Opinie o Mirox Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mirox Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mirox Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirox Sp. z o.o. w Poznań

Zimny Lech Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Na jakie wsparcie w Mirox mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Barbara Nowy wpis

Jestem zainteresowana ofertą specjalista ds. marketingu. Niemniej jednak widzę niżej, że według niektórych te proponowane przez pracodawcę w ogłoszeniach rzeczy nie pokrywają się z prawdą, jak socjal. Ale ta obiecana umowa o pracę np. mam nadzieję jest? I czy jakoś na dłużej?

Czym są dodatkowe świadeczenia socjalne? Tak w ogłoszeniu na pracownika do spraw sprzedaży określili benefity, ale ich nie wymienili po prostu. Jeśli są takie same dla producji, kak dla Działu Sprzedaży, to może ktoś z tu dyskutujących miły napisze :)

Kulfon Nowy wpis

Benefity to pączki na imieniny i urodziny Prezesa plus możliwość przyjścia do pracy pod wpływem alkoholu bez żadnych konsekwencji. Brak pakietu socjalnego, ściema w ogłoszeniu. Benefity mają Ci co wchodzą w (usunięte przez administratora) pseudo zarządowi i pseudo kierownikom.

Nabrana

Firma Mirox zapewne istnieje od wielu lat na rynku. I od wielu lat stanowi zatrudnienie dla pracowników godnych dobrej płacy. Niestety w Miroxie otrzymasz dużo obietnic, na których spełnienie się czeka i czeka. Pojawiają się kolejne szkolenia i kolejne. Jednak to nic nie zmienia. Zarabiają tylko osoby najwyżej postawione oraz te, które wiedza jak się wkręcić obok tych najwyżej albo które umiejętnie manipulują informacjami. Jeśli masz pomysł lepiej zachowaj go dla siebie. Ta firma Cię wykorzysta. Oczywiście oficjalnie korzysta z Twojego pomysłu za Dziekuje. Nie ma premii. Nie ma rozwoju. Nie ma przyszłości. Nie ma strategii. Porażka na całej linii. Jednak łatwo idzie się nabrać. Potrafią się sprzedać. Nie ma natomiast w tej firmie umiejętności zatrzymania klienta. Po prostu podbiera się klienta od innych pracowników. Jeden odchodzi przyjdzie kolejny. Nie szanują pracownika. Liczą się tylko liczby. To cała filozofia. Mocno można się nabrać.

Zainteresowany zmianą
@Nabrana

A jak tam zarobki na produkcji? Lepiej jak we Variancie? 5 można wyciągnąć?

tajemnica
@Zainteresowany zmianą

Dział Pobiedziska 5000zl? Pracujac kazda sobote tyle nie zarobisz.Po zmianie zarzadu kierownik produkcji i brygadzistka bez wiedzy podstawowej o stolarce okiennej jak rowniez jezeli chodzi o zarzadanie ludzmi,Premie wprowadzone porazka od ilosci zrobionych okien (minimum do osiagniecia premi nie realne w wymiarze 8h)

@tajemnica

Na pewno nie? To ciekawa jestem ile ich chcą i ile tak właściwie jedno mniej więcej mogłoby zajmować? A z warunkami w biurze jak się sprawy mają?

@tajemnica

Jeśli jesteś taki cwany/a to dlaczego nie powiesz tego głośno w pracy na temat kierowników i brygadzistki . Co niektórym żal dupkę ściska że nie zostali wybrani na wyższe stanowisko? BRAK ODWAGI POWIEDZIEĆ PROSTO W OCZY TYLKO NA OPINIACH PISAĆ?

@tajemnica

Widzę że u cb przysłowie gieroj w necie pi*da w świecie sprawdza się idealnie ????

Ufoludek
@Tajemnica 2

Wyższe stanowisko ? Czyli jakie ? Brygadzisty hahaha.

@Ufoludek

No jak by nie patrząc to brygadzista to wyższe stanowisko i obowiązki też są zapewne inne niż pracownik produkcji . Kogoś coś ewidentnie boli ???? hahaha

@Tajemnica 2

Pewnie warunki finansowe mocno podskakują jak się brygadzistą zostaje? A jak tu w firmie na obowiązki się to konkretniej przekłada, co się robi?

@Nabrana

Zgadzam sie! Zero szacunku do pracowników. Po co szanować tych co są jak inni mogą przyjść. I nie bede chcieć odrazu podwyzki. Bardzo duza rotacja

@Agata

Tak raczej na brygadzistę nie ma szans. Są ci sami od zawsze. Nie ma opcji awansu

@Agata

Chyba żartujesz?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mirox Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcyjny stolarka aluminiowa? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Normalny

Jeśli chodzi o firmę mirox to mogę polecić z czystym sumieniem. Pracownicy jak i kierownictwo bardzo miłe , wypłaty na czas i stawka też super . Zawsze można było się dogadać z kierownikami. A Pani brygadzista bardzo zaangażowana w swoje obowiązki, kompetentne sprawuję swoją pracę .

Były
@Normalny

Co racja to racja, idzie się dogadać z kierownikiem. Co do brygadzistki stara się dziewczyna, choć bywała wkurzająca .Co do stawki to bez komentarza.

Witold
@Były

Jedyną osobą jaką się starał to był Stachu

@Były

Jak każdy czasem bywa wkurzający.

@Witold

Zgadza się Stachu się starał , ale nie był jedyną osobą która się starała czy stara teraz w pracy . Jest dużo osób które się starają, którym zależy na pracy ale też jest dużo leserów, którzy mają w poważniu pracę a są tam tylko żeby zarobić @Tajemnica jest jedną z takich osób , która dużo szczeka a mało robi.

Stachu
@Normalny

Jaka według Ciebie to stawka super ??

Normalny
@Stachu

A taka stawka jaka była . Każdy jest inny i każdy ma indywidualne spostrzeżenia co do stawki . Jednym starcza stawka "x" a inny by chciał 3 razy tyle . Na stawkę trzeba sobie zapracować .

Patrycja
@Normalny

Chyba piszesz o innej firmie? Super stawka to 16 zł? Umowa na najniższa.

Ilona
@Normalny

A na jakim stanowisku pracowałeś? Zdradzisz ile miałeś na rękę ?

Patrycja

Nie szanują pracowników. Umowa na najniższa krajowa. Zero podwyżek , premii. Na każdym kroku chcą oszukać aby jak najmniej wypłacić. Nie ma ludzi do pracy. Właściciel robi imprezy ale po co? Jak ma zespół gdzieś. Nie polecam

Nosze sandały

Czy na produkcji są fajne dziewczyny ??

@Nosze sandały

Oczywiście że są , nie wszystkie ale są ????

Kacxor83

Witam mirox (usunięte przez administratora) podwykonawców na siano nie wypłaca a derektor jest mataczem i (usunięte przez administratora)pozdrawiam Robert Kaczmarek

@Kacxor83

A ile konkretnie nie zostało Ci wypłacone?

Zostaw merytoryczną opinię o Mirox Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Mirox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mirox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirox Sp. z o.o.?

Mirox Sp. z o.o.
  • Górecka 104