Opinie o Money Progres Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Money Progres Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Money Progres Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Money Progres Sp. z o.o. w Jaworzno

Marianna

Proszę o informację czy w firmie Money Progres przestrzegane są przepisy dot. praw pracowników i kto z Zarządu spółki się tym zajmuje.

Drób Oszukujacy

W takiej sytuacji pozostaje tylko współpraca z organami ścigania.

Dobrze piszesz ... ale nie zapominaj ze za ten bałagan odpowiada cały zarząd !!! (usunięte przez administratora)

Nikt.

Drodzy Państwo, proponuję spotkanie wszystkich zainteresowanych w celu wymiany informacji oraz ustalenia dalszego toku postępowania z zarządem MP. Każdemu z nas oczywiscie mydlą oczy. (usunięte przez administratora)Nie ma co bić się na posty na tym forum z osobami podstawionymi albo nawet z samymi członkami MP. Nie wierzcie w ani jedno słowo Łukasza jego prawnika ani całej reszty. Pamiętajcie to My jesteśmy poszkodowani. Z(usunięte przez administratora) Oni nie mają żadnych ludzkich uczuć. Teraz martwią się tylko o sobie i obiecają wam wszystko. Byle by zagrać trochę na czasie. Proponuję miejsce spotkania Kraków. Proszę wpisywać chętnych. Spotkanie tylko zainteresowanych. Jest nas dziesiątki jak nie setki osób. Razem jesteśmy siłą. Moje działania wspiera kancelaria adwokacka. Pozdrawia. Zachęcam do wpisów pod moim postem.

Nikt

Czyli mamy dwie osoby. Ktoś chętny? Powalczyć o swoje...

niszczyciel
@Nikt.

podaj mail lub telefon .... zadzwonię...jestem za!

Nikt
@Nikt.

Chętnych a spotkanie w Krakowke proszę o kontakt mpmeet@o2.pl. Wybrałem tą lokalizację ponieważ najwięcej pokrzywdzonych jest w Nowym Sączu Tarnowie Krakowie jak i na Śląsku. Do Krakowa taka sama odległość z każdego miasta:)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Money Progres Sp. z o.o. na stanowisko Prosta praca dla każdego? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierownik robót elektrycznych i AKPiA
Jaworzno
ZRE Katowice

Józef Płacxący

Lepiej hotel Diamnet. Bliżej do prokuratury.

Artur

To może w p.tygodniu ?

Przeznaczenie Money Progres

Xxx trzeba to wreszcie zakończyć !!! Wzięli oddadzą ! Nie oni to krewni -w pierwszej kolejności rodzice pana „K” Kasa musi być zwrócona !

xxx
@Przeznaczenie Money Progres

ja nie mieszam do tego rodziny ich, bo oni nie sa winni temu tylko cala trojca przenajswietsza z Lukaszem K. na czele . On bral pieniadze, on ma zwrocic ,bo ciagnie sie to juz pol roku bez zadnych efektow i ani zlotowki zwrotu z zainwestowanego kapitalu. To nie jest 5tys tylko 200-300-500 tysiecy od JEDNEJ osoby, a takich osob podejrzewam , ze nie jest 5 tylko duzo duzo wiecej! Czas czekania i dawania im czasu dobiegl konca

...
@Przeznaczenie Money Progres

Poziom waszych wypowiedzi sięga dna. Co ludzie „krewni” jak ich nazywasz maja do całej sytuacji? W spółce jest 5 osob, a wy chyba o tym zapominacie. Prezesem spółki jest Pani Agnieszka, która zarządzała całym tym bajzlemi i próbowała wyłudzić kredyt około 1 miesiąca temu, a wy jak głupcy z klapkami na oczach skupiacie się dalej nie na tym co trzeba...

xxx

i dobrze Ci z tym, ze (usunięte przez administratora) sobie chodzi bezczynnie po Nowym Saczu, Warszawie itp i sie smieje z Ciebie i wszystkich? Sprzedajac Ci i wszystkim bajki , ze pieniadze beda, ale nie wiadomo kiedy ? Ten czlowiek w zywe oczy z pelna premedytacja bedzie Ci sciemnial udajac ofiare .Ty tego nie zglosisz i co ? Moja sprawa juz jest zgloszona , nie bedzie robil z ludzi (usunięte przez administratora) juz o wiele za dlugo dostal czasu na wyrownanie zadluzenia, ale ten czas dobiegl konca, a reszta niech sie ludzi dalej. Pozdrawiam

Aiwo
@xxx

Wkoncu ktoś z głosem rozsądku się odezwał. Rodzina, znajomi czy ktokolwiek inny z ich otoczenia nie będzie odpowiadał za zarząd firmy bo nie są temu winni. Jesli chcecie odzyskać swoje pieniądze to róbcie to uczciwie, a nie zachowujcie się jeszcze gorzej. Uważam, ze główna odpowiedzialność ponosi Prezes firmy ponieważ to przez niego przechodzą wszystkie transakcje i to on powinien czuwać nad wszystkim co zwiazane z firma, a z tego co wiem Prezesem jest kobieta, która jakiś czas temu próbowała wyłudzić kredyt w Jaworznie lub okolicy. Takie zachowanie mówi samo za siebie.

Łukasz vel Bernard Madoff

Szczęśliwcy, którzy zostaliście Inwestorami! Czy pamiętacie mieszankę szczęścia i chciwości gdy dostąpiliście możliwości zawarcia umowy inwestycyjnej ? Biła z Was radość. Wyciągnęliście rękę po pieniądze z pełną świadomością. Wiedzieliście jednak o ryzyku. Jesteście jak widać z komentarzy osobami światłymi, o szerokich horyzontach umysłowych i koneksjach. Zachowajcie groźby i oszczerstwa dla siebie. To wyłącznie wasza wina. Nienasycenie. Strach jest mi obcy, a uśmiech wciąż gości na mojej twarzy. To dzięki Money Progres zostało dokonane tak wiele dobra. Dlaczego o tym zapominacie ? "Wydawało mi się to zbyt proste, jednak uznałem, że to Bóg chciał bym był bogaty."

Q
@Łukasz vel Bernard Madoff

Poziom tej strony upada coraz niżej... jesli tak maja wyglądać obiektywne oceny firm to gratuluje administratorowi tego portalu... można tu wrzucić wszystko byle by pisać

Jaś

Czy warto zatrudnić się w tej firmie ? Jak warunki pracy się przedstawiają ? Ktoś pracował ? Wynagrodzenie jawi się wyśmienicie. Pani Agnieszka bardzo miła osoba.

Aleks

Dokładnie, ciekawe ile z tych osób odprowadzało podatek. Wydaje mi się ze jest to jedna z istotniejszych kwesti w całej tej sytuacji. Wszyscy krzyczą ale zyski które pobierali przez długie okresy chowali do kieszeni. Życzę Wam, aby zajeli się Wami w pierwszej kolejności bo firma przynajmniej próbuje naprawić sytuacje, a wy tylko krzyczycie będąc takimi samymi oszustami!

AxelF

Dokładnie. Ciekawe ile osób rozliczyło się z fiskusem z tego co dostawali w kopercie pod stołem. Żeby nie było za jakiś czas tak, że z pokrzywdzonych staną się w innej sprawie podejrzanymi o przestępstwo lub wykroczenie skarbowe.

@AxelF

A ja się pytam, cz MP wystawiła PIT 11 z wykazem wypłaconych dochodów podlegających opodatkowaniu. W umowie z MP jest jasno jak byk określone, iż firma MP potrąca z zysków inwestora należny podatek dochodowy. To skoro potrąciła należny podatek PIT, to dlaczego nie przesłała deklaracji PIT 11 ??? Jeden wielki PRZEWAŁ

KOL

A pełnomocnik to działa w imieniu tej spółki czy nie, ? Nie odpowiada wogóle na emaile.

Kiler

A do czego potrzebujesz PESEL tego wieśniaka ? W KRS powinien być. Jak nie znajdziesz to daj znać na jutro mogę mieć.

Edyta

Bo za dużo wiem i moja cierpliwość się kończy

AS

Mam swojego prawnika on mówi mi co mam robić. Jak będę składała pozew to dam znać.

Xxx

Zagłoby 10 Jaworzno

ADRIAN - Jaworzno

Witajcie, wniosek o upadłość został złożony, ale upadłość nie została zaakceptowana, wiec nie wiadomo czy będzie. PROSZĘ aby każda osoba udała się do prokuratury. Prokuratura już działa, ale czym więcej osób tym lepiej. Jeśli jeszcze nie złożyłeś zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa to zrób to jak najszybciej. Wszystkie dowody również proszę przedstawić prokuraturze.

Aneta

Cześć, czy ktoś otrzymał jakikolwiek pieniądze? Czy cisza tak jak u mnie ?

Aneta

Po prostu zadałam pytanie

ciemnogrodzianin

Zastanawiam się ile jeszcze musi się zdarzyć aby ludzie zaczęli myśleć logicznie. Zysku na poziomie 1% miesięcznie bez ryzyka nie ma. Firma nie podaje w co inwestuje środki. Jak można tak lekko oddać swoje pieniądze? Jakkolwiek by to zabrzmiało to "inwestorzy" sami sobie w dużej mierze są winni.

Bat nja oszustów
@ciemnogrodzianin

Ja mam w umowie oświadczenie Money Progres par. 3 p.e - w ramach prowadzonej działalności zawiera umowy inwestycyjne na podstawie których inwestorzy mogą lokować, tak krótkoterminowo, jak i długoterminowo kapitał w Money Progres, w celu umożliwienia Money Progres inwestowania tego kapitału w zakresie prowadzonej przez Money Progres działalności gospodarczej i osiągania z niego zysku. Podpunkt h. Kondycja finansowa Money Progres jest dobra w tym w szczególności brak podstaw do ogłoszenia jej upadłości, czy też wszczęcia postępowania restrukturyzacyjnego. Ciemogrodzie, ogarnij się albo jesteś słupem podstawionym przez wiadomo kogo.

Cciemnogrodzianin

Może nie na darmo się tak nazywam, ale to nie ja straciłem pieniądze na Money Progress, Amber Gold czy kredytach frankowych. Naiwność, naiwność, naiwność... W mojej ocenie takie inwestycje / oferty to w pewnym sensie test na inteligencję, rodzaj współczesnej selekcji naturalnej Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej rozsądku w przyszłości.:)

MICHAŚ

O jakich e mailach mowa ? Skąd przyszły ?

A.K

Była sugerowana alternatywa. Zero odzewu,Zero dobrej woli ani chęci! Odpuścić trzeba sobie jakieś tam ugody, które są bzdurne i śmieszne. Niech idzie to postępowanie karnie i tyle. Będzie kasa będzie ugoda. Przesłuchania trwają. Co do TVN i Interwencji. Mam zupełnie inne info niż Pan.

fajabongo

(usunięte przez administratora) A te smieszne umowy porozumiewawcze to mozna sobie wsadzic nie powiem gdzie, normalnie sporzadzona umowa porozumiewawcza powinna zawierac zapis o naliczaniu odsetek od kazdego dnia zwloki wyplaty z terminu z porozumienia, a ponad to taka umowa powinna byc sporzadzona pod zabezpieczeniem wierzytelnosci , w przypadku nie wyplaty okreslonych w porozumieniu pieniedzy, a zwazywszy na to, ze zarowno Agnieszka K. jak i Łukasz K. nie maja nic na siebie, to takie porozumienie staje sie bezpodstawne dajac jedynie im czas , ze moga sobie spokojnie chodzic. Myslenie, ze jesli oni zawra z ludzmi porozumienie daje im spokoj jest bledem. Podkreslam, ze zawierajac takie porozumienie wiazecie sobie sami supeł. Jedyne rozwiazanie to podpisanie porozumienia z momentem wyplaty zainwestowanego kapitalu, inaczej jest to kpina . Umieli zebrac od ludzi 20mln zl , to teraz niech je oddadza. Ludzie odetchna z ulga, a oni nie trafia do wiezienia. Innego wyjscia nie ma.

Jak trzeba to ja nawet adres nowego biura w Jaworznie mogę podać.. jak ktoś chętny.

Pershing !
@Anonim

Anonim wyslij mi adres tego przybytku nowego na adres: Henryk1566@interia.pl Zgody Dziękuje .....

Grzegorz
@Anonim

Poproszę o ten adres. Łatwiej byłoby go po prostu umieścić tutaj dla innych ale jeśli wolisz na maila, to poproszę: zadluzenie_moneyprogres@o2.pl

@Pershing !

Wysłany adres na @

Zostaw merytoryczną opinię o Money Progres Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Money Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Money Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Money Progres Sp. z o.o.?

Money Progres Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.

Money Progres Sp. z o.o.