Opinie o Anin Product Development Management Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Anin Product Development Management Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anin Product Development Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anin Product Development Management Sp. z o.o. w Bytom

Zz Nowy wpis

Podoba sprawa jak wcześniejsze. (usunięte przez administratora) wysyłają używany sprzęt jako nowy licząc że ktoś tego nie rozpozna. Pomijając już opóźnienie w dostawie i zwrocie pieniędzy i braku jakiekolwiek kontaktu i ściemniając że opóźnienie w zwrocie spowodowane jest próbą kontaktu ze mną o możliwość wymiany sprzętu zamiast zwrotu środków. Dziwne że allegro jeszcze takich (usunięte przez administratora) u siebie trzyma

MArcin Nowy wpis

Dzień dobry, Jestem w podobnej sytuacji zakupiłem nowe urządzenie a został mi dostarczony uszkodzony stary klamota. Dodatkowo firma przekręca na gwarancjach.

PRZESTRZEGAM, ODRADZAM ZAKUPY w działalnościach założonych przez Przemysława J.K. i Natalię A.K. w Bytomiu (progress24, ALOP,ALAT,ANIN PRODUCT DEVELOPMENT, OUTLET SP. Z O.O.). Zakupiłem laptop nowy - opis "z ryskami", przysłano mocno zużyty, w bardzo złym stanie. Sprzedawca unika zwrotu wpłaconych pieniędzy oraz odmawia wywiązania się z dostawy zgodnego z ofertą urządzenia.

Kamila
@Marcin

Ciekawa jestem czy do dziś udało się cokolwiek wyegzekwować w tej kwestii?

@Kamila Nowy wpis
@Kamila

@Kamila Sprawa jest rozwojowa.

Dzień dobry, Proszę o kontakt wszystkich (usunięte przez administratora) klientów przez ( progress24, ALOP,ALAT,ANIN PRODUCT DEVELOPMENT, OUTLET SP. Z O.O.)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Anin Product Development Management Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
WnerwionyKlient

PRZESTRZEGAM, ODRADZAM ZAKUPY w działalnościach założonych przez Przemysława J.K. i Natalię A.K. w Bytomiu (progress24, ALOP,ALAT,ANIN PRODUCT DEVELOPMENT, OUTLET SP. Z O.O.). Zakupiłem laptop nowy - opis "z ryskami", przysłano mocno zużyty, w bardzo złym stanie, sprzęt posiadał CAŁKOWICIE inną konfigurację - brak karty graf. dedykowanej, zamiast proc. Intel I5 był Radeon R4, inny kolor, bez naklejek spolszczających jak zapewniano. Dałem 2260 zł a otrzymałem sprzęt o wartości kilkaset PLN. Laptopy, które były już używane klika lat, naprawiane na szybko mają znacznie gorszą wydajność oraz posłużą chwilę (pół roku lub rok i odmówią posłuszeństwa). Daleko im do nowych,leżakujących laptopów, które przetrwają ok. 5 lat. Co więcej, sprzedający żąda oświadczenia po zakupie tak aby pozbawić możliwości zwrotu. Wciska inny sprzęt, byleby zatrzymać środki finansowe. Zgłosiłem przestępstwo z art. 286 k.k. Lepiej dać 500 drożej w xkom, mediaexpert, euro ale jednak otrzymać nowy laptop a nie złom.

Zostaw merytoryczną opinię o Anin Product Development Management Sp. z o.o. - Bytom

Anin Product Development Management Sp. z o.o.
  • Siemianowicka 98
    41-902 Bytom

Anin Product Development Management Sp. z o.o.