Opinie o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LS Ev Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Dobrze w LS już było, teraz może być tylko lepiej. Jest progress, gdyż widać że firma opiera się o profesjonalistów i w takich ludzi inwestuje.

Pracownica

Ale sobie słodzisz daj sobie awans

@Pracownica

Pracuje na to. Wystarczy dać coś od siebie

ludwiczek

powiedział nikt nigdy

Pracownica

Tak pewno nic nie potrafisz pozatym że donosisz na innych i kreujesz się na goworku powodzenia a ci naj się zwalniają

Dora 32

Kogo masz na myśli, jakich profesjonalistów, osobę robiąca komuś szkolenie w sensie podpisz że masz szkolenie z czegoś czego sama nie potrafi?

@Dora 32

Ambitne osoby mogą same się doszkolić, materiałów jest bardzo dużo. Wystarczy ruszyć głową. Szkolenia w firmie są na wysokim poziomie. Natomiast kwestia profesjonalistów to głównie osoby które pracują tutaj już ponad pół roku. Mają wiedzę i jeśli ktoś poprosi to chętnie udzielają rad. Mamy tak olbrzymią różnorodność projektów, że każdy znajdzie coś dla siebie. Awanse to tylko kwestia czasu dla osób zaangażowanych. Widzę tutaj świetlaną przyszłość.

Odpowiem

Taka prawda i jeszcze potrafią sypnąć groszem przy zmianie umowy albo awansie

@Odpowiem

Jakim mniej więcej groszem tutaj w takich sytuacjach sypią? ;) A co do szkoleń, to w jakich Ty właściwie brałeś tu udział?

Katarzyna2
@Katarzyna

Ale ktoś sobie jaja robi jakie szkolenia jakie podwyrzki jaki awans takim groszem sypią jak w kościele i jeszcze kłamią ludzie uciekają z LS

Believe me
@Katarzyna2

Już w kwietniu zaplanowane są podwyżki wynagrodzeń. Rozmowy na ten temat właśnie trwają i ustalane są stawki. Także chyba masz nieaktualne informacje.

Katarzyna222
@Believe me

Następny kłamca jak nie ma decyzji to nie piszesz takich kłamstw tylko roznosisz plotki

Dzierzoniow
@Katarzyna222

Firma znowu pokazała że dba o pracowników. Teraz przyznała bony na święta Wielkanocy. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Myślę że teraz to jeden z lepszych firma na strefie.

Katarzyna2 caryca
@Dzierzoniow

Ile ci zapłacili tu tak pisał gamoniu wizerunku nie zmienisz

Dzierzoniow
@Katarzyna2 caryca

Nic wyrażam tylko swoją opinię, popartą faktami.

Ojciec szklarz matka ...
@Believe me

Tak to prawda było ogłoszenie i podwyżki dla osób które wnoszą coś w rozwój naszej firmy. Brawo i gratulacje.

Katarzyna2 caryca
@Ojciec szklarz matka ...

I co te same osoby dostały podwyszki awanse dalej te same problemy masz

Pracuś
@Katarzyna2 caryca

Zazdrosnica

@Pracuś

Ano, skoro sobie ktoś zapracował to przecież ma, nwm z czego problem tu robić, to powinno chyba motywować, nie? I ile osób zgarnie sobie więcej w takim razie, wiadomo już?

Pani ..

Długo tu pracuje, ale po tych wydarzeniach nic już mnie tu nie trzyma , szukam pracy.

Roxi
@Pani ..

Ten LS to jakaś czarna firma na rynku brak jakichkolwiek zasad BHP i przepisów prawa pracy i nie chcą płacić taka firma powinna włączyć na Ukrainie

Johny B. Good
@Roxi

Wszystko jest zgodne z BHP chyba że nie znasz przepisów BHP. Każdy pracownik winien SAM dbać o BHP "chyba że ręczniki w saunie Ci się skończyły". Jedź na Ukrainę jak śpiewał Gienek Loska "W jedną stronę bilet ...."

JancioWodnik
@Pani ..

powodzenia

Niespodzianka
@Johny B. Good

Czy to znaczy że pan zgadza się z tym m że Ukraińcy pracują po 12 godzin bez wolnego? To są takie przepisy BHP? A może pan tego nie chce po prostu widzieć bo dla pana to jest wygodne? Lub może dla pana jest wazliwe tylko życie Polaków a Ukraińcy nie są ludzie? To może takie są koreański zasady: Polacy są ludzie, a Ukraińcy są do niczego? Choć wiem Koreańczycy: Polacy dla nich też nie są ludzie.

Laleczka
@Niespodzianka

Łamanie praw w tej firmie niema granic będzie najazd inspekcja pracy weżnie się co za nie których kierowników i kierowniczek

Niespodzianka
@Laleczka

Niestety, myślę że nic nie będzie. Mówi się już tyle razy byli te najazdy ale nic nie zmienia. Na górę wzywają polskie i ukraińskie kobiet ... i wszystko jest ok))) Choć naprawdę nie wiem czy to jest prawda.

Dlaczego Liderka(usunięte przez administratora) Toleruje pijanego Ukraińca Pana (usunięte przez administratora) na trzeciej zmianie jeżeli nie poinformuję o tym swoich przełożonych my poinformujemy za nią i będzie miała jeszcze większe nieprzyjemnośći że dopuszcza do pracy pijanego ledwo trzymającego się na nogach pracownika, czekamy na reakcję (usunięte przez administratora)

Hihihi

nie będzie żadnej reakcji, bo ta K. ma wszystkich w (usunięte przez administratora)

Józef

Może behapowiec też Ukrainiec?

Mała mi

Dlaczego niedomyslasz sie no pomyśl dla czego taka opinia tej liderki jest po zakładzie

Lady Pank
@Józef

BHP jeden z najlepszych Szefów w tej firmie. Nie rozumiem o co Tobie chodzi. Wszystko załatwi bez "managerów". Widać Ty z "sygnalizatorów" jesteś .... wstąp do ORMO w czym problem masz?

Sydney Polak

Pewnie dlatego że są bardziej pracowici niż niektórzy Polacy

Justin Bieber
@Sydney Polak

Potwierdzam

Franklin

Pracuje u nas kilka osób od was z LSa i sobie chwalimy i wiedzę i fachowe podejście i znajomość mechaniki , obecnie szukamy osób na stanowisko Mistrz produkcji/ Lider(ka) Obszaru Montażu, zapraszamy

Jacek
@Franklin

Oj tam nie nagabuj w Rupf też szukają na lidera już kilku techników od nas tam pracuje i mają dobrą opinię

Firma LS Ev Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu (mechanik – elektryk). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno

Ile jest zmian w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Ona23

Różnie część pracuje w systemie 12 godz 4 dni i 4 wolnego, Ukraińcy 6 dni w tyg zmiany 12 godz 6do 18 i 18 do 6, są Polacy co pracuja w systemie 3 zm tradycyjnie 1, 2 i 3 zm po 8 godz

@Ona23

A dlaczego Ukraińcy mają inaczej niż Polacy?

@Katarzyna

Niestety, ponieważ Ukraińcy są niewolnikami w tym zakładzie. A jak inaczej można nazwać ludzi, którzy muszą pracować 12 godzin bez wolnego? I całe to "wsparcie" do niczego. Porównaj warunki, na jakich pracują Polacy, a ci Ukraińcy, których Polacy trzymają dla siebie, to "elita" (a tak naprawdę to tylko klauni) i warunki, na jakich pracują zwykli pracownicy. Niższa krajowa stawka, umowa (usunięte przez administratora) żadnych urlopów, chorobowych i to wszystko. W tym zakładzie jest zbyt wiele kłamstw i hipokryzji.

Romantyczny

Ogłaszam konkurs muzyczny Szansa na bycie gwiazdą w LS. Każdy się może zgłosić i zaśpiewać. Można własny utwór lub kolwer jakiegoś hiciora. Info o kastingach już za chwilę. Niech moc muzyki będzie z wami!!!

Kakao
@Romantyczny

Poproszę o taśmę profesjonalną.

Hihi
@Romantyczny

Tyle gwiazd, że nie ma już gdzie stawiać piętna. Same gwiazdy, zwykłych ludzi już nie ma. Co pierwszy ma koronę. U niektórych mózg już nie pracuje bo korona cisne. Mam takie wrażenie że to już nie fabryce a jakiś palac, który jest pełen szlachetne ludzie a nie zwykle pracownicy.

hał abałt
@Kakao

Kategoria K-Pop, po 4 nutkach

best
@Hihi

Najlepszy gwiazdor jest u nas, szkoda ze juz tak krótko

@best

Ładnie śpiewa po koreańsku nawet jest dzwonek

Ona

Tak gwiazda LS dużego ekranu chyba tylko ukr chłopcy ją lubią

@Hihi

Tak zgadzam się niektórym korona cisne aż za mocno tylko kierownictwo LS tego nie widzę dużo ludzi było zwolnionych przez malą wariatkę

Operator

O tej małej na fordach za dużo ją ni

Szczery

Z ddz mamy daleko , ale w Wałbrzychu do Toyoty na utrzymanie oferują do 7100 brutto

Jimi H.
@Szczery

Jedź do Toyoty w czym problem? Wolny człowiek jesteś masz wolną wolę więc działaj nie narzekaj. Powodzenia.

@Jimi H.

Mam honor jak widzisz jestem już po rozmowie w Toyocie okres próbny dali 6400 netto później wg listu intencyjnego 7100 czyli można? Można . A ty dalej sobie drwij i narzekaj jak to masz źle i skośni cię ograniczają i jesteś marionetką. Nara (usunięte przez administratora) .przez takich narzekaczy i drwiących lepiej nie będziecie mieli.

Skosny
@Szczery

Coś tu (usunięte przez administratora) się nie trzyma. Najpierw piszesz kwoty brutto a zaoferowali Ci tyle netto Poza tym: Toyota to też skośni. W zagranicznej firmie często będzie się marionetka.

Rolita
@Szczery

Jakieś dwa pajace o (usunięte przez administratora) się przegadują przrciesz wiadomo że LS niechce płacić

@Skosny

Sorki rzeczywiście pomyłka moja, miałem na myśli brutto, przepraszam

Czas Na Zmiany

W dniu dzisiejszym przekonałem się do zmiany pracy. Człowiek się poświęca i pracuje na kilku liniach i jedyne na co może liczyć to więcej raportów i(usunięte przez administratora)Ukraińcy sobie siedzą nic nie muszą a nas się tylko ciśnie... Ukraińskie liderki mają więcej do powiedzenia niż technik. To jest jakiś żart. Inżynierowie oczywiście zamiast widzieć swoje błędy to próbują zwalić wszystko na techników. A nie widzą że bez nas linie staną. Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni.

Czas do pracy
@Czas Na Zmiany

Przyjdzie czas na inżyniera jak są problemy to ich nie ma czas najwyższy dać ich na linie na 12 godzin to problemy zobaczą A nie jakieś raporty które nie wnoszą żadnych ulepszeń

Kierownik
@Czas Na Zmiany

to sie pakuj i do innej piaskownicy

Liniowy
@Czas do pracy

W kazdej pracy raportujesz to co robiles w ciagu dnia wiec w czym problem? Widocznie nic nie wnosisz na swojej zmianie, a reszta musi robic za ciebie.

Artur
@Czas Na Zmiany

Z chęcią się zamienię ;-) 4x12h potem 4 dni luzu.

@Artur

jako dział technologiczny sami sobie utrudniacie prace więcej papierologi brak efektu najczęściej technicy są pozostawienie sami sobie wcale się nie dziwie że tu ktoś piszę że to chyba żart

CZAS NA ZMIANY
@Artur

Zawszę można zastąpić czterema technikami dwoma inżynierami na liniach to taka sugestia na zwiekszanie obowiązków i ciecie kosztów po 12 godzin luz

Na forda czy VW?

Kakao
@Ona

Wielu ludzi pomimo tego, że pracuje w tej firmie długo dalej nie rozumie prostego faktu - polscy inżynierowie (a nawet i managerowie), nie mają w tej organizacji nic do powiedzenia. Decyzje o jakichkolwiek roszadach, zmianach organizacyjnych podejmowane są wcześniej, a polskiemu personelowi podawane jest już gotowe rozwiązanie bez możliwości ingerowania w nie. Raporty, prezentacje, bezsensowna papierologia, nic nie wnoszące testy i tego typu usprawnienia, to narzędzia, który koreański management lubi najbardziej. O braku jakichś realnych szkoleń czy zwiększenia kompetencji to chyba nie muszę wspominać. Inżynierowie są często między młotem i kowadłem, więc obwinianie ich o to że wymyślają jakieś dodatkowe obowiązki to często kopanie leżącego.

@Kakao

Mało masz pracy jak tak wypisujesz

On 32

Widzę że i u was szału nie ma, z mojego działu też kilka osób szuka pracy . Powodzenia koleżanko.

Obcy 3

Unison beewatec, franklin selena i Franconia szukają pracowników kasa jak w LS i oni nie zwalniają po ostatniej umowie na czas określony.

Dfg
@Obcy 3

Unison zwalnia jak tylko ilość zamówień spada.

Dfg
@Obcy 3

Selena to grupa strategiczna ze szczególnymi warunkami pracy. Zakład ma sporą strefę bezpieczeństwa w razie wybuchu. Wdychanie substancji lotnych też nie jest dla każdego.

Wielki
@Dfg

Już nie zwalniają mam tam wielu znajomych ,praca wszędzie jest ciezka na różne sposoby jedni stoją 12 godzin , inni gdzieś indziej w zapyleniu pracują 8godzin. Ale tam nie ma 3400 brutto za operatora a zaczynają się stawki od 4500 .

Oni VW

Dwa artykuły z prasy branżowej 1 dotyczył jak to ford zamyka 8 fabryk bo brak półprzewodników. A 2Francuska firma zgłosiła władzom Unii Europejskiej, że istnieje prawdopodobieństwo, iż akumulator w Renault ZOE wyprodukowany między 13 stycznia 2021 a 22 lutego 2021 r. może się zapalić. Ryzyko „wewnętrznego zwarcia (..:) w akumulatorze” jest duże. Renault nie podało dokładnie, o jaki akumulator chodzi, ale dokument sugeruje, ze chodzi o BT4 XLR (Extra Long Range) potocznie określany jako „zestaw akumulatorów EV 50”.Producent opracował ten akumulator we współpracy z LG Chem (obecne LG Energy Solution). Według dokumentów producenta, firma LG wyprodukowała akumulatory ZOE we Wrocławiu, a Renault zamontowało je we francuskim Flins. W swoim dokumencie skierowanym do władz europejskich producent nie określił, co dokładnie powoduje zwarcia. Problemy dwóch innych modeli również wiązały się z pakietami akumulatorów tego samego producenta. W związku z wadami produkcyjnymi ogniw wycofano Chevy Bolta EV i Hyundaia Kona Electric. Czego dotyczą problemy w Renault Zoe dokładnie nie wiadomo. Mogą dotyczyć błędów montażowych lub produkcyjnych. Ponadto, nie wiadomo czy jak w przypadku Bolta doszło do jakiegokolwiek pożaru.

Jzdz
@Oni VW

Oba artykuły z październik 2021

Olo
@Jzdz

Nie ten drugi artykuł pojawił się wczoraj na stronach motoryzacyjnych a o fordach 3 dni temu pisali ze w Meksyku zamykają itp

Winogradowa

Chce informacji , kto to za technik polak z fordów przychodzi na vw dozorować ukraiński personel kim on jest ? Średni wzrost , ciemne włosy ok 35 roków

Lenka

Ale dziecinada tu piszą osoby nienormalne kogo takie bzdury interesują drogie Panie zajmijcie się pracą

I
@Winogradowa

Chcesz informacjie która się mizia ukraincami na fordach Z brudasem z ktory jest pod wpływem

Praca

Firma ceni donosicieli. Jeśli dobrze donoszą do korenczykow na kolegów to daleko zajdziesz. Nie musisz mówić prawdy ważne żeby coś donieść najlepiej na tych co pracują! Sam możesz się totalnie obijać ale zwał wine na innych tak tutaj zrobisz karierę

Lslslslss
@Praca

Ta jest jeden dział na który zawsze można zwalić winę hehehe to prawda

Nikt

Jedna z ukraińskich liderek skarżyła się że technicy nic nie robią a sama (usunięte przez administratora)

Nina la
@Nikt

Jak Polska liderka może z ukraiskim to dlaczego nie ukraiska z polskim niż

Gwiazdor

Uśmiech ty chyba ruch*sz najmniej, chcesz się przyłączyć do zabawy? Nie stój z boku i nie wal niemca w hełm :-)

Uśmiech

Od początku miałam sporo co Ci powiedzieć. Potem rozmyślilam i zdecydowalam tak: jesteś (usunięte przez administratora) co znaczy nikt. Nie chcę już nawet rozmawiać. Niech z tobą twoja(usunięte przez administratora) gada. Życzę jej sił bo z takim (usunięte przez administratora) myślę że może być bardzo ciężko. Myślę że masz bardzo małego (usunięte przez administratora) a wiele kompleksów. Za dużo myślisz o sobie a naprawdę jesteś nikim ... nawet w tym zakładzie ... nawet dla twoją(usunięte przez administratora). Choć niech kupi sobie trochę rozumu żeby nie mieć z tobą nic wspólnego. W ogóle nie cierpię baranów - ani mężczyzn ani kobiet. Niestety jest was zbyt wielu. Dlatego wolę być sama. A jeszcze, najseksowniejszą rzeczą którą ma kobieta jest jej rozum a nie(usunięte przez administratora). Ale tego ty też nie zrozumiesz. Są ludzie który myślą że mięso jest człowiekiem jeśli daje sobie radę żeby mówić i jeść. To jest strasznie. Tanie ludzie w tanim ubranie, w tanich mieszkaniach i samochodach. Majecie problem - tanie dusze. Myślicie że żyjecie a naprawdę ... Miłego ...

Slavko maślak

Każą przychodzić w niedzielę w święta niemal już się zameldowałem w elesie praca cały czas. A tu ciach brak podstawowych komponentów bo ten szefo magazynu nie staje na wysokości zadania jak on dawał radę być kierownikiem produkcji? Normalnie powinien stracić pracę i wypłacić poniesione straty. W niedzielę w święta pracujemy a w tygodniu stoimy bo brak podstawowych środków. Gdzie sens? Najlepiej wychodzi oskarżanie innych o kradzieże jakiegoś drutu haha.

@Slavko maślak

O czym ty bredzisz baranie...!!!!!

@Slavko maślak

Brak komponentów nie leży po jego stronie to raz. Dwa, zobacz ile macie odrzutu, który nawet nie jest w systemie zarejestrowany. I popatrz na siebie purchawo :)

Pracownik 3
@Operator

Co ma wspólnego odrzut, wiesz chłopcze co piszesz.? Ale dla mnie logiczne że za braki na magazynie a w konsekwencji postój lini odpowiada magazyn tzn jego głowno dowodzący, nie wiem kto to ale zawsze tak było że za dany obszar odpowiada jego przełożony. Ciężko za brak komponentów winić utrzymanie ruchu.

@Pracownik 3

A kto napisał, że utrzymanie ruchu odpowiada za odrzut? Planowanie i zakupy odpowiadają za części. Jak nie ma na magazynie tzn. że ktoś inny jest za to odpowiedzialny. Jeżeli w systemie części są nie zeskrapowane to znaczy że fizycznie są na stanie! Widać, że swierzynka z ciebie jeżeli chodzi o produkcję. Nie masz pojęcia co piszesz ;)

???
@Operator

Jestem planowania i zakupów i nigdy od was żadnego zamówienia nie mamy na czas stąd opóźnienia. Dlaczego czekacie na ostatnią chwilę do ostatniej sztuki, wysyła się do nas maila odpowiednio wcześnie. No ale wielkim panom magazynierom wiecznie cieno, na nockę nie, na święta nie byle od siebie. Czy wasi przełożeni też przychodzą tak jak produkcja? Bo wychodzi tak że to ludzie w tygodniu nie mają co produkować a muszą przychodzić za to w niedzielę lub święta,. Jak by wasi też tak musieli to szybko by się ogarnęli.

Don kasio
@???

Nie wyobrażam sobie planowania takiego jak jest do ostatniej sztuki a tagrze przezbrojenia to powinno być planowane wcześniej z techników robicie wariatów takim planowaniem czesta zmiana decyzji w trakcjie przezbrojen tylko czekać aż przyjdzie reklamacjia i przestańcie tu pisać jeden na drugiego tylko się ogarnijcie się gdzie współpraca

obserwator
@Don kasio

Teraz jest ten czas kto głębiej wejdzie w cztery litery. Teraz walczą Ci którzy nic nie potrafią ale tutaj można inaczej zabłysnąć stać się przez moment kimś. Wystarczy odpowiednio grać i powiedzieć szefostwu to co chcą usłyszeć. W tej firmie nie trzeba mieć wiedzy ani umiejętności trzeba potrafić być uległym wobec szefostwa. Ta firma takie osoby promuje i o taki zabiega. Teraz widzimy to idealnie gdy niektóre osoby na hali potrafią zrobić wszystko aby stać się zauważonymi przez Koreańczyków. Widzę to codziennie nawet między nami technikami takie osoby potrafią zamieszać szukają osób które będą donosiły na swoich kolegów. Smutna prawda jest taka że za drobne albo i bez tych pieniędzy zrobimy wszystko aby zabłysnąć aby być na chwilę zauważonym. Mimo o jest jeszcze trochę osób w tej firmie które mają swój honor i je bardzo szanuję, ponieważ nie zmieniają zadania. Szkoda że nastały takie zmiany bo było wcześniej naprawdę fajnie lubiłem tą pracę a teraz myślę że nie dotrwam sam do kolejnej umowy i mam nadzieję że znajdę sobie coś nowego. Było naprawdę fajnie ale niektóre osoby nie mają za grosz poczucia własnej wartości i dla kariery zrobią wszystko nawet gdyby miały iść po trupach osób dzięki którym funkcjonowały do tej porty w tej firmie. Im mniej potrafisz tym wyżej możesz zajść ale innymi ścieżkami.

Zazdrosnanor
@obserwator

Normalni technicy do współpracy porozmawiania i fajnie z nimi się pracuje to Technik M W

Marmaid
@Zazdrosnanor

Hmm M i W dla mnie jako operatorki i widzę także dla techników jest jeden którego słusznie ma posłuch niż niejedna inżynierka.

Green
@Marmaid

No tech R O którym piszesz jest spoko tylko brak mu ogłady.

Lider

Bo na kablach nic nie ma kilka ekstruderow i szpule do nawijania zero skomplikowanej produkcji. Nie ma co porównywać.

@Green

Spoko to jest Chłopak M i W da sie współpracować z nimi

On biuro
@Marmaid

Nie kojarzę nikogo z technologi o inicjałach MW chyba nie ma żadnego MW. I zacznijcie pisać o swoich sprawach a nie nagonka na technologie. I tak chłopaki mają przeje b ane, każe się im produkować na częściach NG lub maszyny są niedostosowane kierownictwo najchętniej za wszystko by ich obwiniało, produkują NG Technik winny, zatrzymają linie bo awaria technik winny, technik zatrzyma linie bo problem z górnej półki technik winny. Mam dostęp do raportów zmianowych i z reguły mistrzowie zmianowi wszystko na techników zrzucają od małych ilości bo postoje, po NG części, znowu inżynierzy są kryci bo to technik przy maszynie grzebie większość czasu a nie inżynier. Co by nie było to technik winien. Wiele spraw na gebe załatwianych jak np uruchomienie lini gdy wiadomo że NG będzie, Korea mówi produkować a później że nic nie mówili. Ci co będą liderami w technologii pierwsi pójdą do zwolnienia. Zbyt wiele procesów, zbyt wiele zmiennych i nad tym się nie zapanuje.

@On biuro

Spoko chłopaki da się współpracować z nimi Technicy Mariusz i N woitek

@Zazdrosna

Chyba po nowym roku jeden z normalnych i przystoiniejszych techników się zwalnia chyba ma doś tego gadania i gwiazd w tej firmie

@Ona

Kto taki pan M o to chyba przez jedną gwiazdę K szkoda Go

Slavko maślak
@Slavko maślak

Po pierwsze Slavko nie każe nikomu przychodzić tylko liderzy produkcji. Slavko maślak zamawia komponenty zgodnie z LT i DR inne kwesta jest, że ze strony zakupów nikt nie nadzoruje dostawców aby komponenty były na czas lub dostawcy ignoruja zakupy. Czy ktoś pytał, czy ktoś interesował sie, tą sytuacja czy, widac nie tylko oskarża personalnie osobe ktora nie ma na to wpływu. PS magazyn nie zamawia materiałow ;)

@Slavko maślak

Wiesz co szkoda mi ciebie, podstawowych procesow w firmnie nie znasz i nie wiesz skad sa braki materialowe a fale heju na kogos wylewasz. Jedyne co ci moge miernoto powiedziec to ze karma wroci predzej niz sobie to wyobrazasz

One dwie

Jak można na popoludniuwce zostawic taki (usunięte przez administratora)na produkcji organizacyjny dotyczy liderów pomocnic

ciekawy
@Operator

To jak to jest w sumie, jest magazyn reprezentowany przez jego kierownika jak zwał tak zwał, wydajecie komponenty , i np macie ostanie pudła frejmów, busbarów, chemii itd, i wy nie robicie zapotrzebowania do działu zakupów wcześniej . Wyjeżdżacie wszystko do zera i czekacie co się stanie ???

@Pracownik 3

Ale bzdura, dział planowania zamawia zgodnie z zapotrzebowaniem, jeśli odrzut jest większy a jest to pwoinno to być uwzględnione a nie jest. Stąd i z innych powodów pojawiają się braki, ani maślak ani magazyn nie zamawia komponentów a jedynie świadczy usługę przyjęcia i wydania pracowniku3 (onegdaj głąbie nie znających podstaw) a z dostawcami kontaktują się zakupy, zastanów się na przyszłoszć zanim na kogoś bezsensownie (usunięte przez administratora) chyba, że a widocznie klepiesz żeby klepać bez zrozumienia sytuacji.

Kandydadka

Można prosić o numer do rekrutacji

@Slavko maślak

Widać problem gdzieś indziej jak awans dostał.

Ona ford

Z nowych wieści to że produkcja chce przejąć od 2 do 3 techników i dać im lepsze stanowiska niż mają w technologii a reszta wróci na system zwykłej pracy.

@Ona ford

I to jest dobry pomysł. Oby tylko na starych liniach tak samo jak na vw

Technik

Ja jestem na tak!

Skorpion
@Ona ford

Lepsze to znaczy jakie jak zawsze jakieś pomówienia raczej nie przebije stawek nie skusi tą złą atmosferą w produkcji chyba że drugi głupek z aparatem będzie biegał dla Pani kierowniczki i robił zdjęcia hit roku

Ona_ford
@Skorpion

Tera to idą zmiany ale będzie się działo tera widać u kogo Korea widzi nowe szefostwo. Oj zmieni tak jak nie spodziewali się ci którzy teraz uważali się za ważnych

Ona ford
@Ona_ford

Ty nie jesteś ona ford taka prawdziwa

Cyrk
@Ona_ford

Zapomniała dodać które uważają się za ważne,, jedna ważna wypisuję takie (usunięte przez administratora) A drugi z aparatem lata nie znają swoich obowiązków mały cyrk

???

I na jakie przepisy się powołasz?

Logistyka

Jakaś pani ważna z forda sieje w pracy zamend upoblicznianie danych pomówień wiąże się z poważnymi kosekwcjiami stosuje (usunięte przez administratora) na gołorka poniesie kosekwecji

Ona

Dziwne jest to że przes dwa tyg był spókuj na golorku A odkąd Pani ważna z forda wróciła z chorobowego nagle takie komentarze tu nie dziwne oczerniac innych

Ona 3-4

Ostatnio widziałam ciekawą sytuację fajnie jedna pokazała miejsce meitenensowi i temu ich liderkowi całemu na kolana ich rzuciła i kazała sprzątać kurze swoją linie , sama nic nie zrobiła palcem nie ruszyła ale dobrze że te nieroby się za robotę wzięły. Ale tak zastanowiłam się czy to nie (usunięte przez administratora) przecież tak samo ona mogła sobie sprzątać a nie wysługiwać się.

Jpg
@Ona 3-4

maintenance- utrzymanie ruchu. Kazać może kierownik. Technik liniowy i technik utrzymania ruchu to osoby które w sumie jako jedyne mogą czyścić zakamarki maszyn wewnątrz, czujniki przewody i inne delikatne elementy maszyn nie mogą być dostępne dla zwykłego prostego pracownika linii.

Obserwatorka
@Jpg

Tu pewnie bardziej chodzi o to ze jakiś ważniak czy inny celebryta pracuje na takich samych zasadach umowie ale już od brudnej roboty to mają swoich wyrobników.

Meinens
@Ona 3-4

Pewno ta miło fałszywa głupio mondra ta co Sama została pokazać może tylko operatorą lub ukr liderowi sciemniaczowi który mało jaja nie wywali na jej biurko dlaczego one zawsze zwracają uwagę nie na swuj dział to teraz stosują (usunięte przez administratora)

@Meinens

To prawda

Mała mi
@Ona 3-4

Niech pokaże co ma w głowie narazie same skargi na nią

Jestem
@Mała mi

myślę, że ma o wiele więcej w głowie niż większość z was)))

Mamija

Ten jad u Was to niby dlaczego?

@Mamija

Właśnie dlaczego????Tyle tu nienawiści aż to niesmaczne:( Myślę po prostu,że to wszystko zwykła ludzka zazdrość!!!!!!!

Jpeg

Nie zazdrość, tylko głupota.

Jg

Zazdrości w jakim sesie co można w LS zazdrościć głupoty ludzkiej przyniesione z inego zakladu agresii głupoty czy skarg czy prowokacji. ludzka głupota na wysokim stanowisku przykład robienie pijaka z polskiego technika agresia w stosunku do uk inżynierów A lider uk robi co chce nie raz był pod w pływem alkoholu czy środków odurzających i cały czas na tel siedzi coś tu jest nie tak jeszcze ma coś do powiedzenia

...
@Jpeg

Człowiek logicznie myślący co ma trochę rozumu by w ten sposób nie pisał, a zwłaszcza na tym forum:(

Melisa
@...

Logiczna nie myśląca Pani odpisuje bez rozumu tak co ma ksywe agresywna wariatka tak forum jest do innych opini zakladu

Uraura

Tera mu uwidzimy jak sobie polaki dadzą radę bez nas Ukraincow. Nie uruchomić wy fordów bez nas , jeszcze bedzieta po nas telefonować.

Thc
@Uraura

Ten komentarz to raczej Polak napisał, żeby ferment siać. Ukraińcy inaczej zdania po polsku składają. Ten brzmi jak próba naśladowania mowy prostego chłopa z dawnych czasów.

Ewerton
@Thc

Ha zobacz co się dzieje jakieś zero z Ukrainy pisze i nawed tak się dzieje na liniach to (usunięte przez administratora) głupot że to jakiś Polak jeszcze na dodatek nachlany pisze z Ukrainy i fabryce też prosty chłop z Ukrainy z pod monopolewevo

Krzysztofa

Ludzie zaczynają udzielać. Czy to już koniec?

Piniata
@Krzysztofa

No uciekają i wiem o innych doświadczonych którzy się rozglądają za inną pracą No ale taką mamy sytuacje na zakładzie czepianie się o byle co tam trochę kurzu , plamka bo ktoś usiądzie to ściganie , a przecież u góry w biurach z 60 osób siedzi i nikt nic nie mówi. Na produkcje już nikt nie chce papierów składać

Zostaw merytoryczną opinię o LS Ev Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Ev Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 452.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 432, z czego 35 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 367 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Ev Poland Sp. z o.o.