Opinie o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LS Ev Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

kandydat

aplikowalem do was na inżyniera produkcji powiedzieli że stare projekty bym dostał, możecie coś powiedzieć co to znaczy u was stare ? jaka atmosfera, jak współpraca się układa, co się stało z poprzednim inżynierem. szukam na poważnie pracy a nie na chwilę.

W
@kandydat

Nie radzą sobie z starymi projektami A najlepsi odchodzą

Xxx

No bez przesady stare projekty mieli najlepsi z nas Czarek , Dżej wu, Ewela, później Ata ,Atam następnie Justa , Ata a teraz dali te linie jakiemuś technikowi . Przyjmnij ofertę a dasz radę.

@Xxx

Ich już nie ma reszta daje radę, jest ok można się nauczyć czegoś tam,

Yyt
@Xxx

na drugą chale mów żeby dali tam lepsza praca i atmosfera i linki nowszejsze

black

w sumie racja , niektórzy zwolnili się inni przenieśli z tego działu, lepiej zaczynaj od drugiego zakładu , tak jak powyżej napisali reszta daje radę widać progres

Seweryn

To praca na halach różni się miedzy sobą? Bo ktoś napisał że na drugiej jest lepiej i atmosfera luźniejsza. Przy aplikowaniu można samemu zdecydować w którym miejscu chce się pracować?

@Seweryn

Mów że druga tam lepiej dbają o maszyny. Widać mają pojęcie co robią. Fajna atmosfera. Tylko druga hala

@Xxx

Hmm....te stare projekty niedokończone zapewne to jak długo już trwają? I dlaczego tak ciężko je skończyć? Rozumiem, że to jest jakiś ciężki orzech do zgryzienia, a przy tych starszych projektach nie ma lepszej kasy? :)

Martyna

stare projekty właśnie już są dokończone nie ma z nimi problemów, targety osiągane nawet nieszczęsne AJ wyszło na prostą może nie inżynier ale ustawił je .po 5 latach nawet robot od akrylu zaczął pracować szkoda że zamykają te linie.

Janek

Ciężko je skończyć ogarnąć bo to pierwsze linie z wieloma wadami , nie unowocześniane , nikt kasy większej nie ma za to że je ustawia ani my technicy utrzymania ruchu ani liniowi , z tego co widzimy ten orzech już jest rozgryziony więc źle nie jest , jak przyjdziesz będziesz miał łatwiej prowadzić te projekty .

Adivhr

Kiedy my zaczyna m pracę ile czekać na odpowiedź? Jak lekarz? Nie polski ja jak wygląd lada praca?

Ile trzeba czekać na to, aby dał ktoś znać, gdzie osoba robi jak linia stoi?

Pytanie ile trzeba czekać na badania lekarskie od chwili podpisania umowy, czy też się z tym zwleka na ostatnią chwilę?

Firma LS Ev Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu (mechanik – elektryk). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Magazynier

Co to za akcja na jadalni inzynierka jakości przy wszystkich naskoczyla , zaatakowała tego kolesia co w zastępstwie inżyniera ma stare projekty. Siara jak nie wiem wszyscy patrzyli jak po nim jedzie . Ktoś wie o co poszło???troche żal było na to patrzeć Polacy Polakom.

Magda

Co to się porobiło teraz o co chodzi ??? , inzynier przychodzi do pracy, tzn mijam go na jadalni 7.35 i mówię panie jest problema linia stoi. A on zerka na zegarek i mówi jeszcze karty nie odbiłem zaczynam pracę o 8 , czekać. Ktoś wie dlaczego tak ???

Her Gregor

tylko że średnio linia produkuje z 70 szt przez 30 minut , średnio niech będzie koszt gotowej sztuki 40 zł A to daje 2800 zł , a ta nadgodzinA czyli z 30 min inżyniera ile wyniesie z 17 zł??? komu się opłaca że ludzie stają nie pracują target niezrobiony ?? dla mnie lepiej dopłacić kilka zł takiemu A żeby linia zarobiła z 1500 zł.ale co ja mogłam zauważyć ja tylko polka

Firma dodała nową ofertę pracy na Inżynier Utrzymania Ruchu. Czy ktoś o tym słyszał?

Janek

Tak cały czas są przyjęcia ale szału nie ma , inzynier chce adekwatne pieniądze a szef mowi że da np 4800 brutto i rekrutacja się kończy. Mi się praca podoba osobiście.

Xikwon Ping

Co się dzieje techników w pracy nie ma , chorują linie stoją, Dżango płacić nie chce to nawet inzyniery:) nie przychodzą wcześniej mimo że wiedzą że nie ma obsługi a linia stoi. Zwonilili techników to kasa zaoszczedzona teraz już kilkukrotnie została stracona przez postoje . Jeden technik lub inżynierek jedna decyzją w jeden dzień zarobi swoją miesięczna wypłatę. Na pewnych rzeczych się nie powinno oszczędzać. Ale kto mu przetłumaczy.

Zbigniew
@Xikwon Ping

Jak długie są te postoje? Wtedy jest urlop bezpłatny jak nie chcą płacić? Jak często przez to nie ma pracy?

Pióro

Zamiast rysować bazgroły sprawdźcie ofertę w Świebodzicach lider procesu produkcji stawka 33 brutto plusi dodatki, ja już złożyłem CV zobaczymy

Dżag

jeszcze przyjdzie koza do woza, zabraniają nadgodzin , rozpisywanie co do minuty , proszenie sie , chyba ktos zapomina że czasem zostajemy do późna bo trzeba coś zrobić, jak nie mogę przyjść wcześniej to tak samo nie mogę zostać dłużej. Skonczyło się (usunięte przez administratora) po krzakach

Wyżeł bałkański

W firmie jest różnie, wszystko zależy od działu/ stanowiska na jakim się zatrudnimy. Faktem jest natomiast, ze pracuje tutaj bardzo duża ilość obcokrajowcow ; ( ukrainców / gruzinów / ruskich / filipinczykow i innych nacji ) faktem jest tez, że organizacyjnie w firmie czy to na pierwszej hali czy na drugiej hali jest padaka, bardzo chaotycznie, często nielogicznie, plany produkcyjnie zmieniane są czasami po kilka razy dziennie. Faktem jest że atmosfera przez to szczególnie na halach produkcyjnych jest nerwowa, niespokojna, napięta . Faktem jest, ze w jakiś sposób idzie się tutaj „ rozwijać „ aczkolwiek wszystko zależy od działu w jakim sie zatrudnimy ale tez od nas samych. Faktem jest ze od strony polskiej kierownicy/ liderzy są bardzo w porządku ale tez są pajace bez podstawowej kultury z dużym ego i małym mózgiem. Faktem jest ze firma funkcjonuje na granicach polskiego prawa albo tez je łamie. Faktem jest ze w dużej mierze kierownictwo od strony koreańskiej jest niekompetentne, mające problem z podstawową komunikacja, mające duże ego, nie szanujące Polaków ( których jest coraz mniej ) Faktem jest , ze w tej firmie Koreańczyk, choćby był największym dzbanem na świecie to zawsze będzie w jakiś sposób twoim przełożonym. Faktem jest ze ogólnie Koreańczycy to oszuści, kłamczuchy, ludzie fałszywi, zmieniający podejście i charakter w zależności na jakim stanowisku są obecnie. Faktem jest ze w firmie cały czas mówi sie o redukcji, cięciu kosztów, braku pieniędzy. Faktem jest ze jeśli chodzi o serwisowanie maszyn, że Koreańczycy na wszystko żałują pieniędzy, paski transmisyjne są czasami szyte igła i nitką… łożyska w maszynach strzelają aż miło, śrubki z maszyn latają po podłodze, czesto robione fuszerkowe prace przez mechaników czy techników byle by tylko linia szła, często jakaś maszyna ma problem i paletki są przepychane przez operatorów/ techników dłońmi ( bo oczywiście nie ma części zamiennych na które oczywiście brak pieniędzy ale na koreański lunch to w skali roku miliony są wydawane ) Faktem jest ze bhp jako tako tutaj nie istnieje. Faktem jest ze pomimo iż w statucie firmy jest zapewnienie ze wszyscy są równo traktowani to normalne tutaj, ze Koreańczyk zawsze może więcej, nie są tak karani za złe zachowania tak jak np Polak zostanie ukarany. Faktem jest ze z 85% ludzi obecnych w firmie to obcokrajowcy z agencji pracy tymczasowej z których wyciska się maksimum ( prace maja może w miarę lekka ale godzinowo ich orają niesamowicie ) faktem jest ze Koreańczycy źle zarządzają tymi zakładami ale odpowiedzialność za to ze jest tutaj jak jest zwalają na wszystkich tylko nie na siebie. Osobiście pracuje tutaj już trochę czasu, sporo widziałem, sporo wiem. W mojej opinii od momentu zatrudniania kilka lat temu do teraz to jest coraz gorzej jeśli chodzi o atmosferę, podejście Koreańczyków, cięcie kosztów, redukcje ludzi a dokładanie pracy. Można by jeszcze wiele dopisać. Dodam tylko jeszcze na koniec ze jeśli ktoś jest ambitny, lubi prace w spokoju o dobrych warunkach, lubi prace na dobrym poziomie, lubi być szanowanym to zdecydowanie nie polecam pracy tutaj . Jeśli ktoś chce złapać robotę z braku laku, byle by tylko mieć to może spróbować swoich sił w tej fabryce.

Ł

Prawda

Gosia Gosiewiczowa
@Wyżeł bałkański

Pomimo tych drobnych faktów i niedogodności stwierdzam że jeśli ktoś jest dobry w tym co robi to pracodawcą go docenia , wypłata na czas ,grusza czy wyrównania podwyżek. U polskich pracodawców nigdy wyrównania wstecz nie dostałem a tutaj tak .Warunki pracy hmm zastanówmy się gdzie jest idealnie ???obok ls robią chemię warunki szkodliwe na maksa .To że nie ma komponentów czy plan produkcji się zmienia tak jest w wielu zakładach szczególnie na takim rynku jak automotive który jest czuły na zawirowania rynkowe .Póki nie zabierają nam pieniędzy za to nie interesuje mnie to że brak konektora czy innego plastiku. Każdy niech się skupia na swojej pracy a będzie dobrze .Jak dla mnie kasa się zgadza warunki są dobre dodatki mam na czas nikt na mnie nie "krzyczy" że linia stała bo brak komponentu . Jeśli ktoś uważa że obok wszystko jest lepiej, zdrowsze warunki , większe pieniądze zawsze może zmienić pracodawcę .Powiadam wam jeśli nie pracujesz w biurze to wszędzie jest tak samo na produkcji a nawet gorzej bo można pracować na stojąco ale w soczystej chemii inchalujac swoje zdrowe ciało.

Ona ona
@Gosia Gosiewiczowa

Nam superwajzorką nikt z tych powodów kasy nie zabiera , tu masz rację, póki nikt mnie nie obwinia za brak produkcji z powodu braku komponentów to nic mnie to nie obchodzi. To nie moja sprawa .

Filarka
@Wyżeł bałkański

Ale ktoś się nudzi tego lata takie śmieci nie ma co robić brak zajęcia zryty beret weź rodzinę jedź gdzieś A nie żyjesz LS szkoda czasu i lata na ta firmę wyluzuj

@Filarka

Z jednej strony dobrze ze się nudzi dla przyszłego kandydata takie info może być przydatne

Prawda jest taka że zostali Ci którzy nigdzie indziej pracy znaleźć nie mogli lub nie potrafili i się usprawiedliwiają teraz. Większość z tych którzy coś potrafili już dawno tam nie pracuje. To chyba jedyny zakład który o swoją kadrę nie dba no chyba że lizi4litery

Ona 3

Co ty gadasz są tutaj i nadal pracują fajni fachowcy , robią robotę znają się na rzeczy. Nikt nikomu nie liże 4 liter bo nie musi , my na dole jesteśmy w sumie sami sobie zostawieni więc o co ci chodzi ? Ja mam lizać technikowi czy on jakości??? Nie kminie nie ma tu kierownika któremu trzeba się przypodobać, kablować itp .

On
@Ona 3

Racja , racja

Onil
@Wyżeł bałkański

Bez komentarza ktoś tu ma racjie tylko boi się mówić głośno właśnie taki ma wizerunek firma asz dziwne że to się dzieje w Polsce a gdzie kary dla Koreańczyków

I co radzicie sobie niby? Śmiechu warte co pokazaliście ostatnimi dniami jak tam można pracować i mówić że jest się ekspertem. Dalej uważacie się za najlepszych??

Zapraszamy

Do electroluxa szukamy technika utrzymania ruchu , jeden od was u nas pracuje, chwilimy go , jak macie chęci to składać papiery , u nas nikt nie nawiedza techników gdy wszystko dobrze pracuje , każda praca ma swoje plusy, atrybuty , biura siedzą 8 godz przed kompem , operator stoii przy maszynie , UR pracuje gdy jest potrzebne .

Supervizorka
@Zapraszamy

O to super bo ja znam firmę gdzie technik UR lub liniowy to niemal jak przestępca gdy wykonuje swoje prace dobrze , w sumie wygląda tak , że jak grzebiesz i linia stoi to jest super bo pracujesz ( ale w tym czasie linia nie ma tagetu i jest z 20 koła w plecy ) ale wszystko jest ok bo mechanik ma zajęcie a 5 operatorów stoi. Kminicie o co chodzi ????

Łucja
@Zapraszamy

A niby w tej firmie są "nawiedzani" ci technicy ? :P Aż taki nadzór jest czy o co chodzi? Bo chyba jak ktoś dobrze wykonuje robotę to nie powinno być problemu? Mąż chętnie by wysłał aplikację, próbujemy się rozeznać co i jak :)

kk

frankonia szuka technologia, ge aviation szuka na cnc , gdzieś tu w Dzierżoniowie też widziałam ofertę na magazyn stawka coś ok 5300 brutto,

Xikwon Ping

Ile u nas płacą na stanowisku do prześwietleń RTG płytek F PCB. W sumie pytanie retoryczne alr na portalu oeliks jest oferta praca na takiej maszynie w Niemczech w automotive i zarobki 11000 do 12200 zł brutto .

Zadowolony Jan
@Xikwon Ping

Z tego co widać to już wszędzie lepiej płacą, fajnie będzie jak już Polaków nie będzie a zostaną same filipy i inne wschodnie nacje . Good luck mr. DŻAN.

On 22

Widzieliście nową ofertę chyba z LG na (usunięte przez administratora) , kasa do 6100 brutto za operatora , a u nas operator ktory ma byc technikiem, ma być utrzymaniem ruchu , operatorem , logistykiem i kontrolą jakosci za 4500 . Ja już papiery wysłałem.

Jolka
@On 22

Tak prawda jest oferta fajnie że mamy wybór, pracownicy z OS już są poinformowani .

facet1
@On 22

Tak papiery wysłane, oddzwonili niemal natychmiast , mam juxbtwrnin rozmowy i potwierdzam z dodatkami wychodzi 6100 brutto tego w LS nie mam ledwo 4600 brutto. pytali też czy mam kolegów na stanowisko technika inżyniera itp

Hanna
@facet1

Poważnie? Aż taka duża dysproporcja w wynagrodzeniu na podobnym stanowisku? No chyba, że zakres odpowiedzialności i wymagania tam jednak wyższe niż tu? A w LS nie ma dodatków? Pewnie z dodatkami wynagrodzenie wyszłoby porównywalne to wtedy zmiana firmy się nie opłaca. Nie lepiej zostać w starej i znanej firmie, a i pewnie za lata pracy też dają więcej niż takiemu świeżakowi?

Myjka

Coś jest na rzeczy bo skoro dyrektor z prezesem odwiedzają 3 razy na 8 godzin pokój sprzątaczek, wpadają do warsztatu UR , czyli coś się dzieje?Wiecie o co chodzi?

alexia pl

super praca mnie się podoba jako suoervizor polecam , w sumie od zero do mistrzyni w żadnym zakładzie tego nie miałam, kasa na czas rozwojowo zero wymagań tylko zapostować w systemie

suma

pracuje już u was 2 lata , jako logistyk , podsumowując praca spoko , kasa na czas różne dodatki, atmosfera napięta odradzam stanowisk jak technik ur czy liniowy ci ostatni są caly czas o coś podejrzewani mimo że ciągnął ten wózek. inżyniery pracują widać ich na liniach liderki robią swoją robotę, czyli jest jak wszendzie, ogólnie polecam praca ciekawa

Czy LS Ev Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

norbi

Oczywiście że nie, a uprawnienia które pracownicy przynoszą ze sobą do LS tracą tam po czasie ważność i idą w niepamięć.

Ewelina
@norbi

Firma nie dba o to, aby pracownik je odnowił w takim wypadku? Jak inne kwestie oprócz tych szkoleń? Jesteś zadowolony np. z wypłaty?

Zostaw merytoryczną opinię o LS Ev Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Ev Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 449.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 429, z czego 34 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 366 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Ev Poland Sp. z o.o.