Opinie o Hoteleon Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hoteleon Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hoteleon Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoteleon Sp. z o.o. w Warszawa

Nie polecam współpracy z tą firmą, to był największy błąd jaki popełniłam. W pracy dawałam z siebie wszystko a (usunięte przez administratora) Czułam się źle sama ze sobą wciskając ludzią kit przez telefon, sama się dziwie ze tyle wytrzymałam w tej firmie. Wykorzystywanie pracowników i brak szacunku u nich to kompletny obłęd. Od ponad roku pracuje tam wspaniała kobieta (usunięte przez administratora)siedzi po 8-10h w pracy żeby wyrobić limit (oczywiście nie jest płacone za godziny tylko wyrobiony limit) i zarabia marne (usunięte przez administratora)miesięcznie bo nie wie ze gdzieś indziej może zarobić więcej.. żerują na takich pracownikach. A pracownicy którzy się zwolnili bądź zostali zwolnieni mogą zapomnieć o (usunięte przez administratora) Od paru lat firma ta zmieniła swoją nazwę już ze 3 razy ze względu na złe opinie firma podupadała .. szefostwo uważa ze zmiana nazwy firmy i zmiana pewnych zasad pomoże uzyskać większe dochody w ciągłym (usunięte przez administratora)ale kiedyś to się w końcu skończy.(usunięte przez administratora) Serdecznie pozdrawiam cała ekipę hoteleon. Były pracownik ????

@Natalia

Dzień dobry a ja mam wielki problem po podpisaniu umowy o jej odstąpienie

Krzysztof

Witam, też o firmie Byłem na spotkaniu 10.09.23. ..... Zapłaciłem i.. W dniu 11.09.napisałem z przyczyn osobistych "odstąpienie od umowy". Wiem , że tracę 25% ale do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi mam potwierdzenie wysłania i odebrania odwołania. czy następnym krokiem(wg adwokata ) jest sprawa sądowa. Nie mam od firmy kontaktu przez miesiąc

@Krzysztof

Szanowny Panie, przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi na Pana odstąpienie. Niemniej jednak informujemy, iż zostało ono przyjęte, a zwrot środków odbywa się zgodnie z wysłaną do Pana informacją (zgodną z zapisem dot. odstąpienia od umowy zawartym w kontrakcie).

Henia Nowy wpis

Cześć. nie wiecie czy administratora danych nie potrzeba do tej bazy hoteli, o której piszą na swojej stronie? na początku zdziwiło mnie to, że firma pokazała mi się w oferowanych, bo w branży IT oczywiście czegoś szukam ale to chyba nie praca w hotelu jednak. :) gdzie wrzucają oferty o pracę?

Student Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Dzień dobry jestem zainteresowana pracą w tej firmie? Czy moglabym uzyskać informacje od osob które tam pracowały czy warto się tam zatrudnić? Jaka jest atmosfrera w pracy? Mozliwosci awansu?

Ciekawe Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Widzę, że poprzednie zapytanie/opinia usunięte - nieładnie. Czy wie ktoś czy faktycznie, żeby wykorzystać voucher na tygodniowy darmowy pobyt trzeba wykupić wyżywienie?

Do mnie w zasadzie nigdy żaden voucher nie przyszedł a widzę, że ludzie tu o nich piszą, nawet teraz. pracownicy też maja tego typu dodatki? za praca tu zerkam to mnie benefity zaciekawiły

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hoteleon Sp. z o.o..
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Witam, jako kto mogę tu pracować? jakie są działy, ogólna struktura? Tak jak już wcześniej zauważono sporo opinii podchodzi od samych klientów, niby ludzie o prace pytają ale bez konkretów. proszę o opis miejsca pracy

Info
@Krzysztof

Dzien dobry, czy moglby pan powiedziec czy mial jakies nowe informacje w tej sprawie?

Boggy
@Krzysztof

Witam U mnie to samo. Dałem się namówić a na drugi dzień chciałem odstąpić od umowy. Papiery wysłałem pocztexem to w Katowicach nawet nie odebrali. Wróciła się do mnie i zapłaciłem extra 15zl. Kontakt telefoniczny masakra. Powiedziano mi że tylko kontakt email. Na spotkaniu wpłaciłem 500euro i to pewnie przepadnie. Dla mnie (usunięte przez administratora) Niby proponują apartamenty a ja dostałem ofertę w Grecji pokój dla 4 osób. Żenada.

@Boggy

Szanowny Panie, opinia, którą Pan właśnie przedstawił odbiega od stanu faktycznego. Pana odstąpienie od umowy zostało przyjęte, a umowa została rozwiązana na zasadach obowiązujących w kontrakcie. Miał Pan kontakt telefoniczny z kilkoma pracownikami Spółki EC. Informacja o kontakcie mailowym została do Pana przesłana z uwagi na fakt, iż podczas rozmów telefonicznych używał Pan wulgaryzmów, które są niedopuszczalne w komunikacji międzyludzkiej. Oferty na Grecję również Pan nie dostał (chyba, że z innego biura).

@Krzysztof

Pracy teraz szukam po okolicy i właśnie spółka mi się pojawiła z oferowanych, jak tak patrzę teraz po opiniach to ludzie ostatnio odradzali i pisali o jakichś problemach z odstąpieniem od umowy. To z perspektywy osób zatrudnionych jak to wygląda? i w ogóle są tu jakieś ogłoszenia? Żadne o prace mi nie wyskoczyło a z ciekawości chce się zobaczyć

Cześć, jestem tu tak naprawdę z przypadku, zaciekawiły mnie te historie klientów, czy do dziś niektórym osobom udało już się dogadać z firmą? Zauważyłam, że jakoś ze dwa miesiące temu ktoś pytał o warunki pracy. To w ogóle do firmy kogoś szukano? Jako kto można pracować na dzień dzisiejszy? i co się dzieje z pracownikami skoro podobno ciężko teraz o jakikolwiek kontakt?

Sylwia

(usunięte przez administratora) jest jakiś okres wypowiedzenia czy można odejść zaraz po tym jak wypłaca pieniądze? jak zasady rezygnacji z pracy umownie wyglądają?

Natalia

Dzień dobry, właśnie byliśmy z mężem na spotkaniu. W jakim sensie te wakacje nie są darmowe? Bo my oczywiście nie wierzymy ze dostaliśmy coś za darmo ale nie możemy znaleźć na te chwile haczyka. Pozdrawiam

@Natalia

Dzień dobry a ja mam wielki problem po podpisaniu umowy o jej odstąpienie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Hoteleon Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Hotele porażka!!! Proponują najgorsze hotele pisząc, że na lepsze trzeba czekać. Czekam na hotel w Pradze. Propozycja na poziomie hostelu. Za ok. 4.000 złotych za tydzień bez wyżywienie dziękuję bardzo. Zasłaniają się brakiem miejsc. Na booking com dobre hotele są dostępne i w dużo niższej cenie. Naciągnęli mnie na umowę. Pieniądze utopione. Zalecam ostrożność!!!!! Omijać z daleka! Odradzam podpisanie umów i korzystanie z usług tej firmy.

W firmie hoteleon nie ma awansów ???? Pracujesz jak (usunięte przez administratora) za marne grosze .. były pracownik

@Odpowiedz

było pytanie o awans? w sumie to jaka jest cała struktura organizacyjna? jakie są wszystkie stanowiska do obsadzenia i czy w większości faktycznie są równorzędne skoro nie ma jak awansować? po wpisach już wiadomo że jest dział handlowy a inne?

Gabriela Moniuszek

Witam serdecznie, firma jak najbardziej godna zaufania w ramach kampani reklamowej dla wybranych przedsiębiorców organizuje darmowy 7 dniowy pobyt na wyspach kanaryjskich, jednak jest to tylko pobyt. Wyżywienie oraz lot był już w naszym zakresie. Hotel który nam zaproponowano 5 gwiazdkowy na wysokich standardach hotelowych. Ogólnie jestem zadowolona z wypoczynku. Serdecznie polecam.

Damian
@Gabriela Moniuszek

witam. też dostałem zaproszenie na odbiór vouchera wakacyjnego. więc to nie fejk???

@Damian

A dasz jeszcze znać po odbiorze itp czy na pewno wszystko ok?

@Sylwia

Zależy jak to rozumieć. Ogólnie zasada jest prosta - namówić klienta na "wpisowe" do klubu. N(usunięte przez administratora) A voucher - Owszem dostaniesz na sam koniec spotkania - ale po podaniu wszystkich danych firmy, wieku, telefonu i danych małżonka i kilku podpisach ... i co warto wiedzieć - Przeczytajcie to co jest z tyłu.Obowiązuje opłata rezerwacyjna w tym darmowy voucherze - Która niby jest zwracana jak się vouchera nie zrealizuje. (usunięte przez administratora) Ja odmówiłem podania danych - i vouchera nie dostałem. Ps : To co mówi "naganiacz" nie jest prawdą. Spotkanie trwa nawet ok 2 godzin. Nie można przyjść tylko po voucher

Ms
@Gabriela Moniuszek

Czy koszt wyżywienia były opłacalne Czy czyniły te ofertę nieopłacalną?

XYZ

Ta firma to jest (usunięte przez administratora) Wszystko co tam się dzieje to jest jakiś czeski film Szefostwo przez pierwsze dwa/trzy dni jest miłe później maja w poważaniu wasze prośby na poczet firmy (nowe karty sim, bazy) jeśli chodzi o pieniądze to jeden z Szefów będzie zapewniał ze pieniądze jak na ta branże są super wystarczy robić ankiety…. Później wychodzi ze wypłaty sa kiedy (usunięte przez administratora) za cały miesiąc pracy i słuchania od samozwańczej kierowniczki ze źle dzwonimy, nie jesteśmy efektywni i generujemy straty dla firmy. (usunięte przez administratora) współpracowników darzą zerowym wsparciem a nawet potrafią obsmarować pracownika za plecami sugerując ze jeden jest bezczelny (usunięte przez administratora) o kolejnym powiedzą ze jest (usunięte przez administratora)

@XYZ

Coś więcej na temat tej całej efektywności? Jaka praca w takim razie może być za taką właśnie uznana? Jak te wyniki są analizowane to kierownictwo je analizuje czy są jeszcze inne stanowiska nadzorujące pracę?

Przedstawiam Wam Prawdę

"Firma" HOTELEON Zacznijmy od początku (usunięte przez administratora) Pierwsze dni będziesz traktowany pięknie dla zachęty, Będziesz musiał robić na początek 14 ankiet (k(usunięte przez administratora) więcej nie licz ! zaczynasz robić mniej zaproszeń, jesteś nie efektywny przynosisz straty dla firmy, po czym słyszysz, że na twoje miejsce są już czekają, zgadza się przychodzą osoby po 2/3 dniach/max tydzień odchodzą bo widzą co się kroi. (usunięte przez administratora) Generalnie odradzam pracę w tej firmie bo nic dobrego z tego nie wyniknie... W ciągu miesiąca przewija się tam ok 20 osób także to chyba dobrze o firmie nie świadczy. Aaa i na koniec dodam,że w(usunięte przez administratora)Dzwonią (usunięte przez administratora)ludzi na Wyspy Kanaryjskie ZA DARMO ! musisz opłacić koszt przelotu, wyżywienie co potem wychodzi w kolosalnych pieniądzach. Za voucher też musisz zapłacić,(usunięte przez administratora)i BAAA musisz się z niej wywiązywać na bieżąco. Dzwonią do przedsiębiorców i z wybranego regionu (usunięte przez administratora)

Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Zwłaszcza w dziale handlowym. Na początku będą obiecywane złote góry przez pana (usunięte przez administratora), będzie Cię zapewniał że nie będzie problemów z wypłatą nawet przed czasem, po czym przeciąga, nie odbiera telefonów, jakakolwiek próba kontaktu jest niemożliwa, pan jest po prostu (usunięte przez administratora). Zabawne że ktoś taki nazywa się biznesmenem, i chwali się jakie to kwoty na nim wrażenia nie robią. (usunięte przez administratora)Jedynie co to stracicie czas

Sylwia

Czyli dział handlowy dostał właśnie najgorszą ocenę? jakie mają tu jeszcze inne które ewentualnie mógłby być oceniony za najbardziej przystępny? swoją drogą czy faktycznie już doszło do tego wspomnianego zgłoszenia? jest do dziś jakikolwiek efekt?

Byłem na spotkaniu w październiku w 2022. Z Teneryfy skorzystałem wraz z rodziną w styczniu. Wszystko było w porządku.

Dzwonią po ludziach (usunięte przez administratora) Zadzwonił Pan i próbował mi wcisnąć ten voucher

Wioletta Stasiak

Spotkanie w hotelu w Kielcach uważam za udane. Do niczego mnie nie namawiano. Otrzymałam obiecany voucher na tygodniowy pobyt na Teneryfie.Spotkanie trwało ok 1.5 godziny.

Wszystko ok. Otrzymałem voucher po spotkaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoteleon Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hoteleon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoteleon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoteleon Sp. z o.o.?

Hoteleon Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21
    02-001 Warszawa