Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

worker

ten cały interes ewidentnie dogorywa trzeba sobie szukać innej roboty

lol

jestem z grupy c i nikogo nie zwolniono nie wiem czego sie najadłes ale daj troche pozdrawiam

Grzesiu

zwolnili dyrektora HR i menadz. z GA, to nagle a dzisiaj w ostatniej godzinie zwolnili 2 liderów z grupy c, redukcja etatów i ciecia, na dodatek wszyscy referenci i pozostali maja napisac zakres prac co wykonują, teraz zacznie się redukcja i poleci troche osób, jak dongseo co u nas wykladaly blachy, w electroniscie jeszcze jakies 200 osob maja zwolnic,u nas jak kilka postow wyzej, oficjalnie zmniejszenie mocy produkcyjnej, tylko slepy nie widzi co sie dzieje, pytanie w jakiej w formie zaklad dotrwa do stycznia albo do wrzesnia

Biurowy
@Grzesiu

Może i redukcja etatów, ale nikogo bez powodu nie zwalniają. Dobrzy pracownicy utrzymają się długo

tomba

Nie Szepcie nie na migi piszcie pełnymi zdaniami co sie dzieje....

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
worker

a jak zwolnią boga śłońce i lubiącego lody to śtracimy czołowe autorytety heesungowe na tym forum

@worker

Autorytety same się zwolnić,nie czekają na wypowiedzenia

Bóg Słońca

Ludzie w takim szoku i nie wiedzą czy uciekac czy chorobowe haha a to nie koniec jeszcze! I nie wieżcie im jak mówią że was nie zwolnia!

To znaczy? Jaki szok

I co szokkkk....

lol

bzdety bzdety i jeszcze raz bzdety to co wypisujecie ludzie na tym poscie skont niby mozecie wiedziec co szykują koreanczycy

Bóg Słońca

Nie tylko w poniediałek hehe . Szału nie ma...

@Bóg Słońca

A to będzie ciekawe czy szał czy szokkkkkkk

lubiący lody

W poniedziałek będą co niektórzy zdziwieni jak się czegoś dowiedzą...już dobrze w tym zakładzie nie będzie. .....

pytający

Witam Jakie są obecnie zarobki w firmie.

Gała

mini skąd bierzesz takie informacje? Policz sobie mniej więcej ile ludzi jest na produkcji. Nie bredź takich bzdetów, bo przechodzi ludzkie pojęcie. Jak się takie rzeczy czyta to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

Gała

Popatrzcie na stronę http://www.heesung.pl/pl/component/poll/14-czy-jeste-zadowolony-z-pracy-w-heesung Jest tam sonda " Czy jesteś zadowolony z pracy w Heesung?" Oczywiście odpowiedzi "nie" nie ma. Są za to dwie to samo znaczące odpowiedzi "może być" i "tak sobie". Ciekawie kto to opracował? Żenujące.

mini

wczoraj słyszałem, że jeszcze planują zwolnić około 350 do 400 osób, na maj jest bardzo mała produkcja

email

zdalem niedawno prawko chce kupic male auto na poczatek niewiem jakie chcialem corse ale ponoc szybko gnije zna ktos kogos kto pozycza kase prywatnie na mozliwy procent

olo

zdało by sie zrobic jakies zebranie dla pracowników bo nie wiadomo na czym stoimy

Grzesiu

jeszcze połączono Scinawka z Jugoń, postój jest zawsze w ostatnim tygodniu lipca

Wczoraj była niedziela wg.katolików dzień wolny od pracy

hhhhhh

A kiedy postuj ma być w lipcu czy wvczerwcu..

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.