Opinie o Data Modul Polska Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Data Modul Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Data Modul Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Data Modul Polska Sp. z o.o. w Lublin

Rafał

Odradzam i nie polecam pracy dla tego pracodawcy. Po pierwsze nie przestrzega prawa pracy. Zarządzający traktują pracowników jak niedouczoną i nie świadomą swoich praw tanią siłę roboczą. Wcześniej jeszcze próbowali jakoś to ukrywać i robić dobrą minę do złej gry, ale ostatnio oszukują i łamią prawo bez względu na konsekwencje. Ci co pracują bądź pracowali do nie dawna wiedzą o czym mówię. Pan dyrektor i pani manager HR uważają że wolno im wszystko nawet jeśli łamią prawo. Kompletny brak kompetencji do wykonywanych zawodów. Widać to też po rotacji pracowników. Moja rada to wymiana drzwi wejściowych do firmy na obrotowe, żeby odchodzący pracownicy nie wchodzili w kolizję z tymi nowo przyjmowanymi ????

@
@Rafał

Czy firma daje odzież firmową?

Uziemienie

(usunięte przez administratora)prawa pracy, zabieranie premii za to że jest dużo złomu... Czym winien temu jest pracownik? kupują pordzewiałe blachy, kable i inne podzespoły, które rozpadają się w rękach, szyby które same się tłuką, monitory nędznej jakości, wdychanie chemii przy czyszczeniu szyb, typowa chińszczyzna. Liczy się tylko jakaś chora norma, która jest wyśrubowana do granic mozliwośći a nawet jak ją zrobisz to i tak nic z tego nie masz, chyba że ucięta premię a co ciekawe niektóre osoby jeszcze tego nie ogarneły, aż wspołczuć braku myślenia. Zarząd oderwany od rzeczywistości, niby się chwala jak firma się rozwija a tu jest coraz gorzej, mają pracowników za frajerów których na każdym kroku można (usunięte przez administratora) Nie ma miesiąca żeby komuś nie zgadzała się "wypłata" jeśli w ogóle można to tak nazwać, na kasie w biedronce się więcej zarobi, i jeszcze porządny dodatek na święta dadzą... Firma szuka oszczędności na każdym kroku, nawet wody czasami brakuje w toalecie. W każdym normalnym miejscu pracy zwolnili by Panią HR za notoryczne błędy przy wypłatach co ciekawe zawsze na niekorzyść. Przypadek nie sądzę? Kierownik w ogóle nie ogarnia pracy, jest na niego dużo skarg i minął się z powołaniem ale nie on jeden w tej firmie, dodatkowo nikt go nie nauczył kultury bo dzień dobry powiedzieć nie umie, a Szef zakładu, jedyne co umie to obiecywać, machać rękami i gadać po niemiecku, i stać ze stoperem żeby liczyć czas to już ewidentnie pokazuje kim dla niego jest pracownik produkcji, (usunięte przez administratora) niemieckiego zarządu, z takim podejściem nic dziwnego, że ludzie sami odchodzą. Nie polecam pracy w tym miejscu i radzę omijać szerokim łukiem. Niedługo ma być otwarcie nowej hali, ciekawe skąd chętnych znajdą???

@Uziemienie

A to teoretycznie za co dostaje się premię, skoro jest ona zabierana za dużą ilość złomu? Jesteś w stanie napisać, ile tak mniej więcej się tutaj zarabia? Ja nie wiem, ile zarabiają na kasie w popularnym markecie, więc mógłbyś mi rozjaśnić?

Dick

Firma jest po prostu słaba, praca nudna i monotonna za bardzo słabe pieniądze, na rynku lubelskim to już chyba wyrobili sobie opinie. Ludzie pracują tylko i wyłącznie dla pieniędzy to jest jedyna motywacja!!!!

@Wiki

POWIEM tak . nie warto . bo się okaże że pręmi nie ma . dyrekcja kieruje jak chce i tyle . soboty niby wolne a nagle pracujące . ale ekipa zajebista , pomogą ,ale uważaj bo są i tacy co kablują . tylko na umowie zleceniu masz za co . umowa o prace masz ogólnikowo napisaną

Jakieś panie realnie są operatorkami maszyn? Bo szukałam pracy na produkcji bo takie mam doświadczenie, no i natknęłam się na to ogłoszenie, gdzie też jest napisane, że kobiety mogą aplikować. Ale no jakoś tak dziwnie by było być jedną kobietą, nawet jakbym się dostała.

Odp

Na produkcji pracują prawie same kobiety

Kazio Nowy wpis
@Odp

Opis z oferty operatora maszyn przekonuje, że atmosfera jest tu zaletą. Potwierdzasz, że ludzie są wobec siebie w porządku? I jakbym miał jakieś pytania, to nie odmówiono by pomocy?

V8 Nowy wpis
@Kazio

Nie idź tą drogą:-) dobra atmosfera się nie wykarmisz. Zakład ciągnię w dół. (Choćby nie wiem ile milionów ojro,. sztucznie pompowali w jakiejś projekty to dla szarego pracownika produkcji nic się nie zmieni. Predzej czy później spadnie z rowerka. Każdy to widzi. Starzy pracownicy odchodzą, została.ich garstka. Choćby nie wiem ile nie zatrudnili białych fartuchów to nic to nie da. Teraz kierownik na kierowniku, przełożony na przełożonym, a charlie, kierownik produkcji po roku jest zielony jak świeżaki na ich najprostszym produkcie. (A premie ucinają tym na dole). Części złom, materiał złom, surowiec złom, kable na produkcji złom. I probuja lepić bat gwna: Niedługo te ich białe fartuchy najwyżej podłogę będą mogly zamiatać.

Wip Nowy wpis
@V8

Sądząc po ilości wypowiedzeń złożonych przez pracowników w tym miesiącu to chyba biale fartuchy staną na produkcji

Ja Nowy wpis
@Wip

A miesiąc się jeszcze nie skończył...????

Na stanowisku pracownika działu prototypowni obiecują Intensywne i indywidualne szkolenie. Bardzo chętnie się dowiem, co firma rozumie przez to. Szkolicie się wyjazdowo, czy wewnętrznie? Jak generalnie klimat w prototypowni, jak duży jest Wasz zespół?

Aaa

Po dwóch tygodniach pracy w tym kołchoziku obok Majdanka złożyłam wypowiedzenie i była to jedna z moich najlepszych decyzji, szkoda mi ludzi, którzy tam marnują życie i zdrowie

Ciekawosc

Hej. Ile zarabia operator ? Jak wygląda praca ? Warto się zatrudnić ?

Praca
@Ciekawosc

Praca lekka na skręcaniu na maszynach też nic skomplikowanego raczej bez stresowa. Podstawa to najniższa plus dodatki i premie, do tego soboty extra płatne, nadgodzin raczej nie ma.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Data Modul Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator Maszyn (F/M/D)? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Inżynier Wsparcia Uslug IT/ IT Service Desk Specialis
Zielona Góra
LUG Light Factory Sp. z o. o.
(2087 opinii)

Siemka nie mogę się dowiedzieć w jakich godzinach jest praca, chodzi o ogłoszenie na tego operatora, bo bym był chętny. Napisali tylko, że trzy zmiany są, ale nic po ile godzin i w jakich porach. Tu też nie widzę zbytnio żebyście pisali.

Uziemienie

Agalatalaibiegałapolinowex

Prostolinijność i powierzchowność wynika z tej odpowiedzi ludzi z"Kadr"

@Uziemienie

Angela

Hej, zamierzają może w tym roku kogoś zatrudniać na produkcję? Szukam jakiś ofert do nich, ale ostatnią to widziałam to archiwalną sprzed czterech lat.... z tego co piszecie to całkiem spoko można u nich zarobić no i te premie za brak zwolnień czy premie świąteczne to niezłe kwoty padają, nie powiem - całkiem mnie to zainteresowało.

Test

Hahaha. Wcale nie zwalniają z pracowniku z umową na stałe haha koń by się uśmiał. Zapomnieli jak zwolnili pracownika jak był tylko zarząd z Niemiec i było głośno więc mu poszli na rękę i nie musiał świadczyć pracy przez okres wypowiedzenia. I jeszcze by się dużo znalazło jakby zacząć wymieniać

Flołboks

@S to dlaczego w ogłoszeniach i przy rekrutacji mówicie że na dłużej/na stałe kogoś chcecie? Obracacie faktami jak chorągiewka

Agalatalaibiegałapolinowex
@Test

Jak to powiedział wtedy Niemiecki zarządca" It's a free world don't like it then go away" więc cała masa ludzi poszła. Chcecie się bawić w brudy to zaczniemy je ujawniać .

Jak przyjąłem się na miejsce, sprawiało wrażenie że praca i atmosfera są spoko ale ... Po niedługim czasie osoba która dostała władze i protekcję Pani Joanna okazała się osoba niekompetentną. Hipokryzja Pani Joanny i konfitedtura nie znają granic, a podłość wobec ludzi jest niewyobrażalna. Jednakże jest pod parasolem ochronnym kierownika produkcji C.S. Kierownik produkcji - odklejony od rzeczywistości, osoba ta nie powinna być na tym stanowisku brak wiedzy i kompetencji. Te osoby sprowadzają firmę na dno. Dyrektor - swój chłop ale kto mu otworzy oczy? Nie pracowałem tam długo ale radzę omijać szerokim łukiem. Z tego co mówili pracownicy, na początku była to bardzo dobra firma. Chyba ale było to bardzo dawno temu. Nie polecam pracy pracownikom z UK, nie przedłużają umów.

Właśnie się zastanawiałem nad praca na produkcji bo odpowiada mi system zmianowy, zastanawiam się tylko czy pracownik produkcji ma aż tak dużo do czynienia z dyrektorem? Ciekawi mnie czy sam zrezygnowales czy właśnie tobie nie przedłużyli umowy, a jeśli nie przedłużyli to podali powód ? Ile całkowicie pracowałeś ? Bo szukam czegoś właśnie na stałe..

Pracownik techniczny w Dziale Reklamacji i Obsługi Klienta - ciężko było na rekrutacji, był tu ktoś? Co chcieli wiedziec? Dajcie znać, plus w ogóle widzę, że jak wchodzę w ogłoszenie, to mi pokazuje, że wygasło dosłownie dzień temu. I po takim czasie nie ma co już liczyć na to, że przyjmą? Czy wciąż można się kontaktować, bo jeszcze trwają rozmowy? Mam nadzieję, że można

Hanna
@Dick

Nudna praca w sensie nudne obowiązki? to jak szedłeś do roboty to nie wiedziałeś że praca będzie taka a nie inna?

@Dick

No wiesz jak czegoś nie spróbujesz to nie wiesz jak smakuje, idąc do nowej pracy nigdy nie wiesz jak będzie. Ale najgorsze tam są demotywujące zarobki i brak perspektyw na lepsze.

Weronika
@Dick

Ja ten twój poprzedni wpis zrozumiałam tak, że właśnie zarobki są okej i dlatego ludzie tam przychodzą, mimo monotonii. Może w sumie powiesz, na jakim stanowisku tam byłeś i jakie są widełki?

@Dick

Mylisz się kolego !!!! Moją motywacją były wyzwania, a więc np: te Normy !!!! Żeby je osiągnąć w jak najszybszym czasie i dokładnie jednocześnie . Kasa była ok i na drugim miejscu . Odchodzę z tej firmy bo normy stały się dla mnie zbyt NISKIE !!!!!!!!!! A więc nie mam już motywacji . Więc mów za siebie , a nie w czyimś imieniu .

@2690

I to większość ludzi tutaj taka zdeterminowana jest? To jakie te normy były i do jakiego poziomu się obniżyły, że uznałeś to za słabą robotę?

@2690

To prawda, normy często są motywacją, wiem to po sobie. Ale to wraz z tymi normami spadła wysokość premii, że zdecydowałeś się odejść czy jak?

Normy
@2690

Ten co wariat mało mu idź do kopalni truskawki Agram sa ????????????i to w lato najlepiej te przejścia z 0 na 32 stopnie są najlepsze a jak powiesz że to dla zdrowia słabe to od kierowniczki usłyszysz że co baba jesteś? Kodeks karny powinni trochę zmienić dla takich ludzi 3dni ci daje max

@Marta

Sorry Marta . Chodziło mi o to że normy były wyrabiane i co z tego . Jak dyrektor zależności od humoru je przyznawał . Czyli premie .

Wiki
@2690

No a w umowie nie ma zapisu, który reguluje co w przypadku wyrobienia normy, jasno określonych przepisów co do premii? Ciężko pracowac w takim systemie... a jak ta premia już jest przyznana, to jakaś konkretna kwota? Tak poza tym, w temacie wynagrodzeń — jest mozliwosc jego negocjacji, np. za staż pracy? Co z nadgodzinami?

@Wiki

Manpowr

@Pracodawca dlaczego tyle zwolnień? Pracowali my

Natala

Cześć, jeszcze da się przyjąć na tego kupca operacyjnego? Nie wiem, ale ogłoszenie mi pokazuje, że niedawno wygasło, ale tylko 14 dni temu. A jak coś, bo o to miałam pierwotnie zapytać, to czy są jakieś dopłaty do paliwa dla dojeżdżających? Bo wtedy tylko o parkingu pisali, a ja ogółem mam trochę daleko i nie wiem, czy by mi się nawet to opłacało.

Teraz szukają kogoś na produkcje? Ostatnio mignęło mi ogłoszenie do takiej roboty. Oferowali szkolenia i rozwój zawodowy. To prawda? Każdy pracownik może wybrać kurs potrzebny mu do stanowiska czy to kierownik tym decyduje? Awanse są możliwe?

X

Typowa niemiecka firma uważająca Polaków i Ukrainców za robociki do zaiwaniania. -Pensja minimalna -Premia jest wtedy kiedy (nowy) kierownik uzna to za słuszne (i nie ważne że sam postępuje jak dziecko we mgle) -Zwalnianie pracowników za byle co (Wystarczy że jednej "liderce" się ktoś nie spodoba -chociaż sama zaczynała na stanowisku montera ale poprzez koneksje awansowała i tzw sodówka uderzyła w głowę ) -ogromna monotonia pracy ,wielkie wymagania ,duże normy i jakość (nie ma norm i jakości =nie ma premii-ciężko je zrealizować gdyż materiał jest tani i wadliwy .np jest norma 100 sztuk i tyle macie wyprodukować nieważne że poprzez zły materiał w międzyczasie naprawiacie i robicie 150 sztuk ) -Dział zarządzania to piaskownica Pani z Hr zero kompetencji zajmuje się tylko analizą i profilem psychologicznym pracowników (Jeżeli udajesz się do niej w sprawach pracy -Ona nie ma czasu ...prowadzi szkolenia .itp) -Jakość (w firmie panuje slogan jakość -jakoś to będzie. Ale nowy kierownik stara się jak może chociaż ego kroczy przed nim i tylko pogarsza całą sytuację )wraca mnóstwo reklamacji ponieważ ludzie z outgoingu są zasypani sprawdzaniem i nie wyrabiają -Ogólnie kolesiostwo i (usunięte przez administratora) wtedy można liczyć na awanse i szkolenia ... -Warunki pracy z roku na rok coraz gorsze -Dyrektor (despota)(wchodzący w cztery litery zarządowi niemieckiemu) tak samo jak jego kierownicy i liderzy którzy postępują podobnie +Wypłata na czas =Rozchodzi się o to aby ten plus nie przysłonił wam minusów

@X

To skoro tak łatwo można zwolnić, to na jaką umowę zatrudniają, bo chyba nie jest to umowa o pracę w takim razie? Tylko na minimalną można liczyć? A po czasie, np. jak pracuje się już kilka miesięcy, to nie ma nic więcej?

X

(usunięte przez administratora) od kilku miesięcy zwalniają na potegę podobno z powodu braku zleceń chociaż uruchamiają drugą halę

Woda destylowana
@X

Zwalniają ludzi około 20 już poszło kto wie moze ta nowa hala to ściema. A zakład powoli zwija żagle

Cześć. Na jakie wynagrodzenie może liczyć operator produkcji?

@Kandydat

Najniższa krajowa. Nic więcej.

Na żadną premię nie można liczyć? :( Czy są możliwe nadgodziny, aby móc zarobić dodatkowe pieniądze?

X

Firma odchodzi od nadgodzin ponieważ wszystko masz wykonać w czasie pracy za minimalną pensję

ByłyPracownik

Wiekszosc ludzi fajna i pomocna zwlaszcza informatycy ale niestety firma stanela w miejscu i to co nawet 3lata temu bylo standardem w wiekszosci firm to tutaj jest „luksusem” szkoda, bo jesli wlasciciele sie nie obudza to ciezko bedzie im znalezc pracownikow

Roma
@ByłyPracownik

Czyli ten komentarz o najniższej krajowej to prawda? A jak z podwyżkami? Oczekiwałabym podwyżki raz w roku, choćby inflacyjnej. I co w tej firmie jest niby takim "luksusem"? Chodzi ci o różnego rodzaju benefity czy coś jeszcze innego?

@Roma

Chodzi o "Środki Pracy" (chemię,ściereczki,rękawiczki -produkty niezbędnę do wykonywania czynności )masz zrobić normę ale brak ci do tego surowców.

Sadolin

Posiadając urlop będziesz mógł skorzystać z tego świadczenia dopiero w następnej firmie :D Nie pozdrawiam

@ByłyPracownikDM

Na początku miejsce sprawiało wrażenie, że praca i atmosfera są spoko, aleee... Bardzo szybko okazało się to nieprawdą. Praca sama w sobie nie jest najgorsza, ale to też zależy, kto czego szuka. Są osoby, z którymi z przyjemnością się pracowało, ale są i takie, które się do ciebie uśmiechają, a za twoimi plecami napiernicząją (delikatnie mówiąc). Jak tylko pojawiał się na hali dyrektor lub kierownik, lepiej żeby się nie uśmiechać, nie rozmawiać między sobą, głowa w dół i masz robić. Przemiał pracowników w takim tempie, że sam rekordzista świata Usain Bolt by nie nadążył. Informacje dotyczące pożegnania się z pracownikiem 3.dni przed końcem umowy to standard. Niby wszystko zgodnie z prawem, ale nie obchodzi nikogo z "rządzących", że zostawiają kogoś bez pracy (marne szanse żeby w ciągu 3.dni znaleźć pracę, a rachunki same się nie zapłacą ani dzieci powietrzem się nie najedzą). Kasa zawsze w czasie, ale trzeba pilnować czy wszystkie przepracowane godziny zostały policzone i czy premii nie zapomnieli wypłacić (już tak się zdarzało, że "zapomnieli", mi też). Kierownik do miłych osób nie należy, ale Boss'y tak się zatracili w samouwielbieniu, że zapomnieli, że są wizytówka firmy i to jak traktują innych, odbija się na nich i na firmie. Ogólnie nie polecam pracy w DM.

@@ByłyPracownikDM

Ale to rozumiem ze np komuś kończyła się umowa np zlecenie i nie przedłużali? Bo na umowie o prace są 2 tygodnie wypowiedzenia prawda ? I teraz się zastanawiam jakie w ogóle proponują w firmie umowy?

Jak jest z pakietem medycznym w Data Modul Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Diana

Czy na produkcji pracuję dużo kobiet? jak jest z umową po jakim czasie można otrzymać na czas nieokreślony? ile jest linii produkcyjnych i czy dużo sztuk produkowanych jest na jedną zmianę?

DMP

Czy pracownicy dostają jakieś premie miesięczne? Czy zarabia się najniższą krajową i nic więcej?

@DMP

Z tego co pisali ludzie to minimalna i nikt o premiach nie wspominał. Przynajmniej na produkcji ale może inne stanowiska są lepiej opłacane. Ciebie jaka posada interesuje?

Roksana

No przecież napisał, że może inni mają więcej. To jak Ty wiesz, to napisz swoje, żeby człowiek wiedział. Jak nie minimalna 3 600 brutto, to ile więcej i na jakim stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Data Modul Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Data Modul Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Data Modul Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Data Modul Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Data Modul Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Józefa Franczaka "Lalka" 16/30
    20-325 Lublin
  • NIP: 5272862014 REGON: 381040180 KRS: 0000741699

Data Modul Polska Sp. z o.o.