy, wykorzystywanie dobrej woli i (usunięte przez administratora) bez skrupułów. Mam nadzieję, że pomogłem.

Jozek
@Jan

Dokładnie

@Jozek

Dużo oskarżeń tu padło, a czy potraficie podać jakieś konkretne sytuacje związane z nimi??

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciel handlowy w Money Progres Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

A co tam można robić ? Czym oni się zajmują ?

Dominika
@Piotr

oni to znaczy kto? hr? normalne pytanie, jak ktoś jest ciekawy to przyda mu się taka informacja, ja np chciałabym wiedziec jak sie przygotować do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej. pracujesz w tej firmie żeby coś dodać?

Dominika

żebraki osobie z zewnątrz nadal nic nie mówią...

NonOmnisMoriar

Jest i on proszę państwa - Oswald R. Czy to już czas by wyjść ze szczurzej kryjówki ? Czy to czas by słowa wcielić w czyny ? Czy to czas by otrzeć łzy niewinności ? Każda inwestycja kiedyś procentuje, ale są przymioty, które raz utracone nigdy nie mogą zostać przywrócone.

Money Problem GmbH

Homoseksualizm nie był częstym tematem w komediach attyckich. W starej komedii pojawiają się wątki ośmieszające lub krytykujące biernych uczestników aktów seksualnych między mężczyznami. https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm_w_staro%C5%BCytnej_Grecji

@Money Problem GmbH

Pan Osawaldzik wyszedł ze swojej kryjówki ale na wszystkie strzały wystawia swojego przydupasa M. Kurczka. Ile M. Kurczek będzie w stanie jeszcze poświecić dla swojego przyjaciela? Ile aktów oskarżenia ? Ile pełnych gaci i nieprzespanych nocy? Panie M. prosimy o Pana wypowiedz. A może tak jak przeciwko Panu Oswaldowi wydanie nakazu zatrzymania i uzyskanie prestiżowego statusu poszukiwanego ?

@NonOmnisMoriar

Co ma wspólnego Oswalda R z Money Progres ?

@Janusz

Kokoszka uważa, że to właśnie On opublikował materiały kompromitujące spółkę Money Progres: . (usunięte przez administratora)

@.

Kokoszce, Kotlarzowi i Kurowskiemu nie można wierzyć. A swoją drogą to Oswald współpracował z Kurowskim tak, że za uszami też coś ma.

Jo

Polskie prawo. Politycy robią to samo. Na Żebraków nie ma kodeksu. Tylko Samo sąd

Jo

To chyba każdy wie.

Chętnie się przyłącze.

Kgb

Zgłoś na policję. więcej zgłoszeń tym lepiej.

Kiedy przekazałeś jej pieniądze?? Kiedy ostatni raz się z nią widziałeś?

Marian

Czy wiemy na jakim etapie jest sprawa w Prokuraturze ?

Hercules

czy ktos jeszcze walczy z money ? ma ktos wyrok sądu? upadłości nie ma.

Jasny grom ... z piekła ????

Cisza przed burzą ??

Karington
@Jasny grom ... z piekła ????

Moze sprawa juz zakonczona. Mozna z powrotem inwestowac ?

Inwestor
@Karington

Proszę o aktualny kontakt do MP mam gotówkę do zainwestowania ...

Podaj imię i nazwisko, wtedy się przekonasz

Poszkodowana

Tak. Boi się o swoje rodzinę.

Podaj imię i nazwisko

Jestem nie związany z firma, wrzuciłem komentarz, aby sprawdzić Wasza reakcje i 100% trafione. Jesteście jak małe dzieci. Opamiętajcie się bo podejrzewam ze nikt z tej firmy nie wchodził na ten portal odkąd firma nie działa, a wy się napinacie jak nie wiadomo kto, choć z drugiej strony jesteście ciekawym zjawiskiem jeśli spojrzy się na to pod innym kątem

Hahahaha

Rzeczywiście jesteście niezbyt bystrzy Haha, publikujecie dane osób, które nie maja sie prawa na niej pojawić i dziwicie się ze wpisy są usuwane przez stronę hahaha Wasze mózgi kurczą się z każdym nowym komentarzem Hahaha i z tego co widać nie za dużo wiecie ale takie życie ludzi z powietrzem w czaszce zamiast mózgu hahahahha

Pompon

Kura sam niczego nie wymyslil. to nie jego pomysly. gangsterem jest takim jak biznesmenem hihi

Aneta

Szczerze nie wiadomo w Co mu wierzyć. Moim zdaniem dał się zrobić jak dziecko. Pieniędzy nie ma ;) A jeżeli ma to tylko tyle ile odłożył dla siebie.

Parias

zbierasz to chyba resztki po innych. wróć do swoich fantazji. wlos mu z głowy nie spadnie. pol gangsterskiej polski go broni.

Andersen
@Parias

Drugie pol zna natomiast jego dziewczyny.

Dolot

Klamstwo. Za tyle to bym z domu nie wychodzil hehe

Tom
@Dolot

Dolot znam takich którzy jednorazowo inwestowali po 1.5mln.wiec kretynie nie wychodzisz z domu za 150.000zl??

Dolot
@Tom

Gdzie tam. Nie bylo takich jednorazowych wpłat. Inaczej sie patrzy jak miesiecznie wpada po 500 tysi haha nie bylo hajcu gdzie trxymac

Aneta

Przecież ja też wykorzysta... On nie ma już nikogo przy sobie.

Money-Problems.pl

PROKURATURA OKRĘGOWA W KRAKOWIE . "Działając imieniem Zawiadamiającego, na podstawie załączonego pełnomocnictwa, składam zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przez Łukasza K. przestępstwa stypizowanego w art. 286 KK polegającego na świadomym wprowadzeniu Zawiadamiającego w błąd co do możliwości i woli terminowego wywiązania się z zaciągniętych umów pożyczek czym doprowadzono do wyrządzenia znacznej szkody majątkowej." . źródło : https://money-progres.blogspot.com/2020/02/zawiadomienie-prokuratura-okregowa-w.html

Zostaw merytoryczną opinię o Money Progres Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Money Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Money Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Money Progres Sp. z o.o.?

Money Progres Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.

Money Progres Sp. z o.o.