Opinie o Data Modul Polska Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Data Modul Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Data Modul Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Data Modul Polska Sp. z o.o. w Lublin

Jak jest z pakietem medycznym w Data Modul Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Diana

Czy na produkcji pracuję dużo kobiet? jak jest z umową po jakim czasie można otrzymać na czas nieokreślony? ile jest linii produkcyjnych i czy dużo sztuk produkowanych jest na jedną zmianę?

DMP

Czy pracownicy dostają jakieś premie miesięczne? Czy zarabia się najniższą krajową i nic więcej?

@DMP

Z tego co pisali ludzie to minimalna i nikt o premiach nie wspominał. Przynajmniej na produkcji ale może inne stanowiska są lepiej opłacane. Ciebie jaka posada interesuje?

Roksana

No przecież napisał, że może inni mają więcej. To jak Ty wiesz, to napisz swoje, żeby człowiek wiedział. Jak nie minimalna 3 600 brutto, to ile więcej i na jakim stanowisku?

Jack_Holborn

Muszę coś od siebie, bo nie lubię hejtowania czegoś/kogoś na siłę, byle się w Internecie wyżyć, a tutaj większość to niezadowoleni, ale bez podania merytorycznego powodu. Pracowałem tam ze 2 tygodnie, z agencji. Zwolnili mnie za porozumieniem stron, nie pytałem nawet dlaczego. Może za mało sprytny, ale też, że w grudniu 2022 miałem mieć operację, a umowa do końca roku. Każdy z narzekających tu wiedział, za jakie mniej więcej pieniądze idzie tam pracować. Z przedstawionych w ogłoszeniu plusów wszystko się zgadzało: praca lekka fizycznie, 27-calowy monitor nie waży dużo, a poza tym przez większość czasu leży na stole, a tu ktoś narzekał, że 13-kilowych monitorów musi przerzucić 80 sztuk. Narzekać byłoby można, gdyby to było nieustanne, ośmiogodzinne przerzucanie setek kilku-kilkunastokilogramowych felg w znanej firmie z branży automotive. Do tego hala jest klimatyzowana, nie ma szkodliwego hałasu, czysto, zero błota, smaru itd. Współpracownicy też nie działali na nerwy, a to na dłuższą metę ważne. Z owoców były tylko jabłka. Bananów, o których ktoś napisał - już nie dawali;-) Na święta Bożego Narodzenia każdy, kto przepracował ileś miesięcy i nie miał więcej niż 10 dni zwolnienia miał otrzymać 5000 zł świątecznej nagrody. Ja i tak nie spełniałem tych warunków. Jeden chłopak opowiadał, że i na Wielkanoc był prezent, 2000 zł. Nawet gdyby to było brutto, to przecież piechotą nie chodzi. Nie jestem z zarządu, ni czyimś dupowłazem, byłem szrakiem na produkcji, a jeśli czyta to lider zmiany, będzie wiedział, o kogo chodzi.

Aga

Tutaj zawsze potrzeba taniej siły roboczej, rotacja jest duża, ciężko imiona zapamiętać

@Jack_Holborn

Jedyne do czego się przyczepie to klimatyzowana hala . Pracowałam tam jedynie przez ubiegły lipiec i prawie każdy miał na swoim stanowisku uwaga ...wiatraczki a klima nie była ani razu w lipcu włączona,chyba że w sierpniu była,ale wiem jednak jak było .

Ola
@Jack_Holborn

Naprawdę na Święta pięć tysiecy to wspaniałe ....Cudownie wręcz niedouwierzenia.Jak już sobie tak miło rozmawiamy,to czy Data Moduł zatrudnia pracowników bez posrednictwa?bo na razie Manpowery jednych zwalnia,a drugich zatrudnia .

@Jack_Holborn

Pracowałem tam o czymś takim nie słyszałem . Wiem że jak zrobiłeś normę to dyrektor wymyślał tak żeby twj normy nie było . Odszedłó

Józia
@2690

To w takim razie może napiszesz swoje doświadczenia z firmą? Napiszesz coś więcej? Fajnie dowiedzieć się co i jak ze sprawdzone źródła :) Dawno już nie pracujesz w firmie? W czasach twojej pracy też była taka rotacja, jak teraz ludzie piszą?

@Jack_Holborn

MINUSY tej firmy to : dyrektor ( nawet jak normę zrobisz to coś wymyśli żeby ci premie obciąć ) - więc nie ma co się starać : magazyn ( a bardziej dowożący części ) + kierownik wierzący im itp. //// soboty miały być dla chętnych zrobiły się obowiązkowe PLUSY : (usunięte przez administratora) ZAŁOGA !!!!!!!!!! NAPRAWDĘ ( NA TEJ ZMIANIE CO PRACOWAŁEM!!!! - (usunięte przez administratora) ) BYŁEM PODOBNO OBJAWIENIEM SEZONU ////// LIDERKA MNIE (usunięte przez administratora) BO PRZYZNAŁEM SIĘ ŻE LUBIE ALKOHOL !!!!!!!!!!!!!!! WIĘC UWAŻAJ NA TĄ FIRMĘ I NIC NIKOMU NIE MÓW O SOBIE W SZCZEGÓLNOŚCI JAK CIĘ ZACZNĄ CHWALIĆ !!!!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Data Modul Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator Maszyn (F/M/D)? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Rafał

Odradzam i nie polecam pracy dla tego pracodawcy. Po pierwsze nie przestrzega prawa pracy. Zarządzający traktują pracowników jak niedouczoną i nie świadomą swoich praw tanią siłę roboczą. Wcześniej jeszcze próbowali jakoś to ukrywać i robić dobrą minę do złej gry, ale ostatnio oszukują i łamią prawo bez względu na konsekwencje. Ci co pracują bądź pracowali do nie dawna wiedzą o czym mówię. Pan dyrektor i pani manager HR uważają że wolno im wszystko nawet jeśli łamią prawo. Kompletny brak kompetencji do wykonywanych zawodów. Widać to też po rotacji pracowników. Moja rada to wymiana drzwi wejściowych do firmy na obrotowe, żeby odchodzący pracownicy nie wchodzili w kolizję z tymi nowo przyjmowanymi ????

Aga
@Rafał

Oczyma wyobraźni widzę już te ruchome drzwi ???? ???????? dobry pomysł, człowiek wraca po urlopie i praktycznie ludzi nie zna...masakra

Rafał
@Aga

@Aga Hahaha...Nawet przez chwilę zastanawiałem się czy nie zgłosić tego pomysłu w programie innowacji pracowniczych , prawdopodobnie wygraną miałbym w kieszeni, ale stwierdziłem że ja i tak mam za dużo więc nagrodę pozwoliłem zgarnąć innym XD

Zofia
@Rafał

No a możesz napisać więcej szczegółów? W jaki sposób łamią prawo?

Model z Data
@Rafał

Dokładnie cała prawda o tej firmie, beznadziejna praca za marne pieniądze a zarząd myśli że jest się czym szczycić. Proponuję dowieśić kolejną flagę na maszcie przed firmą.

Znajomy
@Zofia

Np brak środków ochrony. Mycie chemia bez maseczek. Przymusowe nadgodziny, Śmieszne pieniądze a nie wynagrodzenie Wybrane osoby które zaglądają chyba pod biurko team leader ( wogóle śmieszna nazwa stanowiska) Ogólnie (usunięte przez administratora)

Beata
@Znajomy

To jakie kwoty masz na myśli jeśli określasz pensję jako "śmieszną"? Za te nadgodziny nie dochodzi jakaś dodatkowa kasa?

@
@Rafał

Czy firma daje odzież firmową?

Aqua

Czy jest w firmie kontrola jakości,jak się pracuje, jakie obowiązki i na jaką pensję można liczyć?

Firma ok trzeba tylko pracować . Jak żeś dzieciak 30 letni z wiadereczkiem do piaskownicy to ci żle . Jak chcesz aby były chęci z resztą ci pomogą ci tam .

Model z Data
@2690

Chyba jesteś mało ambitny skoro twierdzisz że jest ok tylko wystarczy pracować. Nie masz porównania z innymi firmami to uważasz że jest ok, ale to śmieszne pieniądze jakie ta firma oferuje a wymagania mają jakby co najmniej godnie za pracę płacili. To firma krzak, moje doświadczenie z tą firmą to jedna wielka porażka szybko trzeba szukać czegoś lepszego jak większość właśnie robi bo za najniższą stawkę to nie da się niestety wyżyć. Najlepiej to tam się zatrudnić i spróbować tego luksusu o którym mowa, wtedy można opinię wystawić, a problemu nie ma z zatrudnieniem żadnego, bo nie ma chętnych do pracy za takie pieniądze, a jak przyjdą to zaraz odchodzą. Więc nie ma co oczekiwać że ludzie będą uczciwie się przykładać do zrobienia jakiejś normy, jaka płaca taka praca. Niestety wymagania idą w obie strony nie tylko do pracownika, ale pracować trzeba za godne wynagrodzenie żeby zależało na pracy.

@Model z Data

Wszędzie tylko marudzenie . Tu żeby awansować trza kablować ,a ja tego nie nawidzę !! Ale wiem że jest to możliwe " ciężka praca " nawet przez agencje pracy - awans gdzieś indziej . Tylko trzeba się zwolnić skoro ci zle i znalezc coś innego pod siebie i pracować ,a nie olewka . Tam są ludzie fajni . To nie jest ich wina że są oszukiwani .

Szczera Opinia 123

Praca słaba, nudna, monotonna, psie pieniądze, oszędnośći na każdym kroku, brak szacunku, łamanie prawa pracy, (usunięte przez administratora), upał na hali w lecie a w zimie zimno, traktowanie pracownika jak zwykłego nieudacznika - tak w skrócie wygląda praca w tej "wspaniałej" firmie z "nowoczesnymi" technologiami. Duża rotacja pracowników, mówi sama za siebie. Jedyne co kogoś tu obchodzi to jakieś chore "normy" i tablica na czarno... Pracodawca kolejnymi swoimi "wspaniałymi" decyzjami po prostu się kompromituje, ludzie odchodzą bo nikt nie może już tego wytrzymać. Szkoda nerwów i zdrowia. Pracując tu można nabawić się depresji i wypalania zawodowego. Nie polecam największemu wrogowi. Zarząd tej firmy jest kompletnie odklejony od rzeczywistości, oby Was kiedyś spotkała za to kara... NIE POZDRAWIAM i polecam omijać szerokim łukiem...

Jaki dress code obowiązuje w Data Modul Polska Sp. z o.o.?

Jeśli jesteś cierpliwy ,masz dobry wzrok praca idealna dla Ciebie ....Sporą grupe stanowia Ukraińcy z podejściem robota nie zajęć byle kasa się zgadzała ...

Damian

A co powiesz jeśli chodzi o rotacje? Czytałem że jest tu spora. To prawda? Ukraińcy też odchodzą czy bardziej Polacy bo warunki płacowe im nie odpowiadają. Ty jak oceniasz?

Aplikowaliście na stanowisko Magazynier w Data Modul Polska Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Uważać na kierownika działu logistyki aniołka Karierowicz za dychę ???????????? Zniszczy cię na starcie

Jakiś przykład możesz podać? Co takiego robi kierownik działu że trzeba na niego uważać?

djabeł
@Karolina

i tak dlugo bylo o nim cicho

Zapraszam do pracy . Kierownictwo i reszta ok . Jak żeś przyszedł do pracy ?! Jak do piaskownicy to nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Data Modul Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Quality Manager?

Jabłko

Kotłuje się w tym bagnie, jeszcze mułu pod dostatkiem i do dna głęboko a tu pytanie i to na takie stanowisko. Jabłko ma jeszcze swoich ziomków z automotivu do obsadzenia. Aby produkcyjnych biorą z trolejbusu ale powodzenia

Beata
@Jabłko

Czyli tylko po znajomości mozna się dostać na takie stanowiska ? Innej opcji nie ma?

@Beata

Można także poprzez agencje pracy

@Jabłko

A w jakich godzinach odbywa się praca? Jest na zmiany ?

@Gość

A to bez agencji i znajomości już nie?

@Gość

Zmiany od 5:45-13:45 i 14:15-22:15 xD

Aleksandra

Jest szansa, aby się dogadać i pracować na jedną zmianę? Czy raczej takiej możliwości nie ma? Poszukuję pracy na popołudniową zmianę właśnie w tych okolicach :/

@Aleksandra

Trzeba gadać raczej z kierownikiem ,ale chyba jest taka możliwość,nie wiem ja tam krótko byłam .

A to inne osoby nie będą miały przypadkiem czegoś przeciwko? Bo wiadomo jak potem może wyjść, że ktoś ma tak a ktoś inaczej. Jakieś konflikty to tutaj czasami bywają?

Szczur pokładowy

A już u nas jest tak rotacja ze miesięcznie 2 lub 3 osoby się zwalniają. A miało być tak pięknie…. Statek tonie reszta szczurów już ucieka.

Laborant
@Szczur pokładowy

Co jest przyczyną złej atmosfery? Cynizm nadzorców ? Jak ludzi traktują? Jak inwentarz w kurniku? To jest prawdopodobnie także jeden z powodów.

@Laborant

Jestem w miarę świeżym pracownikiem ale widać bałagan i chaos. Tutaj ludzie są do montowania i maja zmontować jak najwiecej i jak najlepiej, tutaj nikt niczym się nie przejmuje. Coś tam komuś obiecują albo rozszerzają zadania ale za ta sama kasę obiecując gruszki. Lider dzieli ludzi na lepszych i gorszych, ale widać ze siedzi w spodniach kierownika i robi dobrze wszystkim tylko nie ludziom z linii, ludzie uciekają z jego zmiany żeby mieć trochę normalności. A nowych pracowników to chyba błagają na kolanach po tym jak dowiaduje się o warunkach pracy, ostatnio ledwo co kilka osób złapali z ulicy ale i tak niektórzy w ostaniej chwili rezygnują.

Damian
@Szczur pokładowy

Jak to dzieli na lepszych i gorszych? Chodzi ci o jakość pracy? Napisz jak to wygląda w praktyce. Daje niektórym cięższa robotę?

Szczurek wędrowny
@Damian

Czasami problemy w zespole nie wynikają z winy pracowników, a samych zarządzających w tym przypadku team lidera. Warto się nad tym odpowiednio pochylić.

Zbigniew
@Szczurek wędrowny

No i jak sądzisz, czy jeśli jest to wina team leadera, to problem da się jakoś rozwiązać?

Kika
@Zbigniew

Ciężko ocenić jak to rozwiązać szczerze

XY
@Szczur pokładowy

A jak jest w Kontroli Jakości?

Ktoś pracował jako Kierownik Produkcji w Data Modul Polska Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

nie

Nie i nie.

Sidolin

Praca jak każda inna, byle wyłączyć mózg i robić z automatu. Rutyna pełną parą, ciągle te same produkty. Praca lekka za lekkie pieniądze. (usunięte przez administratora) Tłumaczy to tym, że z powodu pandemii firmę stać jedynie na takie podwyżki, mimo że przez pandemię firma zrobiła ogromne przychody a pracy było aż nadto. Żeby nie było, jakieś podwyżki są. Podwyżki norm na każdym produkcie. (usunięte przez administratora)tłumaczy to tak, że to nie są podwyżki lecz jest to wyrównywanie do norm fabryki niemieckiej. Polecam, ale omijać szerokim łukiem jeśli szukasz perspektywistycznej pracy na dłużej. Tu można się jedynie wypalić.

Wiktoria
@Sidolin

Cześć, napisałeś o braku większych perspektyw na rozwój.. A jak w ogóle wyglądają możliwości rozwoju w Data Module? Bo wnioskuje, że jednak jakieś są. Możliwy jest awans? Organizowane są szkolenia? Jakie?

@Wiktoria

- szkoleń brak, - perspektyw brak, - zainteresowaniem się pracownikiem oraz wykorzystaniem jego umiejętności również brak. Już na najniższym szczeblu ludzie są podzieleni na lepszych i gorszych, kolegów czy nie. „ rozwój potężny a możliwości nie ograniczone”

Asia
@Sidolin

Czy to jest praca na 3zmiany?

QualityDoesn'tExist

Potwierdzam są wyjazdy -wyjazdy złomu i szrotu Imprezy -pewnie że są jak sobie sami zorganizujemy ;) Spotkania integracyjnie -po 3 latach było jedno(chociaż przy tej rotacji ciężko jest się zintegrować )

@QualityDoesn'tExist

Co tak właściwie oznaczają te wyjazdu złomu i szrotu? :( To ogólnie o atmosferę tu u was nie dbają, że sami się organizujecie?

@Marta

To oznacza, że ktoś, kto pracuje krócej niż trzy lata lub zwyczajnie nie umie liczyć, postanowił się wypowiedzieć :)

QualityDoesnt'Exist
@Msgam

Zachowaj te konfabulacje i kpiny dla siebie pracownicy dobrze wiedzą co i jak tu wygląda i co się odbyło .

Msgam

Przykro mi, że karteczki, które były tylko na alko, zużyłeś/łaś na jedzenie, które było za free :( kłania się umiejętność słuchania ogłoszeń...i umiejętność czytania instrukcji pewnie też, bo chyba zła jakość produktów nie bierze się znikąd, tylko sam poniekąd za nią odpowiadasz jako pracownik, no nie? ;) więc może na tym się skup, a nie na karteczkach na piwo bo to hmmm...dość żenujące xD

@QualityDoesnt'Exist

Dziwię się, że ta firma ma problemy z jakością skoro pracownicy tam tacy wykształceni, wyedukowani i wszechwiedzący... Ale jakoś własnym nazwiskiem to się nikt nie podpisze, bo firma niby gówniana, ale strach, że wyrzucą prawda? Bo kto inny przyjmie takiego...;)

@Msgam

I tutaj ktoś pokazał brak swoich kompetencji, jak nazwisko ? Proszę Pani a RODO ? Nawet w miejscu pracy nie ma nazwisk tylko numery ze względu na ochronę danych. Proszę zejść do szatni lub sprawdzić szafki w cleanroomie … są tylko numery. Wiec jeśli hr chce się wypowiadać to proszę bez kompromitacji ;) Ale widzę ze jest światło w tunelu, po nowych ogłoszeniach widać ze chcą wymienić kadrę kierownicza - w końcu ktoś przejrzał na oczy albo idą nowe „asy” z abemu.

@Szczur pokładowy

Dobrze Szczurze Pokładowy, zatem wpisz swój nr skoro jesteś taki pewny siebie :) A chyba jesteś skoro uważasz, że HR zniżyłby się do takiego poziomu, żeby brać udział w tej jakże marnej konwersacji na wątpliwym poziomie. Muszę Cię zatem rozczarować. Ale próbuj dalej, może w końcu dostąpisz tego zaszczytu. Ja stąd spadam zanim przegram tę nierówną walkę. Mama zawsze mówiła, żeby nie dyskutować z ........., bo ściągną Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem :) Adieu i powodzonka w hejtowaniu, a także w stosunkach z nową kadrą kierowniczą z abm ;)

Czyli z tego co tu padło wynika, że pracujący tutaj już mają totalną olewkę? Bo jeśli tak to dziwne, żeby nie naciskali i nie wymagali od nich więcej w takiej sytuacji... :/ A ta Pani z HR to co konkretnie takiego robi, że właśnie za taką ją uważasz?

Agnieszka

Nie polecam firmy wynagrodzenie trochę więcej niż najniższa krajowa. Na rozmowie powiedzą Ci ze lekka a później dźwigasz monitory po 13 kg około 80 sztuk. Panuje atmosfera pracuj i się nie odzywaj o podwyżkę. Jeśli ktoś działa przeciwko Dyrektorowi i HR jest do zwolnienia. Teraz biorą przez agencje pracowników za których musisz pracować i sprawdzać na każdym kroku bo jak przyjdzie reklamacja to wszystkim ucinają premie.Biora wszystkich nawet ludzi z problemami psychicznymi aby sztuka na Lini. Zastraszaja ludzi łamią przepisy Prawa Pracy zakazują tworzenia związków zawodowych argumentując zamknięciem zakładu jak będą tworzone. Liczy się tylko produktywność Dyr nie interesuje że są nowi ludzie na stanowiskach dla niego po tygodniu masz robić normy. Stoi za plecami ze stoperem i liczy czas wykonywanej pracy co kwalifikuje się pod mobbing.ODRADZAM WSPOLPRACE Z FIRMA.

Jabłko

Ach, te wycieczki, schadzki do palarni

@Jabłko

Nie palisz raczej i dlatego Ci to tak przeszkadza? Chyba po to jest palarnia, żeby właśnie w nie palili, więc to i tak lepiej niż gdyby mieli palić w miejscach niedozwolonych, co nie? ;p

Zostaw merytoryczną opinię o Data Modul Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Data Modul Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Data Modul Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Data Modul Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Data Modul Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Józefa Franczaka "Lalka" 16/30
    20-325 Lublin
  • NIP: 5272862014 REGON: 381040180 KRS: 0000741699

Data Modul Polska Sp. z o.o.