Opinie o Icf Steel Sp. z o.o. w Czudec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Icf Steel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Icf Steel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icf Steel Sp. z o.o. w Czudec

Xyz

Nie polecam pracy w tym zakładzie, notoryczne patrzenie w kamery, ciągłe krzyki na pracowników rodem z (usunięte przez administratora), ale co się dziwić jak szefostwo patrzy zapatrzone jak w obrazek na dyrektora który całą winne zwala na pracowników produkcji, ciężko wziąć wolne. Wynagrodzenie od najniższej reszta to premie, gdzie z byle jakiego powodu potrafi być obcinana. Szczerze nie polecam.

Jestem zainteresowany kontaktem z firmą w sprawie pracy jako Technolog, ogłoszeń nowych nie ma ale z doświadczenia wiem, żeby próbować mimo wszystko. To, że pracodawca ogląda komety to niekoniecznie coś złego, jakbym był szefem też bym chciał wiedzieć co się dzieje na zakładzie. Natomiast jak to jest z tymi premiami, bo piszecie, że są ucinane a w ogłoszeniu jest podane, że są. To ile co miesiąc takiej premii można liczyć? Jak ktoś wie ile wynosi podstawa to też będę wdzięczny.

Xyz Nowy wpis

Jeśli o to zakwaterowanie chodzi, o którym pisano z parę miesięcy temu to jakie są aktualnie oferowane standardy? Jakich pokoi / mieszkań można się spodziewać? Co do transportu to czy udostępniane jest po prostu jakieś auto służbowe?

Ewelina

Ktoś ma informacje o pracy montera instalacji wentylacji? Tam podali w ofercie info, że praca jest w delegacji, także miałabym parę pytań. To to jakiś tymczasowy kontrakt, ile trwa współpraca?

R.
@Ewelina

Pani Ewelino, jest to praca w delegacji (uzależniona od tego gdzie zostaje wygrana budowa), zawsze na terenie Polski. Zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę, nie jest to tymczasowy kontrakt.

Ayo
@R.

Jak wyglądają kwestie urlopów przy takim trybie pracy w delegacjach? Można jakieś wolne brać czy raczej między budowami jakieś wolne się dostaje? Poza tym czy zakwaterowanie zawsze firma zapewnia?

R. Nowy wpis
@Ayo

Zakwaterowanie i transport jest zawsze po stronie pracodawcy. Jeżeli chodzi o kwestie urlopów - na wniosek, w zależności od możliwości oczywiście.

Firma Icf Steel Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko MONTER. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Zuzanna

Znalazłam ogłoszenie na stanowisko Technolog. Mam wykształcenie techniczne - Inżynier Mechaniki, potrafię czytać dokumenty techniczne oraz posiadam umiejętność pracy na programie AutoCad. W ogłoszeniu jest informacja, że wynagrodzenie jest do uzgodnienia. Jakie są widełki co do zarobków na tym stanowisku? Czy premia co miesiąc jest jednakowa czy zależna od wyników?

Mateusz
@Zuzanna

najniższa krajowa na umowie i coś dorzucają pod stołem, premia uznaniowa ale tylko wtedy jak nie bierzesz zwolnienia chorobowego bo inaczej zabierają

@Mateusz

Możesz zdradzić wysokość tej premii? Jeśli się nie bierze zwolnienia to co miesiąc jest tyle samo czy to w zależności jak przyznane jest? Możesz napisać też jak z atmosferą w firmie? Zgrana ekipa tu pracuje?

Drek

Nie polecam szczerze tej firmy radzę trzymać się z daleka.

Jurek
@Drek

Nawet ze względu na atmosferę jaka tam panuje (ciągle patrzenie w kamery) zastraszanie (usunięte przez administratora)

Ewelina
@Jurek

Co konkretnie masz na myśli? Przykład by mi trochę lepiej zobrazował, o czym faktycznie mówisz. Źle się odnoszą do pracowników czy co?

nick
@Drek

też pewne sie przekonałeś jak tam traktują pracowników wiem po sobie jak karzą przyjsć niemalże w każdą sobote a póżniej kierownik kombinuje żeby nie przyjsć na tygodniu żeby za nia nie zapłacić zostajesz po godzinach po trzy godziny dłużej dwa dni pod rząd to po kilku tygodniach łaskawie Ci przyniesie 100zł za nadgodziny i powie do tego ze mało zrobione a na piaskowaniu stara maszyna nie było tygodnia zeby sie nie posuła a pózniej pretensje do pracownika a jeszcze jak ktoś odchodzi to afere robią opisalem jakis czas temu moja sytuację i bardzo dobrze ze już tam nie pracuję ze sie z pracą udało tego samego Tobie życzę a nie męczyć sie z tymi osobnikam którzy tam rządzą

Jeżo zwierz

Traktowanie pracowników przez prezesa a konkretnie przez panią prezes to kompletny dramat kończył mi sie umowa a z racji ze znalazłęm lepszą prace i postanowiłem im podziękować z racji ze mam nową prace to usłyszałem od Pani Agaty żę pomyślałem tylko o sobie a z nimi lecę w Ch....a i powiedziała że jak nie podpisze z nimi zlecenia to mi npisze netatywy w świadectwie pracy które mi do niczego nie jest potrzebne a jako że byłem przyjedty przez GRH to Icf nie ma nic wspólnego z moim wiadectwem pracy powiedziąłem że ma m nową prace i bezwzględne kończe z ni mi współprace to usłyszaem cytuje W......aj sie rozliczyć cieżka praca w brudnych szkodliwych warunkach to zamiast sie cieszyc że człowiekowi sie udało coś lepszego znaleść i zrozumieć decyzje pracownika to robią ogrmonią afere i groża negatywnym opisem w swiadectwie pracy bo nie mająnikogo na nasze miejsce a kto świadomy jaki tam (usunięte przez administratora) przyjdzie pracowac i jeszcze jak taki szacunek do pracownika

Bolek
@Jeżo zwierz

Tam wszyscy mają prawie nie tylko pani prezes

@Jeżo zwierz

O jakich ciężkich warunkach piszesz? Co konkretnie Twoim zdaniem w firmie jest nie tak i co mogłoby się poprawić na lepsze?

Bolek
@Elżbieta

Elżbieto kim ty jesteś nie wiem o takich warunkach jak tam panują jak nie wiesz to zapytaj Jurka lepiej mają na kopalni i za inną płace i inne podejście do pracownika w Icf jesteś niczym co konkretnie jest nie tak wiesz o tym dobrze przede wszystkim płaca za wykonywaną pracę na początku obiecanki a radość już nie po stronie pracownika jakby nie ma kolejki sanepid już by dawno to zamkną tak na marginesie co tydzień przychodzi ktoś i odchodzi a teraz pomyśl może sama odpowiesz co jest nie tak za bramą stoją samochody jak przed ambasadą same Mercedesy za bramą zobacz sobie sama

Czesio
@Bolek

Dobrze mówisz

@Elżbieta

piaskowanie w zamknietym pomieszczeniu gdzie na dłuzszą mete nie da sie wytrzymać i jezzcze robią problem jak znajdziesz lepszą prace i nie chcesz następnej umowy

Majster

Agata
@Elżbieta

no ale jaki w sumie problem mogą wtedy zrobić jak już umowa się skończyła? wszystko jest wtedy uregulowane już, tak? a pytają o argumenty czemu ktoś odchodzi? ciekawa jestem co oni sami twierdzą o tych warunkach, które tu opisujesz

Baq

Ostatnio składałem cv, bez dat podam dni tygodnia. Złożyłem cv w środę w czwartek telefon czy dam rady przyjść tego samego dnia na rozmowę lub w piątek. Umowiłem się na poniedziałek godzina 11, gdyby coś się zmieniło mialem być powiadomiony telefonicznie. Zadnej informacji nie bylo wiec pojechałem. Punkt 11 przychodze do portierni i mowie ze przyjechałem na rozmowę rekrutacyjna, pan z okienka powiedział że tego dnia nikogo kto może przeprowadzić taka rozmowę nie ma. I tu zacytuje "proszę przyjść jutro o tej samej godzinie, MOŻE KTOŚ Z PRZEŁOŻONYCH BĘDZIE ". Smiech na sali, juz po tym się zraziłem, nie polecam za podejście do przyszłych pracowników.

@Baq

No to mega słabo, że nie dostałeś informacji. Mówiłeś to rekruterom czy dałeś już sobie spokój z kontaktowaniem się?

Arkadiusz

Z tego co mogłem zobaczyć na własne oczy, to firma wynajmuje pseudokibiców do tego aby zastraszali innych. Bandyckie metody.

Anon

Szukają spawaczy mag bez doświadczenia, ktoś wie jak tam praca wygląda i jakie zarobki?

B.
@Anon

Na stanowisko spawacza wymagane jest doświadczenie.

@Anon

Dostaniesz najnizsza krajową oprócz tego będziesz cały czas obserwowany przez kamery za którymi siedzi x prezes???? następnie majster kolega prezesa będzie miał na Cb czujne oko kiedy pójść donieść na Ciebie zeby potem moc zabrać Ci premie (premia 250 zł) ogl wolę pójść do sklepu tyle samo zarobię a plusem jest to że w czystych i nie szkodliwych warunkach

Teresa
@B.

A jakieś konkretne doświadczenie trzeba posiadać jako spawacz? Czy po prostu liczy jakikolwiek staż pracy na takim stanowisku i posiadanie umiejętności? Ile lat pracy trzeba mieć aby mieć w ogóle szansę na dostanie się do Icf Steelu? Co jeszcze jest mile widziane u kandydata?

B.
@Teresa

Przed zatrudnieniem spawacza sprawdzana jest "ręka". :)

Zostaw merytoryczną opinię o Icf Steel Sp. z o.o. - Czudec

• Jak się pracuje w Icf Steel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Icf Steel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Icf Steel Sp. z o.o.
  • Rzeszowska 35