Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Grzesiu

na razie są przyjęcia, ale co raz mniej starych pracowników, większośc znajduje w pobliżu u siebie taka prace za takie same pieniadze lub wieksze, albo jedzie do Opola-agencji pracy i wyjezdza za granice, fakt zaklad jest i bedzie na razie w systemie 3 zmianowym - zwlaszcza linie bm, bo one maja generowac glowne zrodlo dochodowe, to wystarczy moze 2-3 lata,zanim technologoa oled nie wyprze tego (ceny zaczynaja sie od 9 tys z 55'' -z miesiaca na miesia spada ich cena), na razie wszyscy maja umowy do stycznia i nikt nie wie co bedzie,sa teorytycznie szukane rozne warianty, Polak nie chce pracowac za ta stawke sa wiec Ukraincy, a przez agencje umowy sa podpisywane na miesiac

aa

sa u was przyjecia

ewq

o co tu chodzi jestem z displeja ostatnio do was przychodzimy i robimy beklajty pomagamy wam odsylaja nas do was co wy ludzi niemacie kiedys u was troche pracowalem zwolnilem sie a teraz bylem wkurzony ze musze u was byc ale nawet mi sie spodobalo co u was nocek niema kazali nam przyjsc w poniedzialek wtorek na 2 zmiane jak u was stolowka czynna od ktorej do ktorej obiady i czemu po okolo 10 zl tez tak placicie

kto Ci takich bzdur naopowiadał ?

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
pole

dużo osób tam jeszcze pracuje ? bo słyszałam że zakład zamykają!

Grzesiu

Gorzowska TPV Display to jedna z wielu fabryk telewizorów w Polsce – ze względu na bardzo niskie koszty pracy i preferencyjne warunki podatkowe, Polska może konkurować nawet z krajami Azji Południowej. Tajwańska fabryka otrzymywała kilkumilionowe dotacje na tworzenie miejsc pracy z Powiatowego Urzędu Pracy; jest też zwolniona z podatków ze względu na lokalizację w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Poza pracownikami zatrudnianymi w oparciu o zwykłą umowę o pracę, korzysta z usług agencji pracy tymczasowej, co pozwala jej jeszcze obniżyć koszty. Powstała w 2008 roku, wtedy też pojawiły się pierwsze doniesienia prasowe na temat fatalnych warunków pracy – zdarzały się zasłabnięcia, które zdaniem kontroli z sanepidu wynikały z oszczędności na wentylacji, stresu i zmęczenia pracowników. Skarżono się także na mobbing i prześladowanie ze strony kadr – szykanowanie, groźby, szantaż i wrzaski. W 2012 roku doszło do zwolnienia grupy 35 osób, które po 8 godzinach pracy odmówiły odrabiania niezapowiedzianych nadgodzin. TPV wciąż rozszerza produkcję – w 2013 roku podjęto decyzję o zamknięciu zakładu na Węgrzech i przeniesieniu go do Polski. Jednak jak się okazuje, mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego nie garną się do pracy w TPV. Fabryka zorganizowała zatem spotkania w okolicznych gminach – proponując 1400 zł na rękę i częściową organizację dojazdu do fabryki. Nadal jednak nie znalazła chętnych. Na spotkania nie przyszła ani jedna osoba.

ona

Ten zakład to jest wielka porażka nie spodobasz się ,to cię zwalniają ,pupile menadżerów mają spoko .Kiedyś była sobie grupa B/pozdrawiam wszystkich/,jak Krause odeszła to było w porządku ,ciężko było jej słuchać /okropna i wulgarna ,nie miła /Jej elita robiła co chciała nie tylko z ludźmi .Po niej było trochę spokojniej ,no ale grupę rozwalili -a te inne grupy to katastrofa ,szkoda słów .Oczywiście nie chodzi o ludzi tyko ekipę rządzącą ,robią z ludźmi co chcą

wiki

trzy miesiace

ola

A ile trwało te chorobowe!!!!!

lubiący lody
@ola

A Ty co z plicji ile od kiedy do kiedy też ważne. Pytanie było proste: warto czy nie warto. A to wszystko zależy jakie masz ambicje i cele :)patrząc na to co się dzieje to nie warto lepiej ciągnąć zwolnienie (żeby co innego nie przyszło nikomu do głowy ) i w tym czasie szukać nowej pracy,bo tu już przyszłości nie ma oczywiście dla ambitnych i szanujacych się :)

wiki

czy warto wracac po chorobowym

loczek

Krauze uwielbiała zwalniać ludzi. Czekała aż autobusy odjadą i wręczała kwita a dana osoba siedziała 8 godzin na kantynie. Później z uśmiechem na twarzy mówiła-jak ja kocham dawać wypowiedzenia. Taka była nasza Krauze.

OLA

Do Kauze nie mam nic ale jesli chodzi o Kinge to przez zilelony beret wszystkie rozumy pozjadala ta szmata i nie tylko ja tak sadze ale pewnie duzo osób!!!!!!!

OLA

ŚWIĘTA PRAWDA < ZGADZAM SIE Z TYM !!!!

bbb
@OLA

jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) to była surowa ale sprawiedliwa właśnie - nikogo nie podpierdzielała. Kinga tez jest w porządku - wariat ale swój i zawsze się można dogadać.Jeśli ktoś nie darzy sympatią tych pań niech chociaż ich nie oczernia. pozdrawiam BM

Prawda zawsze wygra

Coś wam powiem pracowałam w tej firmie kupę lat i cieszyłem się bardzo ze mam pracę ale na początku była czterobrygadówka i można było jakoś jeszcze przeżyć potem to zmienili i dali ludzi na trzy zmiany 5 nocek tak wykańczało człowieka ze człowiek nawet się już nie martwił czy będzie z zwolniony z tej firmy bo miałem już dość dojazdów płaca 2012 był w tedy 1500 zł netto jak przepracowaliście 6 lat. Najgorsze co mi się nie podobało w tej firmie to to ze musieliśmy pracować wykonywać pracę na 2 , 3,4 maszynach 1 osoba byliśmy trochę wykorzystywani a jak się ktoś odezwał to za raz brygadzista mówił czy coś ci się nie podoba i koniec było tak ze nawet jak miałaś czy miałeś swojego przełożonego i rządził Tobą to przychodził drugi brygadzista i też rządził Tobą a jak się coś nie podoba to do widzenia potem przychodził master i rządził Tobą potem inżynier potem menadżer i człowiek zaczynał dostawać depresji dla czego tak jest w POLSCE ze dają człowiekowi 3 umowy a na trzeciej umowie zwalniają człowieka bez wyprawki nie z jego winy tylko zakładu głupie polskie prawo kodeksu my Polacy nie mamy w ogóle wolności karzą nam pracować dzień noc i w popołudnie tracimy czas życiowy widzimy tylko prace małe zarobki poganianie i zmuszanie do większego wysiłku za marne pieniądze Polska kobieta musi robić na lince za pączka i kole w puszce kiedy ktoś robi po godzinach to zaraz ower tajmy giną podpisane po godzinach i kasy nie ma kłótnie na linkach wyzywanie zła atmosfera jak ktoś za długo tu pracuje będzie zwolniony na 100% bo za dużo wie o firmie ludzie tu są podstępni fałszywi nie można ufać nikomu zawsze znajdzie się parę osób co Cię podpierdzielą np: była taka brygadzistka Krauze z Wałbrzycha co podpierdzielała i byłą z tego bardzo dumna i obojętna co do ludzi na lince tak jak Kinga fałszywa.

Wróciłam

Pracowałam w tej firmie prawdo podobnie w 2016 albo zmienią nazwę Koreańczycy albo będą znikać z naszego kraju.

bmbm

Ciekawe co zastaniemy w zakladzie po wczasch??

lubiący lody
@bmbm

Nie po wczasach tylko po urlopie.

bmbm

Kolego , czytanie ze zrozumienie sie kłania. Napisane bylo innej firmie , a nie na innej!!

dyrygent

nie na innej firmie tylko jedna z firm będzie wynajmować u nas większa część magazynu.

bmbm

ludzie a co słyszeliście na temat wynajmowania magazynu innej firmie???

OLA

Ludzisz szukajcie sobie nowej roboty zakład upada a wy pytacie sie kiedy powstana nowe linki zenujace !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.