Opinie o Polworks Poland Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polworks Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polworks Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polworks Poland Sp. z o.o. w Legnica

Kandydatka

Witam! Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w okolicy Minden przy produkcji rolet i żaluzji? Jak wygląda praca? Jakie zarobki i jak z dojazdami do pracy i z zakwaterowaniem? Pozdrawiam

Klaudia
@Weronika

Trzeba sie sammeu nauczyc jak sie oczywiscie chce. A noclegi nie sa najtńsze tu wam przynam racje, ale nie obawiam sie o swoje życie. Mam komfort mieszkam z ich pracownikami tylko akurat, których pozdrawiam oczywiście. Mam swój pokój spóbujcie warto. Ja jestem zaskoczona naprawdę.

kamil klonowski

Firma tragedia .Przed zaoferowaniem oferty pracy pani siksa z biura przekazuje że nie mogę szukać pracy w innych agencjach .To świadczy że paniulka ledwie po szkole traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) To śwadczy też że firma idzie na sztukę i ludzi teraktuje jak numery

Zbigniew Majewski
@kamil klonowski

Chyba nie wiesz czym się firma zajmuje i dokąd zatrudnia ????

Pokinter

Przemiłe i zanagażowane pracowniczki biura polskiego , dobra atmosfera w firmie do ktorej mnie wyslali a jak tos wyjezdzal kiedy to wie o czym mowie.

kamil klonowski

Zbigniew Majewski
@kamil klonowski

Kolego powiem ci tak bo aż czasem nie dowierzam co czytam pracuje jako spawacz w Bremen też przechodziłem przez proces rekrutacji i jeśli twoje szukanie pracy jest tak konkretne jak twoja wypowiedź jako fachowca to życzę ci powodzenia przez duże P.

GUAGO
@kamil klonowski

Ja znalazłem lepszą ofertę pracy w innej firmie. Jak oznajmiłem tą wiadomość , to Panie próbowały mnie szantażować. Typu : Już więcej Pan u nas nie znajdzie pracy albo , firma do której Pana rekrutujemy ma znajomości. Dobrze że nagrywam rozmowy.

Butkins
@GUAGO

Hahaha widzę standardy w tej firmie i oddzywki na poziomie klientów sklepów nocnych w sobotnia noc , miałem z dwa lata temu mieć nieprzyjemność próbę współpracy przez tą "firemke" przy wieżach wiatrowych ,jak zobaczyłem zakwaterowanie to aż zdębiałem trzoda chlewna ma lepsze warunki niż oni oferują ludziom , gdy to zgłosiłem że nie będę w czyms takim mieszkać paniusia z biura zagroziła mi że więcej mnie nie zatrudnia i dadzą na czarną listę hahahaha to ja wyśmiałem , teraz widzę robią postępy zakazują wysyłania CV do innych firm masakra

kamil klonowski Nowy wpis
@Butkins

Tak zakazują a ta lalunia nie wie że jej słowa wypowiadane do kandydatów to będą miały zły finał w przyszłości . Jak na początku tak się dzieje co dopiero póżniej

kamil klonowski Nowy wpis
@Zbigniew Majewski

Tak jest konkretna ja nie uciekłem do holandii .Byle chłopa nauczysz spawać ! Zacznij zarabiać 1500 euro za tydzień to nie będziesz robił dla takiej pseudo firmy .

GUAGO Nowy wpis
@Butkins

Szantaż.......

Zbigniew Majewski Nowy wpis
@kamil klonowski

Chyba nie wiesz czym się firma zajmuje i dokąd zatrudnia ????

Szymon

Polecam agencje, fajna praca, atrakcyjne zarobki, organizują nocleg. Nie mam żadnych zastrzeżeń, są w stałym kontakcie z pracownikiem. Pozdrawiam Kasia Polworks

Kacper

Polecam współpracę z agencją polworks, atrykcyjne wynagrodzenie, fajne warunki na noclegu, prywatne pokoje. Atmosfera w firmie jak i kontakt z biurem w razie problemów na ogromny plus

BYŁY

WITAM WSZYSTKICH FIRMA POLWORKS FIRMA ERDOL ZAROBKI TAKIE ŻE WIĘKSZE W KRAJU JESZCZE AUTOBUS SOBIE SZUKAĆ ŻEBY DO PRACY ZAJECHAĆ ŻENADA NA TO POWINIEN BYĆ ARTYKÓŁ KATASTROFA

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polworks Poland Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik biurowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Florian

Polecam współpracę z tą agencją, jestem zadowolony z oferty jaką mi znaleźli pracuję już 14 miesięcy i nie mam zarzutów. Zapewniają nocleg, atrakcyjne wynagrodzenie i dogodne warunki zatrudnienia. Dodatkowo fantastyczna atmosfera w firmie w której pracuje i niezawodny kontakt z biurem w razie problemów

Hdhdh

Nie polecam firmy zostałem wysłany do niemczech czekałem za praca 2 tygodnie po wyjedzie poszedłem 3 Dni do pracy i zostałem zwolniony bezpodstawnie, 3 tygodnie w plecy a firma niedosc że z wyplata się spóźniła to jeszcze wysłali 75e gdzie to nawet nie pokrywa kosztów wyjazdu i wyrzywienia.

Fabian
@Hdhdh

Słaba sytuacja. Ja chce jechać jako pracownik odlewni do Dortmundu. W umowie nie ma zagwarantowanej pracy codziennie, bo wolałby nie trafić na taką sytuację że siedzę bezczynnie i nie zarabiam. Miałeś na papierze wyszczególnioną ilość godzin w tygodniu czy wszystko ustalane ustnie?

Jola

Jestem zadowolona i każdemu polecę tę agencję, nieporównywalnie lepsza od konkurencji, cierpliwe i uprzejme Panie z biura zawsze odpowiadają na wszelkie pytania i wyjaśniają każdy problem niemalże natychmiastowo. Satysfakcjonujące zarobki, lekka praca, zapewniony nocleg, naprawdę nie ma na co narzekać, POLECAM !

NOWY

Jak najbardziej polecam współpracę z tą agencją, jestem zadowolony z warunków pracy i kontaktem z biurem firmy Polworks Zapewnili mi naprawdę dobre warunki noclegu, nie żaden nocleg pracowniczy w 10 osób na jednym pokoju obawiałem się wyjazdu do Niemiec, bo wiadomo że to nowe środowisko, inna praca, ale jestem zadowolony i każdemu śmiało polecę

Bajki

Pracuje od początku roku, obawiałem się wyjazdu do Niemiec bo to moja pierwsza praca za granicami Jednak wszystko jest w porządku i praca i pomoc ze strony biura

PIAST

Jak najbardziej polecam współpracę z tą agencją, jestem zadowolony z oferty jak i warunków pracy, atmosfery w firmie. Nie mam zastrzeżeń co do kontaktu z agencją, zawsze służą pomocą. Zapewnili mi naprawdę dobre warunki noclegu, nie żaden nocleg pracowniczy w osób na jednym pokoju

Od zaraz jest praca dla tokarza. Chce aplikować tylko przydałby mi się reaserch bo pierwszy raz chce jechać do (usunięte przez administratora) za granice. Niemiecka umowa o pracę i ubezpieczenie bardzo różni się do polskiej? Jest normalnie płatny urlop i chorobowe?

KASAKSA

Urlop i chorobowe normalnie jest płatne, lepsza jest umowa niemiecka bo odciągają ci składki emerytalne i wiadomo, że emerytura niemiecka jest większa niż polska. Ubezpieczenie niemieckie zapewnia bezpłatną opiekę w niemczech ale w polsce tez mozesz na nfz do lekarzy chodzić

@KASAKSA

Dobrze wiedzieć, też właśnie chce jechać na tokarza. A co z zakwaterowaniem, czy za mieszkanie tam na miejscu płaci firma, pracodawca, czy z pensji trzeba tez i za to płacić? Wiecie, wynajem lokum, rachunki, chemia domowa itd. A no i ciekawi mnie czy jest opcja na pokoje jednoosobowe.

KASAKSA

Zakwaterowanie zapewniają i potrącają z wypłaty, maksymalnie do 550€ resztę dopłacają. Pokoje są jednoosobowe, kuchnia wyposażona w garnki itp. zawsze też jest pralka, najlepiej po prostu zadzwonić i o wszystko dopytać. Wiarygodna firma, zawsze jest tak jak było ustalane a jak cokolwiek się nie zgadza od razu jest to wyjaśniane

Michał Kotyński

Bardzo polecam tą agencję.Panie bardzo miłe i uprzejme.Polecam

Salamadra

Polecam współpracę z tą agencją. Nie mam żadnych zastrzeżen i nie bylo zadnych problemow przez caly okres naszej wspolpracy. Fajne zarobki, bardzo dobre warunki w miejscu pracy i zakwaterowania.

POLAKSA

Polecam współpracę z tą agencją jestem bardzo zadowolony z oferty jaką mi zapewnili, mam od nich fajny nocleg, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i nigdy nie było żadnego problemu. Nie ma się co bać jeśli jedzie się do pracy przez taką agencję bo można na nich polegać

Z waszych opinii nie da się jednoznacznie określić współpracy z firmą, jedni zadowoleni, studzą piszą, że nie. Zapytam więc dosłownie o ofertę LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY, 2645€-2978€/netto, blisko granicy, NADGODZINY! Praca na dłuższy okres czasu, tak było napisane, dłuższy to znaczy jaki? Umowy na rok, dwa? Firma organizuje zakwaterowanie, pokrywa też związane z nim koszty?

Dariusz

Praca blisko granicy ale Pani z biura nie powie przez telefon gdzie będziesz pracował. Płaca od 15,4 euro brutto plus dieta. Z diety opłacasz sobie zakwaterowanie i dojazd do pracy.

Sylwek spawacz
@Dariusz

A co chciałeś za darmo mieszkać i tak Ci jeszcze zostanie z diety pieniędzy no chyba że nie wylewasz za kołnierz a po drugie to możesz sam sobie wynająć mieszkanie i nie marudzić.Wszystko za friko byś chciał też jest opcja żebyś sam sobie prace załatwił i nie będziesz marudził a Panie z biura są OK

Alex
@Sylwek spawacz

Ty nie rozumiesz,jak widzę,o co mnie chodzi!!! Ja nigdy nie mieszkałem za darmo! Zawsze tj.wliczone w twój zarobek!!!Czyli jaśniej:jest potrącane z twojego zarobku tylko że mnie chodzi o to że Polworks nie pisze tego!Oni piszą np.że zarobek spawacza wyniesie 3350 euro ale zapominają (zawsze) napisać że tj.brutto.Większość myśli że tj.zarobek netto czyli już po potrąceniu za kwaterę.Okazuję się jednak że z tej kwoty należy odjąć 500-550 euro i wtedy jest dopiero zarobek netto. Mnie chodzi o to że jest to NIEUCZCIWE działanie!!!W ten sposób zwerbują oczywiście więcej pracowników.Po pierwszej wypłacie okazuje się jednak że to nie jest 3350 a 2800 euro! Następnym razem czytaj ze zrozumieniem.To jest,moim zdaniem,celowe wprowadzanie w błąd!!Tylko w tej firmie jest to tak podawane. Obrońco kadry Polworks!

Weronika
@Dariusz

Ok, super info. Co do zakwaterowania, to czy wgl jest jakaś pomoc w znalezieniu mieszkania, jak ktoś przyjeżdża z innych części PL? Taka dieta to ile miesięcznie wynosi?

Klaus
@Alex

Przeciez mosesz zadzwonić i się dowiedzieć, mi pani wytłumaczyły, że w ogłoszeniu kwota jest netto, jeżeli maja opłacić mieszkanie to musisz pomniejszyć o koszt mieszkania, a jak sam bedziesz wynajmował to zostaje tyle ile w ogłoszeniu

Kamilos

Wszystko jak najbardziej ok, w pierwszej kolejności jak przyjechałem miałem problem w firmie odnośnie odbicia karty ale w późniejszym czasie zostało to rozwiązane. Nie wiem do czego mógłbym się przyczepić, praca zagranicą jak praca nie ma co się przyczepić

Boss
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Witam,pracuje ktoś jako spawacz 121 UP ? Jeśli tak to chciałbym się dowiedzieć w jakim mieście w Niemczech

OLIWIA

Jola

Jako kobieta mogę polecić pracę na stanowisku pracownik produkcji, atrakcyjne zarobki, praca nie jest ciężka czy wymagająca doświadczenia. Zapewniają komfortowy nocleg, dodatki za polecenie pracowników do pracy, wypłata na czas, nie ma się do czego doczepić, polecam każdemu

Szymon11

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą agencją, nigdy nie było żadnego problemu z czasie współpracy, zapewniają nocleg i fajną pracę, naprawdę nie ma na co narzekać

james
@Szymon11

A przy czym pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Polworks Poland Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Polworks Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polworks Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polworks Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 273, z czego 205 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polworks Poland Sp. z o.o.