Opinie o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LS Ev Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

робітник vv

Ostatni czasie fajne żeczy można widziec szczególnie na pewnej lini, zawsze ona z nim koordynaty ustawia. Sprawa ciekawa. Pisała ja z translatorem nie oceniać proszę.

Gość Alan
@робітник vv

Zajmij się swoją pracą a nie plotki opowiadaćjedz na ukr bronic kraju . Poza tym żadnych konkretów imion , nazw o kogo chodzi, co widziałaś itp . Równie dobrze wpis może dotyczyć innej firmy lub być pomyłką. Forum jest od konkretów i obecnej sytuacji we firmie .Napiszcie co z rzekomo ze zwolnionymi technikami z zakładu drugiego ?

твоя мама
@робітник vv

Translator z ukraińskiego by nie przetłumaczył z błędem ortograficznym. Szukasz taniej sensacji, ale jesteś na to za (usunięte przez administratora)

Luna
@Gość Alan

Nie tumacz się liderko że złą opinią każdy wie o kim mowa nie pierwszy i nie ostatni z Ukrainy tak nisko upaść

Nnnn
@Luna

Liniowe tak mają, są specjalistkami w swojej robocie w kazdej robocie, gonią ludzi,, same pracują ponad normę cudzymi rękoma oczywiście.

To stary
@твоя мама

Przetłumaczył by

Lider nowy

Jakich tam macie liderów? Bo chce się przyjąć na lidera i szukam

@Lider nowy

Na produkcję możesz iść, tam lider nic nie musi wiedzieć ani się znać co chwilę ktoś z Ukraińców zostaje liderem. Więc się nadasz

Ov
@Polak

Chcesz powiedzieć że Ukraińska złe pracuję ?

Z
@Ov

Skąd taki wniosek?? Jesteś normalny czy co ???? Gdzie tam napisane że oni źle pracują nie kminie twojej wypowiedzi. Jednak śfiruf:) nie brakuje

Elżbieta
@Polak

Lider więcej zarabia? I ile tak gdzieś trzeba popracować na produkcji żeby zostać liderem?

Ona b
@Elżbieta

Ok 2 miesiące wystarczy pracować stawki za liderowanie ok 3600 bruttodo 3800

Lider
@Ona b

Chyba Ty ????

Drugi zaklad i tak lepszy pod każdym względem!!!! Mamy lepsze wyniki!!!

Onwls

Bo nie ma tycj inżynierów smiesznych

On 4
@Onwls

Kłamca , u was cały czas korea na lini , łącza od neta płoną ze wsparciem, temviewer niemal jak kakao działa. Więc skończ gadać głupoty takich inżynierów jak na 1 zk nie będziecie mieli nigdy .

Ona 25

W ls jest co raz lepiej , super kadra, fajni ludzie pieniążki się zgadzają

magic mike
@Ona 25

Jak pieniążki się zgadzają, to zainwestuj w słownik.

Młody wilk
@magic mike

Nie masz nic mądrego, konstruktywnego do napisania to jedyna obroną jest słownik?? Marny człowiek z ciebie, ważne że każdy rozumie wątek i co autor chciał przekazać. Patrząc w taki sposób to każdy z was tak kaleczy angielski że w pracy nie powinniście ust otwierać.

Ona 25
@Ona 25

Zwrot co raz jest dopuszczalny w obu formach co raz i coraz zależy od kontekstu wypowiedzi jeśli coś się zdarza raz po raz w odstępie czasu i ja w tym kontekście pisałam raz podwyżka, za chwile wyrównanie później przelewy na święta, awans itp raz za razem coś dobrego mnie spotyka .Dziękuję.

@Ona 25

Może wrócimy tym samym do tematu? Jeśli kasa jest okej to macie jakieś premie dodatkowe czy tylko same podstawy?

Joni
@Justyna

Nie ma premii , dodatków stażowych, absencyjnych itp , stawka godzinowa , ale obcokrajowcy chyba mają jakąś premie wypłacana przez agencje pracy . Ls jako firma dopiero się organizuje i są plany premiowania

Firma LS Ev Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu (mechanik – elektryk). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wszyscy w Dzierżoniowie powinni wiedzieć o polityce firmy wobec pracowników ( tego wam nie powiedzą na rozmowie ani nie wyczytacie na oficjalnej stronie ).Skosny małolat wymyślił sobie ze zwolni polskich techników i zastąpi ich np filipinczykami czy pakistanczykami doprowadził do tego że większość już szuka pracy lub siedzą na L4.Ludzie którzy zmienili pracę bo tu się im coś lepszego obiecywało teraz po kilku miesiącach są zwalniani (usunięte przez administratora) Produkcja na nowej hali kuleje Polacy powinni już teraz pokazać honor ci ze starego zakładu nie powinni wspierać jeździć na nowy a ci którzy na l4 w razie gdy im zaproponuje się powrót powinni zarządac wyższych pieniędzy i umów na czas nieokreślony. A małolat powinien za antypolską polityke w polsce stracic pracę lub do Korei płn wrócić . Najlepsze jest to że są osoby które chcą z tą sytyluacja iść do gazety i lokalnych mediów .Ja obecnie na l4 i szukam innej pracy .

@Kandydat

Dlaczego Polacy nie wyjdą przed zakład i nie zaczną blokowac Skośnych fabryki. Przecież skośni są w Polsce i powinni Polaków wspierać dopiero w drugiej kolejności ukraińców itd. Przyjechali do Polski i robią co chcą trzeba im przyblokować zakład nie wpuszczać pracowników niech przyjedzie Policja i rozdmuchać to an cały kraj.......????

Fghj

Każdy ma Polaków w 4. Literach nawet inni Polacy

@Fghj

Wiem bo polaczki są głupie płaczą że jest źle spierdalaja do innych fabryk wybudowanych przez kapitalistów.Tam czeka ich ta sama historia...no trudno jak nie potrafią nic z tym zrobić to nich dalej dostają w (usunięte przez administratora) i nie płaczą może się kiedyś obudzą albo być może nie, moim zdaniem jest coś robić z tym niż nic nie robić szkoda.....ale sami na siebie kręcą bata.........

@Polak

Polacy nie zablokują bo na produkcji pracuje ich tylko garstka ( reszta to agencja - byłe republiki ZSRR, Filipiny, Nepal i nawet Etiopia ) a biuraki mają to w 4 literach

Xxx
@Kandydat

Dajcie do mediów i skargę do inspekcji pracy to już czas

Bo jest wybitnie inteligentna

Ona

Aha kto

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. na stanowisku Referent? 10 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Biurowy

Nic nie wchodzi w skład, jest stawka godzinowa . Nie ma premii , dodatk frekwencyjnego, stażowego . Jest stawka za godz i tyle .

@Biurowy

A ile ta stawka godzinowa wynosi? Były jakieś rozmowy z szefostwem, że może warto coś znienić?

Pioter

Można awansować w tym zakładzie to widać, ale nagorzej jak ktoś z zera dostaje nagle stanowisko , i zaczyna się gwiazdorzenie , wymyślanie, bujanie się z telefonem udawanie rozmow , zamaszyste wyrywanie krzesełek innym mimo ze sam siedzi pracujac ,paradowanie z długopisem za uchem , zarzucanie ramionami i jaki ja to jestem ważny i na stanowisku bo np lider liniowy ( haha ) już takich tu widziałem i widzę. Ale są też tacy co mają wiedzę, kompetencje a pracują normalnie z ludźmi jednak mimo to mają poważanie wśród nich nawet wśród obcokrajowców. Nie gwiazdorzą i takich tutaj potrzeba .

@Pioter

A których jest więcej? Tych kompetentnych czy tych co udają?

Lala xxx
@Pioter

Awans jaki awans tylko dla tych co romansują polska liderka z Ukr inżynier kierownik z Ukrainką

Gal

Lubie tą pracę, jest spoko , kasa też ok

@Gal

A ludzie? Też są spoko?

Miśka
@Justyna

Tak ludzie spoko w sumie 99 procent to agencja i się zmieniają ale pozostali to fajni fachowcy z dobrym nastawieniem do reszty , i technicy produkcji fajni fachowcy

Mędrzec

To co powiedziałeś to jest święta prawda! Zgadzam się z tobą. Węże i tchórze. I oczywiście że są mnóstwo (usunięte przez administratora) różnorodnych różnych narodowości.

Ona czinkłoczento

Słownik ortograficzny, interpunkcyjny do wyboru do koloru.

Inż mgr polibuda

Swietny zakład super firma, ja nie narzekam przyszedłem mam większą kasę niż już pracujący obecnie pracownicy, ściągnę więcej znajomych. Nowoczesne technologie spokój kawka od 8 rano , własny komputer w sumie dawno takich pro pracowniczych warunków nie miałem, i takiego dbania o fachowca, liczę że się w dwójnasób odwdzięczę i firma dzięki mnie zarobi jeszcze więcej.

Nero

Pany, jak wawza podwyżka, mi dali niecałe 400 brutto na kablach a słyszałem że inni mają więcej i nie wiem czy mnie niewydymaliii

Dany
@Nero

Zero podwyżek, u nas nie było

Praca

Ludzi ograniczają ale wymagania rosną. Wszystko to idzie w złym kierunku, chyba czas na zmianę. Kto bardziej kuma ten albo szuka albo już ma coś innego.

RR

Kolejna osoba odchodzi z zakladu, to o czymś świadczy. Nie jest dobrze w LS

???
@RR

kto taki ?? się zwolnił

@???

Kto teraz bo ostatnio to falowo ludzie uciekają

Wypatrywacz

I z biur i z hali. Wszędzie uciekają do innych fabryk

@Wypatrywacz

No ale ktooooooo?

Stachu Jones

Dowiesz się w swoim czasie...

Niemyty włos

Jedna niby liderka z vw blond włosy

Emotek
@RR

Żadna strata

Dużo szkoleń na produkcji i planowane są duże podwyżki. Myślę że warto. Jest rozwój a to najważniejsze

Pracownica

Nie roznoś plotek jak nie masz na piśmie tego nie nabijaj ludzi w butelkę idzie redukcja etatów Polaków baranie

Jpeg

O podwyżkach to są z reguły domysły, firma twierdzi że co rok w marcu są, a finalnie z łaską rzucą parę złoty i to w październiku. Już dwa lata tak było. I to nie mówimy o kwotach 500 zł tylko np 200 brutto max

@Jpeg

To są właśnie plotki. Jak się dobrze pracuje to docenią!!!!! I podwyżki są na czas. Dodatkowo można brać udział w szkoleniach na liniach. Ludzie z biura też spoko. Zawsze pomocni. Zwolnienia i rotacja mała.

Potwierdzam

Tak dokładnie, dodatkowo warto wspomnieć, że szkolenie na linii jest o wiele bardziej efektywne. Można się naprawdę wiele nauczyć od kompetentnych i doświadczonych polskich inżynierów, na których zawsze można liczyć jak również świetnie władających językiem angielskim oraz chętnie dzielących się wiedzą koreańczyków.

Mamija
@Potwierdzam

To czemu teraz tyle osób odchodzi jeśli jest tak cukierkowo?

Pracownica b

Uwaga pan Kowalski zajął się pisaniem na goworku a nie pracą wv a pewno mu dali 1 podwyszki

Mamija
@Pracownica b

A tutaj się mylisz.

Tymoteusz
@Mamija

Po co się spierać. Firma zaczyna inwestować w ludzi z faktami nie wygrasz. Dużo osób z okolicy wybiera LS bo tutaj pracuje się w profesjonalnym towarzystwie. Można zarobić ale też i wiele się nauczyć. Jest możliwość rozwoju i awansu oraz bardzo dobre zarobki. Tylko ze względu na małą rotację pewnie ciężko o jakieś wakaty

KolibiendowA

Jedyne szkolenia to robią sabie technicy nawzajem u nas na produkcji cienko z tym jesteśmy samoukami lub czasem technik coś pokaże. Inżynierki nic nie pokazują bo same pracują 2 msc. Podwyżek brak a przecież polityka firmy jak mówią Koreance przewiduje w marcu ale w tym roku widocznie marca nie było. Polacy są pomniejszani i ich rola a widać tak jak ostatnio że 1 polski technik to jak 4 naszych ukr. Ciężko mi to przyznać ale to prawda a jak już nasi się kłócą na linii to już w ogóle porażka lub ciągle porównania kto lepszy kto więcej zrobił. Nigdy tego u lachów nie widziała. U Lachów tego nie widać.fajnie ze jest ktoś rozsądny na tych liniach bo nasze liderki to by przywiązały operatora czy technika łańcuchem do Lini a tak to wielka liderka z volkswagena na fordzie dostała reprymendę od technika, miło było nam na to popatrzeć

@KolibiendowA

Ale to w sumie fajna taka rywalizacja żeby porównywać kto więcej zrobił. Więcej norm wyrobicie no nie? Macie jakieś szanse na premie za dobre wyniki?

Kolibiendowa
@Justyna

Nie, nie ma premii czy dodatków za wyrobienie normy, targety są osiągane ale później stoimy 2 dni bo nie ma części

Katarzyna
@Kolibiendowa

To tu tylko goła stawka? To jak ludzie się motywują do roboty niby?

Intro

Jak się oracuje w ls odpowiedzieli na moje CV na magazyn , kasa trochę mala ale blisko mam z osiedla

Xxx

Co to było za spotkanie technicznio inżynierskie? Na jadalni ktoś widział?może coś więcej?

Fyh

Kociej mordki dostaniesz

Jan
@Xxx

Dziesiątki , setki osób tam jadają siedzą obok siebie, nie doszukuj sie sensacji

Młody

Co w Ls a no dużo szkoleń dodatki na święta i wczasy pod grusza , ostatnio dużo pracy

Ogar
@Jan

Taka prawda nie ma co szukać drugiego czy trzeciego dna , zawsze się znajdą zrzędy dla których wszystko jest podejrzane

Poco
@Ogar

Ja nie w temacie ale często widać zazdrość, czy to w kontaktach ma wzajem czy nawet tutaj w komentarzach . A Dziubek to ta pani liderka z wolkswagena???Bo my tak na jedną gadaliśmy, fajnie dokładna , chodzi ludzi pogania zachęca do targetów, takich więcej tutaj .

Onna
@Xxx

Ja widzialam i wiem co to było.

Plotkara
@Onna

Ja widziałam i wiem co z tego będzie

Guzikowa
@Plotkara

VIP nas odwiedził " god of Sun," to jest historyczna realna informacja a nie plotki o bzdurach, teraz będą duże zmiany w zakładzie, pętle nam zaciskają co raz bardziej i to nie koniec zmian . A nie bzdury, "wiem kto z kim, wiem co będzie itp. Wolkswagen w końcu ruszył to jest hit roku a nie kto z kim, praca tu polega na kontaktach kogoś z kim więc helllow ogarnijcie się.

FG

Widziałem, trochę wstyd

Hej dużo tu piszecie ale potwierdzam praca w sumie monotonna ciężka bo po 12 godzin, ale lekka i w czystym kasa jak wszędzie, nie wierzcie plotkom, jak dla mnie fajnie , polecam

Myśl
@Gość

Grzesiu... Za dużo piszesz i już cuda w komentarzach chwalebnych ci wychodzą

Alona

Ktoś pytał jak jest w ls , ja od roku pracuje mi się podoba , kasa na święta, przelewy na wakacje może leki chaos ale jest ok, bywało gorzej

Ona Fr

Najlepszy to Pan Dziubek który przeszedł na drugą stronę hali taki ciągle zaangażowany

Zostaw merytoryczną opinię o LS Ev Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Ev Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 452.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 432, z czego 35 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 367 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Ev Poland Sp. z o.o.