Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Jacek

Czy w Dino niedziela jest płatna, jakieś paczki świąteczne?

bubu to twoja mama
@Jacek

tu nie ma nic paczki hha , na sylwestra nawet ci nie dadzą kawy czy szampana , tylko kartkę i najtańszego ruska za którego potem trzeba bylo oddac w zbiórce , swoja droga w biedrze paczka wynosiła 1000 zl bon towarowy i 200 alkoholowy plus paczka z prezentami pracownik i jego dziecko jak posiada ,

@Jacek

Witam, czyli jak jest z niedzielą nie płacą,ani żadnych paczek, bonów.....a ile z nadgodzinami (przyjście,przed pracą i dłużej po) można zarobić w Dino

@Linek

Pracowalam w Centrali jakiś czas temu. Zaszłam w ciążę, poszłam na chorobowe. Chciałam zatrudnić się na inne stanowisko, byłam na rozmowie i... nie chcieli mnie, pomimo tego, że ciągle szukają kogoś do pracy. W końcu spróbowałam wysłać CV na market i o dziwo przyjęli mnie. Nie wiem kiedy zaczynam, mam narazie wyznaczona datę badań. Pracowałam niedawno w Biedronce, więc jeśli sytuacja będzie taka sama w Dino to zrezygnuje. Niestety w Biedronce trafiłam na kierownictwo, które siedziało w biurze, narzekało na pracę i nic więcej. Krytykowali wszystko nie robiąc nic. Czara goryczy przelala się kiedy w sobotę rzucili mnie na wypiek, a kazali robić chłodnie, warzywa i sprzątać na błysk, a i jeszcze trzeba było lecieć na kasę. I tylko pretensje. Zobaczymy jak będzie w Dino.

#Aga
@@Linek

Na marketach jest taka sama jazda jak w biedronce a nawet gorzej. (usunięte przez administratora)zimno i wieczne kontrole. Ale spróbować możesz ????

Ktoś
@@Linek

Niestety obawiam się że w Dino jest podobnie bo jak jesteśmy po trzy na zmianie na wysokoobrotowym sklepie to niewiadomo gdzie ręce wsadzić najwazniejesze zeby rano było dużo osób zeby kierowniczka się nie napracowała

Nami
@@Linek

Uciekaj póki czas ,praca w tym sklepie to jedno wielkie nieporozumienie (usunięte przez administratora),kontrolę i wieczne pretensje o wszystko.Zastanow się gdzie chcesz pracować

@@Linek

w Dino jest na pewno gorzej niż (usunięte przez administratora). Często obstawa zmian to trzy osoby na 2 zmianie. Jeśli jest to wysokoobrotówka to jest to (usunięte przez administratora). Osoba, która jest na sklepie musi dochodzić na kasę i mięsny by rozbić kolejkę, ogarniać wypiek, wyłożyć towar, a jeśli jeszcze wjedzie dostawa z czego 10 palet to całościówki, którymi trzeba wjechać to jest wesoło. Dodajmy do tego gazetkę i inwentaryzacje i naprawdę idzie się wykończyć. Na rozmowach o prace zawsze obiecują cuda, wianki, ale prawda jest taka że wymagania są ogromnę, jest (usunięte przez administratora) który góra zamiata pod dywan, ciągłe kontrole, a w zamian nie dostajesz nic nawet na święta. Radze ci uciec. Szkoda twoich nerwów.

Serio

mam pytanie na jakim stanowisku w markecie ogólnie jest najciężej a gdzie najmniej obowiązków

Jaro

Tak jest w większości sklepów chamstwo i poniżanie pracowników,chyba że (usunięte przez administratora)odpowiedniej osobie ,albo donosisz na koleżanki wtedy jest okej

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Krotoszyn
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
Zainteresowana

Dzień dobry, czy są możliwe paczki np. świąteczne dla pracowników, dzieci pracowników (oczywiście rozsądnie co do wieku dzieci) ? W innych firmach są. Byłoby to miłym gestem ze strony pracodawcy.

Pola
@Zainteresowana

Nie ma nic więcej pracy i kontrolę w grudniu a i tylko stażowe tzn 100 brutto za przepracowany rok, noi wriadomo jak któraś da l4 robisz więcej tyle w temacie

Rozczarowana

Ja dostałam niedawno naganę za kwiaty ????myślałam,że naganę można dostać za jakieś ciężkie przewinienie,ale za niewyrzucenie kwiatów ? Głupota

prawda

trzyma sie kierowniczke,ktora kradnie swoim podwladnym zegarki i wołowinke dla pieska a zwalnia uczciwych ludzi.bo ona ma znajomosci,nic dodać nic ujac.

Ciekawy

Dzień dobry Mam pytanie jeżeli chodzi o wynagrodzenie za urlop na dzień dzisiejszy według orzecznika jestem nie zdolny do pracy, czekam na operację a na zwolnieniu lekarskim jestem prawie pół roku, a umowę mam do listopada. Czy jest możliwość aby napisać jakiś wniosek do kadr o wypłatę wynagrodzenia za urlop wcześniej niż w listopadzie jak upłynie czas umowy? Mam stary i nowy urlop a do pracy napewno nie wrócę do listopada.

@Ciekawy

Dostaniesz wszystko z ostatnią wypłata nic nie musisz pisać !

@Ciekawy

Wszystko dadzą po ustaniu umowy ,a ty po ustaniu chorobowego możesz dalej chorować jak masz planowana operacje jak minie dokładnie pół roku l 4 należy się zasiłek rehabilitacyjny trzeba udać się do ZUS tam wszystko powiedzą ale ważne by wszystko w terminie bo nie wyplaca .powodzenia .

Jak u Was w sklepie wyglądało szkolenie na elektrycznego paleciaka, czy to jest tylko słuchanie czy też jakiś test praktyczny? I wogóle jak to jest z tym że ktoś obcy przyjeżdża i szkoli na warzywa, mięso czy kasę a później nas sprawdza.

Pawel
@Nowy

Na tego rodzaju sprzęt do 30 cm podnoszenia nie wymagane są rzadne uprawnienia UDT i psychotesty. Szkolenie wewnętrzne wystarczy.

Biedronka

Dino Lubraniec(usunięte przez administratora). Byłam tam kilka dni i to co usłyszałam szok .Pani Kierownik wulgarnie odzywa się do pracownic. ma tylko swoich pupilków z którymi siedzi w biurze i kawkę spija . Nie Polecam

Balbina88
@Biedronka

Totalna bzdura. Nigdy nie uwierzę że Pani kierownik wulgarnie odzywa się do pracowników, Była moim kierownikiem przez wiele lat i nauczyła mnie bardzo dużo rzeczy i nie zgadzam się z tą opinią.

Dosia

Kochane Dinusie, jak myslicie, co będzie z Wigilia, 24 grudnia niedziela pracująca. Może macie jakieś info co i jak ? Bo to przecież za chwilę będzie. Pozdrawiam.

Mam pytanie odnośnie telefon od ochrony po skończeniu pracy lub kiedy sklep jest zamknięty. Czy naszym obowiązkiem jest jechać w nocy do sklepu jak zadzwoni ochrona że alarm wewnętrzny się uruchomił ??? Jeżeli tak to co z tego mamy ?

Kasia31

Jakie macie miesięczne średnie premię? Jestem ciekawa bo ja około 30 zł

Mariola

Czy mogą zwolnić z marketu osobę która choruje ponad miesiąc? Ponoć po miesiącu mogą zatrudnić na jej miejsce nową osobę.

@Mariola

Wtedy jakby etat zajmowany przez taką osobę się odblokowuje. Nie oznacza to jednak, że pracownik zostaje zwolniony.

Chaos

Szkolenia to jest tragedia. Cała załoga szkoli się na nowy market który będzie otwarty na początku listopada, a szkolenie rozpoczęło się 6 października . Niektórzy pracownicy przez cały miesiąc nie mieli ani jednej zmiany popołudniowej. Kierowniczki mają dwa tygodnie na nauczenie się wszystkiego od podstaw. Pracownicy zwłaszcza młodzi są bardzo nieprzyjemni myśląc że dostali tanią siłę roboczą której mogą wydawać rozkazy. Grafik zmieniany jest z dnia na dzień bo jak twierdzi kierowniczka "To siła wyższa". Pracuje dopiero dwa tygodnie a już wysyłają mnie w delegację do pomocy na inny market, na drugą zmianę, która będzie dopiero moją pierwszą popołudniówką.

AsN

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie pracy na magazynie opakowań. Mam stałą pracę ale dostałam propozycję pracy na magazynie Dino a konkretnie na dziale opakowań. Czy ktoś z Państwa może mi przybliżyć jak wygląda praca na tym dziale? czy kobieta da radę?, czy jest to praca spokojna czy trzeba "latać" całe 8 godzin.?

elagielzecka@gmail.con

Nie polecam Dino w lubsku na ulicy kolejowej!pani kasjerka ,młoda kobieta widać że,dopiero zaczęła pracę bardzo się spieszy kasując,rzucając towar zakupiony nie patrząc że zbija i dotyka pieczywo rękoma!Bardzo niemiła ,bardzo krzykliwa i bardzo niesympatyczna.

darialewandowska@gmail.com

Witam nie polecam Dino w lubsku na ulicy kolejowej.pani kasjerka pani M. jest bardzo niemiła rzuca zakupionym towarem,jest nie sympatyczna.sam widok tej pani odrazą ,siedzi na tej kasie jakby żakard?!

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Violetta Karwala

12.10.2023 10:10

Violetta Karwalaikona wywiad

Zostałam zatrudniona w jednym ze sklepów marki Dino we Wrocławiu. Mam wyższe wykształcenie, ale pracowałam na stanowisku kasjer-sprzedawca. Jestem osobą niepełnosprawną. Mam doświadczenie w obsłudze klienta i w pracy jako kasjer-sprzedawca. Ostatnio pracowałam w biurze, ale też miałam kontakt z dużą gotówką i prowadziłam sklepy. Sceptycznie podchodziłam do tej pracy, ponieważ wiedziałam, że jest to praca ciężka, wymagająca siły fizycznej i dużego tempa pracy. W momencie zatrudnienia myślałam, że będę mogła wykonywać pracę w swoim tempie i z dużą dokładnością (jestem osobą dokładną i skupiającą się na pracy). Na początku zatrudnienia zauważyłam, że na zmianie pracuje maksymalnie 3 osoby. Osoba pracująca na kasie ma do wykonania jeszcze inne zadania, między innymi wyłożenie z palet alkoholu, papierosów, przyjęcie gazet, obsługę klientów. Z tego powodu nie polecam tej pracy o sobie niepełnosprawnej. Czasami, kiedy było dużo klientów, nie było sposobu na szybkie i dokładne wykonanie wszystkich obowiązków. Dlatego też często zdarzało się tak, że na regałach zalegały gazety nawet sprzed roku. Pani kierownik w ogóle nie zwracała uwagi zarówno na to, jak i na inne nieprawidłowości, takie jak kradzież towarów. Jeśli jakiś pracownik czegoś nie dopilnował, nie dopatrzył, to było to bagatelizowane, nawet jeśli chodziło o nieświeże mięso. Dodam jeszcze, że któregoś dnia byłam obserwowana przez klienta, który wiedział, jak odciągnąć mnie od kasy, żeby ukraść pudło z papierosami. Gdyby więcej osób było na sklepie i ktoś by mnie wyręczył z mycia podłogi, posprzątania szkła, to kradzieży można by uniknąć. Sytuacja wyglądała tak, że klient odciągnął mnie od pracy, tłukąc piwo. Pracownica sklepu przyniosła mi mopa z wodą, mówiąc, żebym pozmywała. Kiedy ja myłam podłogę i zbierałam szkło, zauważyłam, że nie ma już mężczyzny i pudła z papierosami. Pobiegłam do kierowniczki sklepu, żeby jej to zgłosić. Ona jednak nie chciała zadzwonić na policję. Wiedziała, że to ja zostanę obciążona odpowiedzialnością za tę sytuację. W tamtym momencie poczułam się bardzo niesprawiedliwie potraktowana. Uważam, że ta sytuacja powinna być zupełnie inaczej rozegrana.

Violetta Karwalaikona wywiad

Przeszłam na rentę, ale powróciłam do pracy. Poprosiłam o dostosowanie zadań i zmniejszenie zakresu obowiązków. Umowa się zakończyła na skutek upływu czasu, na jaki była zawarta. Mimo iż była to dla mnie bardzo ciężka fizycznie i psychicznie praca, to z powodu braku innej pracy zdecydowałam się do niej powrócić. Potem nie przedłużono mi umowy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Violetta Karwalaikona wywiad

2700 złotych z premią. Bywało, że dostawałam tylko 2400 złotych lub nawet mniej.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Violetta Karwalaikona wywiad

Rok i trzy miesiące z 6-miesięcznym zwolnieniem chorobowym, ponieważ byłam wykończona psychicznie i fizycznie przez tę pracę.

Violetta Karwalaikona wywiad

W pracy podobało mi się to, że firma oferowała zatrudnienie na umowę o pracę. Wypłata zawsze przychodziła na czas.

Violetta Karwalaikona wywiad

Żadnych możliwości rozwoju mi nie przedstawiono. Zwykle do pracy zatrudniano osoby zdrowsze, niż ja a co za tym idzie bardziej przydatne.

Violetta Karwalaikona wywiad

Nie brałam udziału w żadnym szkoleniu. Jedynie mieliśmy krótki komunikat w trakcie śniadania, dotyczący tego, że pudła z papierosami należy trzymać pod ladą. Na następny dzień lub dwa dni później darzyła się sytuacja z kradzieżą, którą opisywałam wcześniej.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Violetta Karwalaikona wywiad

Raczej negatywnie. Byłam świadkiem sytuacji, kiedy pracownicy się obgadywali, przeklinali i wyśmiewali innych. Dobra atmosfera istniała wśród tych pracowników, którzy byli szybcy, pomagali sobie nawzajem, szli razem w przerwie na papierosa i mieli dobre relacje z kierownictwem.

Violetta Karwalaikona wywiad

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to ogólnie tak. Często jednak było ono zaniżane z powodu braku premii, czy zaniżania utargu przez osoby zliczające pieniądze na koniec dnia.

Violetta Karwalaikona wywiad

Zasugerowałabym sumienniejsze dobieranie osób na stanowiska kierownicze. Uważam, że osoba na takim stanowisku powinna mieć wykształcenie wyższe i być wdrożona do kierowania w sklepie. Nie powinna jednak źle traktować, poniżać osób starszych oraz nie powinna być wulgarna i dyskryminować pracowników.

Czemu jest tak zimno w sklepie. Temperatura jak na dworze. Robiąc zakupy personel też ubolewa nad niską temperaturą bo spędzają tam 8 godzin. Ja jako klijent robię zakupy i wychodzę a miłe Panie muszą marznąć.

nowa

Ile czekaliście na świadectwo pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2043.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1741, z czego 198 to opinie pozytywne, 637 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.