Opinie o Kaipack Sp. z o.o. w Kościerzyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kaipack Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kaipack Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaipack Sp. z o.o. w Kościerzyna

Mogę prosić żebyście napisali, co przysługuje na stanowisku technik utrzymania ruchu? W styczniu szukali, podali obowiązki i czego wymagają, a co oni dają, to nie :)) Interesuje mnie oczywiście płaca, zmiany, socjal tak z grubsza.

Były pracownik Nowy wpis

Ja tam sobie chwale pracę w firmie . Wszystko w porządku jest w firmie wiadomo jak jest za dużo odpadów folii czy zwroty towaru bo są krzywo zgrzewy czy worki nie trzymają to się premii nie dostanie

Bronisław Nowy wpis

Chciałem się dowiedzieć czy to prawda, że nie ma co liczyć na jakiekolwiek podwyżki mimo obietnic? Pojawiło się kilka komentarzy w wątku na ten temat. Tzn. nie zdarzyło się w ostatnich latach, żeby była podwyżka? Piszecie też, że zabierają premię, czy wciąż tak jest - poprawiło się coś? Jak jest obecnie?

Anonim11 Nowy wpis

Pracowalem, mozna liczyc na podwyzke i awans. Wiadomo ze za wielkie odpady z przerobki materialu i nie pokazanie sie z dobrej strony nic sie nie dostanie. Ale jezeli ma sie chec do pracy i jest sie obrotnym, szybko sie uczysz to na podwyzke mozesz liczyc.

Aplikowałeś do firmy Kaipack Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Bożena

Z tym brakiem polecania to odnosisz się do tego wątku, że na podwyżkę liczyć nie można i zabierają premie czy do tego czasu jeszcze widać inne niepokojące zjawiska?

Krystyna

Zaniepokoiły mnie te informacje ze nie realizują obietnic.. ale może są przesadzone? Może ktoś jednak tam dostał jakiś awans czy podwyżkę

Nie polecam nawet wrogom

Dasza
@B

Można wiedzieć dlaczego? Chciałam złożyć cv ale po przeczytaniu opinii raczej jestem zniechęcona

@Dasza

dużo naobiecują, nic nie zrealizują :). Nie licz na jakąkolwiek podwyżkę kiedykolwiek

Agnieszka
@B

Super, że jakoś doprecyzowałeś swoją poprzednią myśl, ale jednak i tak są to mało konkretne informacje. Wspomniałeś, że w Kaipack raczej trudno jest o podwyżkę. A co na przykład z dodatkami pozapłacowymi? Macie jakieś oferowane?

@Agnieszka

Zapomnij... premię którą obiecają i tak Ci zabiorą za każdym razem za jakąkolwiek (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kaipack Sp. z o.o. - Kościerzyna

• Jak się pracuje w Kaipack Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaipack Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kaipack Sp. z o.o.
  • Dworcowa 39