Opinie o Kap-Term Sp. z o.o. w Markowszczyzna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kap-Term Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kap-Term Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kap-Term Sp. z o.o. w Markowszczyzna

LLIS

Radzę tą Firmę omijać z daleka.

poem
@LLIS

Przybliżysz? Zastanawiam się nad kupnem pelletu u nich.

Marek Nowy wpis
@LLIS

Kurczę, to nie pierwsza taka wypowiedź. ;/ Powiedz dokładniej co się stało, każdy szczegół się liczy

Molo Nowy wpis
@Marek

Czemu taki zainteresowany jesteś hm

Renata Nowy wpis
@Molo

Oni sami ten pellet wyrabiają? Bo też zastanawiam się nad jakością, wiesz coś może o tym?

Klient Nowy wpis
@LLIS

A dlaczego należy omijać z daleka. Mają zły pellet?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kap-Term Sp. z o.o.?

Każdy pracownik zna swój zakres obowiązków. Wynagrodzenia zawsze na czas nie było żadnych opóźnień. W firmie panuje koleżeńska atmosfera.

A to wynagrodzenie to duże u was można dostać? Bo reszta brzmi super :)

@Ewa

Narazie nikt nie narzeka. Wszyscy pracują po kilka lat.

Renata

A co do tych obowiązków to bywa czasami ciężko? Ludzie pomagają sobie może wzajemnie? Jednak spoko jest czuć wsparcie :D I tak właściwie to o co chodzi z tą niewypłacalnością, o której tu pisali kiedyś?

Były klient

Omijać z daleka. Zostaliśmy (usunięte przez administratora) Szukamy osób poszkodowanych.

@Były klient

My również mamy problem z Kap-Term. Próbujemy odzyskać pieniądze. Kategorycznie przestrzegam przed tą firmą. Wg. mnie długo nie pociągną w ten sposób. Pan Prezes jest niewypłacalny, nic na niego nie stoi. Podaj jakiś namiar.

@Klient

Najwyraźniej konkurencja ma nieczyste sposoby na mieszanie firmy Kap-Term z błotem. Wszystko co zostało napisane przez tego niby klienta zostało zweryfikowane. Opinia z 27.02.2021 jest fałszywa i jest to nieuczciwa gra konkurencji. Firmy, które nie radzą sobie ze sprzedażą powinny zabrać się za uczciwą sprzedaz a nie mieszanie z błotem.

@Były klient

Proszę o ujawnienie się poszkodowanego Byłego Klienta. Na pewno znajdziemy rozwiązanie w jego sprawie. Negatywne opinie dodawane przez niezidentyfikowanych Byłych klientow na pewno dały im chwilowa satysfakcję z oczernienia kogoś kogo pewnie nigdy nie widzieli. Także jeśli "Były klient" ma odwagę się ujawnić to zapraszam do firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kap-Term Sp. z o.o. - Markowszczyzna

Kap-Term Sp. z o.o.