Opinie o Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o. w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o. w Bielany Wrocławskie

Amadeusz Nowy wpis

Mistrzowie manipulacji i amazonskich sztuczek. Masz zapierniczac za (usunięte przez administratora).. Brak kultury i smętna atmosfera, a kierownictwo.. Hhiiiiii do ząbki z Ukrainka. To wasze miejsce. Wszak. Nie polecam. Trutnie i debilki. Ale kier to lubi.. Nati.

Monika Nowy wpis

@nie a ile trwa okres wypowiedzenia?

Czy w Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

nie Nowy wpis

Nie, od początku jest umowa o pracę.

P.

Kompletnie nic złego nie mogę powiedzieć o pracy w tym oddziale firmy. Płacą, premia wszystko na czas. Atmosfera na 5+, zarówno wśród zespołu jak i kierownictwa. Poniższe negatywy pisali chyba jacyś frustraci, albo osoby które nigdy tu nie pracowały- brak jest UK na magazynie.. Odkąd pracuje, na magazynie nie zmienił się ani jeden wózków.

Brałeś udział w rekrutacji do Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Oj nie

Nigdy i niepolecam. Warto znał normalna firmr. Polecam toyote

Aleksander
@Oj nie

Dlaczego nie polecasz? Powiedz co na to wpłynęło?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

weneg

Po 3 miesiącach umowa na czas określony na dwa lata, później na czas nieokreślony

Również aktualnie pracuję w oddziale Bielany i wszystko jak najbardziej w porządku i na czas.. za I nie ma żadnego pracownika z uk..

Obecny pracownik

Wszystkie poniższe opinie to jakieś nieporozumienie. Pracuję w tej firmie w oddziale Bielany i wszystko jest w porządku, płaca, premie, atmosfera. Polecam.

Nie dla tej firmy

Atmosfera pracy pod psem. Same nieroby i ta kadra. Oj masakra.

No no!!!!!!!!!!

Sąsiada za między nie możesz utrzymać w pracy. UKRA NAWET UCIEKA Z RUSS.....OLANDU.20 tyś Mac to za dużo (usunięte przez administratora) W biedrze,to jest twój luz kraina.. super asystenci bez kompetencji..dla czego Was tam dalej trzymają?? Bede zgadywać.....nie można nawet zrobić przerwy na papierosa bo premi brak.

Za Taką Kasę SA Firmy Normalne A I Tak Później PREMI Nie Będzie Bo Norma Jest OJ Duża. W SOBOTY TRZEBA PRZYCHODZI C BO PO PREMI JAK ODM LUB NIE PRZEDŁUŻA UMOWY

Nie.!!!!!!!!!!!!!!!

Kierownik przeklinać jak szewc i to ma być motywacja.... Nigdy już nie wrócę do tej firmy. Nie pracujecie dla nich.. Lidera tez kłamie na potęgę. Widać że wychowana w amazo......

Czytaj dokladni.NIE WARTO

Pracowałem 3 tyg i szybko szukałem nowej pracy.znalazłem normalną firmę gdzie szanuję się glos pracownika a nie,jak u rusśska.Masz zapierniczac bo umowy Ci nie przedluze.TA FIRMA TO (usunięte przez administratora) WIELKI WRAZ Z KIEROWNICTWEM.KADRA Z UKR...INY

tom

Co wiecie o firmie Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o. w miejscowości Bielany? Niedlugo mam rozmowe o prace na wozek widlowy . Jakies opinie jak wyglada ta praca od wewnatrz ?

M
@tom

Porazka

Kuska
@tom

Ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) premia na trzy miesiące a później jej brak praca jako pracownik magazynowy a nie operator Wózka Widłowego praca również w soboty, jak nie przyjdziesz nie zobaczysz premi a jeśli przyjdziesz to i tak jest do odbioru

Nie dla tej firmy

Nie warto..(usunięte przez administratora)Itaka jest prawda

Nie

Warto szukać lepszej firmy.. To jet denko.

RODO

Nie polecam

RODO

????

Zostaw merytoryczną opinię o Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Xpo Supply Chain Poland Sp. z o.o.