Opinie o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LS Ev Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Marek S.

Szukamy inżynierów, techników specjalistów, zapraszamy, z waszej branży szukamy dobrych fachowców

Okolica

Czytałem wasze ogłoszenia, praca wydaje się fajna z nowoczesnym sprzętem, wystarczy że jednego przyjmiecie a ten ściągnie resztę coś wartych inżynierów, ale warunek jeden fachocim się płaci a nie jak w LG ikach że chcą mieć koreance fachowców za 5500 brutto

Ala Curly

My z DDZ to lipa bo daleko ale nasi koledzy ze Świdnicy lub Świebodzice to mają fajne możliwości , czytałam ofery wasze praca interesująca, odezwijcie się a na rozmowę przyjadę i wezmę kolegów

Main37

Chce się do was przyjąć do UR. Kolega mi mówił że praca lekka czasami cała zmianę nie ma interwencji i siedzi się w pokoju zamykanym na kartę. Nikt nie wejdzie nie weryfikuje . Dla mnie super warunki ale zbyt piękne. Tam gdzie pracowałem mieliśmy stolik na hali i wózeczek narzędziowy. A warsztat był tylko jako magazyn lub do napraw grubszych rzeczy mam pytanie to prawda czy chce .ie tylko zgarnac zeby dostac nagride za polecenie pracownika .

@Main37

Nagroda to za polecenie pracownika biurowego .

Łucja
@Jpeg

To szkoda, a tak z ciekawości to ile kasy za polecenie przysługuje? W ogóle to ktoś pisał, że dla obcokrajowców jest tylko umowa zlecenie, czy to znaczy że polacy dostają UoP?

@Łucja

Def: Pracownik biurowy to Polak z umową o pracę. LS poszukuje pracownika biurowego. Ktoś poleca, Ktos spełnia wymagania i przepracuje 3 pierwsze miesiące próbne i dostanie normalna umowę o pracę to ten polecający dostaje 500 zł, nie wiem czy brutto czy netto, pewnie brutto bo to sknery.

Hr
@Łucja

Za polecenie 1000 PLN. Agencje pracy umowy zlecenie , polscy pracownicy różnie pierw na czas okreslony pozniej umowy na stałe ale te czasowe bywa że się nie przedłuża , koreanski zarząd nie chce dawać na czas nieokreślony

piec

jak ktos się nie boi to w nowej wsi wrocławskiej jest robota , stawka i to najlepsze do 6100 brutto .

Firma LS Ev Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu (mechanik – elektryk). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Harris ddz

Szukamy technika UR jeśli szukacie lepszych warunków to zapraszamy zaoferujemy więc niż macie obecnie . Również techników liniowych zapraszamy zasady tak jak wyżej. My płacimy i doceniamy .Nie jestemy z Koreanskim kapitałem.

Uer
@Harris ddz

Spokojnie już dawno cV wysłane tylko się odezwijcie, polece swoich kolegów czy nawet kilku liniowych. Dzisiaj płacić trzeba bo ostatnio szukam pracy to w Dzierżoniowie jest dużo ofert na utrzymanie ruchu czy technologie jako Technolog. Technik . Nawet na stanowiska magazyniera za 5500 brutto są.

Były Harris
@Harris ddz

Irek jakie ty glupoty tu wypisujesz. Jak wy płacicie i doceniacie to dlaczego pracowników szukasz buahaha

Jaz LS

Jest na stefie w ddz taka jedna firma produkujaca do automotive że w momencie kiedy Polakowi się kończy ostatnia umowa na czas określony i ma dostać już " normalną " to obcokrajowy szef "zwalnia" mimo że do tej pory nie było zarzutów do pracy ww pracownika . Najlepiej jak by wszyscy byli zatrudnieni przez agencje i pracowali na wezwanie przez telefon za 14.50 zł brutto . Mówię wam unikajcie tej firmy nie chce pisać nazwy ale sami wiecie .Są plany zgłoszenia do gazety takich praktyk niech ddz wie co w Polsce robią takie firmy .

jacek n
@Jaz LS

ciekawe co to firma , dobrze ze ja w lsev pracuje i nie narzekam kasa kazdego 10 na koncie, jak masz problem u siebie w tej firmie to zapraszam szukamy do UR

Lider lg

No panowie nadszedł czas że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa nie ma młodszego technika starszego czy lidera wszyscy mamy tak samo. Więc jak teraz jakiś chucuł przyjdzie po pomoc bo problema , pokażcie mu aneks że jesteście tacy sami jak on " technik " i ma sobie radzić . Pierwszy zakład w historii który nie wyróżnia pracowników pod względem zaangażowania i wiedzy . Każdy wie że jak jest lider to on jest więc zmuszony do pomocy innym. Skoro go nie ma i każdy jest równy więc sami rozumiecie . Od dzisiaj każdy śmiga na swoją linie a nieudolnych zostawić niech sobie radzą.

Honorata
@Lider lg

Co to znaczy, jakąś zmianę Wam wprowadzili? A finansowo też wszyscy jesteście równi, lider, technik starszy czy młodszy?

Natalia
@Honorata

Oczywiście, że nie, starsi technicy i liderzy mają zostawione dodatki, które wcześniej dostawali, z tym że teraz mają mniej obowiązków.

RulmecaUl Zielona

Szukamy inżyniera firma Rulmeca już mamy technika od was i wiemy że pracownicy działu technologii od was mają dobra renomę aczkolwiek niekoniecznie w LS. Jesli szukasz stablinosci pieniędzy godności odezwij się.

Złość

Dlaczego mówicie tylko o problemach Polaków a nie słowa nikt nie mówi o niewolnickich warunkach pracy dla Ukraińców, Filipińczyków etc? Oni są traktowane jako (usunięte przez administratora) w tym zakładzie. Tylko śmieciowa umowa i to jest wszystko! Nie ma stałego grafiku pracy, nie ma normalnych warunków zamieszkania, żadnych urlopów, chorobowych. Ukraińcy muszą odpracować co najmniej 240 godzin w miesiącu, ale często nie dostają ich, a tylko są jakieś 120 godzin, bo "kierownictwo" nie daje rady aby zrobić zrozumiały grafik. Jak można przeżyć na te grosze? Wszyscy kłamią! LS kłamie, agencji kłamią i kradną, wykorzystując brak wiedzy i możliwości. Czy naprawdę myślicie, że można przeżyć za 16 złotych na godzinę? I za wszystko mają kary! To o takim wsparciu chodzi?

@Złość

Polacy jak wyjeżdżali na zachód mieli tak samo. Również za grosze wykonywali pracę do której np Anglik by się nawet nie schylił. Polacy w jakimś stopniu odbudowali swój kraj i próbują w nim jakoś przetrwać. Wy tu jesteście jako tania siła robocza, tak jak my kiedyś u Niemców na szparagach. Macie trzy wyjścia: ogarnąć swój kraj i budować w nim dobrobyt, pracować jako tania siła robocza w Polsce i nie narzekać, wyjechać dalej na zachód i tam szukać szczęścia.

Oferta
@Złość

Przyjmiemy technika procesu , szukamy pracownika, proszę się zgłaszać.

Ona 26
@Jpeg

Czy ty chcesz unormować łamanie prawa? To że Polacy jeździli i dawali się lub dawałeś się wykorzystywać to twoja sprawa . To że kiedyś nie myto rąk nie znaczy że teraz też nie myjemy, kiedyś nie była pasów bezpieczenstwa a teraz sa nakazane .

Honorata
@Oferta

Ale to jest poważny wpis, czy jakaś drwina z tego, co Złość pisał? Bo jeżeli to jest oferta pracy z firmy, to chyba dobrze byłoby napisać szczegóły, płace, wymagania itp. Jaki technik procesu zgłasza się na tak sformułowane ogłoszenie?

Co się dzieje z technologią? zwolnienia wśród techników?

Zwalniać się
@Anonim

Tak zwalniają się, jeszcze 3 lub 4 odejdzie po Adrianie w niedalekiej przyszłości.

@Zwalniać się

Szefie czy ty o nas walczysz?

J
@Zwalniać się

Jeszcze jeden z techników płyszczy wypisuje na kanale o przeszkolenie techników z wymiany akrylu sam sobie strzela w kolano nie wie co to jest komunikator tak się to nazywa liderowanie (usunięte przez administratora) A po nim tyle problemów jakoś nikt niepisze co robi awas może tak zakas palenia dla techników liderów dla tych którzy donoszą ale (usunięte przez administratora)

Walczysz o nas?

Liniowy
@Wypatrywacz

Po co o was walczyc, sami sie wystrzelicie

Katarzyna caryca
@Liniowy

Kto niby ma walczyć posłanicy Koreańczyków i jedna super liderka która notorycznie wypisuje na techników do Korei na kakalo żenada zaco popieracie wynagrodzenie za pisanie donoszenie przeczkole(usunięte przez administratora)

jeden z techników
@J

Donoszą ?? serio ?? jeśli nie potrafisz zmienić akrylu tak jak się należy to chyba potrzebne Ci szkoleni- nie sądzisz pajacu?? ile razy można wypisywać na grupie i się prosić Ciebie lub twoich kolegów żeby robić to poprawnie??? ile lat tu pracujesz? ile razy akryl wymieniałeś - jak coś robisz to rób jak się należy a nie na od pierdziel... A jeśli po mnie masz tyle problemów to powiedz mi to w oczy, albo wpisz do raportu (jeśli jaj nie masz) (usunięte przez administratora)a nie wypisujesz opinie na necie, a potem na przekazaniu zmiany rękę podajesz i udajesz że wszystko gra - ŻENADA

J
@jeden z techników

Sami się wykończycie (usunięte przez administratora) A po akrylu pozałatwiaj miedzy technikami A nie cała Hala wie panie lider po tobie różne rzeczy słychać ale jakoś nikt niepisze jak (usunięte przez administratora) laser na BNW troszkę pomyśl zanim napiszesz raport ba kolegów

polo

po co ?

Jak to
@Anonim

Pytasz co się dzieje , każdy chce być normalnie traktowany inni siedzą 8 godzin netflixy , pizza i inne kebaby. a drugi jest ścigany za wszystko.daletegonnqsze techniki masowo odchodza w innych formach technik to technik czy to ur czy liniowy

Tech

Zwalniają techników z technologii?

Krzysztof
@Tech

Hmmm a skąd to info masz niby, czemu pytasz? Takie plotki chodzą po firmie? Czemu by mieli redukować?

Tech
@Krzysztof

Zwróć uwagę że to jest pytanie.

Ras

Śmiejecie się, ale dzisiaj mamy wsparcie naszego inżyniera na VW to był dobry wybór

@Ras

Zwolnić tych polskich inżynierów i tylko Ukraina my się staramy my się przypadalmy

Jpeg

Wy się lepiej o swój kraj postarajcie, jak tacy mądrzy jesteście. Ludzie bez własnego kraju mają czelność się wypowiadać i cwaniakowac. Ojczyzna wzywa, młodzi, zdrowi silni ludzie . Jedzcie walczyć za swój kraj, budować go od nowa,. Potraficie tylko gadać a jak jest problem to lecicie o pomoc

LS
@Jpeg

Zgadzam się! Siedzą i gadają, ukrywając się pod spódniczkę u swoich Bab! Po prostu zwykle tchórzy))) A jeśli byli by naprawdę dobrymi fachowcami to i na Ukrainie też sobie jakoś poradzili. Ale Polska daje szansę wszystkim.

Info

Wszystko zasługa kierownika Maślany- a z podwyżki za wypracowaną normę, pozostała dla nas tylko podwyżka normy. Potrafi tylko rządzić się swoimi sługusami inżynierkami, a jak problem to siedzi skitrany w biurze do 20 przy zgaszonym świetle, ile można patrzeć w kamery i tabelki -od tego nic się nie polepszy w tym zakładzie. Trzepie nadgodziny nic nie robiąc a z Ciebie wyciśnie ile można a na koniec zwolni.

Lider

Dno, dla kierowników liczy się tylko kto komu liże (usunięte przez administratora) awans nie dla Polaków, niestety jesteśmy dla biur nikim, ostatnie wydarzenia jasno pokazały gdzie ma się Polaków, ludzie ewakulujcie się żeby nie było niespodznki jak na drugim zakładzie

@Lider

Na drugim zakładzie był gościu co ich poinformował podobno i dużo uciekło wcześniej przed tym co podobno czeka też zakład pierwszy.

Kkk

Co z Technologią, napisz co słyszałeś? Może ktoś wie coś więcej i poznamy odpowiedź. Zbyt ogólnie napisane .narazie to wielu się zwolniło z tego działu.

Ona
@Kkk

I jeszcze kilku odejdzie

@Kkk

Kto niby się zwolnił? Siedzą wszyscy w biurze i na hali? Kto niby odszedł?

Pytasz kto ?

Kilku ukraińskich techników, jeden polak z wolkswagena się zwolnił, i kilku szuka pracy

Tylko
@Pytasz kto ?

Tylko kilka osób w biurze jak przykleieni reszta tak samo od góry do dołu przy stolkach

Limon
@Pytasz kto ?

Ukraina to norma A Polacy powoli zaczynają zasłaniać się jak się ich nie docenia

onaoana

Tak prawda, najlepszy technik z volkswagena został inżynierem naprawdę mu się należało , może w końcu coś ruszy , ma szkołę, wiedzę i ludzie chłopa chwalą więc może ktoś kto zna procesy od podstaw coś poradzi na nasze problemy ,

@onaoana

Ci z biura pasywni nie ulepszają tylko narzekają zamiast działać dobrze może wygryzie te biurwy

galareta
@Wypatrywacz

słyszałam jaką porażkę Pani wielka poniosła na bawarce, podstawowe procesy nie ustawione , a podobno wczoraj przyszedł technik i ustawil to co Inżynierka nie zrobiła od roku.

Ona vww
@galareta

Max na BMW coś ustawił ?on z wolkswagena przecież.

Lidia
@Ona vww

Max to inżynier, jakas plotka i tyle

Ls
@galareta

Chyba pisze sam tu ten co to ustawił k u co tu się dzieje w tym zakładzie samo ocena i uchwalenie się dziecinada panowie i panie

Ls
@galareta

Ten co to ustawiał to nie sam A się chwali i wypisuje tu chyba chce dostać izyniera w taki sposób haaa

Le

Że co pisz po polsku!

Bu
@Ls

Tak to ja ustawiłem wam laser na SMT , no thanks

jana
@Ls

jak ty to piszesz nie wiem o co chodzi , o kogo i w jakiej sprawie ,

kierownica

dla mnie kasa dobra jako sperwajzorka 5600 brutto , firma fajna ludzie super warunki spoko

Polak

Polak Polakowi wilkiem i kłody pod nogi rzuca , nic dziwnego że rosjanina awansowali a na liderów liniowych biorą ludzi z Ukrainy , Polacy są tylko t3chnikami

Jogi

O super jest forum aktywne, ja też tu od 10 mięsie i pracę w labie sobie chwalę

Super firma , dodatki, kasa na czas i fajny grafik mi się podoba , nie słuchać zrzedow

666tez

Jest jedna baba w tej firmie która mnie w (usunięte przez administratora) wiadomo. Wielka stopa zero kobiecości, powiem jedno nie zbliżaj się do mnie nigdy nic dobrego w kontaktach z tobą nie wychodzi , zawsze co innego mówi a co innego koreanskim panom . Lepiej zwolnic się z podniesioną głową.

Zostaw merytoryczną opinię o LS Ev Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Ev Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 449.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 429, z czego 34 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 366 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Ev Poland Sp. z o.o.