Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

xxxxx

czas pokaże na co cię stać.Jak na razie daleko nie zaszłaś??

xxxcc

Ile osob tyle plotek hahaha wy nawet nie zastanawiacie sie co piszecie-oskarzac ludzi jest latwo a prawdy nie znacie. oskarzanie podchodzi pod paragrafy.. dlatego tez czytam i sie smieje z osob ktorym sie nie udalo i za wszelka cene chca z kogos zrobic najgorszych. pozdrawiam!

jaxx

W tym zakładzie jak wszędzie są lizusy podlizuią się liderom a póżniej ich obgadują a co z dojazdem z Rawicza i Wąsosza bo słyszałem że mają zlikwidować kierunki tylko od kiedy

ktosiek

to kto w koncu ryczal w zakladzie?

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
ktosiek

lody robili to potwierdzone skad o tym wiesz,te zuwazam ze wszyscy wylatuja albo wszyscy zostaja

aaa

szkoda języka strzepić na s....;(((

aaa

A co nie wykiwał albo wszyscy odchodzą albo wszyscy zostaja,to loda lizanie pomogło , ale dużo osób lodów nie lubi to wyleciało a bardzo mi ich szkoda bo tak chcieli pracować małe dzieći mają BARDZO MI ICH SZKODA smutne ale prawdziwe

ktosiek

aaa z jakieog miasta dojezdzalas?trzeb abylo je wyzwac

aaa

zmieniłam już prace to doszłam do siebie super koleżanki i cała brygada nie ma tam fałszywych jak narazie a to widać po ryju fałszywych tak jak PANI M i PANI Z szkoda że nie było okazi w ten ryj przywalić ale mam nadzieje że ktoś to zrobi i z góry DZIEKI;))))))))

bobek

skoro psychika wysiada to poc o tam pracujesz we Wroclawiu jets pelno pracy zmien prace i po problemie

ooo

dlaczego lizusy i wszystkich wykiwac?

aaa

Sory ale psychika wyśiada koszmary nocne a z Milicza długo nie po pracują lizusy tak wszystkich wykiwać tak zgrani wesoły autobus bez kapo;)

ooo

a co mowia o Miliczu?wszystkim chodzi przeciez o te nadgodziny

ooo

nikt nic nie ma do Milicza tylko do tego jak tam nie szanuja ludzi

Dyrygent

Wolne za tydzien czwartek,piątek a tydzien pózniej Sam Piątk Postojowe dla osób co maja zalegle urlopy. Dzis Była Debata na temat podwyżek. Szczególy W Poniedziałek

ooo

loda hehe,tam glownie to trzeba sie podlizywac zeby nie zwolnili

zewnatrz

To żeby pracować w tym przecudownym. obozie pracy za minimalną stawkę jeszcze trzeba sobie transport zalatwiac? A loda koreańcom robić nie trzeba? Śmiechu warte.. co to za standarty

zewnatrz

To żeby pracować w tym przebudowany obozie pracy za minimalną stawkę jeszcze trzeba sobie transport zalatwiac? A młoda koreańskim robić nie trzeba? Śmiechu warte.. co to za standarty

bbb

w tym zakladzie to nawet nie ma kiedy zjesc,wszedzie jakies kamery nawet glowy nie mozna obrucic czy sie usmiechnac bo zaraz strasza

yyt

to kto szuka dojazdu z Milicza?bo ludzie sa glupi ze dawaja sie tak wykorzystywac i traktowac trzeba umiec sie postawic i powiedziec wlasne zdanie od tego jest dyrektor i z nim trzeba rozmawiac,No jak ktos jest pusty i nie zna prawa to bedzie dawal sie wykorzystywac i zgadzac sie bedzie na nadgodziny.Normalny czlowiek by w takim miejscu nie pracowal i w zyciu by sie nie zgodzil na nadgodziny bo to jest nie zgodne z prawem zmuszanie

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.