Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

WER

CZY PRACUJE U WAS ROBERT POTACZEK TAKI LYSAWY W OKULARACH WYSOKI TROCHE DZIWNY

fffffff

dalej zabierają po 4 postojach premie wie ktoś coś o tym

smerfetka

nawet nie wiem gdzie i kiedy

jola3

to kiedy zwalniają bo nie wiem jak długo jeszcze mam ciągnąć chorobowe???

ewa
@jola3

Nie ciąg ,kobieto nie ciąg bo nabawisz się zapalenia migdałków:)

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
worker

zwolnią to zwolnią świat się na heesungu nie kończy najgorzej będą mieć ci co tu mieli sciemniackie fuchy a teraz będą musieli iść do innego zakładu i zasuwać nie wspominając o naszej pożal sie boże kadrze kierowniczej która potraci stołki za parę tysięcy na łapę a nie jest wcale powiedziane że w innych firmach dostaną takie same stanowiska jak w heesungu

któś

Jakie autorytety? Będą zap...ać do końca aby wytargać ile się da.Z tą ambicją i honorem to cię trochę poniosło.Jakby mieli to i to ,zwykłym pracownikom by się o wiele lepiej i spokojniej pracowało.A tak przyjdzie nam zbierać ogryzki i skórki po bananach,ech...... miało być tak pięknie,a tu tylko demo.

Z plotek wynika, ze... Ostatni tydzień lipca i pierwszy tydzień sierpnia, czyli tak jak zawsze.

lubiący lody

Z postojowym niby normalnie ale przy takich zmianach w zakładzie tzn. Zwolnienia redukcję i zwalnianie się pracowników na własne rzadanie może być różnie co nie zmienia faktu że autorytety zwalniają się same bo mają ambicje i własny honor

mkkkkk

kiedy bendzie postujw lipcu czy w sierpniu

zaglada

nie ma co sie martwic i tak nie przetrwacie zostalo do zwolnienia ponad polowa produkcji i innych dzialow... nie beda was zwalniac sami sie zwolnicie bo zabiora autobusy....heesung sie konczy i kazdy juz to widzi,nie przetrwa jeszcze troche pociagna i oglosza upadlosc zakladu.....

@zaglada

Będziemy jeździć jak fred flinston :)

To prawda...nikt nie może czuć się bezpiecznie. Macie to na przykładzie ostatnich zwolnień w HR i GA.

worker

jak firma nie będzie miała zamówień i nie będzie co robić to każdy może polecieć bo co niby zrobią z tymi ludzmi

worker

jaki wałek chyba taki że będą dawkować zwolnienia 30 osób miesięcznie max gdyby zwolnili więcej miesięcznie musieliby dać odprawy na trejach 22 osoby do zwolnienia głównie kobiety

któś

Jasne,ktoś jeszcze musi robić na nierobów.Zakład już nie wyjdzie na prostą,ale zobaczycie jaki zrobią zwykłym pracownikom wałek.

szef

nie bojcie sie zaklad wyjdzie na prosta koreanczycy cos wymysla

LINIE HESSUNG JESZCZE W TYM ROKU W LG DISPLAY????????????????????????????????? POCZYTAJCIE SOBIE FORUM LG GŁUPOLE???0077777777777700777777777777777777007777777777

mini

nie musisz podpisywać wypowiedzenia jak ci dają, musi być napisany powód dlaczego, wszystko się sypie, po trochu zwalniają osoby aby nie palcic odprawa, dongseo dali 3 miesieczna odprawe

na grupie B do likwidacji kierunek wąsosz kierunek legnica tylko do 13 czerwca

prawda

Hejka ludzie czy macie jakiegos normalnego niusa i tylko orawde na tematy sytulacji zakladu i jakie kierunki maja jeszcze zlikwidowac

prawda

Nie majaczą to jest prawda co pisze grześ i jeszcze powiem wam ze blu robi do konca miesiąca a bm do września a potem koniec czyli lepiej szukajmy pracy

Gała

To jak niektórzy tu majaczą, to przechodzi ludzkie pojęcie. Grzesiu, podziel się towarem, bo za mocną dawkę bierzesz. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.