Opinie o Smartney Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Smartney Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Smartney Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smartney Sp. z o.o. w Warszawa

DaSie

Zauważyłam, ze od pewnego czasu, że odchodzą od nas ludzie z różnych zespołów - owszem przychodzą nowi ale panują głosy, ze firma nie robi nic aby zatrzymać obecnych pracowników.. W zespole w którym jestem panuje świetna atmosfera ale niestety coraz częściej da się odczuć to, że firma o nas nie dba- „nie Ty to przyjdzie kto inny”. Bardzo demotywujące

Maja

@rr pewnie na stanowisko Analityk Finansowy, albo Analityk Biznesowo-Systemowy, bo na te dwa Smartney teraz rekrutuje ludzi. Na marginesie - może ktoś się podzieli wiedzą o widełkach zarobkowych na tych stanowiskach? Ogłoszenia ich nie zawierają. A ogólne zasady rekrutacji są tutaj: https://www.smartney.pl/kariera

rs

Nie polecam, cały dzień sobie przestawiłem żeby uczestniczyć w spotkaniu rekrutacyjnym a nikt nawet nie zadzwonił z informacją, że spotkanie się nie odbędzie. Jeżeli mają takie podejście do kandydatów, współczuje pracownikom...

@rs

Cześć! Przykro nam, że czujesz się rozczarowany. W swoim wpisie zapomniałeś napisać, że o odwołaniu spotkania nasz HR'owiec dał Ci znać mailem - z naszego doświadczenia, to preferowany przez kandydatów sposób komunikacji (bo zazwyczaj biorąc udział w rekrutacji pracują w innej firmie i nie zawsze mogą rozmawiać - a odebranie telefonu / maila / sms'a na smartfonie jest równie szybkie i intuicyjne). Pisząc do Ciebie nasz HRowiec podał też powód odwołania spotkania - szkoda by było ciągnąć Cię niepotrzebnie. Pewnie mógł również zadzwonić - ale Ty mogłeś również sprawdzić swoją pocztę. My na pewno będziemy w przyszłości bardziej uważać na takie sytuacje. Pozdrawiam, Maciej

rr
@rs

Na jakie stanowisko?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Smartney Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Maciek

Hej! W Smartney nadgodziny są dodatkowo płatne lub można je odebrać jako np. dzień wolny

Królewna
@Maciek

Hahaha, zadaniowy czas pracy o zapomnij o tym co pisze kolega powyżej

Firma Smartney Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Ekspert ds. Compliance. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lukasz

Witam jakie są zarobki w firmie ? Średnie dziękuję za odpowiedź góry

@Lukasz

Cześć! To jedno z tych pytań, na które raczej nikt nie odpowie. Gowork też zdaje się zabrania podawania kwot w komentarzach, bo zazwyczaj je moderuje. Niemniej, nie słyszałem, żeby ktoś był niezadowolony. Najlepiej chyba będzie, jeśli po. prostu zaaplikujesz i zdecydujesz na kolejnym etapie - jak. poznasz widełki wynagrodzenia. Pozdrawiam, Maciek

PA

Hej, 2 pytania: 1. Czy w Smartney obowiązuje dress code? 2. Jak się współpracuje z przełożonymi? :)

@PA

Hej! Nie, dress code nie obowiązuje. Ani nie obowiązywał przed pandemią, ani nie będzie obowiązywał w przyszłości. Jeśli chodzi o współpracę z przełożonymi, to pewnie zależy od samych ludzi. Mi się pracuje świetnie, nie słyszałem też od nikogo narzekań - ale też mogę nie wiedzieć wszystkiego. Mamy dość płaską strukturę organizacyjną, więc niezależnie od stanowiska w ogóle nie czuć dystansu ;)

Jolanta

Cześć, niżej padło pytanie o to czy pracownicy chętnie uczestniczą w integracji a ja się zastanawiam czy w Smartney w ogóle organizowane są jakieś spotkania/wyjazdy integracyjne? Oczywiście chodzi mi o okres poza pandemią :) Jest coś takiego w firmie? Jeśli tak to jak często się zdarza?

@Jolanta

Hej! Oczywiście, są! Celebrujemy wyniki, obchodzimy urodziny czy święta, zdarzają się niespodziewane wyjścia. Mamy już w planach pierwszą integrację pandemii. No i niedawno udało nam się pointegrować zdalnie - razem z wysłanymi do pracowników niespodziankami.

Jaki jest wkład kierownictwa Smartney Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

AgaW

Żaden

Sara

Witam, jakie godziny pracy obowiązują u Państwa na stanowisku Specjalista ds. Back Office? Czy praca jest również wykonywana w weekendy na tym stanowisku ? Dziękuję za odpowiedź :-)

Nowa

Firma genialna, czuć, że to start -up: nowoczesna, przyjazna, genialni ludzie. Dla niektorych jedynym minusem moze byc lokalizacja, bo na Krakowiakow, ale mi akurat pasuje. Polecam!

EuGeniusz
@Nowa

Widac, ze powyzsza opinie napisal genialny geniusz z genialnej firmy ze zla lokalizacja. Genialnie :-)

Zbigniew
@EuGeniusz

Nie bardzo zrozumiałem sens Twojej wypowiedzi. Nowa chwali firmę i to, że jest przyjazna dla pracowników. Co ty możesz napisać o zatrudnieniu? Każda opinia jeśli jest obiektywna i merytoryczna sporo wnosi do wątku, więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

EuGeniusz
@Zbigniew

Przeciez ja tez chwale. Same pozytywy pojawily sie w mojej wypowiedzi, no moze poza ta nieszczesna lokalizacja. Genialna firma, zatrudniajaca geniuszy. Genialnie.

Czy jest szansa rozwoju w firmie?

Filip

Może macie jakieś informacje o firmie i ewentualnej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Smartney Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Smartney Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smartney Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smartney Sp. z o.o.?

Smartney Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ogrodowa 58
    00-876 Warszawa