Opinie o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LS Ev Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Inżynier Produkcji?

Beata

Już tak pracowali? Aktualnie tak nie pracują? W każdym bądź razie dobrze wiedzieć, że praca zdalna na tym stanowisku jest możliwa. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc pracować zdalnie?

off

vw zapowiada cięcia i program oszczędnościowy w Niemczech, pod Opolem ionway otwiera zakład produkujący dla vw jakieś jagody dla elektryków , to tyle w temacie

Magta

Dobrze ze pracuje w LS nie widać tutaj kolesiostwa ani próby załatwiania pracy po znajomości np z kierownictwem .W starej firmie kierowniczka załatwiała pracę Ukraińcowi z którym flortowała lub na jakieś wycieczki jeździła ,nawet doszło do tego że postanowiła zwolnić polskiego mistrza żeby swojego ukraińskiego przyjaciela wrzucić na jego miejsce , albo zwalniala polskich ustawiaczy żeby swoich ziomeczkow z ukr na ich miejsce wrzucać. Pisanie skarg przez nią na Polaków było na porządku dziennym aby tylko haka znaleźć zwolnić i swojego " przyjaciela "wrzucić na jego miejsce .No ale dobrze ze ja w LS pracuje i tutaj nie ma takich warunków lubie tu pracować fajna firma pracownicy sa w porządku.

Co myślicie o stanowisko Inżyniera Jakości? Umowa o prace jest na start, tak? A jeśli chodzi o stawki, to jakie kwoty oferują? Potem można coś więcej wynegocjować, czy raczej pierwsza kwota ustalona to, że tak powiem — beton?:) Zdolności analityczne czy znajomość PPAP, PFMEA, SPC jak weryfikują podczas rekrutacji? Jeśli chodzi o obowiązki, to jak to wygląda? Często jest się w roli szkoleniowca?

Firma LS Ev Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu (mechanik – elektryk). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Skosnik

Chiny znalazł sposób na cła za swoje samochody które Europa im narzuca , koncern BYD będzie pudowal fabryki w Europie na Węgrzech postawia pierwszą, nasze elektrowozy są drogie ich tanie , i zdobywają po 5 gwiazdek w klasyfikacji europejskiej

Nie interesuje? A czy powinno? Ja to chciałem się dowiedzieć jak u was teraz planuje się produkcje a tym bardziej jak się na niej samej zarabia. Czy do biura były w tym roku prowadzone nabory w tym zakresie? Wiem ze z rok temu publikowaliście na takim portalu ofertę dla specjalisty ds. produkcji. Opiszecie mi nieco szerzej warunki?

Malena

Mamy specjalistę do spraw produkcji , pani sobie radzi , ma biurko laptop samochod do dyspozycji i zamawia różne przedmioty kupuje jeździ

Office

Będzie zebranie zmiany organizacyjne , ograniczenia liczby operatorów, w ich miejsce technicy do pracy jako operatorzy , cięcia w UR, polakie superwajzorki do redukcji ktoś się dopatrzył ze nic nie wnoszą do produkcji ani na jakości ani na maszynach się nie znają, wypełniają raptem 3 formatki może to robić byle liderka liniowa albo technik . Inżyniery do redukcji jednemu się zabierze żeby innym dać.

Rekruter
@Office

Jaką ważna funkcje u Was w LS pełnią osoby na stanowisku kierownik, mistrz, supervisor produkcji ? Czy to stanowisko jest niezbędne do zachowania ciągłości produkcji ?Czy te osoby mają odpowiednie kompetencje szkoły doświadczenie w ustawianiu maszyn procesu lub parametrów? Czym taka osoba się zajmuje na tak ważnym stanowisku?

Ur

Proszę napisać o tych ciekawych wydarzeniach z 2 lsa , czy to prawda że odeszli wszyscy technicy liniowi a linie stanęły , zakład stanął bo nie ma komu ogarniać procesów?

@Ur

Ale to te osoby same odeszły czy zostały zwolnione? Bo trochę sprzeczne informacje tu czytam. Z jakiego powodu wszyscy technicy odeszli, to nikt teraz tego nie obsługuje? Wiadomo czy jakieś rekrutacje mają ruszyć niedługo w związku z tym?

Brawo

Zaoszczędzono na prądzie przez weekend 378 zł, wyłączając główne zasilania a straty przy uruchamianiu ze wszystkich linii , liczyłam niewyprodukowane targety 48 tys ,

Dżand
@Brawo

Dopiero teraz widać jak błędem było pozbywanie się tech liniowych a janek myślał że zaoszczędzi

Target
@Brawo

Ale jak nikt nie chce kupować elektryków, to po co ci robić targety? firma ma mieć kasę za sprzedaż, a nie wyrabiać targety. po rozpoczęciu wojny przez Rosję, już nikt nie nakręca biznesu elektryków, bo w parlamencie europejskim zatrzymano sztuczne pompowanie potrzeby elektryków jako rozwiązanie na wszystko. przekupieni przez Ruskich politycy parlamentu europejskiego, czy również ze wschodu sponsorowani zieloni już swoje zrobili - 2035. bogatsi i mniej rozumni elektryki już kupili, które będą użytkować dłuższy czas, czyli rynek odbiorców już się nasycił. kto ma teraz kupować drogie elektryczne hulajnogi z 4 kółkami, nakręcać twój target? w lg już ludzie odchodzą bo nie ma nowych biznesów, a te co niby nowe to takie których początek miał miejsce 2 lata temu i są tylko w zamian za stare. Zamiast liczyć jakieś wymyślone straty zacznij liczyć co będzie dalej.

Donald
@Target

Nie filozofuj to nie problem targetów czy polityki odnośnie elektrycznych aut bo te raczej będą produkowane naraoz3 jest chaos informacyjny jednego dnia piszą że to porażka żeby dwa dni później czytać jak buduja kolejne 3 zakłady w Europie bateri i komponentow do nich . Pytanie kto u nas i liczył wartość naszej produkcji skoro słyszymy ze ls dokładał do lrodukcji ?? Jesli to oczywiście prawda . Po drugie jak są skonstruowane umowy? bo w takim przypadkach to normalnie dla firmy są odszkodowania i LG powinien płacić kary Lsowi za niezrealizowane zamówienia, zlikwidowane przed czasem linie .Tylko czy kuzyn kuzyna oskubie ?

Fajno będzie

VW w Nysie stawia fabrykę komponentów i baterii do elektryków za 2 mld euro do 20230 roku ma robić wiecej niż obecnie LG .

Elka

Jeszcze przez dwa dni można składać cv jako technik utrzymania ruchu (mechanik – elektryk). Napiszcie, o co chodzi z tą paniką? Będą zwalniać? To czemu by szukali człowieka na UR? Już ja sam nie wiem, o kim Wy piszecie, bo tu się różne nazwy przewijają.

Pracodawcy

Do naszego JoysonQuin w w-ch szukamy inżyniera procesu welding assembly. Wiemy od osób które przyszły do nas z LS na rozmowę o pracę że macie dobrych inżynierow i techników. Zapraszamy u nas znajdziesz stabilność i pewność zatrudnienia .Nie zwalniamy po okresie próbnym jak u was.

LGes

Ale zawsze tak było LG staje robią serwisy to i LS staje tylko czego taka panika w zakładzie skoro to nie zależne od nikogo w ls .

Marii

Po ostatnich rewelacjach u nas , złożyłem do LG , technik do spraw systemów wizyjnych Pani rekruterka zadowolona , wezwała mnie poza kolejnością na rozmowę. Jednak Ewela wiedziała co robi uciekając z tego (usunięte przez administratora). A u nas trzeba wiecej aut służbowych i apartamentów we Wrocławiu do skosnych codziennych obiadków w restauracji na koszt firmy i kart paliwowych . Ludzi kierownik chce zwalniać za brak spiętych włosów i zapiętej kurtki takie info na grupie dostaliśmy. Ale żadnej odpowiedzialności dla biurowych za przestoje produkcji bo brak tacek, boksów lub nr zleceń a innym się wylicza każdy postój bo komp sie zwiesił . A co z gościem który nie potrafił obliczyć wartości naszych komponentów i często były sprzedawane tak że było brak zarobku ?

Biurowy
@Marii

Oj to są szczegóły 3 zmiany postoju (ok 70 k) w plecy bo brak tacek , nie czepiaj się

Ona

Jest super ja dostałam podwyżkę 1000 brutto i nagrodę za osiągnięcia, są nowe inwestycje nowe maszyny nie siejcie plotek

Olcia
@Ona

Wow....to niezła ta podwyżka, ale tylko Ty ją dostałaś, czy inni pracownicy też? I czym się takim wykazałaś, że docenili Twoje osiągniecia? To Twoja pierwsza podwyżka u nich, czy już któraś z kolei? A ta nagroda to w jakiej postaci? :)

Ona flexik

Kolejny artykuł o stelantisie że opracował swoje koncepcje i patenty, coś mi się wydaje że lg i ls straci niektóre projekty z tej grupy motoryzacyjnej . A już teraz są postoje

RMK LOGISTYK
@Ona flexik

Miejmy nadzieję że może ktoś wreszcie się kapnie że to nie jest zakład pracy tylko zwyczajna PRALNIA. Bo to Co się dzieje w tej firmie to w normalnym zakładzie jest nie do pomyślenia. Inwentaryzacja jak wyjdzie dobrze to trzeba ją powtarzać co dziennie do momentu aż wyjdzie źle i wtedy jest gitara. Ale mimo tego że żółte pany to kuuttaassyy i bajzel totalny to miło wspominam tą Pralnie. I jak bym miał okazję to chętnie bym tam wrócił ze względu na ludzi bo jak ktoś daje się lubić to miło rano wstać i przyjść do PRACY. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Ewe...na
@RMK LOGISTYK

Tak masz racje co do ludzi, Polacy pracujących na produkcji to spoko ludzie jedni z leprzych z jakimi miałam doczynienia. Szkoda tylko że skośnie tak rządzą podcinają skrzydła wszędzie cięcia zakazy, monitoringi i przeglądanie nagrań żeby haki szukać , mamy teraz duzo problemów na liniach to Jank nie płaci inżynierom żeby np w sobotę jakiś przyszedł i coś ustawił usprawnił, stoimy często czekając na inżyniera bo ten zaczyna pracę o 8 bo szkoda zapłacić takiemu za wcześniejsze przyjście. Kontrola jakości dopuszcza sztuki które do niedawna odrzucaliśmy jako NG i każą z tego produkować bo Pany tak kazały.Tylko czekam aż reszta zacznie się zwalniać.

Qc
@Ewe...na

Tak standardy się zmieniają są nowe wytyczne , nie każdy zna szczegóły i dlatego wam sie wydaje ze cos jest źle.

Maria

Pracuje tu dwa lata i jest dobrze , wszystko zależy gdzie trafisz na jaki dział, linie, maszynę, pod jakiego zarządzającego inżyniera. Pracowałam u każdego i są widoczne różnice . Ogólnie jest spoko.

Janek

Firma fajna rozwojowa , jak ktoś się wyróżnia to mozna karierę robić

Pracownik LS

Bardzo dobra firma ! Wszystko na poziomie !

Jurant

Jak to jest wy tam z góry, że my na dole zwykli pracownicy tyramy na dwie na trzy linie,masa dodatkowych obowiązków a was tam u góry tak samo? Zwolnić połowę, biurka złączyć i do roboty. Skoro my możemy zasuwać ponad stan, to wy nie możecie? Wprowadzacie nam normy takie, że wy po jednej zmianie mielibyście dość, a rodzinie to byście odradzili taką pracę jaką nam zorganizowaliście. Ludzie wartosciowi odchodzą. Grafiki zmieniane kilka razy na godzinę, ludzie z pracy odsyłani do domu żeby tylko nie zapłacić produkcja odwołana bo żal zapłacić technikowi 200 zł a w tym czasie linia zarabia kilkadziesiąt tysięcy .Szastanie zmianami a to 4 bryg a to 3 zm a to 6razy po 12 godz lub 2 tyg bez przerwy praca żeby we wtorek brakło pudełek itp . Planiści itp żadnych konsekwencji nie ponoszą tylko nas na dole się redukuje przez błędy Korei bo ktoś źle obliczył wartość komponentu. Praca fajna ludzie spoko nawet u góry jest kilku spoko ale tak to zero zarządzania u reszty. Kierwoniczki robią zdjęcia przez szyby z ukrycia bo ktoś stanie .Jakiś (usunięte przez administratora) czy co ?

John
@Jurant

Widzę, że chyba spory chaos jest na produkcji z tego, co piszesz. Ja właśnie na produkcję rozważałem aplikować, a teraz po Twoim wpisie to się mocno zastanawiam. Często jest tak, że pracownicy odsyłani są do domu? Czy za te godziny, gdzie nie pracownik nie pracuje jest mu chociaż płacone? Piszesz, że praca spoko na końcu ale nie wymieniłeś, co w sumie na plus oceniasz. Ile tu można teraz zarobić tak klasycznie też zapytam?

tragedia

Uwierzcie ci ludzie i Managerowie Koreanczycy to tragedia, sami plawia sie w luksusach, a nawet nie mowia dobrze po angielsku sluzbowe auta, dziesiatki tysiecy zlotych pensji, jeszcze oplacaja im apartamenty we Wroclawiu, a nam Polakom placa nieco ponad 3 tys, to jest masakra, nie polecam, jesli byc (usunięte przez administratora) u Koreanczyka w Polsce i pracowac za przyslowiowa (usunięte przez administratora) to lepiej wyjechac za granice, ludzie na milosc boska cenmy sie troche

@tragedia

Może Ci pracownicy z Korei, to jakieś ważne osoby w firmie? Da się wyczuć po Twojej wiadomości, że jesteś trochę sfrustrowany zarobkami, a próbowałeś pójść po podwyżkę? Nie ma szans by do tych 3 tysięcy uzyskać jakąś premię? Bo wiem, że jest szansa na nadgodziny, ktoś tu pisał, ale stawka taka trochę mierna za nie bo 17 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o LS Ev Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Ev Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 449.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 429, z czego 34 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 366 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Ev Poland Sp. z o.o.