Opinie o Money Progres Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Money Progres Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Money Progres Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Money Progres Sp. z o.o. w Jaworzno

Witam. Proszę napisać numer telefonu jeśli tez masz problem z firma Dziękuje

Grzegorz

Od 1,5 roku jestem klientem/inwestorem związanym z firmą Money Progres. W dniu dzisiejszym wysłałem do firmy Money Progres maila opisując całą moją sytuację w związku z zaistniałym zadłużeniem. Przez rok nasza współpraca odbywała się bezproblemowo. Od jakiegoś czasu wiem, że firma przechodzi trudny okres. Wstrzymane zostały wypłaty wynagrodzenia wynikającego z podpisanych umów inwestycyjnych. Rozumiem, że każdemu, kto prowadzi działalność gospodarczą mogą zdarzyć się słabsze miesiące. O sile i profesjonalizmie świadczy jednak to, w jaki sposób przezwyciężany jest kryzys. Liczę, że firma MP podejdzie do problemu poważnie i konstruktywnie. W tym wypadku również z korzyścią dla siebie, dowodząc swojej dojrzałości i profesjonalizmu. Obiecuję, że będę tutaj obiektywnie i rzetelnie opisywał jak rozwija się cała moja sytuacja, opierając się jedynie na faktach, nie na emocjach. Dla potencjalnie zainteresowanych współpracą z firmą MP może będzie to wyznacznik jej profesjonalizmu i ewentualnego zaufania. Dla innych „poszkodowanych”, może będzie to stanowić informację, w jaki sposób firma radzi sobie w sytuacjach kryzysowych. W mojej opinii każdy może z tego skorzystać. Jeśli moje wpisy, które jak zaznaczam nie mają na celu działań szkodliwych czy szkalujących firmę MP, będą usuwane przez administratora (mam ich kopie), jestem gotowy do założenia własnego bloga, na który przeniosę wszystkie umieszczone tu wpisy i będę kontynuował swoje działania nakierowane nie tyle na ocenę czy krytykę, ile na rzetelny opis całej sytuacji. P.S. Cenię otwartość, nie ukrywam się pod fałszywym imieniem, firma łatwo mnie zidentyfikuje :) P.S. II Wspiera mnie kancelaria adwokacka, więc wszystko będzie odbywać się zgodnie z polskim prawem!

@Grzegorz

Można prosić numer telefonu ?

Ambroży

Dobra firma , zainwestowałem pieniądze i zysk stale rośnie, jestem zadowolony

Zebra
@Ambroży

a ja brałem u nich pożyczkę i bardzo mi sie podobała ich oferta , dostosowali wszystko pode mnie i żadnych komplikacji nie było, Solidna firma ;)

layinmybed
@Ambroży

Tak samo polecam firmę. Może faktycznie mają teraz cięższy okres, ale w moim przypadku nie ma żadnych problemów. Zysk rośnie.

Henryk

Ja nie mogę złożyć negatywnej opinii. Rekomenduję tę firmę, inwestycje są opłacalne i dużo można zyskać.

mhm
@Henryk

dokładnie, wszystko ok, firma konkretna i rzetelna.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Money Progres Sp. z o.o. na stanowisko Prosta praca dla każdego? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierownik robót elektrycznych i AKPiA
Jaworzno
ZRE Katowice
Klient

Z firma współpracuje od około 8 miesiecy, inwestuje spore środki i wszystko przebiega terminowo i profesjonalnie. Polecam

Customer
@Klient

Ja już jakos pól roku inwestuję i nie mam żadnych problemów. Mam z nimi stały kontakt, a wszystko przebiega zarzutów. Według mnie to profesjonaliści w swojej branży

......

Skąd taka wiedza?

@......

Poczytaj w internecie i jedz do firmy !!!

Mati

skąd takie informacje? nie sądzę, żeby mieli problemy finansowe, ponieważ mi wypłacili co mieli i stosuja się do podpisanej przez nas umowy.

Krzysztof

Nie wiem dlaczego wystawionych opinii jest tak dużo negatywnych opinii. Mnie firma nie zrobiła w konia. Zysk jest co miesiąc i to nie mały. Także u mnie wszystko okej.

Te negatywne opinie wyssane są chyba z palca. Ja zainwestowałem i wszystko jest okej. Zysk jest o wiele wiekszy w banku, i nikt mnie w konia nie zrobił.

Damian

Ja nie miałem żadnych problemow z tą firmą, stąd tez się dziwie, że tyle negatywnych opinii. U mnie wszystko sprawnie i konkretnie

Angela

Ale Pan Łukasz pracuje w firmie. Jest członkiem Zarządu. Umowy podpisane na Money Progres. Więc?

Ukrainasłup

Jestem obcokrajowcem , moi Braty inwestują bardzo pieniędzy u pana Łukasza. Jest naszym częstym gościem i inwestorem w naszym kraju.

Zanzibar

dobra firma i jesli chodzi o pozyczki i o inwestycje. U mnie wywiazali sie z umowy, takze bez zastrzeżeń

Tomaszek

Nie mam nic do zarzucenia. Wszystko odbywa się wedlug umowy, inwestycje same w sobie oznaczają, ze mozna coś stracić, ale nie jest tak,że firma robi was w ciula. Ja tez tutaj zainwestowałem swoje pieniadzę i nie mam na co narzekać.

Tomaszek

Nie wiem, od czego to zależy i czy na pewno tak jest. Mówię na swoim przypadku, że ja nic nie straciłem, a wręcz zyskuje.

Jaka umowa obowiązuje w Money Progres Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Asia

Umowa o pracę

Jacek

Mogę Cię dopytać ,od jak dawna pracujesz w tej firmie i od kiedy dokładnie jest problem z wypłacalnością? Duże są te zaległości? Jak "Money Progres" to tłumaczy?

Wojciech S

Bez zastrzeżeń, polecam firme. Każdy znajdzie coś dla siebie, duże możliwości inwestycyjne.

Magdalena

Witam Serdecznie, Serdecznie polecam firmę. Wypłaty na czas, dają zarobic. Pozdrawiam

Małgosia

Współpracuję z firmą dwa lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam

xxx
@Małgosia

Firmy wystawiające komentarze są mało wiarygodne !!! opinie pisane są z jednego komputera ! pozdrawiam

Klaudiusz

super warunki, polecam

AdamS

Polecam firmę, dają dobre warunki lokat miesięcznych, wywiązują się z umowy.

Jerzy

Super alternatywa do lokat bankowych zysk co miesiąc krótkie terminy depozytów rewelacyjny Doradca

Witam, polecam firmę Money Progres. Firma umożliwiła bezpieczne inwestowanie środków z zyskiem co miesiąc czego nie robią Banki

Zostaw merytoryczną opinię o Money Progres Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Money Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Money Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Money Progres Sp. z o.o.?

Money Progres Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.

Money Progres Sp. z o.o.