Opinie o BFF Polska S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BFF Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BFF Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BFF Polska S.A. w Łódź

lepiej nie

nie polecam nikomu tej firmy, stracicie tylko czas, niczego się nie nauczycie, atmosfera jest słaba, wynagrodzenie jeszcze gorsze, do tego ciągłe starcia w włochami, który w ogóle w umieją zarządzać firmą, wszędzie tylko głupie zasady, nic dodatkowego dla pracownika, przetyrają cię na maksa, że odechce się wam wszystkiego, nie bez powodu ciągle jest tam rotacja i ciągle szukają nowych osób do pracy, naprawdę szczerze odradzam, nie dam się tam wytrzymać

Klin
@lepiej nie

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Brak logiki i zasad w zarządzaniu Spółką. Wynagrodzenie nieadekwatne do zajmowanego stanowiska. Problemy zamiatane są pod dywan a ich nawarstwianie się powoduje dezorganizację pracy i frustrację.

Laura Nowy wpis

Hej, a są tu aktualni praktykanci? Widzę te niedawną opinie, w której ktoś podkreślił brak rozwoju a myślałam o tej opcji na praktyki w administrowaniu nieruchomościami. Teraz to już jednak sama nie wiem, liczyłabym na informacje z pierwszej ręki odnośnie tego co się dzieje od samego początku na praktykach, jak wdrażają?

Wiki Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam - jeden wielki bałagan, w którym szuka się winnego i spycha odpowiedzialność Masz problem- to Twój problem. Polscy pracownicy nie mają nic do gadania, podobnie jak polscy managerowie - decyzję idą z góry, pojedynczy Pracownik się nie liczy, jak Ci nie pasuje to wyp*, w takiej atmosferze przebiega rozmową o problemach, komunikuje tak sama "góra ". Wynagrodzenia mocno średnie, brak perspektyw na rozwój.

Aldona Nowy wpis

Czy z każdego stanowiska można napisać tak jak poprzednik ze wynagrodzenie zdaje się być nieadekwatne co do pełnionych funkcji? nawet na dziale marketingu? Teraz widnieje oferta dla specjalisty od niego. Posiadam odpowiednie doświadczenie, wiec ciekawią mnie warunki finansowe oraz ogólna sytuacja na dziale. opowiecie mi o nich?

lepiej nie

Klin Nowy wpis
@lepiej nie

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Blondi

No hej. :) widzę po komentarzach ze raczej kandydaci się tu tylko zjawiali? Jest tu mimo wszystko może ktoś kto koordynował już finansami przy Kilińskiego i podzieliby się opinia z pracownicy? Kogoś do tej funkcji właśnie szukają a ja właśnie po Śródmieściu za czymś dla siebie się rozglądam. Pierwsza kwestia to rozmowa, w jakich warunkach obecnie jest prowadzona? z kim? Dodatkowo widzę, że to tryb hybrydowy, jaki wiec przypada układ dni?

Firma dodała nową ofertę pracy na Specjalista Ds. Podatków. Czy ktoś o tym słyszał?

Właśnie jestem zainteresowany ale chętnie poznam opinię osób, które tam pracują. Jak atmosfera w dziale? W obecnej firmie nie wyglada to najlepiej więc wolałbym uniknąć rozczarowania.

Czy Bff oferuje elastyczny model pracy zdalnej?

Magda

Obecnie BFF pracuje w 100% zdalnie.

@Magda

Tak teraz zdalnie ,ale jeszcze dwa tygodnie temu jako jedna z nielicznych firm pracowała z biur pomimo rosnącej liczby zachorowań. Co się zmieniło?nastawienie w firmie? ,napewno nie.to raczej efekt obostrzeń wprowadzonych przez rząd i to wszystko.

W BFF nie ma zgody na pracę zdalną.

@Gość

Obecnie pracujemy w systemie hybrydowym: 3 dni biuro, 2 dni dom. Przy częstym kontakcie telefonicznym z klientem, ten model pracy jestproblematyczny.

@Magda

Aktualnie (lato 2022) praca odbywa się w modelu hybrydowym.

@Madlene

Są już może jakieś plany na jesień / zimę odnośnie tego? Możliwa będzie opcja 100% zdalnie?

@Marzena

Pracujemy hybrydowo, nie możemy pracować w 100% zdalnie - włoskie zasady, do których trzeba się stosować :( Przyznam szczerze, że brak elastycznego podejścia co do modelu pracy, to duży minus tej firmy.

@Madlene

A jak brzmi ta zasada lub argument za nią? Czyli nie ma możliwości, żeby kiedyś na kompromis pójść z czymkolwiek chcieli?

@Marzena

@Marzena Szefowie we Włoszech narzucili nam model pracy hybrydowej. Jako argument podają "zacieśnianie relacji z ludźmi". Nie ma żadnych odstępstw od tego trybu pracy, nawet w wyjątkowych okolicznościach... musisz być w biurze w każdy wtorek i czwartek, trzeci dzień office wybierasz sama. Zero elastyczności ze strony pracodawcy. Ja tam nie potrzebuję przyjaźnić się z ludźmi, z którymi pracuję. Przyjaciół mam poza pracą. Do niej przychodzę zarobić pieniądze. Tyle.

Rafał
@Madlene

a jak ogólnie atmosfera w pracy, jak kultura całej organizacji ? fakt pracy hybrydowej to raczej zrozumiała strategia ale czy polecacie pracę? czy jest szansa na rozwój?

Rafał

Daj sobie spokój to firma-żart. DO MNIE PO ROŻNOWIE ZDALNEJ NAWET NIE RACZYLI NAPISAC Czy w jakikolwiek sposób poinformować o wyniku.Zadzwonilem do pani Kasi odpowiedzialnej za rekrutację i w kółko powtarza że zliczają kandydatów a już oferta wygasła dawno temu haha

Witold

Chyba od dłuższego czasu nie było rekrutacji, wiadomo kiedy ruszą i kogo mogą potrzebować? Odpowiadała by mi posada specjalisty - administratora wierzytelności. W tym czuję się najpewniej. Jaki stosują system wynagrodzenia i jaka jest pensja na tym stanowisku?

Czy BFF Polska S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Cześć, umowy zlecenie otrzymują tylko stazyści/praktykanci. Pracownicy spółki mogą liczyć na umowę o pracę.

Marzena

Czyli elastyczności w zawieraniu umowy tutaj nie ma? b2b odpada? Zatrudniacie może informatyka?

Bożena

A ile trwa taki staz z ta umową zleceniem? To można jakoś regulowac czy jest stały okres?

@GallAnonim

Witam, Jak wygląda atmosfera w firmie ? Warto tam zacząć pracę ?

negatyw
@@GallAnonim

Negatywne opinie o czymś świadczą. Do tego banda bucy.

Anonimowy

Jak chcecie się nauczyć excela to dobre miejsce do pracy. Bo nic innego się nie nauczycie. Przełożeni zwalają tylko odpowiedzialność za swoje decyzje na innych. Wszystko jest sterowane od samej góry. Jedyne co pozytywne to zwykli pracownicy.. wspólnie wspieramy się w dostawaniu kolejnych nie realnych terminów.

@Anonimowy

Myślę, że to prawda.

Czy w BFF Polska S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

odpowiedź

absolutnie nie, dział HR to żart, pracują tam ludzie, których w ogóle nie interesuje dobro innych ani dobra atmosfera w firmie

Osób z HR nie można o nic się doprosić, pożal się bożę. Od kiedy wymienił się cały skład to mam wrażenie, że do działu HR nie ma po co się udać, bo i tak się nic nie załatwi. Poza tym to wszystkimi trzęsą Włosi, a Polak nie ma nic do gadania.

@odpowiedź

Co konkretnie masz na myśli?

Na przełomie lutego i marca miałem dwie rozmowy o prace. Pierwsza, jeszcze przed okresem pandemii, odbyła się w siedzibie firmy (Brama Miasta), druga byla w formie telekonferencji. Na te dwie rozmowy poświęciłem łącznie ok. 3 godzin. Obie rozmowy przebiegały w milej atmosferze, niestety nikt z firmy nie uznał za stosowne poinformować mnie o wyniku rozmowy.

inny kandydat
@Kandydat

Hej, kandydat, czy ostatecznie udalo CI sie koncu uzyskac kontakt od nich? Czy w przypadku odmowy otrzymales automatyczny mail z informacja, ze dziekuja,a le rezygnuja z kandydatury?

Honorata
@inny kandydat

Także się nad tym zastanawiam i jestem ciekawa czy w późniejszym czasie firma się odezwała i poinformowała o wyniku. Być może po prostu rekrutacja trwała długo. A czy Ty także masz w planach aplikowanie do BFF Polska? Jeśli tak to daj proszę znać po czasie czy dostałeś jakąś odpowiedź.

@sisi a jak wdrażają nowych pracowników ?

Sisi

Pracuję w firmie już pół roku. Bardzo odpowiada mi atmosfera i sposób wdrożenia nowych pracowników. Dostawałam i dostaje dużo wsparcia, chodzę do pracy z zadowoleniem.

Jurek

Taki spokój na forum to efekt urlopów ? Podpowiecie coś o pracy, czy warto aplikować?

Kandydatka

Dzień dobry, chciałabym się zapytać jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku Operations Specialist z angielskim?

Ona

Operations Specialist with Italian - widzę że jest na to stanowisko rekrutacja, ale online. Powiedzcie proszę, jak wygląda taka nietypowa forma rozmowy?

Nessuno..
@Ona

Ja mam ustalone rozmowę telefoniczną a następnie będzie video rozmowa. Mnie ciekawi atmosfera w firmie i ogólnie jak się tam pracuje. Ktoś coś?

Sisi
@Nessuno..

Pracuje w firmie i atmosfera jest bardzo fajna :) ludzie są pomocni

Zostaw merytoryczną opinię o BFF Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w BFF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BFF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BFF Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BFF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w BFF Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BFF Polska S.A.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76 lok. 4 PIĘTRO
    90-330 Łódź