logo Heesung Electronics Poland

Heesung Electronics Poland

Biskupice Podgórne

Opinie o Heesung Electronics Poland

Szeryf 2017-06-08 08:23
A nic Nudzimy się jak wszyscy magazynierzy , baterie w telefonach ładuje codziennie, aby coś przewieźć czy załadować To może godzina a reszta to improwizacja, nie ma gdzie się zbytnio na górze schować bo wszystko już zdemontowane
pan 2017-06-08 15:15
Poszły przelewy dzisiaj?
Aaaaaa 2017-06-08 17:22
Już są na koncie
Adijos 2017-06-08 21:12
KONIEC THE END
byly pracownik 2017-06-11 08:24
10 lat minęło i koniec, co tam sie dzieje w zakladzie, ktory jeszcze stoi ? w biurze sa pewnie osoby, ale i tak sie rozlicza i ciekawe jak dlugo beda tam?
sssssssssssssssssssssss 2017-06-11 10:15
a co ciebie to już interesuje idz do nowej pracy i daj sobie spokoj! po temacie
byly pracownik 2017-06-14 21:57
Będziemy mieli jedną z największych fabryk baterii litowo-jonowych!

W Biskupicach Podgórnych powstanie pierwsza w Europie fabryka masowo wytwarzająca ogniwa do samochodów elektrycznych. Będzie miała powierzchnię ponad 41 tys. m kw. Wartość inwestycji to ok. 1,2 mld zł, a docelowo w fabryce zatrudnienie znaleźć ma ok. 3 tys. osób.

dla szukjących pracy:
stawka podstawowa 2500-2600 zł brutto + 200 zł premii brutto, mają być podobno kolejne podwyżki,
a najlepiej, dla zwykłego pracownika płaci upm (ok 3400-3800 brutt +premia), nestle purina (nie pamiętam)
jak pod Wrocławiem można znależć lepsze stawki, teraz pracy jest w bród, można wybierać, przebierać i szukać gdzie nie pomiatają i nie ma mobbingu, no i przede wszystkim da się zaroboć, ale nie że nie możesz sobie dorobić (nadgodziny czy dadzą ci za to dzień wolny),
kadra kierownicza i tak dba o swoje koryto.

heesung się skończył.....
nestle 2017-06-15 09:54
purina - na początek dają 2700 brutto, Są różne stawki !!! W zależności kto i ile sobie wynegocjował lub 2450 minimalna podstawa, 200 dodatku za nocki, 300 premii za obecność i 10% premii (niech będzie 200).
3150zł brutto + dowóz + prywatna opieka medyczna + dodatkowa emerytura.
4 dni pracy, 4 dni odpoczynku. Czyli jakieś 3000 na rękę, a pracuje się na zmiany 2 dniówki, 2 nocki i 4 dni przerwy.
w Purinie cały czas zwiększają zatrudnienie. Szukają operatorów. Jak jesteś w stanie to ogarnąć, to zarobki nie są złe. Zawsze warto się zgłosić i zobaczyć ile zaproponują.
Operator z dodatkami i premią to tak bardziej 4tys brutto, zalezy jeszcze jaki i gdzie
Teraz lg chem 2017-06-20 07:57
Pozdrawiamy wszystkich z heesunga jako nowi pracowniczy w lg chemie. Mamy tutaj lepiej niż przed tem, od zarobków po atmosferę w pracy. Tylko Heesung zostawił wartościowych ludzi którzy się krzątają... mam lepszą stawkę niź w heesung po 5 latach pracy, przynajmniej doceniają tutaj ludzi, nie ma mobbingu i tych ciągłych nieporozumień, wchodzenia w 4 litery...przynajmniej dostaniemy kolejną podwyżkę a z czasem lepsze stanowiska...
Anika 2017-06-23 08:10
A ja teraz uwazam,ze w Heesungu nie bylo tak zle.trafilam do innego zakladu na strefie i zapierdol nieziemski.
Były pracownik 2017-06-23 19:31
Bo wy wszyscy narzekaliście a tak naprawdę nie było źle. Teraz dopiero widzicie jaj było naprawdę.
Aga 2017-06-23 20:52
Dopiero teraz czlowiek docenil...Tak zawsze jest
Ania 2017-06-24 08:04
Moze wydam sie smieszna,ale wiele bym dala by wrocic do Heesunga...naprawde bylo dobrze....docenilam jak stracilam.....
Były pracownik heesunga 2017-06-24 17:18
To przyjdź tu do lg chem, jest o wiele lepsza atmosfera i wielu jest tutaj z heesunga
Teraz lg chem 2017-06-26 15:07
Ładnie was zrobili w konia, miała być odprawy na starych zasadach a wyjdziecie jak Zabłocki na mydłem, jeszcze prezes obiecał jak zostaniecie dłużej to dostaniecie premię ekstra..
Ha ha dobrze że doszedłem z 5 miesięcy odprawy dostał bym 3 miesiące, widać frajerów znalazł i tak do końca 30 września i koniec... my tu w lg chemię mamy dobrze, teraz 5 dniowe szkolenie...
Były pracownik 2017-06-26 17:00
Ale ty glupoty piszesz normalnie ludzie dostali odprawy tak jak ci ludzie którzy odeszli jako pierwsi .
nie ma juz nic 2017-06-26 18:39
dajcie już spokoj było minelo
Jaaaaaa 2017-06-28 04:36
Nikt nas w konia nie zrobil, jeszcze pracujemy. I nie damy sie w konia zrobic - Zostalo nas niewielu ale nie pójdzie im to tak łatwo jak myślą. A z pracy w lg Chem...ciesz sie, obys nie zmienil zdania jak faktycznie rusza z produkcja bo wtedy dopiero sie zacznie
Worker 2017-06-28 10:15
Wlasnie,z tego co slyszalem to z chema tez ludzie uciekaja.Nie wiem jak maja zamiar zatrudnic 2 tys.ludzi.Przeciez tam sa szkodliwe warunki pracy,a po nowym roku 4 brygady..a co bedzie w Heesungu?
heesung Mława 2017-06-28 15:21
zabierzcie spowrotem ten heesung z Mławy. Nie wiecie może kiedy wracają do Wrocławia osoby od Was które są u nas na delegacji? To.. a nie ludzie.. ;/
Jeszcze mam pytanie, mieliście płacone tzw. wczasy pod gruszą?
Jaaaaaa 2017-06-28 17:21
W heesungu nie bedzie nic, zamykaja 30 wrzesnia wiec pewnie fabryke przejmie LG Chem......
Były pracownik 2017-06-28 19:36
Tak mieliśmy wczasy 600 zł. A co ty chcesz od ludzi którzy pojechali was tam szkolić. A tak wogóle to raczej ci co tam są już tam zostaną. I są to bardzi fajni ludzie.
Jery 2017-06-29 10:46
Dzis bylem 1 dzien w nowej pracy co z tego ze bede zarabial 2700 na reke ale narobie sie jak glupi w ciezkich i brudnych warunkach w heesungu robota byla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko wiadomo zarobki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byly ale dopiero teraz zrozumialem jaka w heesungu bylo fajnie i czysto szkoda
już po 2017-06-29 22:07
A wygląda na to że chcą ostatnich ludzi w heesungu puścić kantem,bodajże same odprawy...
Łorker 2017-07-01 20:23
Coś cyganisz. Do tej pory nikogo nie wykiwali.
Jery 2017-07-01 21:34
Ludzie w heesungu robota byla super wiadomo ze bardzo male zarobki ale robota byla fajna mozna bylo sie posmiac pogadac napewno wiekszosc osob zaluje ze heesung sie skonczyl zawsze czlowiek docenia po czasie
Jery 2017-07-02 23:25
Nie wiem o co chodzi ale na konto przelali mi jeszcze 550 zl czyli chyba wczasy pod grusza jeszcze mi dali wniosek skladalem jak bylem 2 tyg na urlopie prosze o jakies info czy ktos jeszcze dostal
deo 2017-07-05 07:52
No to teraz L4 się zacznie,cóś się obawiam że nie będzie komu robić.Mława się wyłoży bo nie będzie materiału miała.
Były pracownik 2017-07-05 21:16
Jakiego materiału przecież juz nie ma produkcjii no chyba ze mowisz o extruningu
lu 2017-07-07 11:24
Tak jest extruding stanie bo nie będzie komu robić,to nie jest tak jak na byłej produkcji że postawili byle kogo i robił.Brawo chłopaki!!!
Były pracownik 2017-07-07 17:33
Oni nie chcą ludzi oszukać tylko dostaną normalne wypowiedzenia . Nie takie jak my oni zostaną zwolnieni przez zakład a nie tak jak my sami się zwalnialismy . Oni beda mieli 3 miesieczny okres wypowiedzenia i tylko normalne odprawy zależne od stażu pracy. Ale nie będą mieli kary urzedzie pracy tylko odrazu bezrobotne
Bunis 2017-07-09 14:45
PDO dalej obowiązuje. 30.09 koniec. Wczasy pod gruszą się należą za urlop (POSTÓJ).
lr 2017-07-23 12:38
WOLNE!!!
Patrycja 2017-07-25 16:06
@Jery to chyba dobrze może to jakaś premia? Na jakim stanowisku pracujesz? @Jery możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy?
zdziwiony 2017-07-25 20:36
Ludzie jak czytam wasze wypowiedzi to tylko moge byc zdziwiony .
dobrze w pracy bo nie rzeba pracowac , mozna sie pośmiac i podgadać . A jak trzeba byc rzetelnym i ucziwym i pracowac to tragedia !! a moze to ten heesung zamkneli bo wy go wykończyliscie swoja jakościa pracy ?
Były pracownik 2017-07-26 18:56
No to powiem ci ze się mylisz . Heesung zamknęli ponieważ Lg Electroniks przeniósł sie do Mławy a nie opłacało im sie sprowadzać Bm z Wrocławia jak byla możliwość otwarcia zakładu na miejscu. Po drugie Koreancy byli bardzo zadowoleni z ludzi którzy pracowali pod wroclawiem i z chęcią spakowaliby zaklad razem z ludzmi a nie zatrudniali nowych którzy robili na początku same Ng
lr 2017-07-30 18:15
Ja jeszcze pracuje w tym bagnie i tak naprawdę nie ma czego żałować.Może i robota jest ok ale ludzie zarządzający do kitu..Niech zamykają ten buuurdeeel .Skonczy się postojowe to chcą zrobić nadgodziny i wszystkie soboty,coś mnie boli w krzyżu chyba trzeba iść na L4,niech podfirme zatrudniają..
Były pracownik 2017-09-02 10:38
A co tam w heesungu dalej jest bo słyszałem ze do konca wrzesnia.
Edzio 2017-09-03 15:16
A nic po staremu, jeszcze FS i extruding pracuje, do września to prawda, zostają niektórzy dłużej bo są potrzebni, a część do lg chem
edzio 2017-09-04 19:13
malo nie dostal w p..... od nas kierownik HR taki zniego buc i burak, gruszy nie wklepal, nieche wpisiwac w PDO to co nam sie nalezy...lepiej isc na l4 i tak mamy pdo w piatek wpisane
Jolanta 2017-09-06 06:54
Jak tu żyć panie premierze.... co za ciolek ten gość, niby w biurze pracuje, a głupi jak buciki, tak ni3 zachowuje się kierownictwo...
edek 2017-09-09 10:39
Dawać kasę za wczasy pod gruszą z.ł.o.d.z.i.e.j.e!!! Ile czasu będziecie tą kasą obracali!!!Nauczcie sie godnie traktować ludzi bo inaczej ispekcja pracy wleci i was pozamiata.WIELKI HEESUNG koń by się uśmiał......
poŻAL się człowieku 2017-09-11 08:04
Trzeba było uciekać w maju!!! i nie czekac do samego końca....
skierownik 2017-09-12 19:36
Z dołu żeby odejść trzeba było mieć zgodę przełożonego.Jak nie wiesz to nie cwaniakuj i nie pisz głupot.
ps Jak nie pracujesz już to s.p.a.d.a.j. z forum.
Patrycja 2017-09-13 12:20
@edek @Jolanta na forum nie można nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w firmie Heesung Electronics Poland.
Wkur.... Prawie były pracownik 2017-09-14 12:01
Gdzie są wczasy pod gruszą?
DDD 2017-09-14 16:03
W gumki leca z tymi wczasami...
skierownik 2017-09-14 22:14
Gruchy nie ma i nie będzie...Smutne...
fgfbfgbf 2017-09-17 12:26
hahaha a po co było czekac do końca... kaska się skończyła:D?
worker 2017-09-19 09:48
Gruszka siedzi na koncie. Wypłacili wszystko :)
Zostaw swoją opinię o Heesung Electronics Poland - Biskupice Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heesung Electronics Poland