Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Magda

Ale się popisałeś inteligencją

rick

a wy bezzebna ku rwa holoto , glaby zasrane odjebta sie od porzadnej dziewczyny jest 100 razy lepsza od was wy juz nawet nie wygladacie jak kobiety wam juz macice wyschly i zgrzytacie (usunięte przez administratora) wracac slugusy do roboty

see

co sie dziwic dziewczynie maz eunuch to nic dziwnego ze szuka

Magda

No faktycznie mają czego zazdrościć ha ha ha...

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Preses

Jedni maja sex w pracy czy po pracy inni nie... Ci inni zazdroszcza haha :-P

preses

caly zaklad to wylegarnia ku rew a najwieksza to wieśka stara (usunięte przez administratora) landara

polewa

nie macie ludzie innych problemów i zmartwień, tym bardziej własnych? masakra :D są chyba dorośli co nie? dla mnie mogą na środku korytarza się puknąć, jeszcze im poduszkę przyniosę, co by im było wygodniej, tak samo jak każdej innej parze :-)

preses
@polewa

popieram teraz dopiero zaczna ludzie walic do roboty;-)

o.n.a

kasia badz dumna buahahah jaki pocisk ...

o.n.a

tak kasia badz dumna, masz z czego

rick

a to stare (usunięte przez administratora) padla (usunięte przez administratora)

nick

Oburzone sa te stare (usunięte przez administratora) co w wieku 15 lat ciagly juz szlaufa i porodzily dzieci bo stary wiano musial komus dac , modlic sie (usunięte przez administratora) do rydzyka pleciuchy i wylizywac mu (usunięte przez administratora) z gowna jezorem

o.n.a

Dokładnie , sami najmadrzejsi , najporzadniejsi sie zebrali wypie...... ć.Zajmijcie sie swoja (usunięte przez administratora) bo niejednego z was tu tak aktywnych zona lub mąż jebie po rogach.A ten pajac pseudoartysta tylko w taki sposob (usunięte przez administratora) zwrocil uwage na siebie.Wez facet to ty nie masz jaj. , jestes zjebem genetycznym odlamem czlowieka psychicznego uzaleznionego od checi bycia slawnym wypelnionym tylko gownem i gnojem.Dawaj (usunięte przez administratora) frajerze i bedziesz slawnym chloptasiem do orania.To ty pseudoartysta twoja nizszosc (usunięte przez administratora) jest oczywista bo chciales byc tym artysta i (usunięte przez administratora) nic Ci z tego nie wyszło...ale poczekaj i mniej ciagle wiare bo fiuty obciagasz doskonale..jestes (usunięte przez administratora) chloptasiem z ulicy twoja godnosc (usunięte przez administratora) w rogu kamienicy a twoje referendum chujo..........we wymien (usunięte przez administratora) na calkiem nowe...

lubiący lody

Wy wszyscy macie jaja zamiast mózgu. Piszecie bo co tacy mądrzy "wujcio dobra rada " popaprańcy macie swoje życie to się nim zajmijcie swoimi kobietami i swoimi kobietami bo tak naprawdę nie radzicie sobie ze swoimi problemami to zajmujecie się problemami innych i to jest masakra. I zapewne pisze to ktoś kto kręcił lubi lody tylko po cichu bardzo umiejętnie tylko to też ma taką samą nazwę.

yoko

Widocznie jest zaslepiony,ale życzę mu tego by przejrzał na oczy. A jeśli chodzi o nią to chyba siebie upokorzyla najbardziej. Nie wierzę,że nie słyszy tych śmiechów za jej plecami. Każdy o tym gada,KAŻDY!!! Zasłużyła siebie na to. A życzę jej by ktoś jej w pizde gaśnice wsadził,może wtedy dozna seksualnej satysfakcji. A cos mi się zdaje że facet pid nikiem "On" to nikt inny jak autor tej tandetnej piosenki :-) Ogłaszal wszem i wobec na swoim profilu że takie arcydzieło stworzył. CHŁOPIE ZROZUM ŻE TO WŁAŚNIE TY ZDOBYŁES PADLINE I RESZTKI PO INNYCH. Ktoś kto jest człowiekiem honoru zamknął by twarz i pomyślał. Żenada!

on

uwazasz ze ktos, kto wie ze jego zona to (usunięte przez administratora) i dla swietego spokoju, czy z tchorzostwa, czy ze wzgledow materialnych nic z tym nie robi, nie zasluguje na los jaki go spotyka???

@on

jesli ci dwoje sa siebie warci, a zapewne sa, to jej maz jest nic nie wart bo kazdy w miare normalny facet kopnolby taka babe w (usunięte przez administratora) i jesli tamten koles nie ma honoru, to tym bardziej nie ma go jej maz...

odp

Bzdura. Brzydze się takimi ludźmi i prosto w twarz mogę im to powiedzieć co napisałam. Oboje są winni. Tak samo ona jak i ten pseudo łowca :-) buhahaha. Żal jest tylko tego skrzywdzonego męża bo uważam że sobie nie zasłużył by z Niego posmiewisko robić. Raczej ta dwójka która waliła się jak domki w Armenii.

@odp

napisalas ze koles poczul sie upokorzony ze go zostawila i chcial sie zemscic... mozliwe... a jej maz jest notorycznie przez nia upokarzany w jeszcze gorszy sposob i nie robi z tym nic... mozna sobie wieszac na kolesiu psy wszelkiego rodzaju, ze jest zwyklym (usunięte przez administratora) ale to nie zmienia faktu ze jej maz nie jest jeszcze nawet facetem...

lubiący lody
@odp

Tyle wiecie o życiu tylko szkoda że nie o swoim. Zasłużył nie zasłużył chyba nie Tobie to oceniać. Tak Cię ruszyła ta historia tyle widziałaś/wiedziałeś i wiesz. A teraz mówisz na forum głośno jak wszystko wyszło daruj sobie , odwracasz uwagę od Siebie słabe. Zajmij się swoj (usunięte przez administratora) a w porządku było być wcześniej a teraz wal się

Aga

Zgadzam się z Asią,żal tego męża. Bo cóż on zawinił? Wziął taką lochę,pokochał i myślał że ma uczciwą kobietę. A tu się okazuje że zwykłe padło. Już przed ślubem używała,to po jaką cholerę brała ten ślub??? Wyrafinowana ściera! A ten pajacyk co myśli że fajną piosenke zaśpiewał to warty jej. Zero honoru. Mężczyzna który najpierw zabiega o kobietę w dodatku zajęta chyba się liczy z tym że kiedyś to się skończy,a on widocznie poczuł się upokorzony bo go zostawiła i chciał się zemścić. No blazen pokazał swoją słabość. Jak dla mnie frajerzyk tylko na cwelownie się nadaje. Patrząc na jego zdjęcia na fb to widać że chyba lubi też chłopców. Trzyma kciuki za tego pokrzywdzonego męża. Mam nadzieję że znajdzie kobiete godną siebie. A Delmy to pewnie nawet koń nie zaspokoi taką ma szpare rozklekotaną!!!

@Aga

czyzbys sama miala cos za uszami i teraz trzesiesz pizdeczka ze twoj mezus sie dowie???

asia

Ja powiem tylko tyle szkoda jej meza bo to musi byc przykro tak posluchac ze zona go obgaduje po kochankach smiejac sie ze jest slaby w lozku tylko ona powinna byc wdzieczna mu ze ja zechcial wogole juz zapomniala ze wygladala jak slonica teraz schudla i ma sie za kogos ????

wpt

Prawda jest taka, że chłopak powinien się odpłacić i rozegrać to na jak najlepszą korzyść dla siebie. Rozpadło mu się małżeństwo, stracił prace, został ośmieszony. Nic tylko iść na zwolnienie, do psychologa. Rozwód z jej winy i alimenty dla niego (bo to przez nią straci prace, przecież w tym kołchozie nikt nie da mu spokoju). Odciąć się od tego wszystkiego i zacząć życie od nowa. Szkoda tylko zmarnowanego czasu... rysa pozostanie. Ja wierzę w chłopaka i życzę mu jak najlepiej.

onqa

Pewnie nieporuchał ,i teraz sie wyżywa ... Słabe

ola
@onqa

Nie to co Arek... ;-)

lubiący lody6
@onqa

A może zaruchał i dalej chce hyyyy skąd Ty możesz to wiedzieć. Kij ma zawsze dwa końce. Zaruchali to do pracy zaruchali to do domu już 7 prawie.

A.

Pomijając samo pojęcie padliny, czyli zwierzęcych zwłok, nadal podtrzymuję swoje zdanie-sam siebie ocenił w tym kawałku...i poza nim. Przedstawił się jako człowiek pełen kompleksów, który upadnie bardzo nisko, żeby się dowartościować. A zachwycać się tym będą tylko ludzie jego pokroju... Poczytajcie lepiej coś ambitnego i posłuchajcie muzy, która faktycznie coś wnosi do życia ;-)

angelo
@A.

przesadzasz ;-) zazdroscisz mu po prostu i tyle :-)~ kawalek jest super

ddd
@A.

"A zachwycać się tym będą tylko ludzie jego pokroju"... tak stawiajac sprawe, Delma zostanie jego pierwsza i najwieksza fanka... ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.