Opinie o KOMSA Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KOMSA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KOMSA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMSA Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Xyz

Zarobki bardzo niskie,atmosfera raczej neutralna. Jeśli masz twardą (usunięte przez administratora) to sobie poradzisz. Praca zależy na jakim dziale,ale do ciężkich nie należy. Najcięższa na dziale przyjęcia towaru,wysyłki wiadomo pakowanie,ale paczki raczej małych gabarytów. Kierownictwo,a raczej kierowniczka ok,reszta bez komentarza. Raczej panuje zasada,że każdy zajmuje się każdym,ale nie sobą. Jak na pierwszą pracę żeby zdobyć doświadczenie może być. Czynności magazynowe jako praca nie są złe ani trudne,więc jeśli komuś nie zależy na atmosferze to śmiało można uderzać.

Bolerko

Pracowałem na magazynie dwa lata. Część osób bardzo miłych, niestety są też osoby dwulicowe, niewarte uwagi, tu sie uśmiechają a za plecami obgadujące z "szefem" Najgorsza firma w jakiej pracowałem, nie polecam. Oszukuja człowieka, wypłata w każdym miesiącu inna , mimo tylu samych godzin. Złe traktowanie pracownika

spostrzegawczy
@Bolerko

Twoja opinia jest srednio wiarygodna, sposob pisania identyczny z poprzednimi komentarzami bedacymi na "nie", chłopaku postaralbys sie bardziej, wystepujesz pod roznymi nickami ale zdradzaja Cię spacje i znaki interpunkcyjne postawione w ten sam sposob. Już chyba zdazyles napisac z perspektywy kazdego stanowiska w tej firmie, jeszcze chyba tylko sprzataczka nie byles. Nie twierdze, ze w firmie jest dobrze, bo nie jest od bardzo dlugiego czasu, ale udawanymi komentarzami robisz wiecej szkody niz pozytku.

Bolerko
@spostrzegawczy

Każdy ma prawo do swojej opinii. Pracowałem tam i dlatego nie polecam. Możesz sobie uważać co tam chcesz, ja Ci tego nie mogę zabronić. Jest Ci w dobrze w firmie która Cie nie docenia to zostań

mike
@Bolerko

Niepotrzebnie się wypowiadasz Bolerko.Komsa jaka jest, taka jest.Na pewno nie jest najgorsza, ale "spostrzegawcza" (tak, to "ona") wie co mówi i gdybyś tam pracował 2 lata,to na pewno by wiedziała kim jesteś i nie omieszkałaby o tym wspomnieć. Komsa nie jest taka zła i pracują tam w większości fajni ludzie.

Czy firma KOMSA Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Lol

Jasne. Jakie tylko chcesz ????

KPL

Nie ma w firmie jednolitej, powszechnej praktyki w tym zakresie. Tematyka szkolenia oraz sposób jego finansowania są każdorazowo oceniane i dobierane w oparciu o uzasadnione potrzeby pracownika oraz korzyści dla firmy.

Dawid
@KPL

Widziałem na stronie firmy, że pracodawca oferuje możliwość dofinansowania do kontynuacji kształcenia, dostęp do atrakcyjnych zniżek na wybrane studia oraz szkoleń branżowych. Mógłbyś napisać, czy są one uwarunkowane podpisaniem umowy lojalnościowej przez pracowników? Będę wdzięczny za odpowiedź

KPL
@Dawid

@Dawid Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, ale rzeczywiście przy szkoleniach o znacznej wartości praktykujemy umowy lojalnościowe z pracownikami.

Czy może ktoś napisać opinie o pracy w dziale marketingu?

Bartek
@Marta

ja mogę - tragedia

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Stefan

ale tu ostatnio spokój ... jakieś nowe ploteczki ? :)

Komas
@Stefan

statek tonie..

Przemek
@Komas

Komentarz bez sensu... o tym że statek tonie można przeczytać już od bardzo dawna. Statek tonie i tonie i tonie i utonąć nie może. Chyba jednak nie jest tak najgorzej jeżeli ciągle istnieją prawda??

@Przemek

Utonąć mu Niemcy nie pozwolą, jednak kiedyś ten statek był jak Queen Elizabeth, teraz bliżej mu do statku pirackiego znad polskiego morza.

Paog

Po ostatnich decyzjach w firmie mogę napisać jedynie buahahhahhahaha

Darek
@Paog

A dasz coś więcej, bo mi wpadła ich oferta w ręce do działu sprzedaży.

Gala

Odradzam firmę - małe pensje, butne i trudne do zniesienia kierownictwo (biuro). Jakiś pozytyw? Ludzie i darmowa kawa

agra

Na stronie Komsy pojawiło się ogłoszenie na Księgowego/Księgową. Czytając komentarze w działach sprzedażowych jest jakiś koszmar, a jak z działem księgowym? Warto? Jaka jest tam atmosfera? Ludzie?

Były

Pojechałeś ostro....

sad
@Były

chyba pojechałaś....

Pozdrawiam

Przestępstwo zniesławienia na podstawie art. 212 kodeksu karnego.

tylko tyle
@Pozdrawiam

Haha ide po popcorn

szok
@Pozdrawiam

a przepraszam bardzo, ale gdzie tu było zniesławienie ? ;) fakt, trochę za ostro i mam nadzieję, że to kompletne bzdury bo jeśli nie .... jak to się mówi.. LIPA

Nutella
@szok

Ty już Lipy nie mieszaj w ten temat:)

hehe
@Nutella

spokojnie ;) nie to miałem na myśli ;)

KomsaNaNie

Nie polecam na wstępie. Małe dochody, brak możliwości rozwoju. Firma nie motywująca w żaden sposób swoich pracowników. Im dłużej pracujesz tym bardziej chcesz z tamtąd uciekać. Dla tych co szukają czegoś na początek - szukajcie gdzie indziej ! Strata czasu !

Weronika

@ex Czy próbowałeś dopytywać swojego przełożonego o zasady wypłaty premii w KOMSA Polska? Może zaistniały w ostatnim czasie jakieś zmiany. Obecnie dla pracowników ważna jest atmosfera i poczucie przynależności do zespołu. Rozumiem, że negatywnie oceniasz atmosferę w tej firmie, ale czy próbowałeś to w jakiś sposób zmienić?

ExKomsiKomsa
@Weronika

W regulaminie, którego treści oczywiście przytoczyć nie mogę jest zapis dzięki, któremu firma może nie wypłacić premii. I nie jest to związane konkretnie z danym pracownikiem. Firma w takiej sytuacji powinna nie wypłacać premii nikomu, zdarzały się jednak bardzo często sytuację, że kilku pracowników na tej podstawie nie otrzymywało premii a inni jednak ją dostawali. Brak sprawiedliwego traktowania i bardzo słabe jak na kluczowe stanowisko szantaże emocjonalne jednego z głównych przełożonych to kluczowy powód kilkunastu wypowiedzeń w ostatnich miesiącach. Szkoda, bo tak wielu ludzi liczyło na "dobrą zmianę" a okazało się, że z deszczu pod olbrzymią rynnę. Szkoda bo branża GSM się rozwija. Liczby na rynku rosną z roku na rok. A Komsa była kiedyś jej liderem w Polsce i mogła być największym beneficjentem tych wzrostów. Ktoś chyba zapomniał, że firmę i sukces tworzą ludzie a nie liczby.

Weronika

@spostrzegawczy, jeśli jesteś lub byłeś pracownikiem w KOMSA to wyraź opinię na temat pracy w tej firmie. Może mógłbyś napisać coś o atmosferze pracy lub warunkach zatrudnienia? @Marcin, czyli rozumiem, że jesteś usatysfakcjonowany pracą w KOMSA?

Nie rozumiem wszystkich negatywnych komentarzy. Pracuję tutaj już parę miesięcy i nie znam lepszego podejścia do pracownika. Może nie zarabia się tu jakichś kokosów, ale ludzie są super. Pewnie padnie zarzut, że boję się o pracę i dlatego tak piszę. No cóż, jak ktoś tak myśli to nic nie poradzę. Ale z tego co widzę to odnoszę wrażenie, że ci od złych komentarzy zwyczajnie kłamią.

paag
@Marcin

Aż mi się chce skomentować.... :-) czyli z godnie z Twoim tokiem myślenia wszyscy kłamią tylko Ty mówisz prawdę :-). Ale przeanalizujmy: "Może nie zarabia się tu jakichś kokosów" - to już było wielokrotnie pisane że zarobki marne. "ale ludzie są super" - to też. Wychodzi na to że to akurat kłamstwem wg. Ciebie nie jest. Pozostaje " nie znam lepszego podejścia do pracownika" - czyli znasz gorsze? Pozostaje współczuć, bo chyba każdy z poniżej podpisanych poznał lepsze :-)

Morfeusz
@paag

Jeśli teraz poznałeś lepsze to cieszę się za Ciebie ... korzystaj nie wiadomo kiedy się może skończyć .

Były na szczęście
@Marcin

Ja nie rozumiem pozytywnych. "Nie znam lepszego podejścia do pracownika..."- zastanawia mnie , gdzie wcześniej Pan Marcin pracował, skoro Komsa niebem się okazała:) Zwracam uwagę, że tu są w 99% negatywne komentarze. Komsa sama sobie wpisuje pozytywy, bo tam tylko stażyści i studenci tylko idą......albo desperaci. Jak ktoś lubi brak szacunku, pomiatanie, traktowanie z góry, chamstwo......Komsa jest idealnym miejscem. Ja sobie za długo pozwalałem na złe traktowanie.

MacBIG
@Morfeusz

Morfeusz, Twoje wpisy idealnie wpasowują się w styl zarządzania Komsą......czyżby??!!

Liku Lak
@Były na szczęście

Wielki szacun dla tych co zostali jeszcze na pokładzie i próbują działać... Też czytają to forum... Szczęśliwcy odeszli a robota została... Trzymajcie się!!!

Tymon

Idealnych firm nie ma ale pracowników idealnych również nie ma!!!

ex

Polityką firmy jest maksymalne wykorzystanie pracownika przy minimalnym wynagrodzeniu - obiecywane były piękne premie. Co z tego skoro nawet po wyrobieniu wskaźników zawsze był pretekst by jej nie wypłacić. Aż się prosi o sąd pracy - tylko dział prawny za silny, z góry przegrana walka :) Kiedyś była tu ekstra atmosfera, ludzie stali za sobą i byli w stanie góry przenosić. Potem zmieniła się góra i wszedł klimat liczenia kubków po kawie na biurku i piorunowania wzrokiem wszystkich, którzy mają śmiałość 17:15 chcieć iść do domu. O braku jakiejkolwiek kultury i szacunku do człowieka niektórych osób wysoko postawionych już nie ma co pisać. A największym mistrzostwem jest udawanie, że nie ma problemu i wcale nikt się nie zwolnił. Przecież dacie radę robić pracę 10-osobowego zespołu w 4 osoby? Podwyżka? "Jesteście pazerni!" Nie polecam - byłem tam zdecydowanie za długo

ExKomsiKomsa

@KOMSA "Będzie nam łatwiej zrozumieć Twój punkt widzenia i wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom podczas rozmowy twarzą w twarz. Zachęcamy Cię do rozmowy z zaufaną w firmie osobą (możesz udać się na przykład do swojego lidera)." (...) "Naturalne jest dla nas to, że w sytuacji kiedy w zespole występują potrzeby na podniesienie kompetencji w konkretnym obszarze, pracownik może skorzystać ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych." Taaaaa.... Rozumiem, że bronienie się, ale żeby tak kłamać w internecie. Nie ładnie, oj nie ładnie.

nope
@ExKomsiKomsa

Uśmiałem się

Looser
@nope

Hobbysta jak mniemam?

KOMSA

Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe Allianz, opieka medyczna Luxmed oraz bony pracownicze przyznawane dwa razy w roku – to benefity, które oferujemy wszystkim naszym pracownikom. Naturalne jest dla nas to, że w sytuacji kiedy w zespole występują potrzeby na podniesienie kompetencji w konkretnym obszarze, pracownik może skorzystać ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

sergio
@KOMSA

słodkie kłamstewka, od dłuższego czasu nie ma żadnych szkoleń.

fabio

Zarobki na stanowiskach specjalistycznych to porażka. Plus oczywiście niewypłacanie premii, na co zarząd ma zazwyczaj jedną wymówkę. Pracodawca również niepoprawnie komunikuje się z pracownikami, przez co wychodzi wiele przykrych i niepotrzebnych sytuacji. Dużo można się nauczyć - oczywiście od pracowników, którzy naprawdę świetnie sobie dają radę, mimo takiej, a nie innej sytuacji w firmie.

Weronika

@paag Na forum GoWork.pl nie usuwa się negatywnych komentarzy. Wyjątkiem są tutaj posty łamiące regulamin forum na przykład zawierające obraźliwe hasła. Co masz na myśli pisząc klimat firmy? Czy mógłbyś podać konkretny argumenty do swojej opinii? @Załzawiony Jakie jest Twoje zdanie na temat atmosfery w pracy? Dopytuję, ponieważ nie podałeś konkretnych argumentów.

Chętny do pracy

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnie nigdzie nie jest!

LukiLak
@Chętny do pracy

Coś pozytywnego? Pozytywne nastawienie osób jeszcze tam mpracujących! Pozostaje pozytywne mimo wszystko! Tak trzymajcie! :)

Zostaw merytoryczną opinię o KOMSA Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KOMSA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMSA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOMSA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOMSA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOMSA Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 160 ocen.
  • Michalczyka 5
    53-633 Wrocław